Board index Život van sporta Lifestyle

Styling

Styling

Postby vicharhcp » 13 Jun 2011, 22:31

Drugarice i drugari, zasto da dajete pare na razno-razne stiliste koji bi vam davali savete o vasem izgledu kada nas ovde ima ovoliko i kada jedni druge mozemo da savetujemo. Ova tema je zamisljena bas za takve stvari. Da diskutujemo o odeci, obuci, naocarima, kapama...... i njihovom kombinovanju, o frizurama, bojama kose, manikirima i svim tim "sitnicama" kojima smo, hteli mi to da priznamo ili ne, svakodnevno okupirani - neko manje neko vise. Zamisljeno je da bude razlicito od teme "shopping mania" na kojoj pisemo o radnjama, popustima..... Ovde pisemo o konkretnim proizvodima.

MALO ZA NJU
haljina.jpg

MALO ZA NJEGA
odelo.jpg

MALO ZA OBOJE
naocare.jpg

OPET MALO ZA NJU (slika moze da bude i za njega :))
zenski kupaci.jpg

OPET MALO ZA NJEGA (sada slika moze da bude i za nju :))
muski kupaci.jpg

I NA KRAJU :inlove: (ne staje mi vise slika)
cipele.jpg


Nadam se da ce tema zaziveti, da cemo svi uzivati u njoj i da cemo pronaci prave savete.
Uzivajmo!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Styling

Postby DON » 14 Jun 2011, 00:33

Sa kog si makroa skinula ovo odelo sa druge slike? ;)

Kul tema, svaka cast.

Ja sam neko ko u shvatanju svega oko sebe ima jednu devizu - volim sve sto je lepo, od zena, kola..... pa do odece i obuce.

Naravno, ukusi su razliciti, svaki postujem... Lepo je relativna stvar... Ali imam svoj stil koji furam, kupuje bukvalno sve sto mi se svidi. Ne robujem markama, moje odevanje zavisi od okolnosti, gde idem, vremenski uslovi itd.

Najvise volim da se oblacim sportski, trenerke, majice, dukseve, patike, to u slobodno vreme.

Kad idem na faks patike, farmerice, majice, kezual fazon.

Iako sam vatreni navijac, ne volim da nosim dresove i to, vec onaj gore kezual fazon, patike, farke, majica, duks.

U tome se i najprijatnije osecam.

Patike obozavam, imam ih bas mnogo. Air max, adidas, starke za nosnju, imam i mnogo sportskih zbog rukometa, Nike Nadal, adidas, humel...

Satove obozavam, kupio sam zimus Royal London, plati sam 17 soma, i nedavno sam shvatio da isti nosi Dule Vujosevic, samo sa zelenim kazaljkama, moj je sa narandzastim.

U subotu idem na svadbu, moram da kupim kosulju, kratkih rukava, danas sam nasao par komada i ne znam za koju da se odlucim.

Novac koji zaradjujem trosim na stavri koje me ispunjavaju - porodica, prijatelji, zezaje, zene, hrana i odeca. :D

Mogu ja jos mnogo, dosta za prvi post ;)
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Styling

Postby Kantona » 14 Jun 2011, 00:48

Daj jos do ujutru, da imam sta da citam na poslu. I javi nam za koju si se kosulju opredelio. :triprsta:
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Styling

Postby ima 1 tim » 14 Jun 2011, 00:55

^ :biggrin:

koliko sam ja skapirala,Pera Kapiten je spremio neko bas ovakvo odelo za svoje vencanje :biggrin:

@ Vucko

:stani: nikako kosulju sa kratkim rukavima :facepalm:

@ Vicha

:bravo: odlicna tema
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Styling

Postby DON » 14 Jun 2011, 01:03

i1t

Pera je na proslavi bio obucen kao ja pre mesec dana na burazerovoj svadbi :D

ista kosulja, iste starke :D

ako obuce ono odelu reci cu mojim Secanjcima da ga skroz pocepaju.

Tako se jedan Secanjac ne oblaci ;)

sto tice kosulje, znam da nije za svadbu ali boli me tuki, idem onako kako se meni svidja, ne zelim da budem svecan vec Kurta :D malo na svadbu a posle u .... Zlo :D

Kantona sta se foliras, molio si me da te danas povedem u shoping :D

covek se oblaci u Zekstri jbt :D

nego sta da sutra obucem, ujutro faks, pa posao, pa u 4 konferencija u hotelu M...

:D

sta ti mislis Kantona ;) sta imas na sebi :D :D :D
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Styling

Postby Withnail » 14 Jun 2011, 01:05

I meni treba kosulja neka za godisnjicu mature, da se malo ponovim a kupovina kosulje mi je ubedljivo najtezi deo kupovine.
User avatar
Withnail
 
Posts: 6072
Joined: 28 Mar 2011, 01:43

Re: Styling

Postby Kantona » 14 Jun 2011, 01:05

Sta imam na sebi? Pogresio si topic, ovo je styling a ne hotline. :D

Naravno da se oblacim u Zekstri kad imam 80% popusta od prezidentea, pogotovo na one ljubicaste pulovere. :jupi:
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Styling

Postby Felipao » 14 Jun 2011, 11:33

ima 1 tim wrote:@ Vucko

:stani: nikako kosulju sa kratkim rukavima :facepalm:


Meni takodje sulja nije sulja ako nema duge rukave,pogotovo ako je u pitanju neki event,ovako casual moze da prodje kratak mada licno ne furam to (nemam sulje sa kratkim rukavima)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Styling

Postby Riquelme » 14 Jun 2011, 12:37

Najjace je tek kad stave kravatu na kratke rukave (by Voja Sh) :D
Shto se tice casual varijante (ko shto rece Filipao) meni je to sasvim ok ... posebno leti na neke (jednobojne , teksas) bermude ..

p.s. Naravno mnooogo je bitan sam dizajn same koshulje ... meni licno su najgotivnije one sa lepim karoom by Fred Perry 8-)
User avatar
Riquelme
 
Posts: 1974
Joined: 15 Mar 2011, 14:19
Location: Dorcol

Re: Styling

Postby DON » 14 Jun 2011, 12:57

Kravatu ne bih stavio za milion evra! :)

Samo opušteni fazon me zanima :nargile:

i1t je kao moja keva, a vas dvojica kao ćale - smarači :bleh:

Kupi neku svečaniju, obuci se svečanije, nja, nja, nja... :jezik:

Nosiću ono u čemu ću se najprijatnije osećati, iskreno libo me tuki za šablone.

A i kupiću još jedne starke, totalno sam moderan ...
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Styling

Postby Felipao » 14 Jun 2011, 13:50

Pa starke i taj Dzastin Biber zonfa je sad popularan mada ja ne bih nosio starke ni za koje pare.

Kravata,ona uska,rules!
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Styling

Postby Tajler » 14 Jun 2011, 14:09

ima 1 tim wrote:@ Vucko

:stani: nikako kosulju sa kratkim rukavima :facepalm:


:hatman:
Apsolutno. Kao neko ko voli košulje moram reći da od ne-znam-koliko košulja nemam ni jednu kratkih rukava. To meni i nije košulja. Kratke košulje, kao i sandale, nose samo fratri.
Now I see it clearly. My whole life is pointed in one direction. I see that now. There never has been any choice for me.
User avatar
Tajler
 
Posts: 547
Joined: 09 May 2011, 19:11
Location: Beograd

Re: Styling

Postby Kantona » 14 Jun 2011, 14:14

Kenjajte vi, ali ja veceras u kosulji kratkih rukava, bio fratar ili ne, odoh na promociju novog dresa. :jezik:

Nema neki specijalan i fiksan kurs oblacenja i sl. Jedina stvar koju nikako ne menjam je parferm Burberry brit za jesen/zimu, tako vec 6-7 godina.

Dresove sam lagano izbacio iz upotrebe, zbog posla, osim kad moram negde na brzinu da iskocim ili idem u neko bas lezerno drustvo da se oblokam, pa mi dres bez peglanja dodje taman. Pogotovo Engleske reprezentacije.

Patike, interesantna je situacija, oduvek sam najvise voleo Adidas, ali u stanu imam tri para i sva tri su Najk.

Satove ne nosim. Ima neka izreka, ne znam cija, da lepi ljudi ne nose satove. :laugh:
User avatar
Kantona
 
Posts: 2245
Joined: 31 Mar 2011, 17:58

Re: Styling

Postby bekrinjo » 14 Jun 2011, 15:17

Da se i ja upisem na ovaj topik...


Najprijatnije se osecam u trenerci i patikama dok za grad praktikujem casual varijantu tipa farmerice,patike i duks/dzemper.Kosulje ne nosim svakodnevno mada ih imam podosta u ormaru,posebno volim lanene kosulje jer su jako prijatne.Nikad ne nosim odecu od sintetickih materijala i svile.Odelo sam obukao samo 1 u zivotu,na maturi.Verovatno ce sledeci put biti na svadbi.Kravatu i leptir masnu takodje nikad nisam stavio.
Sto se tice obuce u 95% mi je u braon boji,od patika uglavnom kupujem Nike dok npr. Adidas nikada nisam nosio.Za sport praktikujem duboke patike jer sam u vise navrata imao problema sa distorzijom zgloba.Iako vise nosim patike volim lepu i kvalitetnu cipelu/cizmu!Svu obucu koju imam je kozna,to najpre pogledam kada kupujem...

Sat(Swatch) nosim svakodnevno dok elegantni Romanson nosim pri svecanijim prilikama.Video sam pre 15-ak dana jedan Fossil na Bulevaru pa kad skupim para planiram da ga kupim...
Noacoare nosim ali dioptrijske koje imaju ugradjena fotosenzor stakla pa nemam potrebu da nosim suncane.
Od nakita ne nosim apsolutno nista,osim brojanice ukoliko se ona ubraja u nakit.


Fetis mi je kozna galanterija :inlove: da znate sta da mi kupite za rodjendan,obozavam miris koze pa tako imam/nosim torbicu,novcanik,kais,futrolu za naocare/olovke i tako to...
Topić himnu nije pevao,nije pevao,nije pevao!!!
Jedan je Milenko Topić!


Váyase, señor Questa váyase!!!!
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Aleksandrovac-Beograd

Re: Styling

Postby DON » 14 Jun 2011, 16:19

Hahaha vidim da će ovde pasti par banova :ajdejebote:

Biće frka ovde.

Kao što rekoh, ukusi su različiti, svaki poštujem, tako i vi poštujete moj da vas ne kazem Airu :nisamodavle:

Ja iskreno ne furam ni jedan fazon, niti me briga šta je trentno u modi, danas nosim AirMax, sutra starke, pa Adidas.

Sve u zavisnosti od okolnosti.

Košulje nosim samo kad izlazim negde ili na neke svečanije događaja, tipa svadba, krštenje, ili proslava nekog kluba itd.

Sve jedno mi je, kratki ili dugi rukav. Dugi rukav su mi uglavnom one svečanije, kvalitetnije koje ne mogu baš u vakoj prilici da nosim, a ove kratkih rukava su mi onako, za svaki dan, za izlaske i to i u njma se osećam prijatnije mada ne volim da ih nosim.

Pošto mi je veći deo dana u glavnom fax - posao, volim da obučem patike, farmerice, majicu - duks. I u tome se osećam opušteno.

Mada uvek sam u nekim bermudama - šorcevima, nosim ranac, u njemu farke, ako moram, kao danas da odem na neku konferenciju.

Voli da uživam, tako se i oblačim, i iskreno bole me dupe šta ko o tome misli, ne robujem ničemu. :vidbudale:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Next

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests