Board index Život van sporta Lifestyle

90te su bile godine...

Re: 90te su bile godine...

Postby Liv » 26 Jul 2011, 13:12

Southern Comfort wrote:Mislim da su to pre late 1980-ties i Školski program RTV Beograd. Sećam se kretenskog džingla (su... su... super deka), ali da me ubiješ ne znam koji je bio sadržaj emisije.

Moguce da si u pravu. Mislim da je imao nekog unuka, pa su oni kao reshavali neke sitne 'misterije'. Mozhda sam i lupila, ni ja se bash ne secam :biggrin:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: 90te su bile godine...

Postby Panta » 26 Jul 2011, 17:08

Ima i sad repriza Kasandre na BN-u :biggrin:

Poslednja epizoda oju sam gledao je bila private zurka u kuci na plazi gde su bili Kasandra, Luis David, Manrike :laugh: i Norma, pa se napise ko guzice, Manrike krenuo da iscima Kasandru, a Luis David iskusno veli da ce on ispratiti Kasandru do sobe.I ovaj mucenik sta ce, nema ga saka jada, a ovaj ko od brega odvaljen.

Tu se Kasandra napali, pa ide neka muzikica (venecuelanski Barry Wnite), pa stiskavac, potom se malo krljaju, e sad dal je opalio ne znam. :laugh:

A onaj Manrike sisa, za sve to vreme, sere Normi nesto o zivotu umesto da je napadne.

Mada, od svih tih glumica najbolja cava je bila ona zlobnica ili kako vec, znam da se Spanic preziva.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: 90te su bile godine...

Postby Felipao » 26 Jul 2011, 17:10

E jes,secam se zlobnice i te glumice.

Image

:inlove:
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: 90te su bile godine...

Postby Liv » 26 Jul 2011, 17:23

Zlobnica bolja od Ljovisne ? Drushtvo, zabrinjavate me :biggrin:
Image
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: 90te su bile godine...

Postby lord_slawe_ » 26 Jul 2011, 17:32

Liv wrote:Zlobnica bolja od Ljovisne ? Drushtvo, zabrinjavate me :biggrin:
Image


Ne stigoh na vreme da uocim tu nepravdu!
Ljovisna :inlove:
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: 90te su bile godine...

Postby Felipao » 26 Jul 2011, 17:39

Gabriela ima i karakter :D

Image
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: 90te su bile godine...

Postby Southern Comfort » 26 Jul 2011, 17:46

Image
"FK Partizan je dobrovoljna, nevladina, nepolitična i neprofitna sportska organizacija, osnovana radi organizovanog bavljenja fudbalom."
User avatar
Southern Comfort
 
Posts: 1253
Joined: 08 Apr 2011, 17:31
Location: Jugoslovensko sportsko društvo

Re: 90te su bile godine...

Postby Liv » 26 Jul 2011, 18:05

Felipao wrote:Gabriela ima i karakter :D

Poshteno :laugh:

Sad malo na ozbiljnije teme. Prva i najjacha asocijacija su mi skupe patike koje chak i ako su roditelji mogli da priushte deca chesto nisu nosila jer su se masovno krale a klinci prebijani. Celave 'frizure' i kajle kao posledica uticaja 'jakih' momaka. I ubistvo u mom shkolskom dvorishtu, tada sam bila 5-6 razred osnovne, kada su se tako dva lokalna momka (tada osmaci) neshto pokachili, otishli kucama po pishtolje svojih ocheva i onda nazad u tom istom dvorishtu poubijali.

Drugo, generacija sjajnih muzichara osamdesetih koja biva potpuno potisnuta zbog radjanja i forsiranja turbo folka. I generacija koja se u tim vremenima pochela osipati, uglavnom zbog narkotika. Neki otishli josh devedesetih, neki tek skoro... + Akademija i KST kao pribezhishte onih koji su se tom naletu suprotstavljali. Izgubismo tad i prave narodnjake i prave pop izvodjache i prave pank/rok bendove.. Zarad sveopshteg jada i shunda.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: 90te su bile godine...

Postby Maki » 26 Jul 2011, 18:06

Southern Comfort wrote:Image


Ti vec par dana pokusavas da stavis sliku,ali nesto ti ne ide. :laugh:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: 90te su bile godine...

Postby vicharhcp » 26 Jul 2011, 20:06

Liv wrote:
Sad malo na ozbiljnije teme. Prva i najjacha asocijacija su mi skupe patike koje chak i ako su roditelji mogli da priushte deca chesto nisu nosila jer su se masovno krale a klinci prebijani. Celave 'frizure' i kajle kao posledica uticaja 'jakih' momaka. I ubistvo u mom shkolskom dvorishtu, tada sam bila 5-6 razred osnovne, kada su se tako dva lokalna momka (tada osmaci) neshto pokachili, otishli kucama po pishtolje svojih ocheva i onda nazad u tom istom dvorishtu poubijali.

Drugo, generacija sjajnih muzichara osamdesetih koja biva potpuno potisnuta zbog radjanja i forsiranja turbo folka. I generacija koja se u tim vremenima pochela osipati, uglavnom zbog narkotika. Neki otishli josh devedesetih, neki tek skoro... + Akademija i KST kao pribezhishte onih koji su se tom naletu suprotstavljali. Izgubismo tad i prave narodnjake i prave pop izvodjache i prave pank/rok bendove.. Zarad sveopshteg jada i shunda.


Ono, to je to! Meni jedina asocijacija na devedesete! :thumbup:
Devedesete za mene predstavljaju period u kome je potpuno unisten svaki sistem pravih vrednosti u nasem drustvu!
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: 90te su bile godine...

Postby lord_slawe_ » 28 Jul 2011, 16:39

Step sokovi.

Sad se vratih iz ducana, oci mi ispadose kad videh da uspesno odolevaju testu vremena, i da ce po svoj prilici docekati "povratak devedesetih" na velika vrata. Koliko razumeh prodavacicu, ponovo su vrlo popularni.

Odmah sam uz'o jedan, da se prisetim..
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: 90te su bile godine...

Postby FreddyHouse » 28 Jul 2011, 19:12

lord_slawe_ wrote:Step sokovi.

Sad se vratih iz ducana, oci mi ispadose kad videh da uspesno odolevaju testu vremena, i da ce po svoj prilici docekati "povratak devedesetih" na velika vrata. Koliko razumeh prodavacicu, ponovo su vrlo popularni.

Odmah sam uz'o jedan, da se prisetim..

Ti bas ne mislis na svoje zdravlje :biggrin:
User avatar
FreddyHouse
 
Posts: 1484
Joined: 16 Mar 2011, 11:28

Re: 90te su bile godine...

Postby Burke » 28 Jul 2011, 20:03

Liv wrote:
Drugo, generacija sjajnih muzichara osamdesetih koja biva potpuno potisnuta zbog radjanja i forsiranja turbo folka. I generacija koja se u tim vremenima pochela osipati, uglavnom zbog narkotika. Neki otishli josh devedesetih, neki tek skoro... + Akademija i KST kao pribezhishte onih koji su se tom naletu suprotstavljali. Izgubismo tad i prave narodnjake i prave pop izvodjache i prave pank/rok bendove.. Zarad sveopshteg jada i shunda.


Већ сам негде раније ово постављао, али се тако надовезује на овај део твог поста, да просто морам да се поновим :biggrin:



Да не постављам све, лако ћете проналазити наставке по одгледаном делу.
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

Re: 90te su bile godine...

Postby mali_buda » 29 Jul 2011, 22:21

lord_slawe_ wrote:Step sokovi.

Sad se vratih iz ducana, oci mi ispadose kad videh da uspesno odolevaju testu vremena, i da ce po svoj prilici docekati "povratak devedesetih" na velika vrata. Koliko razumeh prodavacicu, ponovo su vrlo popularni.

Odmah sam uz'o jedan, da se prisetim..

Mene pre par godina poslase da nabavim sokove za malo vise gostiju. Krenuo i moj teca sa mnom. Ocito da je bio ocaran step sokovima, jer mi je predlagao njih da uzmem. Kaze da je sve ovo ostalo cista hemija :uzbud:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: 90te su bile godine...

Postby Diktator » 09 Aug 2011, 16:28



:beyond:



:laugh:
Kraj sjaji sjajem novog pocetka.
19.04.2015.
Bol je privremen,ponos je vecan.
OBRADOVIC ZELJKO 22.06.2023.
User avatar
Diktator
 
Posts: 18504
Joined: 15 Mar 2011, 10:59

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests