Board index Forum Avangarda.in

Predlozi, primedbe, pohvale...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby bwa » 20 Dec 2022, 10:57

Ne brini nista, kad god budes licemjerisao, tu sam. Cudi me da izlazis na teme dje ti se moze odgovoriti...
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11376
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Grande Alessandro » 20 Dec 2022, 11:00

Ljudi su uvek spremni da kritikuju drugog, a nikako da pođu od sebe prvo...

Šta pišu, gde pišu, kada pišu...kao da su od juče na forumu, a ne da su sprcali i deceniju iza sebe...

Nekim likovima na forumu je 90% postova spam ili provokacija. Prosto se zapitam kakvi su im životi, jer se ponašanje na forumu preslikava i na ponašanje u realnom životu, tj. obrnuto...i to vam je otprilike 1/1 situacija...

Evo u poslednjih desetak dana se pojavilo par likova na košarkaškom delu foruma, gde je situacija takva da ne znam da li je iko od njih napisao neki normalan i smislen post. Već samo neko trolovanje i baljezganje, sa ciljem provokacije ostalih članova...
I onda neko kritikuje moderatore. A da se radi po pravilima, na forumu bi ostalo taman onoliko članova da stanu pod jednu šljivu...što bi naš narod rekao...

Inače, ti redovni "higijeničari", ne ulaze u otvorene polemike i podjebavanja na temama predviđenim za to...uglavnom se drže po strani...
Ali na matičnim temama redovno znaju da bacaju fore i forice...ko ih ne zna...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Sezione » 20 Dec 2022, 11:08

Veljkona22 wrote:Da pohvalim moderatorske sposobnosti korisnika Sezione.

U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13825
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby medjutim » 20 Dec 2022, 11:36

Grande Alessandro wrote:A da se radi po pravilima, na forumu bi ostalo taman onoliko članova da stanu pod jednu šljivu...što bi naš narod rekao...


kad jednom ostane za pod šljivu na par dana, pa drugi, pa treći put, posle će već da bude malo drugačije.

Tome valjda i služi sva ta higijena, ne?
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby ИлићКапитен22 » 20 Dec 2022, 11:50

Не дао ти га Бог да сам вам ја модератор.

Не верујем да би 90% чланова дочекало јутро на форуму.

Прво бих банован јајаре које пријављују постове. Највеће цавуље убедљиво.

Други на листи би били ботови Остоје Лимара који их је пун курац.

Трећи на листи сам ја.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23827
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Grande Alessandro » 20 Dec 2022, 12:28

medjutim wrote:kad jednom ostane za pod šljivu na par dana, pa drugi, pa treći put, posle će već da bude malo drugačije.

Tome valjda i služi sva ta higijena, ne?


Da li si siguran u to? Aj da budem konkretniji...zar misliš da posle drugog puta ne bi nastava neka nova avangarda.in...jer bi ova bila avangarda.out...?

Uz to...
Ljudi koji pišu su već manje više u zrelim godinama. Ako njih treba da učiš po primeru dece iz vrtića, onda da ga jbm.

Ja sam se više osvrnuo na to da baš ti zreli ljudi neće da pođu od sebe, nego im je lakše da kritikuju nekog drugog...
Niti neko od njih uči iz tuđih grešaka, a sopstevene ni ne prepoznaju...
User avatar
Grande Alessandro
 
Posts: 5622
Joined: 17 May 2011, 18:15
Location: crno-beli svet...

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby medjutim » 20 Dec 2022, 12:52

Grande Alessandro wrote:Aj da budem konkretniji...zar misliš da posle drugog puta ne bi nastava neka nova avangarda.in...jer bi ova bila avangarda.out...?


nijedan od dosadašnjih pokušaja zamene se nije proslavio, a nije ih malo bilo.

S druge strane, ljudi odlaze iz lokala i kad im previše zaliči na svinjac.
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13573
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 20 Dec 2022, 14:20

medjutim wrote:nijedan od dosadašnjih pokušaja zamene se nije proslavio, a nije ih malo bilo.

S druge strane, ljudi odlaze iz lokala i kad im previše zaliči na svinjac.


Bas tako.

Inace, imam puno zamerki na rad moderacije, pre svega zbog razlictih nivoia tolerancije prema forumasima.
Ali isto tako imam i izbor, da odem ili da ignorisem ono sto smaram neprihvatljivim u komunikaciji. Za sada pokusavan da se drzim ovog drugog pristupa.

Licno ne podrzavam prijavljivanje drugih forumasa, to mi je prilicno bedno.

Da me neko pita, predlozio znatno stroziji kriterijum prema povratnicima. Uvek sam za to da se da neka druga, u retkim slucajevima i treca sansa. Svi smo ljudi, svako od nas ponekad izgubi kontrolu, ali beskonacno strpljenje pokazalo se da nije lek, a posledice su sve vise pljuvanja i vredjanja, pa umesto da se bavimo postovima koje vredi procitati i ponesto nauciti, vrtimo se u krug prezvakanih tema, sto vecina nas radi skoro bez izuzetka.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14223
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Mikisha » 20 Dec 2022, 14:31

Ja bih banovao Eksera jer se nesto ulenjio pa slabo pise poslednjih dana.
Pomiluj mi muda Ostoja
User avatar
Mikisha
 
Posts: 6379
Joined: 26 Jun 2021, 18:51
Location: Петровград

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Opticus » 20 Dec 2022, 14:32

Ajd da izjavim i ja koju za dnevnik.
Iako je aragon cesto bio iritanatan cak i nama ciganima, sa druge strane ima istih ili slicnih tipova. pa nikom nista. Eto to bas bode oci , ti nivoi tolerancije, sto napisa cuburac u postu iznad.
a zalosno je sto mnogi ne vide razliku izmedju podjebavanja i vredjanja.
User avatar
Opticus
 
Posts: 3465
Joined: 28 Feb 2014, 12:07

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Cuburac » 20 Dec 2022, 14:41

Od prvog dana na ovom forumu sam protiv brisanja postova i banovanja, ali ban je jedini nacin borbe protiv nerazumnih.
A sto se tice ARagona, ako je to stvarno nekadasnji Sulc, onda za njega vrede pravila iz zadnjeg pasusa. Druga sansa, ali i stroziji kriterijum (moje msiljanje je naravno neobavezno)
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14223
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Bogun » 20 Dec 2022, 15:17

Peglica wrote:Ovaj moderator Bogun je nezreo za bilo kakve mogucnosti u donosenju odluka.Veoma je iritantant, jako izrazenih kompleksa i upitnog morala.
Momak banuje ljude iskljucivo ukoliko se njemu ili njegovom misljenju i pisanju zamere, sto znaci da je privatizovao forum i koristi to sto mu je poklonjeno da leci svoje frustracije.
Moderator Bogun je razlog sto barem jedno 10-15 ljudi ne pise na ovom forumu i ja sam isto jedan od njih.
Meni licno ne smeta da bilo kakve kritike, podjebavanje i uvrede trpim od bilo koga ali ako nesto ne mogu da trpim to jeste nepravda i bahatost.
Ne pisem odavno niti cu da pisem, sasvim je dovoljno i da citam sta neki ljudi pisu jer ima dosta pametnih stvari da se procita ponekad.
Ali ovo sto radi moderator Bogun i kako on odredjuje ko je podoban a ko ne, da pise na ovom forumu, je jedna velika bruka i sramota.
Primedba je ovo.Predlog je da se izaberu malo zreliji i normalniji moderatori od Boguna a pohvala ide Fratelu jer je veliki car i lagano resava sve fanove Zeljkovih ''bravura'' iz ove i prosle sezone.
Veliki pozdrav za sve koji pisu na ovom forumu bilo da navijaju za Partizan ili bilo koji drugi klub.


Pretio si judima preko privatnih poruka. Ili si možda vređao, davno je bilo.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32889
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby balkanski spijun » 20 Dec 2022, 15:29

Opticus wrote:Ajd da izjavim i ja koju za dnevnik.
Iako je aragon cesto bio iritanatan cak i nama ciganima, sa druge strane ima istih ili slicnih tipova. pa nikom nista. Eto to bas bode oci , ti nivoi tolerancije, sto napisa cuburac u postu iznad.
a zalosno je sto mnogi ne vide razliku izmedju podjebavanja i vredjanja.


to podjebavanje je problem.

Neko zna da se zajebava,podjebava,vidis po pisanju.Nekome je to svakodnevnica i dusevna hrana.

Sve ima granice i problem je sto neki nemaju kocnice i konstatno podjebavaju.Koja je svrha njihovog obitavanja na forumu.Smajli,kez,pametan sam.

Ja prvi necu takvima da odcutim.

Vidim bolje je nego ranije Ljudi pisu,na svim teemama,komentarisu,diskutuju.Tako i treba,a ne voditi se doaso je da provocira.

malo je potrebno da budemo normalni,u vinklu.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13213
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Buzz » 20 Dec 2022, 15:57

Troluju, provociraju, ponekad i vredjaju, a kada dobiju ban zale se na moderaciju, prst na celo!
Taj Bogun koga prozivate je bukvalno spasio Avangardu, jer je pojacao admin tim bas u trenutku kada su pojedini moderatori prestali da prate forum i rade svoj posao.

Inace da vaze pravila koja su bila na snazi od 2011 do 2015 god, dosta trenutnih aktivnih clanova bi dobili trajni ban, jer je taj trol i provociranje seceno u korenu.
Last edited by Buzz on 20 Dec 2022, 16:25, edited 2 times in total.
User avatar
Buzz
 
Posts: 9498
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Predlozi, primedbe, pohvale...

Postby Peglica » 20 Dec 2022, 16:11

@Bogun Moderator

Ma nebitan sam ja.Pricamo o tebi i tvom egu.
Jednostavno nisi racionalan u odlukama.
Koristis svoju poziciju na forumu za licne ratove i osvete, privatizovao si funkciju.
Peglica brate, Peglica, ne Teglica.
User avatar
Peglica
 
Posts: 1324
Joined: 06 Jun 2020, 01:17

PreviousNext

Return to Avangarda.in

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests