Board index Košarka Reprezentacije

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Baron » 11 May 2013, 15:19

Pasalic je najbolji igrac koji je igrao u BiH u proteklih 4-5 godina ako izuzmes veterane...

Wright je cist plej, igra po 40 mpg u proseku kod Ace dok poziciju 2 pokriva Djedovic, gledao sam vecinu utakmica, uglavnom su igrali u ovoj petorci u kval. Zeko-Djeda-Masic-Teletovic-Kikanovic..

Ne znam sta si ti gledao samo...................
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Pit Bull » 11 May 2013, 16:32

Pasalic u vreme kad su igrali Lance Williams,Bavcic,Ikonic,Bajramovic , nmg da se prisecam jos imena , izmedju ostalih i Mujo Tuljkovic je tad bio u sastavu , Pasalic je grijao klupu , igrao 2 minuta u vrh glave. Kasnije kad se Bosna raspala bio u prvoj postavi ali generalno nikad nista specijalno , Adamovic je puno bolji igrac od njega ako gledamo ovu sezonu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58567
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Hezonja » 11 May 2013, 16:49

Pit Bull wrote:Pasalic u vreme kad su igrali Lance Williams,Bavcic,Ikonic,Bajramovic , nmg da se prisecam jos imena , izmedju ostalih i Mujo Tuljkovic je tad bio u sastavu , Pasalic je grijao klupu , igrao 2 minuta u vrh glave. Kasnije kad se Bosna raspala bio u prvoj postavi ali generalno nikad nista specijalno , Adamovic je puno bolji igrac od njega ako gledamo ovu sezonu.


Pa Pasalic je bolji ove sezone.Protiv najboljih ekipa je odigrao najbolje.
Hezonja
 
Posts: 15242
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Pit Bull » 11 May 2013, 16:52

Ispravljam se za ovu sezonu , sad sam malo progooglao ima dobru sezonu iza sebe , bolju od Adamovica ali opet je dosta tanak igrac za neki veci nivo.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58567
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Baron » 11 May 2013, 16:53

Ne bih pisao da ne znam, veruj mi, Pasalic je za Adamovica Stokton, u to vreme je Bosna bila jaka, a on golobradi mladic..dosta je napredovao, bice pre Gordica zamena za Zeka. Simpa su mi ona reprezentacija, ko je pratio proslo EP recimo zna koliko su ludi i jaki kad ih ide sut, mada mislim da ce im bolje doci Wrightic nego li Domerkant..
User avatar
Baron
 
Posts: 17748
Joined: 25 Sep 2012, 18:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Dare » 11 May 2013, 17:01

Mirza car , jedva čekam da počne prvenstvno , kakav je to igrač lud , ako bude u formi , i krene ga šut , mogla bi BIH dosta dobro da dogura , imaju sasvim dobar roster.
S K O Č I M I Š
User avatar
Dare
 
Posts: 14085
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Pit Bull » 11 May 2013, 17:12

Dare wrote:Mirza car , jedva čekam da počne prvenstvno , kakav je to igrač lud , ako bude u formi , i krene ga šut , mogla bi BIH dosta dobro da dogura , imaju sasvim dobar roster.


Videcemo hoce li Aca Trica moci smiriti Mirzu , cisto sumnjam jer i u kvalama je radio sta je htio , sutne po 10 trojki po mecu , ako suta preko 50% B&H moze svakog dobiti , ako bude gadjao ispod 30% bice problema. Pa i na EuroBasketu sve im zavisilo od suta , kad je islo dobili i CG i Hrvate a kad nije Finci ih nabili 30 razlike.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58567
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Denis_Sa » 16 May 2013, 14:00

Pit Bull wrote:
Dare wrote:Mirza car , jedva čekam da počne prvenstvno , kakav je to igrač lud , ako bude u formi , i krene ga šut , mogla bi BIH dosta dobro da dogura , imaju sasvim dobar roster.


Videcemo hoce li Aca Trica moci smiriti Mirzu , cisto sumnjam jer i u kvalama je radio sta je htio , sutne po 10 trojki po mecu , ako suta preko 50% B&H moze svakog dobiti , ako bude gadjao ispod 30% bice problema. Pa i na EuroBasketu sve im zavisilo od suta , kad je islo dobili i CG i Hrvate a kad nije Finci ih nabili 30 razlike.


Još pogotovo sada kad je on gladan utakmica, jer u NBA mu nisu dali da igra, niti se uspio dokazati....

Ocekujem otprilike istu igru kao u kvalifikacijama, mozda malo bolju odbranu, jer ono u kvalifikacijama je bilo RUPA...

Eh sad, problem su Omic, Sulejmanovic i Stipanovic (papiri) kao i Kuzmic i Savovic (volja), tako da ce spisak biti znacajno izmijenjen.

A sto se tice Pasalic, Adamović..... Imam neki osjećaj da će obojica biti u 12, Pasalic konacno igra kako treba, samo da se ne povrijedi (kao prosle sezone pred kvalifikacije) i bice u sastavu za prvenstvo...

I da, kao JOKER-a, odnosno 24 igrac kojeg ce pozvati, se spominje Branko Cvetković (Prica po BiH forumima, od ljudi koji imaju vecinom provjerene informacije), mada mozda i Mirza Begić (Na final four-u se izjasnio kao Bosanac)....

Sve u svemu, zaista bih volio da Srbija i BiH se plasiraju dalje iz grupe, medjutim, Makedonci, Litvanci, Crno Gorci pa čak i Latvijci su izuzetno nezgodne ekipe, i biti ce tesko objema reprezentacijama.... :kos:
Denis_Sa
 
Posts: 40
Joined: 06 Apr 2013, 21:27

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby lockdown » 16 May 2013, 14:14

Denis_Sa wrote: mada mozda i Mirza Begić (Na final four-u se izjasnio kao Bosanac)....

Nema od toga nista ...
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Denis_Sa » 16 May 2013, 22:37

lockdown wrote:
Denis_Sa wrote: mada mozda i Mirza Begić (Na final four-u se izjasnio kao Bosanac)....

Nema od toga nista ...


A od Cvetkovića očekuješ nešto???? :)

Od svih, mozda da Savovića Aco nagovori da igra...
Denis_Sa
 
Posts: 40
Joined: 06 Apr 2013, 21:27

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby lockdown » 16 May 2013, 22:38

Za ostale stvarno ne znam ali od Begica sigurno nema nista ...
Danju fin, noću Čarli Šin.
User avatar
lockdown
 
Posts: 21027
Joined: 22 Jun 2011, 13:15

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby AirBall » 16 May 2013, 22:41

Koliko me secanje sluzi Branko Cvetkovic je vec igrao za Srbiju, ili kako se vec zemlja tada zvala tako da bi morali da dobijete dozvolu naseg saveza kad je on u pitanju...

Ne znam da li su radi da je daju...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106463
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby Hezonja » 16 May 2013, 22:44

Pa bio je u timu Moskitosa valjda.
Hezonja
 
Posts: 15242
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby AirBall » 16 May 2013, 22:47

Aleksa9 wrote:Pa bio je u timu Moskitosa valjda.


Znam da je igrao na jednom turniru, ali tesko da mogu iz glave da se setim na kom, a mrzi me da proveravam... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106463
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Postby irriducibili » 16 May 2013, 22:49

Srbija na Cvetkovica sigurno ne racuna, tako da ne vidim razlog da Savez uskrati saglasnost. Naravno, ukoliko on sam zeli da igra za BIH...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: zeljko and 1 guest