Board index KVIZ Avangarda kviz

Kviz za šiz, 30.10.2016.

Kviz za šiz, 30.10.2016.

Postby Starsica » 27 Oct 2016, 11:53

Achtung, achtung :girlclap:

K'o što kaže naslov, ćemo da organizujemo jedan mini kviz u nedelju, 30.10.2016. u 21:00. i tako napravimo uvod u jesenji serijal kvizova u kojem će nagrada biti poljubac u inboks :D U zavisnosti koliko budete dobri, možete da dobijete poljubac od mene, B13 ili možda čak i od Aira, ako ga nagovorim :laugh:

Paaaaa, pošto ste se prošli put odazvali u lepom broju i pošto je zabava bila odlična, pozivam sve frižidere, Cigane, Grobare, one što prate samo Kasinu i ništa više ili one što prate samo Kafenisanje i ništa više, Šakotu takođe ( :X ), pozivam moderaciju da nam se pridruži (al' nemoj neko da ih je proziv'o da imaju protekciju), one što su prošli put hteli da učestvuju pa nisu stigli, one što su me cimali preko inboxa, one što misle da neće ništa znati ali im se igra... Ono, svi :D

Što'no kaže gazda:
"Ukoliko pobedis u nasem kvizu to ce da te prati kroz citav zivot, mozda ce ti negde pomoci i da dodjes do posla, a ozenices se bez problema, jer su zene uvek volele pametne i one koji brzo razmisljaju...", znači, nešto kao moć Šamana i Hi-mena, ovaj kviz radi samo u vašu korist.

Vidimo se, drugari :hatman:

P.S. Obratite pažnju na novi potpis :D
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Kviz za šiz, 30.10.2016.

Postby Nebo se otvorilo... » 30 Oct 2016, 20:37

Jel ovo zatisje pred buru? :D
User avatar
Nebo se otvorilo...
 
Posts: 1248
Joined: 19 May 2016, 11:15

Re: Kviz za šiz, 30.10.2016.

Postby Starsica » 30 Oct 2016, 20:42

Bogami :D
Navrati na zvaničnu temu, tamo će da bude žurka :okk:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35


Return to Avangarda kviz

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests