Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

NBA KLADIONICA

NBA KLADIONICA

Postby Alonzo » 20 Dec 2012, 20:05

Ovde mozemo diskutovati o kladjenju na nba utakmice.

Nadam se da cete biti uspesni i da cete sa tim parama otputovati na neko egzoticno putovanje. :biggrin:
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: NBA KLADIONICA

Postby twoface » 20 Dec 2012, 21:17

Veceras je vece za preskociti. Sinoc su dosli svi favoriti i veceras mora da se desi nesto nelogicno da jebe bubamara bumbara.
Uprkos zdravom razumu koji govori ne igrati nista veceras, moram da ispostujem novi topik :laugh:

Denver -3,5 (sad je vec na -5,5) @ 1,85

Portland bez Oldridza, Metjuza, Pavlovica, Frilenda. Denver dolazi u seriji od tri pobede, Portland takodje ali je Oldridz postizao 30, 20, 22 poena u te tri utakmice i ne vidim ko to moze da nadoknadi veceras. Jedina nada im je da Lilard postigne jedno 40 poena, a da se pritom klupa Denvera raspadne.

Vestbruk over 21,5 @ 1,85 i OKC @ 1,6

Uvek igram over na bekove koji igraju protiv Minesote. Dinamitni duo u sastavu Huan Hose Barea i Luk Ridnaur ne bi mogao ni mene da sacuva. Proslo kolo ih je zatrpao Vejd daleko iznad ovosezonskog proseka, pre njega JJ Redik, Mejo, ocajni Ostin Rivers, Lawson...
Vestbruk bi tu morao da ubaci bar 22p. Jedini problem veceras je sto igra protiv Rubija koji je solidan defanzivac pa bi sigurnija varijanta bio over na Martina, ali njega nisam nasao nigde. Oklahoma je dobila zadnjih 10 utakmica (dva u overtime), kvota solidna i veceras... Nisam objektivan kad se kladim protiv timova za koje navijam pa mozemo ocekivati i neki upset veceras u reziji Rubia ako bude igrao uopste.
User avatar
twoface
 
Posts: 1704
Joined: 22 Jun 2011, 15:38

Re: NBA KLADIONICA

Postby nightwalker988 » 20 Dec 2012, 21:25

Alonzo

otputovati na putovanje?

gasi temu, odma :P OOOOO frizideraaaa :D

Nego, da mi koljemo Vukove Kume?

Dvojka 1,6 - poklon kvota.

NEsto mi se javlja da je moguc produzetak. TO samo za one hrabre, nek gadjaju.
Život je k'o BMW pazi kako parkiraš...
User avatar
nightwalker988
 
Posts: 1716
Joined: 22 Oct 2011, 19:48

Re: NBA KLADIONICA

Postby delgado » 20 Dec 2012, 22:04

Au kolika kvota na OKC, nerealno
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: NBA KLADIONICA

Postby Alonzo » 20 Dec 2012, 22:57

twoface wrote:Veceras je vece za preskociti. Sinoc su dosli svi favoriti i veceras mora da se desi nesto nelogicno da jebe bubamara bumbara.
Uprkos zdravom razumu koji govori ne igrati nista veceras, moram da ispostujem novi topik :laugh:

Denver -3,5 (sad je vec na -5,5) @ 1,85

Portland bez Oldridza, Metjuza, Pavlovica, Frilenda. Denver dolazi u seriji od tri pobede, Portland takodje ali je Oldridz postizao 30, 20, 22 poena u te tri utakmice i ne vidim ko to moze da nadoknadi veceras. Jedina nada im je da Lilard postigne jedno 40 poena, a da se pritom klupa Denvera raspadne.

Vestbruk over 21,5 @ 1,85 i OKC @ 1,6

Uvek igram over na bekove koji igraju protiv Minesote. Dinamitni duo u sastavu Huan Hose Barea i Luk Ridnaur ne bi mogao ni mene da sacuva. Proslo kolo ih je zatrpao Vejd daleko iznad ovosezonskog proseka, pre njega JJ Redik, Mejo, ocajni Ostin Rivers, Lawson...
Vestbruk bi tu morao da ubaci bar 22p. Jedini problem veceras je sto igra protiv Rubija koji je solidan defanzivac pa bi sigurnija varijanta bio over na Martina, ali njega nisam nasao nigde. Oklahoma je dobila zadnjih 10 utakmica (dva u overtime), kvota solidna i veceras... Nisam objektivan kad se kladim protiv timova za koje navijam pa mozemo ocekivati i neki upset veceras u reziji Rubia ako bude igrao uopste.


Svidja mi se ova analiza, narocito za Denver.

Matthews je game-time decision. Jedino me plasi ona fora -> kada je neka nba ekipa oslabljena - neki levi igraci explodiraju...+ Lillard je opasan...

-pts mi je ovde must play.

nightwalker988 wrote:Alonzo

otputovati na putovanje?

gasi temu, odma :P OOOOO frizideraaaa :D


Gde si walkernighte...zasto si se povukao? Cujem da si postao glavni papucar u kraju. Istina ili laz? Konkretno mi odgovori, nemoj mnogo da filozofiras.

Miami je za klasu jaci od Dallasa...ali kod njih je uvek (?) kako ce odigrati...
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: NBA KLADIONICA

Postby gogo23 » 20 Dec 2012, 23:34

Evo i ja da vam se upisaem

Na prvi pokusaj otvaranja topica pre nekih pola sata ladno mi IE zabagovao, morao da x-iram, nakon restarta pokazuje - nema neprocitanih postova :biggrin:

Sad jedva cekam da vidim oce li post da prodje :laugh:

Vidim fino ste se smestili, nista K.D.A. samo bizmis posla, ozbiljno i do kraja.

LM, razumem vam se ja u te vase tikete ko Marica u K.Q. ali da bude zanimljivije napisite i sta ste odigrali, koliki je bio ulog i koliko ce biti dobitak.

Cisto da znamo ko placa sledecu zurku (Alonzo fejlovao prosle nedelje). :biggrin:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: NBA KLADIONICA

Postby Alonzo » 20 Dec 2012, 23:54

Zurka je bila odlozena za 2013. :biggrin:

@ Nba

Glen Davis 4-6 nedelje van terena.

KMartin ne igra veceras...

Ja ako budem imao vremena - kreiracu nalog preko neta i kladicu se online. Naravno, postavicu rezultate. :biggrin:
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: NBA KLADIONICA

Postby AirBall » 21 Dec 2012, 00:09

Kladio sam se za sada samo na Minnesotu da ce voditi na poluvremenu protiv Oklahome...

back to back utakmica za Thunder, Minnesota je imala dan odmora vise, cinjenica je da je NBA i da su igraci odlicno spremni, ali je Utah juce nakon jedne teske utakmice izgubili u Indiani sa ogromnom razlikom...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: NBA KLADIONICA

Postby gogo23 » 21 Dec 2012, 03:55

twoface wrote: OKC @ 1,6

nightwalker988 wrote:Nego, da mi koljemo Vukove Kume?
Dvojka 1,6 - poklon kvota.

delgado wrote:Au kolika kvota na OKC, nerealno

Au izgleda cu ja morati da sponzorisem zurku.

Nista od tih vasih tiketa :crybaby:
gogo23
 
Posts: 7075
Joined: 23 Mar 2011, 01:00

Re: NBA KLADIONICA

Postby twoface » 21 Dec 2012, 08:26

Sva sreca pa je divljak prosao poene u singlu da se pokriju uplate. Suvise je rano odigrati nba u 6 i 15 kao juce. Na CBSu nije pisalo da Martin nece igrati za Okc, a od ovih iz Portlanda koje su naveli i navukli me samo je Oldridz propustio na kraju..
User avatar
twoface
 
Posts: 1704
Joined: 22 Jun 2011, 15:38

Re: NBA KLADIONICA

Postby Alonzo » 21 Dec 2012, 12:00

To je to - kao sto sam i ocekivao -> oslabljeni Portland dobija Denver...jednostavno je to tako u nba ligi...explodiraju ostali igraci, ovi ne mogu nista da pogode i kraj price.

Bolje sto se nisam kladio.
User avatar
Alonzo
 
Posts: 9521
Joined: 15 Mar 2011, 01:22

Re: NBA KLADIONICA

Postby nightwalker988 » 21 Dec 2012, 19:24

Alonzo wrote: Gde si walkernighte...zasto si se povukao? Cujem da si postao glavni papucar u kraju. Istina ili laz? Konkretno mi odgovori, nemoj mnogo da filozofiras.

Miami je za klasu jaci od Dallasa...ali kod njih je uvek (?) kako ce odigrati...


Kad sam ja filozofirao. Trebao si da pitas, je l zna neko da sam papucar u kraju? :P da me ubacis u zamku. Ovako, nisam. :P

Ma ne izmisljaj da je kod nas pitanje...

Veceras gadjati chikago minus
Život je k'o BMW pazi kako parkiraš...
User avatar
nightwalker988
 
Posts: 1716
Joined: 22 Oct 2011, 19:48

Re: NBA KLADIONICA

Postby AirBall » 21 Dec 2012, 23:38

Ima li sta za veceras... :D

Meni se svidja Toronto, nema velike bebe...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: NBA KLADIONICA

Postby Golden Warrior » 21 Dec 2012, 23:49

AirBall wrote:Ima li sta za veceras... :D

Meni se svidja Toronto, nema velike bebe...


Izostank velike bebe moze da bude problem za tvoj burek jer ce vise minuta dobiti Nicholson :biggrin:

Boston ne bi smeo sebi da dozvoli treci poraz od ovih indijanaca u sezoni.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: NBA KLADIONICA

Postby AirBall » 21 Dec 2012, 23:59

Golden Warrior wrote:Izostank velike bebe moze da bude problem za tvoj burek jer ce vise minuta dobiti Nicholson :biggrin:

Boston ne bi smeo sebi da dozvoli treci poraz od ovih indijanaca u sezoni.


DobroTM :hathello:

Ovaj put sam pojacao ulog tako da umesto praznog bureka sam ulozio sa mesom, tako da se iskreno nadam da necu sutra ostati gladan... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Next

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests