Board index Košarka Košarkaški miks

Vlada Jovanović

Re: Vlada Jovanović

Postby AirBall » 24 Oct 2012, 17:29

Caretta Caretta wrote:Ova informacija se dugo provlačila na forumu, ali moram da naglasim da je potpuno netačna.
Ja stvarno ne znam da li je VJ zauvek zatvorio vrata Partizana za sobom, niti znam da li je u svađi sa Tošom ili PSD-om.
Moram, međutim, da naglasim da su VJ i Dule i dalje u odličnim odnosima, a isto tako Radonjić i Dule.
Dule nikome nije zamerio što je našao posao za znatno veći novac nego što je primao u Partizanu.


Ne znam iz kog razloga si citirao moj post, jer nigde nisam napisao da im je Dule zamerio...

Dosta razlicitih izvora je potvrdilo ovu informaciju...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Vlada Jovanović

Postby Golden Warrior » 24 Oct 2012, 18:46

Donjeck cim je prestao da igra do ''dubini'' vodi 30 razlike protiv jedne od jacih ekipa Ukrajinskog prvenstva.

Neverovatno kako je uspeo da prenese sve lose stvari iz Partizana na jednu totalno novu sredinu kao sto su los uzalak u mec, neefikasnost, losa odbrana itd. Trenerski pecat na zavidonom nivou :blue:
Kad se setim samo kakave sam prepirke imao sa ljudima koji su tvrdili da se radi o odlicnom treneru kojeg samo treba istrpeti :facepalm:
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Vlada Jovanović

Postby AirBall » 24 Oct 2012, 18:57

Golden Warrior wrote:Donjeck cim je prestao da igra do ''dubini'' vodi 30 razlike protiv jedne od jacih ekipa Ukrajinskog prvenstva.


Citav zivot ce da prica po kafanama kako su ga igraci minirali...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Vlada Jovanović

Postby Sasa_Beli » 24 Oct 2012, 19:00

Naravno ti zli crnci :sakaosto:
Sasa_Beli
 
Posts: 5673
Joined: 16 Mar 2011, 00:10

Re: Vlada Jovanović

Postby Han Solo » 24 Oct 2012, 20:17

Golden Warrior wrote:Donjeck cim je prestao da igra do ''dubini'' vodi 30 razlike protiv jedne od jacih ekipa Ukrajinskog prvenstva.

Trebalo je neko vreme da se igračima slegne stečeno znanje :teacher: . Nažalost, surovi profesionalizam nema strpljenja za takvog stručnjaka :stani:
User avatar
Han Solo
 
Posts: 1605
Joined: 17 Mar 2011, 15:26

Re: Vlada Jovanović

Postby StefNS » 24 Oct 2012, 21:47

Ako proiraju posle dva dana, to znači da ga jesu minirali. Ni jedan trener ne može da promeni situaciju u tako kratkom vremenu.
User avatar
StefNS
 
Posts: 4094
Joined: 08 Feb 2012, 04:28

Re: Vlada Jovanović

Postby ofkovac » 24 Oct 2012, 21:57

StefNS wrote:Ako proiraju posle dva dana, to znači da ga jesu minirali. Ni jedan trener ne može da promeni situaciju u tako kratkom vremenu.


mozda bi ameri proigrali ranije da im se obracao na engleskom jeziku umesto sto je to radio na srpskom...
User avatar
ofkovac
 
Posts: 1582
Joined: 21 Nov 2011, 00:53

Re: Vlada Jovanović

Postby Golden Warrior » 24 Oct 2012, 22:09

StefNS wrote:Ako proiraju posle dva dana, to znači da ga jesu minirali. Ni jedan trener ne može da promeni situaciju u tako kratkom vremenu.


Pa naravno da su ga minirali kad ih je tereo da ne sutiraju bas svaki put kad su sami.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Vlada Jovanović

Postby Steam Roller » 24 Oct 2012, 22:23

ofkovac wrote:
StefNS wrote:Ako proiraju posle dva dana, to znači da ga jesu minirali. Ni jedan trener ne može da promeni situaciju u tako kratkom vremenu.


mozda bi ameri proigrali ranije da im se obracao na engleskom jeziku umesto sto je to radio na srpskom...


„Listen, bre!“ se vrlo lako razume kad se hoće. :nisamja:
User avatar
Steam Roller
 
Posts: 153
Joined: 19 Jan 2012, 00:19

Re: Vlada Jovanović

Postby kotrljko » 24 Oct 2012, 23:11

svako veruje u ono sto zeli.

ja znam koje mi je informacije dao covek koji mi je rekao ovo za VJ (i ne samo ja,ima par clanova koji su te informacije takodje dobijali) i nema razloga da mu ne verujem.razlog vise jer je toliko gotivio i branio istog VJ tako da sigurno nije izmislio ili rekao zlonamerno.
kotrljko
 
Posts: 6119
Joined: 15 Mar 2011, 14:04

Re: Vlada Jovanović

Postby CrniGuja » 04 Nov 2012, 09:36

Tog Vladu Jovanovica je Partizan nakon dve sezone sa pet trofeja, pobeda protiv Makabija, Reala, Kahe, izbacenog Lucica na povrsinu, a sa rezultatima ostvarenim sa igracima koji realno i nisu Partizanovog nivoa, kao sto je Pera ( uz svo postovanje ), pa Klobucar itd. otpustio kao psa.
Vlada Jovanovic i nakon otkaza izjavljuje da je u dobrim odnosima sa svima u klubu, da su to njegovi prijatelji, da je proveo divne godine u Partizanu...
Tog istog kondicionog trenera je i Dule vodio za sobom kada je isao u inostranstvo, pa mu se to nije zameralo, kao sto mu se ne zamera ni mala minutaza Andjusi, pustanje Miljenovica...
Isto kao sto se nije nasladjivalo jer je ostao u CSKA cak mesec i po dana.
Isto kao sto miniranje Duleta od strane Smodisa, Lengdona, Holdena, Siskauskasa se odmah prihvatilo kao opravdanje, dok crni sindikat u Donjecku, inace kosarkaskoj instituciji gde se godinama zna red i sistemski radi je nesto sto ne moze biti opravdanje u slucaju Vladinog neuspeha.
Partizan je mnogo ucinio za Vladu, ovaj na sve nacine to pokusavao da opravda, radio je najbolje sto zna, koliko je to najbolje neki misle jedno, neki drugo, ali ne vidim potrebu da se po svaku cenu covek pljuje na sav glas.
CrniGuja
 
Posts: 2141
Joined: 17 Mar 2011, 19:07

Re: Vlada Jovanović

Postby Oglala » 04 Nov 2012, 10:11

CrniGuja wrote:Tog Vladu Jovanovica je Partizan nakon dve sezone sa pet trofeja, pobeda protiv Makabija, Reala, Kahe, izbacenog Lucica na povrsinu, a sa rezultatima ostvarenim sa igracima koji realno i nisu Partizanovog nivoa, kao sto je Pera ( uz svo postovanje ), pa Klobucar itd. otpustio kao psa.
Vlada Jovanovic i nakon otkaza izjavljuje da je u dobrim odnosima sa svima u klubu, da su to njegovi prijatelji, da je proveo divne godine u Partizanu...
Tog istog kondicionog trenera je i Dule vodio za sobom kada je isao u inostranstvo, pa mu se to nije zameralo, kao sto mu se ne zamera ni mala minutaza Andjusi, pustanje Miljenovica...
Isto kao sto se nije nasladjivalo jer je ostao u CSKA cak mesec i po dana.
Isto kao sto miniranje Duleta od strane Smodisa, Lengdona, Holdena, Siskauskasa se odmah prihvatilo kao opravdanje, dok crni sindikat u Donjecku, inace kosarkaskoj instituciji gde se godinama zna red i sistemski radi je nesto sto ne moze biti opravdanje u slucaju Vladinog neuspeha.
Partizan je mnogo ucinio za Vladu, ovaj na sve nacine to pokusavao da opravda, radio je najbolje sto zna, koliko je to najbolje neki misle jedno, neki drugo, ali ne vidim potrebu da se po svaku cenu covek pljuje na sav glas.

:bravo:

Vlada Jovanovic nije Dusko Vujosevic. Svako ima svoje misljenje o njemu i svako dosta govori o sebi nacinom na koji plasira to misljenje. Ne vidim racionalan razlog za postojanje ovog topika, kao sto ga nisam video ni onda kad je jos bio trener Partizana. Ako je otvoren da bi ga stalkovali, to ste mogli i u kasini, ali bi i tamo vazilo pravilo iz druge recenice. Za sve ostalo postoji tema Srpski kosarkaski treneri.
Ostavite coveka na miru vise.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Vlada Jovanović

Postby rebelT2i » 04 Nov 2012, 13:07

Zar VJ nije istekao ugovor u Partizanu i novi nije potpisan???

Ako je postojala mogućnost biranja između produžetka ugovora Jovanoviću i povratka Vujoševića, zar je imalo, ikome čudno što je izabran Vujošević?
Nemam potpis.
User avatar
rebelT2i
 
Posts: 1072
Joined: 02 Nov 2011, 11:19

Re: Vlada Jovanović

Postby Oglala » 04 Nov 2012, 13:51

rebelT2i wrote:Zar VJ nije istekao ugovor u Partizanu i novi nije potpisan???

Ako je postojala mogućnost biranja između produžetka ugovora Jovanoviću i povratka Vujoševića, zar je imalo, ikome čudno što je izabran Vujošević?

Prvo je tacno, a drugo je logicno i nimalo cudno, sta vise verovatno je bilo i nuzno. Ali se njime baviti na ovakav nacin, nije ni neophodno ni ispravno.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Vlada Jovanović

Postby CrniGuja » 04 Nov 2012, 14:37

Ma koji ugovor, vi zaista mislite da je tu postojao bilo kakav papir, da jeste bilo bi to objavljeno jos cim je Dule otisao.
Nebitno sad, poenta je da neki vise vole da se Vlada prospe gde stigne, nego leba da jedu.
CrniGuja
 
Posts: 2141
Joined: 17 Mar 2011, 19:07

PreviousNext

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests