Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby ExEr » 15 Feb 2022, 19:55

Гроф Тинторето wrote:Normalno da svi osim njega znaju sta je bolje za njega :D

Pazi ti brt u slamnatom sesiru...
Jedan zabrinut za bruku
Jedan uporedjuje kisik i vakcinu
Jedan zabrinut za pr
Jedan u fazonu obicni smrtnici i teorije zavere i smrt i bolest
Jedan sto voli da etiketira dobio je priliku i njemu da zalepi jednu i da se pohvali da ce da prima svakodnevno, jer su drugi debili
Jednom zao sto nece biti koza
Opet jedan sto bi volo da je MPFC udara kvazironije

I vidi toga u slamnatom, sve zarad koze...a on koji je blizu koze, i koji bi bio ili ce biti koza, jadan ne zna
Sve se svede da bi se pojedinci za osminu ladnog bureka sibnuli...ispustili priliku duznu 3000 za gospodina


Ovo je veliki gest, i njegova stvar. Svesno zrtvuje, sta misli da zreba....jer je tako u mogucnosti
A istorija ce pisati i o ovom sranju, i tom gestu takodje
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Novak Đoković

Postby veljkos161 » 15 Feb 2022, 19:58

Zlaja wrote:I drzave imaju svoje principe

Sta rece Karelia,prelistajte malo pravilnik :biggrin:
Najbolje bi bilo da ovo sranje popusti do leta.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Novak Đoković

Postby Karelia slims » 15 Feb 2022, 20:02

Hoće sigurno, jer vakcinacija mnogo pomaže u suzbijanju virusa.

Videti pod npr. Omikron i Australija. Ni 200k novozaraženih dnevno nisu imali, a sve to na 92% vakcinisanih. Plus im aplikacija govorila kad da bace đubre.

Ali dobro, svetski stručnjaci odlično ovo hendluju, a zvaničnici država ih slušaju.
Last edited by Karelia slims on 15 Feb 2022, 20:04, edited 1 time in total.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15142
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Novak Đoković

Postby Zlaja » 15 Feb 2022, 20:04

Ja stavljam 10e da ce Nole da se vakcinise do kraja godine.

Prvo kad vidi koja ga ekipa svojata i promovise, a drugo kad krenu sponzori da prete raskidima ugovora.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Novak Đoković

Postby Sir Oliver » 15 Feb 2022, 20:23

Mislim se da napisem tekst "When Hatred Meets Stupidity", o reakcijama na Novakov interview BBC-u. Ono sto je Novak rekao je, ukratko: "Ja sam za to da svako moze da odluci sta stavlja u sebe i na osnovu svih informacija koje imam u ovom trenutku ja sam odlucio da se ne vakcinisem...Nisam protiv vakcine, postujem svaciji izbor, ali imam pravo na svoj...znam da to ima konsekvence i spreman sam na njih, po cenu da ne igram velike turnire i odustanem od borbe za status najveceg tenisera svih vremena... Ne trazim za sebe nikakve izuzetke."
Covek bi rekao: jedna lepo odmerena izjava, koja mora da se postuje, cak i ako neko ima drugaciji stav u vezi sa vakcinacijom. Medjutim, mrznja prema Novaku je postala nacionalni sport i omiljena medijska zabava u zemljama takozvanog 'demokratskog' Zapada. A posto je pameti sve manje onda se kombinuje sa gluposcu na mnogo razlicitih nacina. Primera je vise nego dovoljno, ali mi je trenutno sampionski primer tvit Ryan Air kompanije, sa sledecim sadrzajem: "We're not an airline but we do fly planes, #Djokovic.". Prvo pitanje je, naravno, otkuda Ryan Air-u poriv da komentarise Novakov interview? I odgovor je ocigedan: u pitanju je PR procena. Ko god da je opljunuo Novaka u poslednje vreme je samo dobio na popularnosti, pa zasto ne bi i oni. Mrzeti Novaka je najbolji nacin da se kaze glasacima u Australiji, kao i musterijama u Britaniji: "mi smo na vasoj strani, na strani opravdano besne mase, a ne na strani ovog omrazenog elitiste".
Naravno, izjava je neshvatljivo glupa i netacna. Ryan Air nije airline zato sto 'fly planes'. UK military takodje 'fly planes' pa nije airline. Nisu ni milijaderi koji "fly their private jets". Da bi neko bio airline, mora da naplacuje avio transport musterijama. Da mu to bude osnovni business. I posto je upravo to ono sto Ryan Air radi, oni su kao airline morali da se registruju u Privrednoj komori. Oni su airline ne zato sto 'fly planes', niti samo kada 'fly planes'. Oni su airline i kada naplacuju karte online i kada organizuju dostavu kofera na aerodrumu...
Isto tako da bi se bio anti-vaxer nije dovoljno da neko ne zeli da se vakcinise. Potrebno je takodje da tvrdi da ni drugi ne treba da se vakcinisu - sto, naravno, Novak ni u jednom trenutku nije ucinio. A potrebno je i vise od toga...Ali, ko te pita. Mrznja prema Djokovicu se ocigledno danas isplati, pa tako ne samo da postaje deo medijske histerije, vec ocigledno i veoma interesantan business model, koji ce uskoro poceti da se preporucuje na kursevima marketinga i nudi u provajderskim paketima za start-up kompanije...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4659
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Novak Đoković

Postby Elgrande Jokan » 15 Feb 2022, 22:02

Zlaja wrote:Ja stavljam 10e da ce Nole da se vakcinise do kraja godine.

Prvo kad vidi koja ga ekipa svojata i promovise, a drugo kad krenu sponzori da prete raskidima ugovora.


Sreća pa ima više od 10 eur pa ne mora da brine o sponzorima i dušebrižnim navijačima.
User avatar
Elgrande Jokan
 
Posts: 578
Joined: 05 Dec 2012, 16:45

Re: Novak Đoković

Postby ExEr » 15 Feb 2022, 22:47

@sir
Uz sve pobrojano..
Ne smeta njima direktno sto bi bio, ili ce biti koza. Da je bockan gundjali bi u bradu i prihvatili to nekako. Smeta njima sto nece vakcinu, a sto je planetarno popularan, sto negativno utice na popularizaciju vakcine kao spasa, te zato udaraju iz sve artiljerije i krece orkestrirano pljuvanje

@jokan
Moras da shvatis humor visoke klase, djuro vanabe MPFC
Baj d vej...plase mecku s reseto...na jednog otkazanog sponzora, pojavila bi se tri...a sumnjam da je bas tek tako ugovor sklopljen da moz ko hoce i kad hoce da otkazuje
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Novak Đoković

Postby lima » 17 Feb 2022, 18:08

Meni je neverovatno da cak ni na ovom forumu, gde su Vuciceve pristalice u manjini, Djokovic nije izgubio niti jednog navijaca iako je jasno da je svesno postao aktivni ucesnik Vuciceve predizborne kampanje. Zaista fascinantno. Covek ocigledno moze i bukvalno da se popisa po nama i opet mu se to nece zamerati.
lima
 
Posts: 783
Joined: 15 Aug 2012, 14:34

Re: Novak Đoković

Postby fabricio » 17 Feb 2022, 18:47

Od incidenta sa AO je dobio milion pratioca na insta.
I losa reklama je dobra promocija jebiga.

Igrace RG i W, USO vrv ne, ali ovo je dovoljno da dodje do 21 22, pa dogodine last dance i postavljanje rekorda. Bice to sve dovoljno da bude 100 nedelja vise od Federera na prvom mestu i za najvise GSova.

Ovakav karakter, nekad i protiv sebe zarad nekih ciljeva se ne vidja stalno. Treba cestitati samo na istrajnosti i mudima.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Novak Đoković

Postby Karelia slims » 17 Feb 2022, 20:09

Trenutno na RTS-u 1 Đoković u emisiji OKO intervju.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15142
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Novak Đoković

Postby fabricio » 17 Feb 2022, 20:42

Vi nemate 5 godina pred sobom...
Novak: Kako vi znate da ja nemam 5 godina pred sobom.

:blue: :blue:

Znaci 27 grend slemova, 43 mastersa i 450 nedelja na prvom mestu.

Zivela joga i veganstvo.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Novak Đoković

Postby Tileoleo » 28 Feb 2022, 20:06

Кад до поноћи банују Медведева и остале Русе, Но-вакс опет први. Рутински.
User avatar
Tileoleo
 
Posts: 3308
Joined: 04 Mar 2017, 00:00

Re: Novak Đoković

Postby Нико Белић » 01 Mar 2022, 16:13

Пежо прекида спонзорисање Ђоковића...
Чујте гласна звона Метохије, Косово је срце Србије!
http://www.youtube.com/watch?v=4klPIhYXxCc

ПартиZан и само ПартиZан...
User avatar
Нико Белић
 
Posts: 1375
Joined: 13 Oct 2013, 20:22
Location: Србија

Re: Novak Đoković

Postby Rajs » 01 Mar 2022, 18:20

NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25590
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Novak Đoković

Postby Ćoba » 01 Mar 2022, 18:27

Nole polako da završava karijeru, sasvim sam siguran da mu neće dozviliti ni jedan GS da igra.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23595
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests