Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja SP u Fudbalu Katar 2022.

1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby Old school » 10 Dec 2022, 15:38

Majstori spina. Za pojedine forumaše sam to znao ali da ih toliko ima. :biggrin:
Od argumenata zašto nije uredu navijati i diviti se Hrvatskoj reprezentaciji stiglo se do našeg luzerskog mentaliteta, ljubomore i koještarija nebrojenih.
Lepo je napisao Fontana da se ove teme zakjuĉaju.
Diže narod, krsti zemlju, a varvarske lance sruši,
iz mrtvijeh Srba dozva, dunu život srpskoj duši.
User avatar
Old school
 
Posts: 7288
Joined: 20 Jun 2014, 09:24

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby H. Chinaski » 10 Dec 2022, 16:59

nexus13 wrote:

Kako nismo ocajan narod?
Licemeran, glup, zatucan, iskompleksiran...i posle kao zasto nas ne vole. Covece, pa pokojnom premijeru je vise ljudi dobrovoljno doslo na sahranu nego najvoljenijem Titu po naredbi, a tom istom premijeru je do dan pred smrt 90% tih sto su bili u povorci zelelo bas to.
Mi smo izmislili next level ljubomore, pa nam nije problem sto nesto nemamo, vec to sto neko drugi ima...kad bi pitao ljude 99% bi vise volelo da i taj neko nema nista.
Pakao od ljudi...

Ljudi su isti svugde, manje - više, tako da nema potrebe da se ovako piše. Mnogo faktora utiče na ponašanje naroda, a među njima i uslovi života. Najviše nam smeta ponašanje ljudi, koji žive oko nas, što je normalno. Nismo bolji niti lošiji od drugih naroda.
Sloboda je stanje duha i splet srećnih okolnosti.
User avatar
H. Chinaski
 
Posts: 2070
Joined: 22 Apr 2020, 15:06

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby medjutim » 10 Dec 2022, 17:12

Nema trika da su Hrvati talentovaniji od nas, kod nas ispred svakog dragstora lik koji je bio veći talenat od ovih što su otišli u Katar, samo nije imao menadžera, nije dao na sebe ili je voleo da živi..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13544
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby octopus » 10 Dec 2022, 17:26

Mi smo olimpijski prvaci u vaterpolu, svetski prvaci u ženskoj odbojci i muškom basketu, evropski prvaci u ženskoj košarci. AKTUELNI. Malo li je?! Njih nigde nema sem u fudbalu i muškom vaterpolu. Talenat i uspeh je relativna stvar. Za fudbal, na njihovoj je strani.

Za Hrvate nikad ne bih mogao da navijam, potičem iz krajeva gde je nekad bila uspostavljena NDH. Moji preci su u drugom svetskom ratu bežali od ustaške kame, mnogi njihovi rođaci su ubijeni. I sigurno da nisam jedini ovde na forumu. E sad, da se oni u velikom procentu ne diče ustaštvom i da ne slave uz Tompsona, verovatno bi me bilo baš briga za njihove uspehe. Ovako, silno želim da ne osvoje i da ne naprave neki veći uspeh. Nikakav kompleks.
User avatar
octopus
 
Posts: 5231
Joined: 24 Jun 2014, 07:36

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby Olimp » 10 Dec 2022, 17:28

octopus wrote:Mi smo olimpijski prvaci u vaterpolu, svetski prvaci u ženskoj odbojci i muškom basketu, evropski prvaci u ženskoj košarci. AKTUELNI. Malo li je?! Njih nigde nema sem u fudbalu i muškom vaterpolu. Talenat i uspeh je relativna stvar. Za fudbal, na njihovoj je strani.

Za Hrvate nikad ne bih mogao da navijam, potičem iz krajeva gde je nekad bila uspostavljena NDH. Moji preci su u drugom svetskom ratu bežali od ustaške kame, mnogi njihovi rođaci su ubijeni. I sigurno da nisam jedini ovde na forumu. E sad, da se oni u velikom procentu ne diče ustaštvom i da ne slave uz Tompsona, verovatno bi me bilo baš briga za njihove uspehe. Ovako, silno želim da ne osvoje i da ne naprave neki veći uspeh. Nikakav kompleks.

Upravo tako. Od riječi do riječi.
Olimp
 
Posts: 3327
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby licimur » 10 Dec 2022, 18:23

Objasni vam octopus sve...
ko vas jebo godinama ...
User avatar
licimur
 
Posts: 6686
Joined: 06 Jan 2012, 18:20

Re: 1/4 финала СП - Хрватска - Бразил

Postby Gerzovo » 10 Dec 2022, 18:53

Uvijek navijam protiv Hrvatske.
Valjda nismo došli do tog da se i ovo mora objašanjavati.
User avatar
Gerzovo
 
Posts: 918
Joined: 19 Jul 2020, 12:42

Previous

Return to SP u Fudbalu Katar 2022.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests