Board index Košarka Košarkaški miks

Vlada Jovanović

Vlada Jovanović

Postby čika velja » 31 Mar 2011, 09:51

E moj Jovanoviću! Mislio sam da si pametan i lepo vaspitan čovek, da znaš za čast i obraz, da imaš m... da preuzmeš odgovornost, mislio sam da ćeš biti dobar trener... prevario sam se! Za sinošnju blamažu ti si jedini i isključivi krivac. Ako igrač posle šest meseci treniranja ne zna da odigra ni jedan element odbrane,trener je kriv... naravno da pričam o Jawai-u. Kada mu se pridoda igrač koji nikako da shvati da se laktovi ne dižu u visini glave protivnika, o zicerima da ne pričam... i opet pogađaš, radi se o Katiću. Milosavljević ti taman odigrao "čak solidno", ti ga celu četvrtu četvrtinu držiš na klupi, a igra ti Gist kojem nema ko da objasni da ne sme da spušta loptu, jer ne zna sa njom ništa osim da šutura, što je sasvim dovoljno. Šta ti na klupi rade Bešović,Jaramaz... Bogdanovića ni jednom nisi skinuo ove sezone,oterao si Đekića,Mitrovića,Klobučara!? "Time out"-za tebe ne poznat pojam, jer kad god si ga tražio, bio je u ne vreme, a i kad ga tražiš na vreme, loptu gubimo u roku od 5 sekundi(kao sinoć pred kraj utakmice)!? I u "igranci" sa B.Popovićem i O.Laffayet-om, sigurno imaš udela. Ovako bih mogao da pišem do sutra i svi bi argumenti bili na mojoj strani, a u Pioniru nas ima još koji delimo mišljenje. Na žalost od ove moje priče nema ništa, ostaćeš do kraja sezone, pobedićeš u KLS... za NLB nisam siguran!? Ode sezona niz Dunav, moj Jovanoviću!
čika velja
 
Posts: 45
Joined: 16 Mar 2011, 10:19

Re: Vladimir Jovanović

Postby Starešina » 31 Mar 2011, 10:07

Sve je to dobro samo on s' glave nije 'Vladimir' ...
Svi u dragstor, jebite se klaberi !
Starešina
 
Posts: 980
Joined: 18 Mar 2011, 10:23

Re: Vladimir Jovanović

Postby Неша » 31 Mar 2011, 11:06

Slazem se sa gore navedenim ali ipak zelim da podrzim i da nekako zanemarim greske koje pravi Vlada. Pre svega mislim na ne davanje sanse mladjim igracima po cemu je Partizan poznat! Evo par razloga zasto zelim da istrpim Vladu naredne sezone.
- Vidi se da zna mnogo o kosarci i nadam se da ce to znati da prenese i na igrace i smatram da se ta karakteristika dobija godinama. Ima veliku posvecenost u radu(makar se meni tako cini)
- Ima strance koji ne znaju mnogo o evropskoj kosarci i tu pre svega mislim na CJ i NJ
- Ocekujem da naredne sezone imamo vise domacih igraca koji znaju osnovne stvari u kosarci i ako i tada igra bude losa onda cu znati da je Vlada jedini krivac
- I poslednji razlog zbog cega trpim Vladu je taj sto nemamo bas puno mladih trenera sa kojima mozemo da se dicimo. Zelim da Vlada Jovanovic bude odlican trener u buducnosti!
Кафана је озбиљна институција...

"Инат, непокорност и тврдоглавост код српског војника могу се претворити у оружје победе!"
User avatar
Неша
 
Posts: 2333
Joined: 15 Mar 2011, 11:53
Location: Где год ти да играш...

Re: Vladimir Jovanović

Postby čika velja » 31 Mar 2011, 11:07

Starešina wrote:Sve je to dobro samo on s' glave nije 'Vladimir' ...


Posle sinošnje utakmice ne znam ja kako se zovem i u tom smislu se izvinjavam što sam ga prekrstio. Ipak, zvao se on Vlade,Vlada,Vladimir,kako god,NIJE DORASTAO ZADATKU!
čika velja
 
Posts: 45
Joined: 16 Mar 2011, 10:19

Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Postby irriducibili » 10 Apr 2011, 19:41

jedaj wrote:
irriducibili wrote:Gde si jedaj :D

Saznanje da smo toliko mocni, da mozemo da pretimo cak i 1 Radnickom da cemo ga nakantati u seriji, ispunjava me ponosom. Ono, mocni Radnicki nas zvekne tu i tamo, ali cemo mi njih na kraju, kada bude najbitnije. Iz poraza u poraz do konacne pobede :thumbup:

Ja sam rodjak samo odgovorio na vec upucenu sledecogodisnju hipoteticku prijetnju Radnickim a misljenja sam
da nam se moze.

Rekao bi covjek iz boldovanog dijela da je potpuno rasulo...........joj izbiti cu te :hammer: ................... :cheers: .

Ma jok bre, kakvo rasulo, daleko bilo....Sve je u savrsenom redu, niko nas ne moze zaustaviti u nezadrzivom pohodu na jos jednu titulu...A slazem se sa tobom i da nam se moze da pretimo i Megi i Metalcu, cak i Radnickom (njima doduse u seriji)

Trebalo je da vidis svog ljubimca, kako se kao paun sirio u kaficu posle utakmice. Nece covek da ode, sve mu nesto lepo, ta dobio je Megu, malo li je? Sad tek vidim da je dobro sto ne dobismo nikoga u top 16 fazi EL...strucnjakutm bi morali da vezuju metalnu kuglu za nogu, da ne bi odleteo kao balon :angel2:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Postby jedaj » 10 Apr 2011, 19:49

Nije on moj nikakav ljubimac ali ga veoma cijenim i postujem.
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Postby irriducibili » 10 Apr 2011, 20:00

jedaj wrote:Nije on moj nikakav ljubimac ali ga veoma cijenim i postujem.

Spontano mi se namece da pitam cime je doticni to zasluzio? Od morona, preko avatara, pa zakljucno sa "veoma cenim i postujem". I sve to za relativno kratko vreme, uz mnostvo uglavnom nebitnih pobeda i nesto manje poraza, ali su zato neki bili vrlo bolni. Ako je tvoje misljenje vezano za neke nekosarkaske stvari, onda smatraj da te nista nisam pitao :thumbup:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: KK Partizan 2010/2011

Postby Bodi Bond » 10 Apr 2011, 20:18

Koji su porazi Partizana ove sezone bili vrlo bolni?
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Postby jedaj » 10 Apr 2011, 20:20

irriducibili wrote:
jedaj wrote:Nije on moj nikakav ljubimac ali ga veoma cijenim i postujem.

Spontano mi se namece da pitam cime je doticni to zasluzio? Od morona, preko avatara, pa zakljucno sa "veoma cenim i postujem". I sve to za relativno kratko vreme, uz mnostvo uglavnom nebitnih pobeda i nesto manje poraza, ali su zato neki bili vrlo bolni. Ako je tvoje misljenje vezano za neke nekosarkaske stvari, onda smatraj da te nista nisam pitao :thumbup:

Uz mnostvo uglavnom nebitnih pobjeda.............vidi molim te sta to cujem............koristite sve moguce i nemoguce
prilike da pljucnete po njemu,cak i kada je sepurenje u pitanju,svaka cast.Ne bi da se vrtim u krug jer sam na to pitanje
vise puta odgovorio i samo bi usli dalje u nepotrebnu polemiku.
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: KK Partizan 2010/2011

Postby jedaj » 10 Apr 2011, 20:30

Bodi Bond wrote:Koji su porazi Partizana ove sezone bili vrlo bolni?

Ma vjerovatno je moj drugar mislio na Zadar :basket: .
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: KK Partizan 2010/2011

Postby irriducibili » 10 Apr 2011, 20:33

Bodi Bond wrote:Koji su porazi Partizana ove sezone bili vrlo bolni?

Sva tri poraza u Areni, kada smo demonstrirali zalosnu nemoc, Siroki i Zadar, kada nismo bili ni u prilici da izbegnemo rezultatski debakl od nikad gorih suparnika, lekcija od starijeg kolege iz Kragujevca, koji pritom nije imao na raspolaganju sve igrace, a ionako ih nema u izobilju....Meni su to jako bolni, da ne kazem sramotni porazi, vama pretpostavljam normalni, a strucnjakutm proces odrastanja...Nesto poput bubuljica :facepalm:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: KK Partizan 2010/2011

Postby jedaj » 10 Apr 2011, 20:39

irriducibili wrote:
Bodi Bond wrote:Koji su porazi Partizana ove sezone bili vrlo bolni?

Sva tri poraza u Areni, kada smo demonstrirali zalosnu nemoc, Siroki i Zadar, kada nismo bili ni u prilici da izbegnemo rezultatski debakl od nikad gorih suparnika, lekcija od starijeg kolege iz Kragujevca, koji pritom nije imao na raspolaganju sve igrace, a ionako ih nema u izobilju....Meni su to jako bolni, da ne kazem sramotni porazi, vama pretpostavljam normalni, a strucnjakutm proces odrastanja...Nesto poput bubuljica :facepalm:

A inace i Dule je uvijek razbijao u Sirokom i Zadru,a i Muta mu nije nista slicno radio kao ovo sto radi u utakmicama
sa Jovanovicem..........bez obzira na veliko postovanje prema tebi druze ja ove prizvoljne konstatacije ne mogu da
citam i bolje mi je da idem da spavam.
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: KK Partizan 2010/2011

Postby irriducibili » 10 Apr 2011, 20:46

Porediti Siroki, a pogotovo Zadar, iz ove i prethodnih sezona je nonsens. Odnos snaga Duleta i Mute smo puno puta vidjali, svi ga znamo, samo sto su neki zaboravili. Iskusno preskocen osvrt na blamiranja u Areni. U pravu si, san je lek...kada se probudis, sve ce biti ruzicasto :thumbup:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Košarkaška liga Srbije 2010/2011

Postby Statista » 10 Apr 2011, 21:14

irriducibili wrote:Gde si jedaj :D

Saznanje da smo toliko mocni, da mozemo da pretimo cak i 1 Radnickom da cemo ga nakantati u seriji, ispunjava me ponosom. Ono, mocni Radnicki nas zvekne tu i tamo, ali cemo mi njih na kraju, kada bude najbitnije. Iz poraza u poraz do konacne pobede :thumbup:


Kralju :blue: :blue: :blue:

Komentari akcione navijačke grupe poznatije kao "AVATARI VJ" me sve više uveseljavaju ali ti ipak hvala što si mi uštedeo trud oko replike. Iskreno malo mi je postalo zamorno da pišem odgovore forumašu kome je sve potrebno crtati kako bi se smanjio rizik da on komentar shvati banalno i bukvalno.

I da, slažem se, bliže se dan kada će Šulović i Miletić u paklu Pionira shvatiti kakvu su kobnu grešku napravili kad su se drznuli da pobede ekipu koja ima 4 Igrača sa NBA pedigreom.
OSVOJILI SMO SVEEEEEEEEEE
User avatar
Statista
 
Posts: 5225
Joined: 15 Mar 2011, 00:43

Re: KK Partizan 2010/2011

Postby Marko- » 10 Apr 2011, 21:48

Sve vise imam utisak da odredjeni ljudi imaju nekoliko naloga kako bi "potvrdili" svoja misljenja.
1 coach, 2 days, 3 fingers, 4 quarters, 5 players, 6 one hundreds of a second and 7th of May!
♥ PARIS BERCI - PARTIZAN MERCI ♥

11/9/2010 THE DAY THAT WE ALL REALIZED THAT A TEAM CAN'T WIN THE REFS...
User avatar
Marko-
 
Posts: 139
Joined: 26 Mar 2011, 02:36
Location: Beograd

Next

Return to Košarkaški miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 51 guests