Board index Košarka Mlađe kategorije

Mlađe kategorije - ženska košarka

Re: Mlađe kategorije - ženska košarka

Postby tremi08 » 10 Sep 2023, 21:01

Posle Milice Dragicevic, top 3 nasih talenata Lana Maric presla u Zvezdu. Nadam se da ce i Dragicevic imati seniorske minute, Maric hoce sigurno. Pravi klub za obe da napreduju
tremi08
 
Posts: 6366
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

Re: Mlađe kategorije - ženska košarka

Postby grobar_Zvornik » 12 Nov 2023, 11:50

"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31505
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Mlađe kategorije - ženska košarka

Postby oksanat » 06 Jan 2024, 11:33

tremi08 wrote:Posle Milice Dragicevic, top 3 nasih talenata Lana Maric presla u Zvezdu. Nadam se da ce i Dragicevic imati seniorske minute, Maric hoce sigurno. Pravi klub za obe da napreduju

Na pripreme kadetske selekcije pozvano je 16 igracica.Da li znas nesto vise o djevojkama?Ko su bekovi,krila,centri?Koje su najperspektivnije igracice?Priblizne visine?Ima li konacno visokih centara?Cini mi se da je to najveci hendikep nasih mladjih selekcija.Nema ni Demirovic Andjele(2008,192 cm).
oksanat
 
Posts: 11
Joined: 03 Jul 2023, 03:18

Re: Mlađe kategorije - ženska košarka

Postby kocha popovich » 28 Jan 2024, 14:44

Danas zamalo da krenem da bijem sudiju na U15 utakmici. Ja ne znam vise kako da se nosim sa idiotima. Protivnicki tim, inace ekipa slicnog kvaliteta, igra rukometaski presing sa 3 igracice na nasoj polovini 40 minuta i zavrse utakmicu sa 10 prekrsaja, od toga pet sudjenih za 3 minuta maloj koja kao da je prvi put na teren izasla (debela, spora, totalno nekoordinisana, svaki kontakt pogibeljni faul za zatvor, moja igracica ide na ulaz, ova je udara kolenom, pa telom i na kraju obara laktom u kicmu i sudija na metar to ne svira faul. Mozete da zamislite sta JESTE svirao). Nijedan faul telom nije sudjen na utakmici. U zivotu nisam video takav kriterijum. Laktovi, fudbalska uklizavanja, sekire, konstante kretnje u bloku, guranje, ma ubile su boga u devojcicama i sve bez faula. I sto je najgore uopste ne verujem da tu ima previse namere samo covek nema pojma ni sa kosarkom ni sa sudjenjem. A jos je i debeli iskompleksirani kepec, tesko da je i rekreativno igrao nekad basket, ono oslobodjen fizickog garantovano.

Potrosis sate i sate objasnjavajuci deci da nema price sa sudijama, a onda izadju na teren da ih neko tako masakrira. Ako nam opet dodje isto govno ili da izadjem sam ili cu ga sasiti tako da ce i umnjake da skuplja po parketu.
KP: Ja sam protiv svakog nacionalizma, jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti.
User avatar
kocha popovich
 
Posts: 3150
Joined: 13 Jun 2013, 21:46

Re: Mlađe kategorije - ženska košarka

Postby Bojdo » 06 Feb 2024, 17:27

Smatracu neuspjehom neuzimanje medalje od strane muskih kadeta. Svi igrači iz 2008 su vodjeci u svojim klubovima: Susic je najbolji igrač Bajerna i bio je u idealnih 5 na turniru u Madjarskoj, Bjelic je vodeci igrač u Realu i bio je MVP turnira u Madjarskoj, Danilovic i Karalic ekstra talenti koji predvode uzuzetno jaku Megu. Bikic je najmladji debitant za senire KK bEKA..........Spolja smo uzuzetno mocni.

Image
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8579
Joined: 13 May 2017, 19:34

Previous

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests