Board index Košarka Košarkaški miks

Put oko sveta

Re: Put oko sveta

Postby ccccc » 13 Sep 2012, 16:44

Ili kad
ccccc
 
Posts: 406
Joined: 03 Dec 2011, 22:51

Re: Put oko sveta

Postby KKP » 13 Sep 2012, 17:00

Houdini wrote:ovi poceli k'o Bekamovi, gde se kresnu takvo i ime bude.


A kako im se zoe prvo dete? Garantujem da se Adrijani sviđalo ime grada Sijena, Marko se tu verovatno manje pita... :laugh:
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Put oko sveta

Postby kotrljko » 13 Sep 2012, 18:08

AirBall wrote:Lepo je ime Siena, mada je mogao cerkici da da ime Fenerbahce, Bo sad igra tamo...


:what:
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Put oko sveta

Postby nolinjo » 13 Sep 2012, 19:26

Houdini wrote:ovi poceli k'o Bekamovi, gde se kresnu takvo i ime bude.

ne diraj mi bekama :funbat:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Put oko sveta

Postby Felipao » 13 Sep 2012, 21:50

kotrljko wrote:
AirBall wrote:Lepo je ime Siena, mada je mogao cerkici da da ime Fenerbahce, Bo sad igra tamo...


:what:


I dalje smo u rebusu kakve veze ima Bo sa Liminom cerkom.Da li Air ima saznanja da je Markovo omiljeno pivo jelen :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10972
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Put oko sveta

Postby AirBall » 13 Sep 2012, 22:05

Ma klasicna ironija... Poslednji klub za koji je igrao covek je i ime njegove cerke...

Kod nas Srba su se makar imena davala na osnovu neke tradicije, ovo je po meni klasicna sprdacina, ili novotarija, moze da cita kako god ko zeli, jos su joj stavili 2 N u ime, da ne zafali, malo je jedno...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Put oko sveta

Postby mali_buda » 13 Sep 2012, 22:06

Houdini wrote:ovi poceli k'o Bekamovi, gde se kresnu takvo i ime bude.

Sto Bekamovi cerki dadose ono ime :roll:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Put oko sveta

Postby Panta » 13 Sep 2012, 22:09

AirBall wrote:Ma klasicna ironija... Poslednji klub za koji je igrao covek je i ime njegove cerke...

Kod nas Srba su se makar imena davala na osnovu neke tradicije, ovo je po meni klasicna sprdacina, ili novotarija, moze da cita kako god ko zeli, jos su joj stavili 2 N u ime, da ne zafali, malo je jedno...

Hm... Nisam siguran da bi se Adriana odusevila da joj se deca zovu Darinka i Leposava...Na kraju krajeva, zivece po celom svetu,a ne u Velikoj Plani...
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Put oko sveta

Postby AirBall » 13 Sep 2012, 22:14

Panta wrote:Hm... Nisam siguran da bi se Adriana odusevila da joj se deca zovu Darinka i Leposava...Na kraju krajeva, zivece po celom svetu,a ne u Velikoj Plani...


Pa ja sam Panto svetski covek tako da imam razumevanja zasto im se cerke zovu Siena i CSKA... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Put oko sveta

Postby Panta » 13 Sep 2012, 22:18

AirBall wrote:
Panta wrote:Hm... Nisam siguran da bi se Adriana odusevila da joj se deca zovu Darinka i Leposava...Na kraju krajeva, zivece po celom svetu,a ne u Velikoj Plani...


Pa ja sam Panto svetski covek tako da imam razumevanja zasto im se cerke zovu Siena i CSKA... :D


Eto, nek da sinu ime Srecko i svi zadovoljni :laugh:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Put oko sveta

Postby Unexpected » 17 Sep 2012, 09:29

Počasti Obradoviću i Ivkoviću
17. septembar 2012. 10:18 > 10:19

Srpski stručnjaci, bivši trener Panatinaikosa i šef stručnog štaba Olimpijakosa, postaće počasni građani Atine i Pireja.

Image

Dopinos srpskih sportista i trenera razvoju grčkog sporta je nemerljiv, međutim Grci će pokupati da se bar na neki način oduže ljudima sa ovih prostora koji su prethodnih decenija ostavili neizbrisiv trag u ovoj zemlji.

Pod pokroviteljstvom Karlosa Papuljasa, predsednika Grčke, 5. oktobra održaće se svečana ceremonija pod nazivom "Srpski sportisti u grčkom sportu". Centralni događaj ove manifestacije biće proglašanje Željka Obradovića i Dušana Ivkovića, legendi Panatinaikosa i Olimpijakosa počasnim građanima Atine i Pireja.

Željko Obradović je u Atinu stigao 1999. godine kada je iz Benetona prešao u Panatinaikos. Sa „zelenima“ je osvojio pet titula prvaka Evrope, 11 trofeja u nacionalnom prvenstvu i sedam u kupu Grčke. Na kraju prethodne sezone odlučio je da se povuče sa mesta trenera atinskog tima.

Dušan Ivković je bio trener najvećeg rivala Olimpijakosa kome je 1997. i 2012. doneo jedine dve titule evropskog šampiona. U Grčkoj je vodio i ekipe Arisa, PAOK-a, Panioniosa i AEK-a.

Grčki domaćini podsetiće na vrhunska dostiguća u kojima veliki udeo ima još 27 naših sportista i trenera, među njima su, osim košarkaša i predstavnici fudbala, odbojke, vaterpola i streljaštva.

(MONDO, foto: Guliver/Getty Images)
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Put oko sveta

Postby Crazy Soul » 21 Sep 2012, 22:46

Image
The tallest and shortest players in NBA history, Manute Bol and Muggsy Bogues.

Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

Re: Put oko sveta

Postby AirBall » 21 Sep 2012, 23:13

Goran Dragic kao igrac baseball-a...

''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Put oko sveta

Postby AirBall » 22 Sep 2012, 16:22

Americki igrac Andre Smith koji je prosle godine igrao za Casertu u Italiji, a ove ce nastupati u Rusiji za Krasnye Krylya je kratko i jasno objasnio zbog cega Amerikanci dolaze u Evropu... Bilo je nekih prica da ce neko ostati i za manju ponudu zbog Grobara, ili ne znam ni sam koga...

Za one koji ne znaju ruski, google translate

http://www.slamdunk.ru/news/basketball.html?Id=66922

Naslov glasi

Besmisleno je sakrivati da Amerikanci dolaze u Evropu da bi zaradili sto je vise moguce novca


Kaze da je plata osnovni uslov za izbor kluba...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Put oko sveta

Postby Crazy Soul » 22 Sep 2012, 16:50

AirBall wrote:Americki igrac Andre Smith koji je prosle godine igrao za Casertu u Italiji, a ove ce nastupati u Rusiji za Krasnye Krylya je kratko i jasno objasnio zbog cega Amerikanci dolaze u Evropu... Bilo je nekih prica da ce neko ostati i za manju ponudu zbog Grobara, ili ne znam ni sam koga...

Za one koji ne znaju ruski, google translate

http://www.slamdunk.ru/news/basketball.html?Id=66922

Naslov glasi

Besmisleno je sakrivati da Amerikanci dolaze u Evropu da bi zaradili sto je vise moguce novca


Kaze da je plata osnovni uslov za izbor kluba...

Ja koliko sam shvatila, rekao je da je plata vazni faktor ali ne i odlucujuci... Image
Зарплата – важный аспект при определении продолжения карьеры, но не определяющий.

Spoiler: pokaži
Moras malo vise da vezbas "govorit po ruski" ... Image
ImageWherever you go, go with all your heart...
User avatar
Crazy Soul
 
Posts: 6459
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Beograd

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests