Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 24 Feb 2023, 20:23

Kapiram da nema ko ali ajde bre terajte vise ovog u 3 pm, Gagi Nikolic bi bar jednu dobio

A i ovaj Pesic, brate moj je l ti toliko zapelo da tu lovu izmuzes do kraja, a imas desetine miliona. Treba nekad znati stati, a u kurac vise prijatelju. Dobio te covek sa gomilom anonimusa, jedini igrac kog znam je Kuzeloglu

Zaboravio sam i da se ovo igra, ne mogu da se setim sta me podsetilo ali jos pre par dana sam hteo da napisem kakav je cigan ispao posle ep sa nemanjem konferencije. Pre ep sve lagano, smara tamo ona 3 novinara u Slovackoj koja su dosla pro forme pola sata drveci u krug o nekim glupostima, a kad treba da se da neki odgovor, paljbica u Dojce

Mozda ce da zvuci suludo ali ja bih probao sa Bajicem, deluje mi kao da bi on mogao ok pricu da napravi, ne bi imao problem neplacenih igraca itd itd
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14039
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 24 Feb 2023, 20:27

E moj Pesiću, da nije bilo bolesnih predstava Jokica protiv Turaka i Grka, ne bi sada imao mec loptu protiv Britanaca.


Odlazi.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8804
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Foksi F. » 24 Feb 2023, 20:46

СрбинПодгорица wrote:Наша највећа шанса за пролаз је да Британија добије вечерас.


Колико си ти више безобразан и страшно што нико нема да ти на пут стане.
Foksi F.
 
Posts: 174
Joined: 11 Mar 2021, 18:09

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby pick&roll » 24 Feb 2023, 20:49

Pešić nažalost izgleda kao otvorena flaša kisele vode što se kaže.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 24 Feb 2023, 21:13

Foksi F. wrote:
СрбинПодгорица wrote:Наша највећа шанса за пролаз је да Британија добије вечерас.


Колико си ти више безобразан и страшно што нико нема да ти на пут стане.

Зашто сам безобразан зато што кажем своје мишљење. Је ли због тога што нам селектор има 70+ година? Је ли због тога што није био у стању да са Јокићем добије Италију? Што га Белгија два пута добија? Јесам сам безобразан због тога што све квалификације играмо последњи меч бити или не бити? Јесам ли због тога што смо изгубили од Грка који питање да су упознали до овог окупљања. Док је Пешић селектор апсолутно је свака репрезентација фаворит против нас, ем нема ауторитет ем ширу ултра негативну енергију.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 17245
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 24 Feb 2023, 21:14

pick&roll wrote:Pešić nažalost izgleda kao otvorena flaša kisele vode što se kaže.

Da se odradi ova zadnja i ako ima iko normalan u savezu, a mislim da nema jer je Danilović postao ozbiljan fikus, da mu se zahvale i nađu selektora.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24048
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 24 Feb 2023, 21:15

СрбинПодгорица wrote:
Зашто сам безобразан зато што кажем своје мишљење. Је ли због тога што нам селектор има 70+ година? Је ли због тога што није био у стању да са Јокићем добије Италију? Што га Белгија два пута добија? Јесам сам безобразан због тога што све квалификације играмо последњи меч бити или не бити? Јесам ли због тога што смо изгубили од Грка који питање да су упознали до овог окупљања. Док је Пешић селектор апсолутно је свака репрезентација фаворит против нас, ем нема ауторитет ем ширу ултра негативну енергију.

Pusti to,nego vidiš da nema leba po svemu sudeći večeras od Britanije.

Valjda neće biti problema u ponedeljak sa njima.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15323
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 24 Feb 2023, 21:44

Ćoba wrote:
pick&roll wrote:Pešić nažalost izgleda kao otvorena flaša kisele vode što se kaže.

Da se odradi ova zadnja i ako ima iko normalan u savezu, a mislim da nema jer je Danilović postao ozbiljan fikus, da mu se zahvale i nađu selektora.


Ja bih iscimao Želimira, bez zajebancije.

Ako neko može da izvuče maksimum iz našeg ofanzivnog potencijala kojim raspolažemo kada se odazove Jokić to je on.

Mi odbranom ništa osvojiti nećemo.
User avatar
Bogun
 
Posts: 33491
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 24 Feb 2023, 21:46

Pa ko ga ne bi iscimao, samo što smatram da je on to poglavlje u životu zauvijek zatvorio.

Nek Jokić dovede Melona za SP. :biggrin:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24048
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 24 Feb 2023, 21:49

Mogao bi gospodin Vučić, ovaj Branko Nordeus, da mu ponudi još par miliona za još dva tri crnca u Partizanu i eto prostora za kompromis. :D
User avatar
Bogun
 
Posts: 33491
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 24 Feb 2023, 22:02

Apsolutno u ponedeljak moraju svi raspolozivi igraci da igraju.Nikakvog kockanja ne sme da bude.
Bude li se islo po sistemu lako cemo i opusteno ,moze svasta da bude.
Dexi
 
Posts: 17776
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Milutinov Tata » 24 Feb 2023, 22:06

Veceras 19/29 bacanja, jos smo se i popravili u drugom delu utakmice. Da smo tu par dali u prvom delu, mozda smo mogli da ranije prelomimo. I bez Jovica smo dosta bili bezidejni u napadu, Uskokovic se nije snasao, Jaramaz je slabo probijao, prebrzo su se vratili u igru i onda igrali bez pritiska.

Bas gorak ukus citav ovaj ciklus kvalifikacija, jos kad se na to nadoveze i potop na EP, bez nekog velikog optimizma gledam na SP. Ako budu igrali Bogdan i Jokic bice lozenja sigurno, ali trenutno izgleda da mi nemamo igrace iz drugog plana koji ce uci i odraditi svoje kada je gusto. Videcemo i kako ce sve ici sa Micicem, Bogdanom i Jokicem u ekipi (daj Boze da sva trojica budu tu). O selektoru, na zalost, dela u ovom mandatu govore.

balkanski spijun wrote:Sta sudije?

nije mogao da dodje do lopte i isao je na faul.Sta je to nego namera?

nama su uvek sudije krive.


Pa vecina faulova su sa namerom, ali jedno je nesportska gde se napravi grub ili nepotreban faul, a drugo je kada hoces da posaljes protivnika na bacanja u finisu meca. Ne znam, mozda su pravila promenjena, izvinjavam se ako gresim.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29869
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Lester Bo » 24 Feb 2023, 22:46

Britanija pukla 29 razlike na domaćem terenu od Belgije,tako da će morati i naši da ih odvale u ponedeljak.

Nije smelo da se dođe u ovu situaciju,idu sada Milutinov i Davidovac u Rusiju,no verujem da će se dići borbena gotovost i da će se priključiti par igrača iz EL te da neće biti problema u ponedeljak pa pogledajte samo imena klubova igrača koji su večeras igrali za VB protiv Belgije.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 15323
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 25 Feb 2023, 01:22

Bogun wrote:Ja bih iscimao Želimira, bez zajebancije.

Ako neko može da izvuče maksimum iz našeg ofanzivnog potencijala kojim raspolažemo kada se odazove Jokić to je on.

Mi odbranom ništa osvojiti nećemo.


Čuh priču da je Pešić večerao sa Bodirogom, u društvu Željka, Dalipagića i Tarlaća, malo prije nego što je prihvatio da postane selektor. I da je tad bilo priče o kadrovskim promjenama koje su uslijedile. :biggrin: Mada ne trebaju nikakve insajd informacije da bi se pretpostavilo da ljeta 2021. nije bio dugačak spisak onih koji su htjeli da preuzmu reprezentaciju, a da sad sigurno nije duži. :biggrin: I Pešić je u ono malo što je rekao posle EP između redova provukao da ga neće tek tako zamijeniti.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13566
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 25 Feb 2023, 01:45

Pešić je u kvalifikacijama imao daleko bolju logistiku od Saleta i Kokoškova. Bajern, Partizan, Zvezda, Fener, Efes sa Petruševim, sada Rusi... Nije uvek od svih dobijao sve, ali je dobijao dosta. Evroligaši su puštali igrače da dođu na 2 dana, odigraju utakmicu u ponedeljak i igraju Evroligu već u četvrtak ili petak.

To je olakšavajuća okolnost u pogledu organizacionih sposobnosti, očigledno nije slučajno tražio Tarlaća umesto Krstića. Ali je u košarkaškom smislu bruka šta on dozvoljava.

Belgija tamo, kontinuiranih 10ak razlika u trećoj četvrtini, poraz na 2 poseda na kraju.

Letonija tamo, 5-6 razlike u prvom poluvremenu, u trećoj četvrtini odlazi na 9, Letonija narednih 10 minuta dobija 25 razlike.

Belgija ovde, 11 razlike 5 minuta pre kraja, meč na mali broj poena.

Grčka ovde, 8 razlike 75 sekundi pre kraja.

Turska tamo, preko 20 razlike u u 3/4, došli su na nerešeno za nešto više od 10 minuta.

Italija na Eurobasketu, 14 razlike u drugoj, 10 u trećoj, protivnik pravi 22 razlike za 10 minuta.

Britanija tamo, 10 razlike protiv amatera, sišli su na -3 i 40 sek pre kraja imali šut za izjednačenje.

Grčka tamo, non-stop 8 do 12 razlike na malom broju poena, protiv Fiba Evročelendž selekcije. 10 minuta nije napravljena nijedna izmena, od 35. do 45. minuta.

Izvaćarene pobede od 1 razlike u Pioniru protiv Letonije i Turske u kojima si kontinuirano gubio. Letonija na suđenje, Turska na punu halu.

Čak je i u onoj grupi na Eurobasketu bilo ekipa koje su se vraćale sa -20/25 na 2 poseda, Holandija, Češka, Izrael.

Piksija su hteli da proteraju iz Srbije nakon što je jedanput uzeo bod u dobijenoj utakmici. Pešić uvodi u egal svaku, nema razlike na kojoj je bezbedan.

Zaključak je jasan. Ume da lobira kod klubova, igrači hoće da igraju za njega, priprema utakmice je uvek dobra, čak je i ona u Rigi gde smo bili autsajderi 25 minuta izgledala odlično dok smo imali željeni ritam utakmice. Ali čim plan A propadne, on ne ume da odreaguje adekvatno, prebrzo se stvari dešavaju dok se on proba nešto da izimprovizuje, što vide i naši i protivnički igrači, gde prvi gube glavu i protiv višestruko slabijih rivala, dok drugi razigrani lakim šutevima vremenom počinju da ubacaju i teške.

Po mom sudu, ne treba mu jak pomoćnik. Treba mu ko-selektor, kao Obradović Ivkoviću.

Nemamo šta da tražimo na SP sa takvim problemima, ni sa Bogdanom i Jokićem u punoj formi. Previše kvalitetnih ekipa i posebno trenera koji znaju da je na drugoj strani čovek čiju ekipu samo treba izbaciti iz zone komfora. I sa tim uvidom spremaju utakmicu i psihiči baždare igrače.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20979
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest