Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 08 Aug 2022, 21:54

Sljedeće moguće potencijalno "iznenadjenje" bi mogao biti Kalinić. Nadam se da neće.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8575
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Zappa » 08 Aug 2022, 21:58

Pakuj i Lučića, što da ne.. Lažni MVP za košarku za široke narodne mase i borbu od 5-8 mesta..

I onda Miško sledeće leto ubacuje Amerikanca
Zappa
 
Posts: 7520
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 08 Aug 2022, 22:10

Zappa wrote:Lažni MVP za košarku za široke narodne mase i borbu od 5-8 mesta..

Prevara od igraca i cirkuzant za Nba cirkus,isto ko i Kokoskov u trenerskom smislu.
Niste odavno :laugh:
Ako Jokica istera uzimamo zlato,on nije dorastao kvalitetom.
A i Micic je sumnjiv,Aleksi lopta u ruke i sklonte se da zakuca u obruc :laugh:
Mada mi je nejasno sto je sad i za ovo Jokic kriv,ali ocekujem da do prvenstva iskoci "prica iz puzdanih izvora" da je izbila svadja izmedju Jokica i Tea,pri cemu je Teo uvredio Jokicevu kobilu a kasnije odbio da se izvini pa je Somborac naredio da ga se otera.
Nenormalan narod skroz na skroz.
Za tog Jokica sam rekao sto puta da su mi razna osporavanja i serendanja razumljiva,dok nisu osporavanja igrackih kvaliteta u pitanju.
Kad dodjete do te tacke,jedino sto mogu da porucim je da odete neki drugi sport da pratite,kriket recimo ili tako neki egzoticni.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7396
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 08 Aug 2022, 22:30

White Mamba wrote:Kako bivsi igrac osvoji ec i bude najbolji u finalu?


Odma nakon što je Armani prošle godine stigao sa F4 (ispali od Barselone na jednu loptu i dobili CSKA), spakovao im 2 puta po 20 poena u Mediolanumu, onda u Bolonji potvrdio metlu i ubjedljivo uzeo MVP finala.

Naravno da ga na ovako ne bi trebalo otpisati ni u kom scenariju i da je to stavka broj 1 u ovoj priči, ali nije nimalo nebitan indikator što Pešić očigledno misli da Teodosić u ovom momentu nije ni među 5 najboljih srpskih bekova, to su zablude na nivou forumaša koji ga gledaju 2 puta godišnje i znaju da je propao.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13406
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 08 Aug 2022, 22:42

Neda je prvi bek reprezentacije u odsustvu Bogdana i to ce i pokazati
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44262
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sani » 08 Aug 2022, 22:56

Zaista ne shvatam pojedince, da li je moguce da neki toliko ne shvataju sta znaci Milos Teodosic za nasu reprezentaciju? Zvucite kao oni glupavi ameri u njihovim filmovima...

Pa nije sve u individualnom kvalitetu na terenu, nikada nije ni bilo, a to smo videli milion puta.

Ja samo nisam siguran na koji su se nacin rastali, ne znam kolio ste svesni da je jedan Teodosic PRECRTAN pre Nedovica, Gudurica, Jaramaza i Avramovica...

Ako nije dogovor, onda je ovo skandal. Nikada, ali nikada niko nije smeo da istera Tea iz reprezentacije, jos je to mozda poslednje veliko takmicenje, mogao je samo on u sporazumnom dogovoru da ode.

Ocigledno nije daleko Jokic od istine...

Kako ste sve brzo zavoravili, ne verujem... Pojedini bi i stranca uzeli ako to znaci da osvajamo.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Markob15 » 08 Aug 2022, 23:15

Sani wrote:Zaista ne shvatam pojedince, da li je moguce da neki toliko ne shvataju sta znaci Milos Teodosic za nasu reprezentaciju? Zvucite kao oni glupavi ameri u njihovim filmovima...

Pa nije sve u individualnom kvalitetu na terenu, nikada nije ni bilo, a to smo videli milion puta.

Ja samo nisam siguran na koji su se nacin rastali, ne znam kolio ste svesni da je jedan Teodosic PRECRTAN pre Nedovica, Gudurica, Jaramaza i Avramovica...

Ako nije dogovor, onda je ovo skandal. Nikada, ali nikada niko nije smeo da istera Tea iz reprezentacije, jos je to mozda poslednje veliko takmicenje, mogao je samo on u sporazumnom dogovoru da ode.

Ocigledno nije daleko Jokic od istine...

Kako ste sve brzo zavoravili, ne verujem... Pojedini bi i stranca uzeli ako to znaci da osvajamo.

Bravo, potpisujem od reči do reči..
Markob15
 
Posts: 64
Joined: 20 Jun 2021, 01:11

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby kocha popovich » 08 Aug 2022, 23:31

Teo je mnogo tezak covek. Nesumnjivo sjajan kosarkas, ali nikada nije bio lider tima na nacin na koji su to bili Sale, PSD, Bodiroga i druge legende. Meni deluje da to i zbog svog hajpa koji je oko njega stvaran od pocetka, a koji je, koliko god on dobar igrac bio, ostao nekako nematerijalizovan i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Na jednu trojku preko Garbajose, uvek je dolazilo mnogo napada u kojima je on silovao loptu ili iznalazio genijalna resenja koja njegovi saigraci nekako nisu uspevali da isprate. Zato je upravo Jokic tako veliki asistent. Njegove asistencije ne dolaze sa 36 strana uputstva za upotrebu na stranom jeziku vec su takve da i prosecan saigrac razume sta ovaj hoce. Ima tu i do saigraca i do uigranosti, ali i do tog teovog "viska genijalnosti".
KP: Ja sam protiv svakog nacionalizma, jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti.
User avatar
kocha popovich
 
Posts: 3139
Joined: 13 Jun 2013, 21:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Starks » 08 Aug 2022, 23:54

Čudo bi napravili Đorđević/Danilović/Bodiroga sa jednim saigračem valjanog kvaliteta (Krstić) i deset golobradih momaka u Poljskoj recimo.

Koji bi to igrač iz Dudine Srbije 2009. ne računajući Tea upao među 12 bilo koje selekcije SRJ iz perioda 1995-2002? U nekim ni Krstić ne bi prošao pored Divca, Savića, Rebrače.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7047
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 09 Aug 2022, 00:59

Starks wrote:Čudo bi napravili Đorđević/Danilović/Bodiroga sa jednim saigračem valjanog kvaliteta (Krstić) i deset golobradih momaka u Poljskoj recimo.

Kao što bi dobili i Ameriku u finalima iz 2014. i 2016. Možda bi izdržali do poluvremena.

Ali ta generacija/generacija i po je iskoristila lok-aut 98 i vrlo slabu Karlovu Ameriku iz 02, ova to nije 2019.

Opet, što se Eurobasketa tiče tada nije bilo konkurenta koji je 30 posto Španije iz 07-09-11. A redovno se gubilo od Italije koja je smešna za Francusku u Koleovoj eri (kako ovo smešno zvuči :biggrin:), o Španiji braće Gasol da ne govorimo.

Sve u svemu, ogromne šanse su propuštene 15, 17 i 19. Iako će za 10 godina delovati nestvarno od kakvih rostera Slovenije i Argentine se izgubilo, taj poraz od Litvanije je najveći kiks. Odigrali su buđav turnir i nakon toga 7 godina nisu blizu ničega.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20794
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby balkanski spijun » 09 Aug 2022, 06:47

Sem Micica ovi drugi nisu Teu do kolena.

Nije Teo klinac pa mu sujeta proradila zato sto nije lider tima.Price za vrtic.

Jos crnje je kad neko napise bivsi igrac,koji je Milano u finalu raspolovio i uzeo EC.Sad imamo znalce,mastovite igrace,spremene fizicki.Vrsne majstore ove igre smo videli u kvalifikacijama koliko znaju.

Odstranis kapitena,ikonu tima.Lep gest.Pozoves ga na pripreme da bi mu saopstio da je bivsi.E,Kari kako ce to da ti se olupa od glavu.Izlapeli vizionar.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13211
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 09 Aug 2022, 06:53

Teo je medju najsujetnijim nasim igračima, i vrlo težak karatkter.

Ali i pored toga, moglo se ovo bolje odraditi, možda i regulisati nekom pričom zbog ranijih zasluga ali imajuci u vidu da je sa druge strane Kari koji je takodje definicija sujete, epilog je neslavan.
Last edited by Bojdo on 09 Aug 2022, 06:57, edited 3 times in total.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8575
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 09 Aug 2022, 06:54

I Neda koji u sastavu na ig podržao Tea.
Kalinić takođe.

Uspeo matori za mesec i kusur da raskurca komplet reprezentaciju, em ćemo ostati bez SP, em će na EP biti debakl.
Mučena rukometna selekcija deluje kao zlatna pored ove, plus će i imati realne šanse da vidi Pariz.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34232
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 09 Aug 2022, 07:22

Bravo za Nedovića i Kalinu, vjerujem da je i Bjelica razočaran...

Naša bekovska linije osim Vase nema kvalitet za grupu... Jaramaz kao drugi plej i Neda i Avram kao dva preslikana igrača. Ali ne treba nam Teovih 15 minuta, još ga ponizi kao nekog klinca i otjeraj nakon 7 dana priprema. Ovo je od 2005. najveći skandal u našoj košarci.

Baš me zanima na šta će nam ličiti druga petorka, ili matori planira da cijedi Vasu i Jokića po 35 minuta. :krsti:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23553
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foteljas » 09 Aug 2022, 07:31

Sto se Teodosica tice, lepo srocen zakljucak u komentaru Zurnala:

И зато је у његовом случају требало имати много више стила. Играч његових квалитета и заслуга се не ставља на списак реда ради. Или се зове ако је сигурно у 12 или се уопште не позива. На овај начин, нити ће тренер који је нашој земљи донео два последња злата добити на ауторитету у екипи, нити у јавности. Нити ће Теодосићева звезда изгубити нешто од свог сјаја. А надамо се да у коначници ни Србија неће бити на губитку...
Остао је само опор утисак, због недостатка стила и непоштовања заслуга.
http://zurnal.rs/kosarka/reprezentacija/135995/peta-licna-teodosic-zasluzio-mnogo-vise-postovanja


Zaista ne znam sta ovo Pesicu treba, no crta ce se podvuci nakon EP. Ako napravi rezultat, ovoga se vise niko nece secati, u suprotnom, mi cemo vec polovinom septembra traziti novog selektora...


Zappa wrote:I onda Miško sledeće leto ubacuje Amerikanca


U danasnjem Danasu Zarko Paspalj zaziva da se uzme stranac za reprezentaciju.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5108
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests