Board index Olimpijske Igre London 2012

Druga strana Olimpijskih igara

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby mali_buda » 28 Jul 2012, 02:22

Najbolja scena mi je bila kad neki (nisam zapamtio koja je drzava bila u pitanju) Il Presidente mase, a zena mu (ili pratilja) pretura po dzepovima :biggrin:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nolinjo » 28 Jul 2012, 09:25

jel vido neko na sta lici stariji gasol :D
Image
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Sony » 28 Jul 2012, 09:57

Nisu Crnogorci uopste imali losa odijela, cak naprotiv..

Odlicno su izgledali.

Nasi naravno odlicni, milina je vidjeti ih sve tamo!!!
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Stoxan » 28 Jul 2012, 09:58

Britanci ubedljivo najočajnija odela
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Altair » 28 Jul 2012, 10:20

nasi su stvarno classy izgledali. malo ga preterase s onim dzemperima i kosuljama u julu, al izgleda da je deviza bila daj da obucemo kompletnu opremu
dobro je sto britanci nisu ni pokusali da nadmasuju kineze, to bi bio epic fail, i drago mi sto su prilicno ostali verni sebi, pa su cak ubacili i humor, koji do sad nije bio deo ceremonija
al jes bilo dosadno na momente i preterano smuckano u ogromnu papazjaniju svega sto je britansko. Bojl kao da je malo pogubio konce u konceptu.
vizuelno mi je najjaci deo bio sa industrijom i tu je reziserski i scenografski posao fantasticno odradjen
I don't give a damn how it's supposed to be
That might work for you, it don't work for me
You write your truth and I'll write mine
One man's ceiling's another man's sky high
User avatar
Altair
 
Posts: 1739
Joined: 05 Jun 2011, 12:07
Location: Bg

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Stoxan » 28 Jul 2012, 14:24

Image
Image
Image

I samo za Nolinja
Image
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nolinjo » 28 Jul 2012, 14:25

nemoj vise sa ivanom ja se :inlove:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby DON » 28 Jul 2012, 16:09

Jel nekome poznat ovaj model patika-cipela sto su nosili nasi i gde mogu da se kupe? Meni lice na moje Geox...
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Liv » 28 Jul 2012, 16:14

Nebojsa wrote:Vavrinka nosio zastavu Svajcarske? Izgleda da Federera zabole za otvaranje :laugh:

Fed je nosio vec dva puta i resio da prepusti tu cast ovaj put nekom drugom.

Ne znam da li ste videli, zgodno je za pracenje svih zemalja http://www.london2012.com/country/serbia/profile.html

Meni je ceremonija bila super, tacno ono sto sam ocekivala od Britanaca - po malo od svega, malo papazjanije, malo istorije, malo humora, literature i naravno muzike. Publika koja nije imala prilike da prati ceremoniju uz domace komentatore je verovatno ostala uskracena za potpun ugodjaj jer su ovi lepo vodili program i objasnjavali sta svaki segment predstavlja.

Paljenje baklji na kraju mi je bilo odlicno i simbolicno - to su valjda one manje koje je svaka zemlja nosila pa su na kraju podignute u jednu. Nas tim mi je bio mnogo lep (objektivno :biggrin: ) samo me je iznerviralo ubacivanje DelPotra :sakaosto:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Gama » 28 Jul 2012, 16:26

Liv wrote: samo me je iznerviralo ubacivanje DelPotra :sakaosto:

I mene :colera:
Ovakvim otvaranjem smo se vratili jednostavnim stvarima, da ne izgleda sve tako futuristicki. Meni je bilo bas simpaticno. Stvarno je bilo so british.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby ivana23 » 29 Jul 2012, 12:18

Indian Olympians see red: Gate-crashing girl steals spotlight from athletes (PHOTOS)

Image

A girl wearing a bright-red blouse gate-crashed the march of the Indian Olympic team at the opening ceremony, infuriating the guests and embarrassing the host’s security staff.
The company came out of the blue for the Indian delegation comprising around 40 athletes and 11 officials, acting chef de mission Brig PKM Raja was quoted as saying by the Times of India newspaper.
First a man, whom the Indians thought to be a member of the organizing committee or a security person, asked them to let the girl walk in front of them. The Indians thought the girl was also one of the organizers. After they all entered the Olympic Stadium, she fell back and walked next to the Indian flag-bearing wrestler Sushil Kumar.


Image

Ceo tekst

..........................................................................
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Gama » 29 Jul 2012, 13:54

Arunović: Želela sam medalju, kvalifikacije su izvukle svu snagu iz mene

Image

"Ja sam ovde želela medalju, ali je primarni cilj ispunjen, a to je finale", istakla je Arunović.

"Kada bih rekla da sam potpuno zadovoljna, slagala bih. Da mi je ovo jutros neko ponudio bila bih prezadovoljna", rekla je Arunović novinarima, posle finala u kojem je zauzela sedmo mesto.

Ona je ocenila da je takmičenje bilo izuzetno teško i napomenula da je u kvalifikacijama potpala pod pritisak Olimpijskih igara.

"U kvalifikacijama je do izražaja došla moja najbolja strana da se prilagodim na
uslove i uspela sam da se oporavim posle loše prve serije, da se vratim u meč i uđem u svoje prvo finale na Olimpijskim igrama. To je bio moj cilj, da u vazdušnom pištolju uđem u finale, ali kada se uđe u finale sve je moguće", istakla je ona.

Govoreći o finalu, Arunović je rekla da je ponovila da je potpala pod pritisak, jer je atmosfera bila "mnogo vrelija nego u kvalifikacijama".

Ona je objasnila da je tek od petog metka uspela da se vrati, "ali tada je bilo previše kasno".

Arunović je ukazala i da su kvalifikacije uticale na njen plasman.

"Sve što sam znala, sve sam uradila u kvalifikacijama, dala sam 100 odsto sebe. S jedne strane je dobro zato što sam uspela da uđem u finale, s druge strane to mi je oduzelo puno snage za finale. Kako god da se okrene, na kraju se pokazalo da to za finale nije bilo dobro", rekla je ona.

Arunović je istakla da na njen nastup nije uticalo saznanje da može biti osvajač 100. olimpijske medalje u istoriji srpskog olimpizma.

Ona je rekla da joj je vazdušni pištolj jača disciplina, ali da ima snage i volje da se plasira u finale i pokuša da osvoji medalju u disciplini sportski pištolj 25 metara.

"I jedno i drugo sam paralelno trenirala, što se kaže kao konj. Ostvarila sam napredak u odnosu na prošlu sezonu i to može da bude dobro u drugoj discipini", zaključila je Arunović.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Remi » 29 Jul 2012, 18:13

User avatar
Remi
 
Posts: 3274
Joined: 24 Feb 2012, 19:50

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby ivana23 » 29 Jul 2012, 18:34

Reklama i poruka Usainu...

Image

:roll:

...................................................
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Burke » 29 Jul 2012, 18:36

Remi wrote:


Врхунски одрађено. :mj:
Burke
 
Posts: 7024
Joined: 18 Mar 2011, 22:06
Location: Na zadatku

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests