Board index Olimpijske Igre Tokyo 2020

Košarka - Tokio 2020 - Muški turnir

Ko će osvojiti zlato?

Poll ended at 24 Jul 2021, 09:47

Sjedinjene Američke Države
11
58%
Španija
2
11%
Francuska
1
5%
Australija
1
5%
Argentina
1
5%
Slovenija
3
16%
Neko treći
0
No votes
 
Total votes : 19

Re: Košarka - Tokio 2020 - Muški turnir

Postby Lakerit » 08 Aug 2021, 10:36

Bogun wrote:Što očekuješ pad Francuza, oni će tek da se dižu. Za Špance se slažem, njima sledi (blagi) pad.

Slovenija dok im igra Dončić je favorit za medalju na bilo kom takmičenju, možda ne primarni, ali su tu u krugu favorita. Lik ih diže za 75%. Pošto naturaliulzuju, očekujem da im sledeći put na poziciji crnca igra zapravo afroamerikanac, neki brutalan igrač kao Rejnolds ili jači možda čak i iz NBA.


Zato sto tri najvaznija igraca nisu oko 25 vec oko 30, pri cemu De Kolo(kljucni igrac napada) ima 34, Batum kao glavni u odbrani ima 32 a Gober 29. Ne vidim da ce imati zamene za te igrace.
Sustinski mi bi sada trebali da pocemno da dominiramo ali neverovatne gluposti radimo zbog losih ljudskih osobina nasih pojedinih igraca.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Košarka - Tokio 2020 - Muški turnir

Postby fighter » 08 Aug 2021, 10:59

Na kraju tri najbolje ekipe uzese medalje.
Valjda u Parizu bude i nasih.
User avatar
fighter
 
Posts: 2342
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Košarka - Tokio 2020 - Muški turnir

Postby Radonjaa » 08 Aug 2021, 12:33

Lakerit wrote:Zato sto tri najvaznija igraca nisu oko 25 vec oko 30, pri cemu De Kolo(kljucni igrac napada) ima 34, Batum kao glavni u odbrani ima 32 a Gober 29. Ne vidim da ce imati zamene za te igrace.
Sustinski mi bi sada trebali da pocemno da dominiramo ali neverovatne gluposti radimo zbog losih ljudskih osobina nasih pojedinih igraca.


Dolaze Hejs i Maledon, brzo će i Vembanjama. Od mlađih imaju i Ntilikinu, Dumboju. Furnije sigurno može do Pariza, a možda bude tu i za Los Anđeles. Veći problem u perspektivi mogu da predstavljaju oni nego Španci.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13225
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Košarka - Tokio 2020 - Muški turnir

Postby ExEr » 08 Aug 2021, 14:45

Ja svakom ko se ne odazove pozivu, pa bio on Dzordan Majkl licno, ne bi slao pozive vise. Sto se centarske pozicije tice, imamo tu materijala, a i svakako sve i da dodje nj igra ne bi bila ista kao sto on igra u klubu.
Mi moramo da pravimo okosnicu, koja ce biti tim, a ne da dodje na gotovo, kad svi odrade posao, da glumi vasarsku mecku i to kad mu se cefne i izabere takmicenje gde hoce da bude vasarska mecka.
Dakle oni koji hoce i zele, i vole svoju zemlju, da igraju, oni koji mrse muda, hvala i nastavite sa mrsenjem, svako na svoju stranu
Mislim da bi dobitak bio veci od gubitka, dobili bi kontinuitet i bazu, a ne da cekamo da se neko smiluje pa se pojavi jednom u tri godine i time nas jelte cascava prisustvom, a mi treba da budemo zahvalni jer on jelte nije trudan, ili odmoran, ili voljan bas to takmicenje (ne konkretizujem samo nj, vec bi vazilo za sve do jednog)
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Košarka - Tokio 2020 - Muški turnir

Postby СрбинПодгорица » 08 Aug 2021, 18:49

Ја се надам да се мисли у КСС јер опереција Париз пичиње јако брзо.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 16915
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Previous

Return to Tokyo 2020

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests