Board index Košarka Košarkaški miks

Košarkaški TV komentatori

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Caretta Caretta » 26 Dec 2011, 16:49

Moebius wrote:
mali_buda wrote:Kod Koleta mi smeta to sto mnogo prica, uglavnom bespotrebno, opisuje na potpuno isti nacin 100x vidjene situacije. Smeta mi sto koristi termin resetovanje, kad se sat vraca na 14s. Resetovanje bi trebalo da predstavlja povratak na pocetno stanje ili na 0.



A šta tek reći za Šarenca?

Znam da ima likova koji čak stavljaju njegov fejs na vatar. :tap: :tap: :tap:


Šarenac je najgori od najgorih u svakom pogledu! I nepismen i glup, i nepismen...
User avatar
Caretta Caretta
 
Posts: 1523
Joined: 21 Aug 2011, 11:27
Location: Beograd

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Moebius » 26 Dec 2011, 16:51

Caretta Caretta wrote:
Moebius wrote:
mali_buda wrote:Kod Koleta mi smeta to sto mnogo prica, uglavnom bespotrebno, opisuje na potpuno isti nacin 100x vidjene situacije. Smeta mi sto koristi termin resetovanje, kad se sat vraca na 14s. Resetovanje bi trebalo da predstavlja povratak na pocetno stanje ili na 0.



A šta tek reći za Šarenca?

Znam da ima likova koji čak stavljaju njegov fejs na vatar. :tap: :tap: :tap:


Šarenac je najgori od najgorih u svakom pogledu! I nepismen i glup, i nepismen...


:blue:
Moebius
 
Posts: 3159
Joined: 22 Mar 2011, 12:13

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby ofkovac » 26 Dec 2011, 19:18

dobar je sareni, navija za okk :triprsta:
User avatar
ofkovac
 
Posts: 1582
Joined: 21 Nov 2011, 00:53

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Šareni » 26 Dec 2011, 20:31

Unexpected wrote:
Šareni wrote:Glupi KDS, promene neke napravili, nemam vise Arenu u osnovnom paketu :girlcry:

Kako nemaš? Koje mesto, BGD ima.



NS.

Ja sam kod ovih http://www.kablovska.co.rs/ , a ne kod ovih http://www.kds.co.rs/usluge/Usluge-TViRadio.asp
User avatar
Šareni
 
Posts: 1126
Joined: 19 Mar 2011, 22:20

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Choda » 05 Jan 2012, 05:00

I tako nocas ja u KST-u na metalu i sretnem tamo ni 5 ni 6 nego Kezinog omiljenog komentatora Koleta :biggrin: ako nista covek bar ima dobar muzicki ukus :okk:
What do you mean, "I don't believe in God"?
I talk to him everyday.
User avatar
Choda
 
Posts: 1722
Joined: 02 Apr 2011, 22:57

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Sony » 13 Feb 2012, 11:14

Kakav je kralj ovaj Edin :D

Last edited by AirBall on 13 Feb 2012, 11:20, edited 1 time in total.
Reason: youtube
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Burke » 20 Feb 2012, 00:28

Добросав Гајић поново јаше :D На РТС-у се управо завршава његов интервју са Владимиром Цветковићем, кога је целу емисију ословљавао у свом маниру - Цветковићу. :ajdejebote:
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Caretta Caretta » 20 Feb 2012, 09:37

Burke wrote:Добросав Гајић поново јаше :D На РТС-у се управо завршава његов интервју са Владимиром Цветковићем, кога је целу емисију ословљавао у свом маниру - Цветковићу. :ajdejebote:


Dobro da mu se nije obratio sa "druže Cvetkoviću". Kao kada je Zvezda igrala sa PAOK-om u Solunu, a Dobrosav upitao Slavnića: "Druže Slavniću, hoćete li da prokomentarišete ovu blistavu pobedu Crvene Zvezde?"
Moka je odgovorio: "Kao prvo bih želeo da kažem da smo mi večeras izgubili"
User avatar
Caretta Caretta
 
Posts: 1523
Joined: 21 Aug 2011, 11:27
Location: Beograd

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Tegi » 20 Feb 2012, 15:11

Burke wrote:Добросав Гајић поново јаше :D На РТС-у се управо завршава његов интервју са Владимиром Цветковићем, кога је целу емисију ословљавао у свом маниру - Цветковићу. :ajdejebote:


Dodje mi da razbijem televizor kada sagovornika oslovi prezimenom, a to stalno radi.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20799
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Napredpartizan » 21 Feb 2012, 01:20

Ne znam gde da stavim,ovde je najprikladnije.. .Jako zanimljiv intervju pred SP 2002..

User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23638
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Šareni » 21 Feb 2012, 15:28

ne znam jel bilo , verovatno jeste, al nema veze , posebno obratiti paznju na 1:35 :D

User avatar
Šareni
 
Posts: 1126
Joined: 19 Mar 2011, 22:20

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Oglala » 22 Feb 2012, 11:45

Misa Tumbas :D
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby AirBall » 23 Mar 2012, 13:49

Oni stariji se secaju komentara Riste Kubure koji je izmedju ostalog komentarisao na radiju utakmice Partizana krajem osamdesetih...

Rista Kubura teško bolestan i u velikoj bedi

Srbijo, pomozi! Dugogodišnji sportski komentator, kog je znala cela velika Jugoslavija, oboleo od raka koštane srži i trenutno gotovo nepokretan leži u bolnici. Nema novca ni za lekove

Image

Doajen srpskog novinarstva i dugogodišnji sportski komentator RTS-a Risto Kubura živi teško bolestan i u toliko teškoj materijalnoj situaciji da su prijatelji pokrenuli internu akciju među novinarima da mu se pomogne kako bi imao bar za lekove.
Kubura je oboleo od raka koštane srži i trenutno gotovo nepokretan leži u bolnici, a tokom jučerašnjeg dana je Fejsbuk, na kojem je akciju za pomoć i pokrenula drugarica Kuburine ćerke, bio preplavljen reakcijama na tužnu sudbinu poznatog novinara.

Desetogodišnja golgota

- Neki od vas znaju koliko težak put je prešao od momenta kada su ga bez objašnjenja otpustili sa RTS-a. Ristina golgota traje više od decenije. Porodica je iscrpljena i bez osnovnih finansijskih sredstava. Nedostaje novca za lekove i lečenje. Samo novca. I pokoja mala pažnja. Nadam se da će među nama biti dobrih ljudi koji su spremni da se odreknu nečeg svog malog i pomognu Risti da kao čovek dostojan čoveka dobije lekove i osnovne stvari za negu i lečenje - piše u apelu na Fejsbuku.
Ristina ćerka Ljubica juče nam je potvrdila da je slavni voditelj u teškom stanju, ali da nije poklekao.
- On jeste ozbiljno bolestan. Ima jedno maligno oboljenje, ali bori se. Znam za apel. Poslala ga je jedna moja drugarica. Tata je svestan i komunicira sa nama. Lekari su nam rekli da može da se izleči, tako da ne želim ni da razmišljam o opciji da će umreti - kaže Ljubica.
Ona nam je potvrdila i da je porodična materijalna situacija teška, ali je navela da je njen otac zamolio da se broj računa za pomoć, koji je otvoren u Hipo banci, ne objavljuje.
- To je bio više poziv za njegove kolege i one koji ga znaju. Stvarno ne želi da se oko toga diže velika buka - rekla nam je Ljubica i potvrdila skromnost koja je celog života odlikovala Kuburu.
Svoj poslednji intervju Kubura je pre tri godine dao za Press. I tada se žalio na svoj materijalni status, ali i na nepravde koje je doživeo prilikom odlaska s RTS-a. Ispričao je da je u Beograd došao više gladan nego sit, zbog čega je prvu tezgu našao u štampariji „Politike", gde su ga tadašnji grafički radnici hranili mlekom, koje su dobijali zbog uslova rada u štampariji. Kasnije je iz „Indirekta" došao do sportske redakcije „Beogradske hronike", a devedesetih je izabran i za urednika.

Nepravda ga „sastavila"

Već 1993. godine našao se, međutim, „na ledu" i stavili su ga da bude komentator. Sledile su nove nepravde i na kraju je završio u Urgentnom centru, zbog teškog oštećenja srca. Dve godine posle toga bio je na bolovanju, da bi ga 2003. proglasili tehnološkim viškom.
- Napadi, klevete i uvrede na moj račun bili su svakodnevna pojava. Ponajviše od strane onih ljudi koji mi ni po čemu nisu bili dorasli. Ali hiljadu puta ponovljena laž uvek postane istina. Najteže mi je pala afera sa stanovima, koji su na RTS-u nemilice deljeni, o čemu je u štampi naširoko pisano. Neko se dosetio da i moje ime uvrsti u spisak onih koji su muljali, pa se često isticalo da su Kubura i generalni direktor Milanović dobili ni manje ni više nego četvorosobne stanove. A ja sam svoj dvosoban stan od 58 kvadrata dobio na najpošteniji mogući način, i to posle jedne TV emisije „Dok anđeli spavaju", gde je prikazano da živim sa porodicom na tavanu od 28 kvadrata, koji sam adaptirao pomoću silnih kredita - pričao je tada za Press Kubura.

Definitivni odlazak

Kubura se posle otkaza sudio sa RTS-om, nakon čega su ga vratili na posao, ali su ga prebacili u Centar za istraživanje javnog mnenja, da radi kao anketar. Ni to, međutim, nije dugo trajalo i na kraju je definitivno dobio status tehnološkog viška. Tvrdio je da mu nikada nije čak ni objašnjeno zašto.


Press
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Petko019 » 23 Mar 2012, 15:48

Šareni wrote:ne znam jel bilo , verovatno jeste, al nema veze , posebno obratiti paznju na 1:35 :D




Auuu kakav kralj, gledao sam ovaj klip bar 20 puta i svaki put mi je ja mislim sve smesnije i smesnije :D
"Spasa nam nema, propasti nećemo"
User avatar
Petko019
 
Posts: 1645
Joined: 09 Jun 2011, 21:58

Re: Košarkaški TV komentatori

Postby Niksicanin » 23 Mar 2012, 16:47

E moj Risto, da si anti Srbin, vec bi se klika organizovala da na sve strane objavi(a, kakvi su i zarade na tvojoj bolesti), ovako Bog zna...
Nisam imao pojma da je tako obolio.
Niksicanin
 
Posts: 5887
Joined: 23 Apr 2011, 08:09

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests