Board index Košarka Mlađe kategorije

Juniorska i kadetska Liga

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 16:33

Oglala wrote:
Raoul Duke wrote:
Oglala wrote:
Raoul Duke wrote:Знам на шта циљаш, али се не слажем да је то спиновање.

Ми јесмо водили скоро цео ток утакмице до тада, и било је и 6 поена у једном тренутку. А потпуно је јасно наведено у ком тренутку је прекинута утакмица и који је резултат тамо био. Елем, навођење кретања резултата пре прекида ту стоји да не би испало како смо губили све време, па изгубили живце.

U pravu si, nije u pitanju (samo) spin nego laz.




Шта је овде лаж?

Nije bitno, ako nastavim pomislices da imam nesto protiv tebe. Vec sad mislis da mi je do napada.

Ogovorio si u "mozda jeste mozda nije, ne mozemo da znamo" maniru, a ja sam te pitao za licni utisak. Nije mi namera da te napadam. Buduci da vidim da se ne mozemo da se "nagodimo" a nije mi do nekog eventualnog sukoba, ovim se povlacim iz rasprave.



Што се дела око лажи/спиновања тиче - Неочекивани је погодио тему, али се не слажемо око оцене.

Ти си промашио са овим лаж - јер је све ту истинито. Водили смо већи део утакмице, а највећа разлика је била +6 за нас.



И на крају - без бриге, никада ове расправе не схватам лично. А и како би, када се не познајемо. Комуницирамо на један коректан и пристојан начин. То што се не слажемо нема никакве везе.
Last edited by Raoul Duke on 03 May 2013, 16:35, edited 1 time in total.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Oglala » 03 May 2013, 16:35

@Raoul Duke
Procitao sam to. Niko ne misli da je bilo sutiranja, to cak ni Ristovic ne tvrdi. Pitao sam da li mislis da je otisao do njega da bi ga sutnuo.
P.S. jbg, morao sam da prekrsim obecanje da bih otklonio zabunu.
veni, vidi, Kecman
Ay, Carmela
Paint i black

Dok ste živi, bićete mi krivi
User avatar
Oglala
 
Posts: 5258
Joined: 24 Aug 2011, 17:04

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 16:40

Oglala wrote:@Raoul Duke
Procitao sam to. Niko ne misli da je bilo sutiranja, to cak ni Ristovic ne tvrdi. Pitao sam da li mislis da je otisao do njega da bi ga sutnuo.
P.S. jbg, morao sam da prekrsim obecanje da bih otklonio zabunu.




Не верујем да би направио онакав неспортски фаул, а после хтео да се извини. Не верујем ни да је баш хтео да га шутне. Мислим да је свакако направио прљав потез. Чак и извињење у тој ситуацији није извињење.


Али да не дужимо, сви смо рекли шта имамо на ову тему.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Zlaja » 03 May 2013, 16:42

Raoul Duke wrote:Али ви од саопштења правите главни проблем, а при том занемарујете удео ваше стране у целој причи. Инцидент је почео након неспортског фаула играча Партизана, а затим и његовог прилажења играчу на поду.

Ja iskreno mislim da je najveci problem saopstenje, naravno i izjava Ristovica.
Decu mogu i da razumem ali onoliku kolicinu spina, lazi, zlonamere od strane edukatora tih momaka je za svaku osudu. Incident su preneli na visi nivo.

Je*e se Zvezdi za juniorsku, igrali ste bez pola tima, igrate EL, uostalon ni gazda nije bio u hali. Sa druge strane Partizanu je samo cilj da napravi makar 1 igraca u mladjim kategorijama, ionako je prvi tim kao lepak za decu iz okruzenja.

Da su nasi ovo uradili bas bih popizdeo.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46894
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Unexpected » 03 May 2013, 16:42

Raoul Duke wrote:Али да не дужимо, сви смо рекли шта имамо на ову тему.

Evo oko nečega da se složimo. :laugh:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Raoul Duke » 03 May 2013, 16:43

Zlaja wrote:
Raoul Duke wrote:Али ви од саопштења правите главни проблем, а при том занемарујете удео ваше стране у целој причи. Инцидент је почео након неспортског фаула играча Партизана, а затим и његовог прилажења играчу на поду.

Ja iskreno mislim da je najveci problem saopstenje, naravno i izjava Ristovica.
Decu mogu i da razumem ali onoliku kolicinu spina, lazi, zlonamere od strane edukatora tih momaka je za svaku osudu. Incident su preneli na visi nivo.

Je*e se Zvezdi za juniorsku, igrali ste bez pola tima, igrate EL, uostalon ni gazda nije bio u hali. Sa druge strane Partizanu je samo cilj da napravi makar 1 igraca u mladjim kategorijama, ionako je prvi tim kao lepak za decu iz okruzenja.

Da su nasi ovo uradili bas bih popizdeo.



Па зар не пиздиш после (скоро) сваке Дулетове конференције за штампу?
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Unexpected » 03 May 2013, 16:45

Raoul Duke wrote:Па зар не пиздиш после (скоро) сваке Дулетове конференције за штампу?

Nisam Zlaja, ali od Kupa ne. Ostalo je kukanje za parama i ništa više. Samo neka potraje.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Zlaja » 03 May 2013, 16:47

Posle (skoro) svake - ne.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46894
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Caretta Caretta » 03 May 2013, 21:22

Evo snimka tuče juniora. Slika govori više od hiljadu reči:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vIxNOKi9Z4
User avatar
Caretta Caretta
 
Posts: 1523
Joined: 21 Aug 2011, 11:27
Location: Beograd

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby civor » 03 May 2013, 21:24

Caretta Caretta wrote:Evo snimka tuče juniora. Slika govori više od hiljadu reči:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... vIxNOKi9Z4

Ocigledno ne govori posto neki vise vjeruju Covicevom saopstenju nego ovome
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Max Manus » 03 May 2013, 21:51

User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby civor » 03 May 2013, 22:04

Ovo je sve gore i gore treba PSD da obuzda Vujosevica da ne daje izjave povodom ovoga i da ih pusti da uzmu tu titulu kao da je vazno da nije bilo tuce ne bih ni znao da se igrala ta utakmica
Baron je najveci kralj
civor
 
Posts: 4300
Joined: 22 Mar 2013, 19:20

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Caretta Caretta » 04 May 2013, 10:16

Zanimljivo je da je, posle gledanja ovog snimka, jasno da je sudijskim odlukama zapravo oštećen Partizan. Cela klupa CZT je isključena prema pravilima, drugačije nije ni moglo. Igrači u crveno-belim dresovima koji su bili na terenu, takođe su mlatili nemilice.Jedini igrač Partizana koji je pokušao da uzvrati je Mladen Đorđević (pokušao je nogom da udari onog u trenerci) i on je jedini zaslužio isključenje. Najbolji igrač Partizana Nikola Milutinov je isključen bez ikakvog razloga, samo zbog nekakvog reciprociteta i da bi se umirili podivljali Panteri! Nikola je bio potpuno smiren i pokušavao je da spreči tuču. Skandal je mnogo veći nego što je to izgledalo pre pojave ovog snimka, a zanimljivo je to što se Čović i njegova banda uopšte više i ne osvrću na materijalne dokaze. Oni smatraju da će više ljudi pročitati njihovo spinovanje, nego što će pogledati snimak. Gebelsova mašinerija radi punom parom i sve agresivnije, znači da su saterani u ćošak.
User avatar
Caretta Caretta
 
Posts: 1523
Joined: 21 Aug 2011, 11:27
Location: Beograd

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby AirBall » 08 May 2013, 12:13

Odbijena žalba Zvezde i izrečene kazne za tuču u juniorskom finalu

Žalba Crvene zvezde povodom prekida finalne utakmice juniorske košarkaške lige protiv Partizana je odbijena, a meč je registrovan službenim rezultatom 20:0 u korist crno-belih.

Komesar za takmičenje Aleksandar Rašinac izrekao je kazne zbog tuče, koja je predhodila prekidu utakmice i žalbu Zvezde odbacio kao neosnovanu.

Kazne su uglavnom novčane i kreću se od 11.800 do 59.000 dinara, dok su na četiri utakmice suspendovani trener crveno-belih juniora Slobodan Klipa, predstavnik Zvezde Sarić, kao i igrači Tejić iz Zvezde i Pušica iz Partizana.

Delegat utakmice Dušan Prodanović kažnjen je šestomesečnom zabranom vršenja dužnosti jer je dozvolio igraču Crvene zvezde Prvulju, da sedi na klupi iako nije bio na spisku igrača za finalnu utakmicu.
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Juniorska i kadetska Liga

Postby Hezonja » 08 May 2013, 12:15

Ne znam samo zasto je Pusica suspendovan.Napravio je faul nesportski i to je sve.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

PreviousNext

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests