Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija Turske

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 16 Jul 2011, 16:25

Ovde kao i na vecini drugih foruma kvalifikacije poput idiot, kreten i slicne se tolerisu kada su javne licnosti u pitanju, jer bi u suprotnom usli u cenzuru...

Postoji razlika izmedju uvrede javne licnosti i forumasa...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Turske

Postby serbianhoops » 18 Jul 2011, 00:44

homerkg wrote: Samo se nadam se da ce i serbianhoops dobiti kakvu takvu opomenu. Ne vidim poentu njegovog pisanja na ovakav nacin osim da je imao za cilj da stvori mrznju i netrpeljivost prema Dusanu. Ja sam o njegovom uzimanju Turskog drzavljanstva vec pisao na ovom forumu i nemam nameru da se ponavljam. Ucestvovanje na ovom forumu dozivljavam kao razonodu , razmenu informacija i diskusiju ljudi koji se razumeju u sport a ne kao mesto gde pojedinci lece svoje komplekse sirenjem laznog nacionalizma i pozivanjem na mrznju...


:krsti: :triprsta:

Dusan je sam stovrio mrznju i netrpeljivost prema sebi.
On je zarad para prihvatio da igra sa laznim pasosem. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven.
On je potom zarad para prihvatio da na legalan nacin uzme tursko drzavljanstvo uz laziranje godiste kako bi on igrao za juniorsku reprezentaciju Turske. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven;
I na kraju, on je zarad tih para, odbio da se vrati maticnom savezu.
Upravo zbog toga, smatram da je zalosno videti naseg igraca kako igra za Tursku i uz to da se razigrava u nasoj ligi gde zauzima mesto nekome od nasih igraca. Bolje receno smatram ga sportskom kurvom jer je svojim postupcima pokazao da ne postuje zrtovanje svog naroda.

Image
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Reprezentacija Turske

Postby serbianhoops » 18 Jul 2011, 01:56

Kad smo vec kod Turaka, samo dodam da je Yesukan Onar iz Ankare pozvan u njihovoj U14 reprezentaciji. On je inace sin nekadasnjeg centra Crvene Zvezde, Muhammeta Onara (nama poznatiji kao Mirko Milicevic).
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Reprezentacija Turske

Postby irriducibili » 18 Jul 2011, 02:47

serbianhoops wrote:Kad smo vec kod Turaka, samo dodam da je Yesukan Onar iz Ankare pozvan u njihovoj U14 reprezentaciji. On je inace sin nekadasnjeg centra Crvene Zvezde, Muhammeta Onara (nama poznatiji kao Mirko Milicevic).

I Cibone...

Najinteresantnije od svega je sto je Mirko grobar do srzi, ostace upamceno da je jednom u Zagrebu razbio patikom televizor, zbog nekog meca koji je Partizan izgubio. Izuzetno zivopisan lik i velika dobricina...

Cudni su zivotni putevi, nestvarno je da njegov sin igra za tursku reprezentaciju... :facepalm:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Reprezentacija Turske

Postby L-train » 18 Jul 2011, 14:29

AirBall wrote:Ovde kao i na vecini drugih foruma ...



AirBall wrote:ne znam koji bi forum dozvolio da se raspravlja o desavanjima na nekom drugom mestu...


AirBall wrote:Jednostavno se ovde ne raspravlja o desavanjima na nekim drugim foruma...
L-train
 
Posts: 18
Joined: 24 May 2011, 14:05

Re: Reprezentacija Turske

Postby homerkg » 20 Jul 2011, 00:06

serbianhoops wrote:
homerkg wrote: Samo se nadam se da ce i serbianhoops dobiti kakvu takvu opomenu. Ne vidim poentu njegovog pisanja na ovakav nacin osim da je imao za cilj da stvori mrznju i netrpeljivost prema Dusanu. Ja sam o njegovom uzimanju Turskog drzavljanstva vec pisao na ovom forumu i nemam nameru da se ponavljam. Ucestvovanje na ovom forumu dozivljavam kao razonodu , razmenu informacija i diskusiju ljudi koji se razumeju u sport a ne kao mesto gde pojedinci lece svoje komplekse sirenjem laznog nacionalizma i pozivanjem na mrznju...


:krsti: :triprsta:

Dusan je sam stovrio mrznju i netrpeljivost prema sebi.
On je zarad para prihvatio da igra sa laznim pasosem. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven.
On je potom zarad para prihvatio da na legalan nacin uzme tursko drzavljanstvo uz laziranje godiste kako bi on igrao za juniorsku reprezentaciju Turske. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven;
I na kraju, on je zarad tih para, odbio da se vrati maticnom savezu.
Upravo zbog toga, smatram da je zalosno videti naseg igraca kako igra za Tursku i uz to da se razigrava u nasoj ligi gde zauzima mesto nekome od nasih igraca. Bolje receno smatram ga sportskom kurvom jer je svojim postupcima pokazao da ne postuje zrtovanje svog naroda.

Image


Ja ne znam o kojoj ti mrznji i netrpeljivosti govoris... Tvojoj? Tvojoj da ali nesto nisam primetio da je 80% ljudi koji ucestvuje na ovom forumu koristilo jezik koji ti koristis...
'To sto ti pricas nema veze sa istinom, da si malo upucen u desavanja drugaciju bi pesmu pevao... Decko je sa 13 godina otisao u Tursku sam, za sve sto je postigao do sada se isto tako izborio sam i svaka mu cast na tome. Nije imao tatu i mamu da ga guraju, da je imao vec bi sa 13 godina i 2.07 bio u nasoj reprezentaciji... Nije imao tatu i mamu da mu placaju da zivi u Beogradu i da trenira kosarku... NIje imao tatu i mamu koji imaju da gosn Stragarca vode na veceru i mole ga da odvede dete u Partizan... Igrao je u klubu gde se sa centrima radilo kao i sa bekovima. U klubu koji se zove KK Sumadija i ciji ga je gazda od svojih para vodio na pripreme jer ni za patike se u kuci nije imalo para a kamoli za nesto vise... Kada vise nije imalo na koja vrata da se pokuca, otisao je u Tursku na probu i ostao tamo jer mu je to bila jedina nada i mogucnost da postane kosarkas. Nema on nikakav dug prema svom narodu jer je taj isti narod gledao kako propada i nije nista cinio za njega. On ima moralni dug i obavezu prema svojoj porodici i prijateljima, a oni svi znaju pravu istinu i u svima njima on ima podrsku. Efes i turska federeacija su od njega napravili igraca i ja sam im licno do neba zahvalan. Zato je i posteno da igra za Tursku reprezentaciju. Inace, vise su se od njegovog transfera ovajdili pojedinci u KSS nego sto je on zaradio za 5 godina koliko je tamo... Da, da to su isti oni ljudi koji su posle toga pricali kako je odbio da igra za nasu reprezentaciju. Tuga, cemer i jad. A Dusanu svaka cast, osudjen je da nosi veliki teret na ledjima i svaka mu cast kako se bori sa tim. Mnogo se zrtvovao da bi postigao to sto je postigao a u sustini jos nije postigao ni delic od onoga sto moze da postigne. A ti samo nastavi da mrzis i da pljujes... To je tvoje pravo i sramota
homerkg
 
Posts: 383
Joined: 09 Apr 2011, 22:04

Re: Reprezentacija Turske

Postby serbianhoops » 20 Jul 2011, 07:37

To sto ti pricas nema veze sa istinom, da si malo upucen u desavanja drugaciju bi pesmu pevao


Cista istina.

On je zarad para prihvatio da igra sa laznim pasosem. Tada je igrao pod imenom Dogushan Candan Kurtoglu. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven kada su nasih ljudi prepoznali Nikolu Janjusevica-Despotovica u dresu kadetske selekcije Turske na evropsko prvenstvo 2006.

On je potom zarad para prihvatio da na legalan nacin uzme tursko drzavljanstvo uz laziranje godiste kako bi on igrao za juniorsku reprezentaciju Turske. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven. Tada je dobio novo prezime Cantekin i registrovan je kao igrac rodjen 1992 da bi igrao za juniorsku selekciju Turske 2009. Ja sam licno ceo slucaj otkrio i tada sam napisao tekst na forumu interbasket.

I na kraju, on je zarad tih para, odbio da se vrati maticnom savezu. Ja sam ga upravo kontaktirao i on je odbio. Tada sam bio u kontaktu sa Goranom Vojkicem iz KS Srbije. Slobodno se registruj na forumu sportski-forum.net i procitaj temu mladje kategorije U16,U18,U20 koja se nalazi u podforumu Svastara. Postovi koje se ticu tvoj rodjaka ako se dobro secam datiraju iz perioda od Marta ili Maj 2009.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Reprezentacija Turske

Postby homerkg » 20 Jul 2011, 12:58

serbianhoops wrote:
To sto ti pricas nema veze sa istinom, da si malo upucen u desavanja drugaciju bi pesmu pevao


Cista istina.

On je zarad para prihvatio da igra sa laznim pasosem. Tada je igrao pod imenom Dogushan Candan Kurtoglu. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven kada su nasih ljudi prepoznali Nikolu Janjusevica-Despotovica u dresu kadetske selekcije Turske na evropsko prvenstvo 2006.

On je potom zarad para prihvatio da na legalan nacin uzme tursko drzavljanstvo uz laziranje godiste kako bi on igrao za juniorsku reprezentaciju Turske. Nazalost za njega, slucaj je blagovremeno otkriven. Tada je dobio novo prezime Cantekin i registrovan je kao igrac rodjen 1992 da bi igrao za juniorsku selekciju Turske 2009. Ja sam licno ceo slucaj otkrio i tada sam napisao tekst na forumu interbasket.

I na kraju, on je zarad tih para, odbio da se vrati maticnom savezu. Ja sam ga upravo kontaktirao i on je odbio. Tada sam bio u kontaktu sa Goranom Vojkicem iz KS Srbije. Slobodno se registruj na forumu sportski-forum.net i procitaj temu mladje kategorije U16,U18,U20 koja se nalazi u podforumu Svastara. Postovi koje se ticu tvoj rodjaka ako se dobro secam datiraju iz perioda od Marta ili Maj 2009.

Posto sve znas i posto si ga ti kontaktirao mogao bi svima da odgovoris javno... Koliko je para uzeo Predrag Bojic a koliko ostali iz kss da bi mu se omogucilo da igra za efes i za tursku? Posto si ga ti kontaktirao, voleo bi isto tako javno da napises datum kada si ga kontaktirao ( ti licno ili preko koga vec) a pored toga i datum kada je odigrao prvi mec za mladje kategorije turske pa da svi to zajedno i javno vidimo... Isto tako nam odgovori na pitanje kako je moguce da momak koji je totalno netalentovan i neinteresantan svim nasim klubovima zavrsi u efes pilsenu i odmah dobije priliku da igra za tursku reprezentaciju...i na kraju da se vratim na tvoj pocetni komentar, kome je to dusan koji je igrao u mega vizuri za placeni stan i hranu ( svaka cast i veliko hvala Misku, Vladi i Milojevicu za to sto su ga kosarkaski vratili u zivot i obezbedili mu preko potrebnu minutazu) zauzimao mesto a recimo jedan Dzavai koji je igrao za preko 200000 nije zauzimao mesto? Kako momak pardon dete sa 13 godina moze da bude krivo za nesto? Ako nekog mozes da krivis, onda su to njegovi roditelji, ali s obzirom da druga solucija u tom trenutku nije postojala ni njihova krivica ne postoji ili je minimalna... Lako je sedeti sa strane, mazati i pametovati. Kada je trebalo pomoci i dati sansu momku da uspe tada nigde nikoga nije bilo... Kada sve znas i pises stalno postove o njemu, zasto nisi napisao post kada se nakon evropskog prvenstva na Rodosu tesko razboleo i kada je bilo pitanje da li ce ikad vise moci da se bavi kosarkom? Zasto tada nisi napisao tekst "nas janjicar je tesko bolestan" ? Zasto? Zato sto se mi nase dece setimo samo kada uspeju da naprave nesto. Ko zna koliko Dusana ima i za koje ce se tek cuti, ko zna koliko ce Dusana propalo a da za njih nismo ni culi i koliko ce njih te tek propasti? Pisi o tim momcima posto sve znas ili jos bolje pomozi im da naprave uspeh a nemoj da sedis sa strane i da stvaras mrznju i pljujes
homerkg
 
Posts: 383
Joined: 09 Apr 2011, 22:04

Re: Reprezentacija Turske

Postby AirBall » 20 Jul 2011, 13:13

Ono sto sam ja svojim ocima pre par godina video na sajtu turske lige www.tblstat.net je da je pored imena Cantekina stajalo 1992. godiste sto znaci da nema sumnje da mu je godiste bilo falsifikovano...

Da li je on svesno ucestvovao u tome, ili ne, ne znam, ali sam svojim rodjenim ocima ovo video...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Turske

Postby Bodi Bond » 20 Jul 2011, 14:09

Ja nisam upućen u situaciju, tj. jesam površno, oko Čantekina, ali sam prilično siguran da bi ga recimo FMP uzeo da je Dušan to hteo... Neki sponzor bi se našao. No, on je izabrao put koji je izabrao i taj teret neka nosi do kraja života, iskreno me baš zabole da li će da uspe ili ne. Siguran sam da jako loše živi dobar deo građana Srbije, ali da veći deo njih ne bi uradio to što je uradio Dušan Gavrilović. To se nekada zvalo "prodao veru za večeru." Zašto Novak nije uzeo britanski pasoš?

Nikada se više neću upuštati u diskusiju o Gavriloviću, normalno je da će njegovi bližnji da ga brane. Verovatno će im i biti svejedno kada se "sutra" sastanu Srbija i Turska, a on bude igrao za Tursku. Kao da država nije nepravedna prema svima, već samo prema njemu.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija Turske

Postby lary ptica » 20 Jul 2011, 14:23

Bodi Bond wrote:Ja nisam upućen u situaciju, tj. jesam površno, oko Čantekina, ali sam prilično siguran da bi ga recimo FMP uzeo da je Dušan to hteo... Neki sponzor bi se našao. No, on je izabrao put koji je izabrao i taj teret neka nosi do kraja života, iskreno me baš zabole da li će da uspe ili ne. Siguran sam da jako loše živi dobar deo građana Srbije, ali da veći deo njih ne bi uradio to što je uradio Dušan Gavrilović. To se nekada zvalo "prodao veru za večeru." Zašto Novak nije uzeo britanski pasoš?

Nikada se više neću upuštati u diskusiju o Gavriloviću, normalno je da će njegovi bližnji da ga brane. Verovatno će im i biti svejedno kada se "sutra" sastanu Srbija i Turska, a on bude igrao za Tursku. Kao da država nije nepravedna prema svima, već samo prema njemu.


Lako je tebi da pises iz stana u "Bloku" sa internetom od 2 Mbps...

A za bold... Gdje ti zivis? Iz Srbije (a i Bosne da se razumijemo) svaki dan odlaze mladi ljudi da rade vani... Neki od njih na kraju uzmu pasos zemalja u koje su otisli pa nesto nevidim da pises o njima... I oni na neki nacin prodaju "veru za veceru"...

Ili je problem u tome sto se radi o Turskoj?
lary ptica
 
Posts: 90
Joined: 17 Mar 2011, 17:18
Location: Kotor Varos - Rep. Srpska

Re: Reprezentacija Turske

Postby Bodi Bond » 20 Jul 2011, 14:34

lary ptica wrote:
Bodi Bond wrote:Ja nisam upućen u situaciju, tj. jesam površno, oko Čantekina, ali sam prilično siguran da bi ga recimo FMP uzeo da je Dušan to hteo... Neki sponzor bi se našao. No, on je izabrao put koji je izabrao i taj teret neka nosi do kraja života, iskreno me baš zabole da li će da uspe ili ne. Siguran sam da jako loše živi dobar deo građana Srbije, ali da veći deo njih ne bi uradio to što je uradio Dušan Gavrilović. To se nekada zvalo "prodao veru za večeru." Zašto Novak nije uzeo britanski pasoš?

Nikada se više neću upuštati u diskusiju o Gavriloviću, normalno je da će njegovi bližnji da ga brane. Verovatno će im i biti svejedno kada se "sutra" sastanu Srbija i Turska, a on bude igrao za Tursku. Kao da država nije nepravedna prema svima, već samo prema njemu.


Lako je tebi da pises iz stana u "Bloku" sa internetom od 2 Mbps...

A za bold... Gdje ti zivis? Iz Srbije (a i Bosne da se razumijemo) svaki dan odlaze mladi ljudi da rade vani... Neki od njih na kraju uzmu pasos zemalja u koje su otisli pa nesto nevidim da pises o njima... I oni na neki nacin prodaju "veru za veceru"...

Ili je problem u tome sto se radi o Turskoj?

Je l morao da igra za Tursku reprezentaciju? Ne bih rekao ništa ružno o njemu da je kao i ti što ih pominješ otišao da radi u inostranstvo, a da pri tome nije igrao za njihove mlađe selekcije.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija Turske

Postby lary ptica » 20 Jul 2011, 14:42

Vidi ovako...
Ko bi njemu dao novce da igra kosarku kada je odlazio? Niko... Situacija u Srbiji je takva da se jako tesko zivi i sa te strane ja u potpunosti razumijem njegov potez...
Da li bih volio da talentovn mladi kosarkas igra za Srbiju? Da..

Da li bi on volio? Vjerovatno vise od mene... Ali zivot nije bajka... Jesti svi moramo...

Inace situacija od prije par godina... Reprezentacija se raspada po savovima a Stojakovic sluzi VOJSKU u Grckoj...


Pametnom dovoljno....
lary ptica
 
Posts: 90
Joined: 17 Mar 2011, 17:18
Location: Kotor Varos - Rep. Srpska

Re: Reprezentacija Turske

Postby Bodi Bond » 20 Jul 2011, 14:48

lary ptica wrote:Vidi ovako...
Ko bi njemu dao novce da igra kosarku kada je odlazio? Niko... Situacija u Srbiji je takva da se jako tesko zivi i sa te strane ja u potpunosti razumijem njegov potez...
Da li bih volio da talentovn mladi kosarkas igra za Srbiju? Da..

Da li bi on volio? Vjerovatno vise od mene... Ali zivot nije bajka... Jesti svi moramo...

Inace situacija od prije par godina... Reprezentacija se raspada po savovima a Stojakovic sluzi VOJSKU u Grckoj...


Pametnom dovoljno....

Taj isti Stojaković je ovoj zemlji doneo dva zlata. Za Gavrilovića Srbija nije uradila ništa, kao i za većinu građana, niti je on dao išta Srbiji, prema tome potpuno mi je svejedno šta će da napravi u karijeri. Želim mu sreću.
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Reprezentacija Turske

Postby HariHaler » 20 Jul 2011, 15:00

U kojem veku zivimo, 21. ili 13.?!

Koliko sam shvatio, Cantekin, pored srpskog, ima i tursko drzavljanstvo? A i da ima samo tursko, sta je tu problem?! Je l' to odmah znaci da je los covek?

Ako je drzavljanin Srbije, ne mora odmah da znaci i da je pravoslavne veroispovesti? Uostalom, i da je bio, apsolutno ima pravo da promeni veru i da uzme koju god zeli.

Zajebite te price - "prodao veru za veceru."

Ovde pricamo o kosarci. Sve ostalo je njegova licna stvar i pravo.

Bio bi red da se decko ostavi na miru.

Sto se mene tice, veliki talenat, i nadam se da ce jednoga dana obuci crno-beli dres.
The mind is everything. What you think you become.
User avatar
HariHaler
 
Posts: 1264
Joined: 15 Mar 2011, 01:48

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: Gromiko and 11 guests