Board index Košarka Američka košarka

NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 01 Jul 2022, 20:36

xrečeved wrote:Bizli, Vanderbilt, Kessler, Beverli i pikovi.

Starks?

Posra se Ejndž u Jutu ko u dolinu.

Solidne šanse su da ni Mičel neće ostati nakon ovoga.

Smiješna protivvrijednost za Rudija, ogulili su kožu
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7031
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby xrečeved » 01 Jul 2022, 20:37

Starks wrote:
xrečeved wrote:Bizli, Vanderbilt, Kessler, Beverli i pikovi.

Starks?

Posra se Ejndž u Jutu ko u dolinu.

Solidne šanse su da ni Mičel neće ostati nakon ovoga.

Smiješna protivvrijednost za Rudija, ogulili su kožu


Jesi video pikove?

The picks going to Utah, per sources: unprotected 1sts in 23, 25, 27, a swap in ‘26 and a top 5 protected in ‘29
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Eddie Brock » 01 Jul 2022, 20:38

Juta :lol2:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18442
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 01 Jul 2022, 20:44

xrečeved wrote:Jesi video pikove?

The picks going to Utah, per sources: unprotected 1sts in 23, 25, 27, a swap in ‘26 and a top 5 protected in ‘29

Bolesni fetiš za pikove, ako se ubode jedan dobar igrač - premija.

Dio šarma franšize sastojao se upravo u neodustajanju, nikad za prethodne 42 godine nije odrađen kompletan rebilding niti se tankovalo za neke prospekte...

Jedini tim u NBA koji nikada nije imao 60+ poraza u sezoni, baš zbog tog ratničkog mentaliteta.
There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7031
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 01 Jul 2022, 20:51

There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7031
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby xrečeved » 01 Jul 2022, 20:54

Woj

The Jazz gathered six first-round picks in the past 24 hours, including 7-footer Walker Kessler, the 22nd overall pick in the 2022 Draft. The Jazz plan to retool the roster around All-Star G Donovan Mitchell.
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Кутузов » 01 Jul 2022, 21:55

Stari lisac je Ejndž, odradio je Konelija samo tako...

I slepcu je bilo jasno da je ova Juta sa Goberom pročitana knjiga, svaki put kada dodje PO sve njihove mane postaju kristalno jasne, a glavni razlog je upravo Gober. Bajni defanzivac godine postaje strašilo, nad kim se najbolji protivnički igrači redovno iživljavaju. O njegovoj napadačkoj nemoći nema potrebe ni pisati.

Uz sve to je pretplaćen preko svake mere i mogu samo da zamislim kako će biti biti veselo Minesoti kad ovaj zagazi u tridesete, a moraju da mu isplate 50 miliona po sezoni. :laugh:

O potezu Minesoti se nema šta pametno napisati, samo da se čovek :pop:
User avatar
Кутузов
 
Posts: 666
Joined: 08 May 2013, 23:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Blackened » 01 Jul 2022, 22:08

Dadoše baš dosta draft kapitala, više nego Lejkersi za Dejvisa... mada su ovi Nju Orleansu više talenta (BI, Lonzo)

Ne znam, meni je interesantna ta kombinacija Gober-Tauns, msm on je ionako igrao sa Vanderbiltom, defanzivno orijentisanim kamenjarom koji kampuje oko dunker spot-a.

Moraju Rasela da se reše, on ih sputava.
Blackened
 
Posts: 669
Joined: 15 Aug 2014, 01:19

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Sarpsborg 08 » 01 Jul 2022, 22:58

Juta je realno morala da menja, sa Goberom nema srece u plej ofu i dobro je ako su izabrali Micela da oko njega grade. E sad kako sve to posloziti i da li ce trener pocetnik to uspeti? Ja stvarno ne znam kakav im je trener i sta moze, iskreno nisam ni cuo za njega dok mu nisu dali posao.
Boston inace pobednik zasad sa trejdom za Brogdona :blue:
GS izgubio bitne igrace rotacije, bice zanimljivo videti njihove poteze.
Sarpsborg 08
 
Posts: 537
Joined: 06 Jul 2020, 23:48

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Blackened » 01 Jul 2022, 23:05

Ne znam koliko je Boston pobedio, taj lik je stalno povređen. Zaboli ga tiba, pauzira 2 nedelje.
Blackened
 
Posts: 669
Joined: 15 Aug 2014, 01:19

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Pit Bull » 01 Jul 2022, 23:09

Dobar potez Jute.

Ovo sto je izgradjeno oko Gobera i Micela ih nijednom nije dovelo do finala konferencije.

Razmontiraj sve pa ispocetka.

Mada ako Micel ostane, oni ce opet biti rubno plej-of ekipa.

Gober je jedan od precijenjenijih igraca u ligi.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Radonjaa » 02 Jul 2022, 02:34

DON wrote:Radonja, dje nabraja tu trojicu koji su potpisalo vec za druge :biggrin:


Potpisao je i Taker za Filadelfiju, u međuvremenu i Luni, samo su mi poslužili za primjer, ne znam iz glave ko je sve ostao slobodan, ali to je neki okvir igrača koji im treba. Likovi kao što su Deandre, Dramond, pa i recimo Vatjsajd, na kraju uvijek prospu više nego što mogu da donesu, a Deandre je šampion u toj kategoriji. Čak bi i ovaj Jubenks odradio bolji posao.

Кутузов wrote:@Radonja

Ni jedan od ove trojice koje si nabrojao ne može na četiri, a ako se zna da će Jokić u PO igrati 40 minuta, onda ne bi baš logično bilo dati tolike novce igraču za par minuta na terenu. Sva trojica su sinoć dobili min 8 miliona po sezoni.

Usput da su potpisali nekog od njih, ne bi mogli dovesti Brauna, koji je neuporedivo važniji igrač za Denver.

Gordon može u nekim matchupovima na pet, recimo ne vidim zašto ne bi mogao uzeti minute protiv GSW ili LAC kad izvedu svoje small ball postave.


To je kao bih napisao da Mekgi može na 4, iako isto nikad nije igrao, i nema nikakvog dokaza da je sposoban za to, osim što pretpostavljam. :biggrin: Mada nisam ni htio da kažem da baš mora da bude neko ko može da igra obije pozicije, imaju Grina za to, ali mu je u ovim godinama puno da pokriva obije, pogotovo da se bije u reketu na 5. Jokić poslednje 3 godine u plej-ofu igra oko 35 minuta po utakmici, i oni u tih 12-13 minuta bez njega redovno upadaju u kanal iz kog ne mogu da se vrate, mala cijena je 8 miliona za još jednog pouzdanog igrača u rotaciji. Recimo nepouzdani visoki (Plamli) je 2020. protiv Lejkersa prodao utakmicu sezone, to se teško može finansijski izmjeriti. Uostalom, ne mora da bude ni 8, Dedmon je potpisao za 4 - 5 miliona po godini, ne vjerujem ni da je Dejmion Džouns uzeo puno više, Mozes Braun je i dalje slobodan... Sve teško limitirani igrači, a svakog bih stavio ispred baksuza Džordana, posle njega trava ne raste.

Mada mi sad pada na pamet da možda planiraju da forsiraju Nađija (ili kako se već izgovara), to bi bio dosta hrabar potez, možda i ne tako loš.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13367
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Кутузов » 02 Jul 2022, 05:27

Denver je imao pravo da potroši samo porezni mid-level i njega su dali Braunu. Kad njega iskoriste ostaju im samo minimumi, za jedan takav su doveli Deandrea.
Tih osam miliona kada bi platili + tax izašlo bi ih 100, a to niko nije lud dati.
Sezona je duga i ako im se ukaže prilika da dovedu još nekog veterana boljeg od Jordana sigurno će iskoristiti. U ovom trenutku bolje od ovog što su uradili teško da može.

Pretpostavka da Gordon može na 5 je isključivo na osnovu njegovih fizičkih skilova, ne vidim šta to recimo Batum ima, a da ovaj ne može da isparila
Ako se dobro sećam on je u Orlandu dobijao neke minute na petici.

btw Dedmon je potpisao za 9 miliona po godini
User avatar
Кутузов
 
Posts: 666
Joined: 08 May 2013, 23:16

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby DON » 02 Jul 2022, 07:44

R, ma znam da si davao primere nego mi smesno :biigrin

Zanimljivo dovodjenje Gobera, sad bas da vidimo KATa kako ce se snaci. Ne svidja mi se broj pikova koji smo dali, al ko mene sisa...
User avatar
DON
 
Posts: 19536
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: NBA vesti, transferi, aktuelnosti

Postby Starks » 02 Jul 2022, 09:50

There's a lot of ways to play any game. I play mine on the house percentages.
User avatar
Starks
 
Posts: 7031
Joined: 02 Oct 2013, 11:39

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 11 guests