Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 16 May 2022, 21:17

Zaboraviće se navijanje Grobara za Francusku 2015. pri tome kako ću navijati za svakog protivnika ove reprezentacije, dočekamo li da joj Jokić postavlja uslove, i određuje ko treba da šutne za 3.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13424
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 16 May 2022, 21:44

Puta Tapar wrote:Jedina nada je, čitajući između redova, da poručuje da neće da igra četvorku nekom Raduljici koji igra 5 u ekipi gde osim Bogdana niko nije smeo da pripali za 3 (tj. 2019)

Videh na portalu B92 u komentarima masu takvih,meni to zvuci kao prica Jokicevih svedoka kao opravdanje sto ga boli kurac da igra.
Nije Kari retard,pa da kada bi Jokic bio zeljan,motivisan i fizicki spreman da igra mu ne da ulogu nosioca.
A sve i da se radi o ulozi,to bi se resilo interno.
Zelis li da igras?
-Zelim,sta trazite od mene,kakvu ulogu,sta su nam ciljevi?
Cilj je zlato,ti si mvp Nba lige,okucujem da budes lider tima.
Kraj price,sve ostalo je sviranje kurcu jer ovaj nece da igra.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 17 May 2022, 05:22

За Денвер је спреман да погине и кад то не траже од њега (не повезујте ово са парама, и други су масно плаћени па са истим жаром играју на оба фронта), али за репрезентације вјечито пренемагање и премишљање.

Боже, зашто се Дончић морао родити у Словенији а не код нас, ем је већи таленат, бољи играч, ем би се одазивао и имали бисмо дупло веће користи од њега.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8587
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 17 May 2022, 07:05

Prosle godine je i moglo biti nekog opravdanja za neigranje usled vrlo zgusnutog kalendara. Sada toga apsolutno nema, covek je prvi od domacih kosarkasa zavrsio sezonu, jos 27. aprila. Ako hoce da igra (a to podrazumeva ozbiljan pristup celokupnom procesu priprema i uigravanja, nama se prvi tim fakticki nije okupio jos od meca sa Ceskom za 5. mesto na SP, a to je bilo pre dve godine i osam meseci, u medjuvremenu smo promenili dvojicu trenera), super. Ako nece, neka to odmah lepo, jasno i glasno kaze kao prosle godine i nema problema. Ovakvim prenemaganjem i smesnim pricama za malu decu niko nece biti na dobitku.

Takodje, mislim da se onom starom Pesicu ovo ne bi dogodilo. Secam se kada je 2001. recimo momentalno bio precrtao Micu Berica (koji je dve prethodne sezone bio na vrhuncu svoje karijere, bio najbolji strelac ondasnje vrlo jake FIBA Suprolige), kada je ovaj po objavljivanju sireg spiska za predstojece EP trazio malo duzu pauzu od ostalih da se odmori i zaleci (a on je te sezone zaista igrao skoro svaku utakmicu po 40 minuta u Partizanu, a sezona se zavrsila negde sredinom juna). Takodje je i Vladimir Radmanovic, bez obzira sto je slovio za najveceg mladog talenta u tom momentu, odmah bio precrtan kada je zatrazio izuzece kako bi isao na pripreme za NBA sezonu.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5136
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 17 May 2022, 07:52

Lako je bilo tad s onakvim sastavom otpisati njih dvojicu
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13829
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 17 May 2022, 10:42

Dobro, drugo vreme je bilo tada po svim paramtarima, samo kazem da je i Kari ocito malo olabavio svoje ranije principe (mada ko i ne bi kada je dvostruki MVP NBA u pitanju :biggrin:).
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5136
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Rancesco » 17 May 2022, 12:09

Svi komentarisu samo da li hoce ili nece Jokic igrati, sta nam je sa ostalima, oni se sigurno podrayumevaju da ce igrati?
User avatar
Rancesco
 
Posts: 1141
Joined: 26 Apr 2017, 09:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 17 May 2022, 12:32

Precrtao je talenta od 20 godina i igrača koji je pokrivao pozicije na kojima smo imali Bodirogu, Šćepanovića, Stojakovića, Gurovića i Rakočevića.

Ali je zato godinu dana kasnije čekao Stojakovića i trpeo Divčeva prenemaganja.

Standardno loša paralela.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20808
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 17 May 2022, 13:22

Nisu pomenuta dvojica bila kao Jokic danas, ali vala nisu bili ni zalutali na te sire spiskove. A imao si primer i iz te 2002, kada je takodje ocas posla precrtao Scepanovica i Jovu Stanojevica i to daleko pre zadnjih skracivanja...
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5136
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 17 May 2022, 13:41

Ne zaustavljaš se.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20808
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 17 May 2022, 13:54

Sto bih se zaustavljao? Navodim samo primere da u proslom mandatu Pesic nije u ovolikoj meri titrao pojedinim potencijalnim reprezentativcima kao sto to radi sada sa Jokicem (a takodje sam naveo da i to u odredjenoj meri razumem).
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5136
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 17 May 2022, 14:04

Na šta sam ja odgovorio da je i tada titrao najboljim igračima. A ti si se vratio na pravljenje paralela između igrača koji ima mnogo bolju karijeru od onih kojima je pre 20 godina titrao i igrača koji verovatno ne bi bili ni u 12, eventualno uloga Vese Petrovića i Milojevića.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20808
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 17 May 2022, 18:11

Ma igrace Jokara, dobio je dozvole od drzave da gradi po Somboru, pao je dogovor za ovo prvenstvo jos davno.

Da sam trener a posto igra Jokic, ne bih zvao uopste Marjanovica, samo smeta.

Jokic, Milutinov i treci moze da bude komotno Fratelo iako mi fali cm za centra ali mogu da budem kao beli Kajl Hajns :)

Meni bode oci selektor, od brda lidera koje imamo on nesro izdvaja Kalinica ccc
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18134
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 17 May 2022, 18:20

Aj napravite 12 sa Jokarom.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18545
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Fratelo » 17 May 2022, 18:26

Micic, Teodosic
Bogdan
Lucic, Kalinic
Bjelica, Pokusevski
Jokic, Milutinov

Ostala trojica: bilo ko fazon, nebitno :)
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18134
Joined: 25 May 2017, 20:56

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests