Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bezvezarije » 23 May 2022, 11:53

Treba složiti nešto da ima smisla, ako su svi ofenzivni igrači onda vole imati loptu u rukama, imamo Jokića i Micica, plus Bogdana sa svojim dribljanjima samog sebe i šutom od 30%. Mićić je prodorniji grač od Bogdanovića i fizički jači. A nije potrebno da svaki igrač daje 20 poena, treba igrati i odbranu.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1906
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 23 May 2022, 12:16

Desetka wrote:https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/bogdanova-povreda-velika-selektorova-briga/420792
Uzasna vest ako se obistini, pogotovo sto imam osecaj da cemo konacno posle dvadeset godina uzeti zlato I ogromna sportska nepravda bi bila da Bogdan ne bude deo toga. Za Jokica me licno zabole uvo, jer njega ne smatram delom ove generacije.

Bez njega cemo uzeti kurac a ne zlato.
Videli smo u kvalifikacijama za Tokio kako to funkcionise bez njega.
Nadam se da Bojdo prerano mraci na osnovu iskustva o malerima reprezentacije i da postoji realna sansa da zaigra.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7463
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dexi » 23 May 2022, 13:12

Ono svako leto se nadas ,ocekujes da zaigramo kompletni,da napadnemo to zlato,i uvek neko otkaze,povredi se.Svake godine situacija je sve gora i gora i tako ce i biti dok nam igraci budu odlazili u Nba.

Dok su 99%njih igrali u Evropi i Aba ligi mi smo osvajali medalje na svim takmicenjima,sada ih skupljamo ko na pijaci,molimo da dodju itd.

Ipak ja sam i dalje veliki optimista za ovo leto.Ako svi igraci iz EL budu igrali i bez Bogdana mi smo favoriti za medalju sa Bogdanom za zlato.Sto se Jokica tice ako ce da se posveti ovome od srca onda super,ako ce da otaljava i da se blamira ko prosli put onda bolje da ne dolazi.

Nisu mi jasni ni oni koji stavljaju Bjelicu ,Bobija i malog Pokusevskog u 12.Prvi je poslednji put ozbiljnu kosarku igrao 2015,drugi sluzi kao zabavljac Doncica ,a treci isto jos uvek nije igrao ozbiljnu kosarku.

Neki moj tim bez Bogdana

1.Vasa,Teo
2.Gudura,Jare,Dobric
3Lucic,Davidovac
4.Kalina,Smajli
5.Milutinov,Petrusev,Balsa

Naravno nadam se da ce se ipak Bogdan naci u 12,onda bi to bio brutalan sastav.Za Jokica ne znam sta da mislim.Licno ne bih ga voleo u timu posle svega,ali opet motivisan ,spreman Jokic bi bio zlata vredan,a nikako onaj nespremni iz Kine.

Nadam se da ce nas ovsj put sreca pogledati sto se tice sastava. :okk:
Dexi
 
Posts: 17779
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sezione » 23 May 2022, 14:03

bezvezarije wrote:Treba složiti nešto da ima smisla, ako su svi ofenzivni igrači onda vole imati loptu u rukama, imamo Jokića i Micica, plus Bogdana sa svojim dribljanjima samog sebe i šutom od 30%. Mićić je prodorniji grač od Bogdanovića i fizički jači. A nije potrebno da svaki igrač daje 20 poena, treba igrati i odbranu.

Tako je roki, sta ce nam dribler samog sebe sa sutem od 30 posto
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 14040
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bojdo » 23 May 2022, 14:09

Dakle, Bogdan može igrati i poslije operacije uz astronomsko osiguranje?
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8804
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 23 May 2022, 14:11

Који ће нам курац кад је бољи играч Василије Мицић.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 24035
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 23 May 2022, 14:37

Pokreće se ozbiljna kampanja protiv Vase poslednjih dana, bespotrebnim poređenjima sa Bogdanom i Teom.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13567
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 23 May 2022, 14:39

Napadi na Miska.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18968
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 23 May 2022, 14:49

Trebalo bi zaštititi igrače od poređenja.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 47109
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Desetka » 23 May 2022, 15:12

Ako mogu Micic i Larkin da uzmu Evroligu, ne vidim zasto bi mi imali problem sa Micicem i Bogdanom. Uz njih stavis na 3 i 4 Lucica i Kalinica, na pet Jokica. Petorka koja moze da igra korektnu odbranu i maestralan napad. Veci ce biti problem sa kim spajati Teodosica gore, jer vise nemamo Markovica i Jovica koji su odlicno isli uz Tea, a Teo je kako godine prolaze sve losiji i losiji u odbrani. Dole bih se trudio da sto manje drzim u isto vreme u igri Jokica i Bjelicu, cak bi Bjelicu, uz svo postovanje koje imam prema njemu, limitirao na nekih 12, 13 minuta i gledao da za to vreme sto vise Milutinov bude na parketu. Ovo sve naravno vazi za slucaj da svi dodju, a sto ce se, kako stvari stoje, jako tesko desiti.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
User avatar
Desetka
 
Posts: 3134
Joined: 07 Jun 2012, 21:37

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 23 May 2022, 15:58

Zlaja wrote:Trebalo bi zaštititi igrače od poređenja.



Trebalo bi zaštiti temu od trolovanja i jeftinog cinizma, osim ako se gleda kroz prste onima koji jedino to znaju.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13567
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 23 May 2022, 16:01

Radonja bas nastupa sa visine na ovom forumu, steta jer cesto razmislja i pise ispravno.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18968
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 23 May 2022, 16:02

Moguće, mada mi stvarno nije cilj. A valjda je očigledno na koga se ovo odnosilo.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13567
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 23 May 2022, 16:05

Iskreno, ne bi me čudilo da je sam Bogdan ili neko iz njegovog okruženja pustio ovu buvu. Opet ne isključujem da nije buva i da stvarno mora na operaciju. Zapravo nemam pojma, samo "razmišljam na glas".

Smara to kad se čovek uopšte ne spominje u kontekstu reprezentacije, a Teodosić i on su u kontinuitetu u poslednjih 15 godina stub iste.

Kad kažem pustio buvu, mislim da se malo skrene pažnja javnosti, a i selektoru bogami, da Jokić nije jedini repretentativac ove zemlje, a da je daleko od najbitnijeg igrača u njoj.
User avatar
Bogun
 
Posts: 33491
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 23 May 2022, 16:09

U pravu je Radonja, da sam danas bio bez obaveza letili bi banovi. Ovako sam nešto malo brisao...
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24050
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest