Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby fontaneros » 24 May 2024, 16:46

Denic vs Dora je moj F4

Image
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 45372
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Evroliga

Postby Inzaghi » 24 May 2024, 16:49

Ocemo derbi u finalu. Sve ostalo je sranje.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 18062
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Evroliga

Postby Uroš Tripković » 24 May 2024, 16:56

Jebes ti ovo takmicenje.. polufinale a nisu uspeli da rasprodaju halu

EDIT: sad cuo da nisu uspeli svi da udju
Last edited by Uroš Tripković on 24 May 2024, 16:58, edited 1 time in total.
User avatar
Uroš Tripković
 
Posts: 309
Joined: 08 Jun 2016, 23:08

Re: Evroliga

Postby Nikola » 24 May 2024, 16:57

Nemos Svabo organizovati kosarku pa sve i da je prvak sveta
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica srpske kosarke
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 9140
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Evroliga

Postby Inzaghi » 24 May 2024, 16:58

Koje sranje sta je ovo. Nema vise sporta braco. Ovo je uzas. Koga briga za dobar fudbal ili kosarku kad je sve kao za debile i sponzore.

Pogle ovaj performans na sta lici.

Treba ovima nabiti telefone u dupe.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 18062
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Evroliga

Postby Cvele » 24 May 2024, 16:58

Polako Pipo, biće dobre tekme.

Ima prostora za sve.
User avatar
Cvele
 
Posts: 19125
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Evroliga

Postby Bili Piton » 24 May 2024, 17:00

Odložen početak 10 min. A cirkus tek počinje kad navijači Panate izađu napolje a tamo pirejski cigani :lol2:
"U ovakvoj državi navijanje za Partizan stvar je mentalne higijene, morala i estetike"
User avatar
Bili Piton
 
Posts: 3571
Joined: 30 Jan 2023, 20:55

Re: Evroliga

Postby Ćoba » 24 May 2024, 17:02

Pređite na live temu da ne pišemo na dva mjesto.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24117
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Evroliga

Postby zvezdaraking » 24 May 2024, 22:23

razocaran sam polufinalima.
User avatar
zvezdaraking
 
Posts: 2526
Joined: 25 May 2020, 16:59
Location: 11160

Re: Evroliga

Postby Nikola » 24 May 2024, 22:32

Nista, svim srcem za Atamana i Lessorta :okk:

Najveca faca dana na tribinama:

Spoiler: pokaži
Image

:blue:
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica srpske kosarke
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 9140
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Evroliga

Postby Bili Piton » 24 May 2024, 23:20

Mnogo je teško igrati protiv Reala. Dva jaka igrača na lopti okružena fantastičnim šuterima koji imaju šuterski rang do 9 metara i dva jaka centra u reketu, jedan dominantan snagom a drugi vertikalnim spejsingom. Bukvalno imaju najjači spejsing viđen u evropskoj košarci u poslednjih 20 godina. I kada pomisliš da možda možeš da se vratiš u meč oni ubace tešku trojku preko ruke i ubiju ti momentum i samopouzdanje.
"U ovakvoj državi navijanje za Partizan stvar je mentalne higijene, morala i estetike"
User avatar
Bili Piton
 
Posts: 3571
Joined: 30 Jan 2023, 20:55

Re: Evroliga

Postby Inzaghi » 25 May 2024, 08:16

Nikola wrote:Najveca faca dana na tribinama:

Spoiler: pokaži
Image

:blue:


Legenda :blue:
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 18062
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Evroliga

Postby Dexi » 25 May 2024, 10:11

Zasluženo finale.Dve ekipe koje su prikazale ipak najbolju košarku tokom sezone zasluženo su ušli u finale.Iako mozda nisu bili neizvesni mečevi, ipak bila je dobra kosarka :okk: .

Prava fizicka,zahtevna košarka sa puno kontakta.Izuzetak je bila poezija Reala u prvom poluvremenu i njihova igra nešto najbolje što sam gledao ove godine na kosarkaskim terenima.

Ako želiš da od ničega napraviš šampiona,a imaš para za tako nešto onda angazuj Atamana.Strasan je posao uradio :okk:

Neko je juče lepo napisao taj čovek gde god je išao, I radio pravio je uspeh sa tom ekipom i rezultate koje niko posle nije uspevao da postigne :blue: .Galata ,Besiktas,Efes,evo sada je vratio i PAO u finale posle 13 god.

Saras koji je odličan trener,očiglednu ima tu neku blokadu koju ne može da probije kad dodje na final four.Jako loš mec je odigrao Fenerbahce,pogotovo ih je izdao Vilbekin.Od Kalatesa nisam nista bolje očekivao.

Objektivno teško je očekivati da neku ekipu odvedu do kraja Vokap ili Kalates.

Za Real sam već rekao,ljudi igraju svemirsku košarku i pre svega timsku. :blue: Imaš Kampaca koji nije dao niti jedan kos,a ultra važan igrač,zatim Tavaresa koji je totalno zakljucao reket i dobio bitku sa centrima Olyja.Hezonja koji je najbolji skorer u EL,Musa .

Mozda i najdominantniji tim u EL još od onog Barsinog iz 2010 koji je valjda imao 2 poraza tokom cele sezone.

Pa kad misliš sad ce da smanje kvalitet igre kad udju rezervisti,a ono udju Rudi,Ljulj,Caco,Poarje :biggrin: .

Treba biti pošten I reci da je Real odneo prevagu na centarskim pozicijama.Razocarao me i Barcokas,očekivao sam da više koristi Milutinova.Da više koristi Petruseva na pet,da pokuša da izvuče Tavaresa iz reketa .Zatim forsiranje Fala,Vokapa koji je gori igrač i od naseg Jareta :krsti:

Mekisik i Kenan su divlji igrači pomalo,ali nisu losi.NWG i Piters su jedini bili na visini zadatka.Uprkos svemu Oly je pokazao karakter i da su pre svega ratnicka ekipa i uspeli su da se vrate koliko toliko u nastavku :okk:

Sto se finala tice voleo bih da pobedi PAO,I da se makar Matijas i Grk osvete Realu :okk: Objektivno jako teška prica,jer je Real kvalitetnija ekipa.

Bas ih je proslogodisnja titula i način na koji su je osvojili podigla maksimalno i napunila samopouzdanjem.Ostaje veliko pitanje da smo mi prošli i da smo osvojili titulu prošle godine,kako bi mi izgledali ove sezone :biggrin:

Ipak Ataman je i do sada napravio čudo,I ko zna mozda uspe i u finalu da napravi još jedno :okk:

Biće zanimljivih duela,videćemo kako će i koliko će moći Matijas protiv Tavaresa i Poarjea,jako bitan duel.Ocekujem u određenim delovima meča Kozera kao najboljeg defanzivca na Nanu.

Morace nekako da izvuku Tavaresa iz reketa i rasire igru.

Šta znam mozda Ataman iznenadi Real sa Huancom,koji bi mogao da bude x faktor u finalu.

Jedva cekam finale :okk:
Dexi
 
Posts: 17855
Joined: 09 Jul 2019, 14:36

Re: Evroliga

Postby Bili Piton » 25 May 2024, 10:24

Dexi wrote:Treba biti pošten I reci da je Real odneo prevagu na centarskim pozicijama.Razocarao me i Barcokas,očekivao sam da više koristi Milutinova.


Nikola nije trebao minut da igra juče jer osim drop odbrane ne može ništa drugo da igra. Svaki Realov pik sa njim je bila ili otvorena trojka ili dugački close out na help sideu ili alley up. Decu su mu pravili na piku.
"U ovakvoj državi navijanje za Partizan stvar je mentalne higijene, morala i estetike"
User avatar
Bili Piton
 
Posts: 3571
Joined: 30 Jan 2023, 20:55

Re: Evroliga

Postby Ćoba » 25 May 2024, 10:29

Ma kad onako uđeš u utakmicu a protivnik je kvalitetniji nemaš šta da tražiš. Nudio se Real drugo ali nema Oli tog igrača koji može uzeti 5 napada zaredom i riješiti utakmicu.

Baš loš kvalitet obije utakmice. Nadam se da će barem finale pružiti spektakl.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 24117
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests