Board index Olimpijske Igre London 2012

Druga strana Olimpijskih igara

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nightwalker988 » 27 Jul 2012, 23:52

Život je k'o BMW pazi kako parkiraš...
User avatar
nightwalker988
 
Posts: 1716
Joined: 22 Oct 2011, 19:48

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nikran » 28 Jul 2012, 00:11

Nije bilo los ni ovaj mec na RTS-u izmedju Ace i Vlade...
Koliko ga je puta Miljenovic prekinuo, ispravio, dopunio... Aca bas ispizdeo na kraju
“I never realised that to be a jockey you had to be a horse first.”
Arrigo Sacchi
User avatar
nikran
 
Posts: 487
Joined: 25 Jun 2011, 11:04

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby ivana23 » 28 Jul 2012, 00:12

London -- Američki predsednički kandidat Mit Romni napravio je novi gaf, ovog puta u Londonu, izazvavši gnev britanske javnosti uoči otvaranja Olimpijskih igara.

Romni je, kako prenosi "Vašington post", rekao da je "uznemirijuće" kako teku pripreme za Olimpijadu i da mu je teško da predvidi kako će "sve da ispadne".

Komentari republikanskog kandidata su odmah naišli na oštar odgovor gradonačelnika Londona Borisa Džonsona i premijera Dejvida Kamerona.

"Čuo sam da se neki tip koji se zove Mit Romni pita da li smo spremni. Jesmo, spremni smo (za Olimpijadu)", odgovorio je Džonson na skupu u britanskoj prestonici na kome je prisustvovalo 60.000 ljudi.

Premijer Kameron takođe nije bio baš diplomatski nastrojen kada je odgovorio Romniju, rekavši da je "naravno lakše kada se Olimpijske igre organizuju u nekoj nedođiji", aludirajući na zimske Olimpijske igre u Solt Lejk Sitiju 2002. godine u čijoj organizaciji je Romni učestvovao.

List navodi da je posebno ponižavajuće za Romnija što su ovakvi odgovori stigli od britanskih konzervativaca koji su ideološki bliski njegovim republikancima.

Međutim, tu se neprijatnosti i Romnijevi gafovi nisu završili, dodaje "Post".

Sledeću grešku je napravio obelodanjujući novinarima da se susreo sa šefom britanske tajne službe MI6, što nije bilo naznačeno u zvaničnom protokolu.

Romni je čak otišao i korak dalje, rekavši da je sa prvim čovekm tajne službe razgovarao o situaciji u Siriji.

Republikanski kandidat je kasnije pokušao da popravi prvi utisak, uz reči da će igre biti predivne i da je prosto nemoguće da se desi neka greška, ali šteta je već bila načinjena, zaključuje vašingtonski dnevnik.


B92

............................................................................................
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Nebojsa » 28 Jul 2012, 00:22

Muhamed Ali bas lose izgleda :(
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby nolinjo » 28 Jul 2012, 00:25

al je smorio crni gruja do zla boga ,ako vam je on bio osvezenje ,onda mi je drago sto nisam gledao otvaranje
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby CherieBgd » 28 Jul 2012, 00:26

23:14

Scena u kojoj je Dejvid Bekam lep i vozi čamac koštala 200 miliona funti. :laugh: :laugh: :laugh:


http://www.njuz.net/direktan-prenos-dir ... kih-igara/

edit:
01:37

Deni Bojl ne može da veruje da je ova fora sa više baklji uspela.
User avatar
CherieBgd
 
Posts: 1070
Joined: 14 Jun 2011, 20:09

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby kecman » 28 Jul 2012, 01:02

Image
SVAKOJ VLASTI VERNI, SVAKOJ VLASTI ODANI...
User avatar
kecman
 
Posts: 2557
Joined: 14 Jun 2011, 22:06

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby harper lee » 28 Jul 2012, 01:19

Crni Gujoviti Mister Bin i paljenje baklje - odlicno, facebook istorijska zuraja - moze da prodje, ostalo - baciti lavovima i tigrovima i zivu zmiju u dupe. Kraljica se smorila kao stona lampa, ocekivao sam da ce umesto da najavi otvaranje Igara da najavi svecano jebanje majke svima koji su je zajebali da se pojavi na stadionu. Cemu ionako sluzi onaj fikus od Carlsa?

Posebno priznanje za supersmaranje odnela mumija Pola Makartnija. Cenim da su mu svi trezni na stadionu na-na-naisali citavu zensku rodbinu dok je pokusavao da zavrsi Hey Jude na nacin na koji crnogorski studenti zavrsavaju fakultet u Beogradu.

Prenaglaseno sasavo, nasilno cool, razbaruseno usiljeno i sistematski spontano, sa jedva par simpaticnih momenata. Krace receno - dosadno u picku materinu.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby DON » 28 Jul 2012, 01:36

Moram da istaknem da sam odusevljen kako je Njegos poneo zastavu Crne Gore, zasenio je sve! Bogotac.

Jedan forumas je bio u defileu, kazu da je majicu Crne Gore zamenio americkom ne bi li stao pored Kralja! Nije nolinjo, nije delgado. Ko je taj momak???
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby harper lee » 28 Jul 2012, 01:38

DON VUČKO wrote:Moram da istaknem da sam odusevljen kako je Njegos poneo zastavu Crne Gore, zasenio je sve! Bogotac.

Jedan forumas je bio u defileu, kazu da je majicu Crne Gore zamenio americkom ne bi li stao pored Kralja! Nije nolinjo, nije delgado. Ko je taj momak???


Sto rece neki lik na Tviteru - Crnogorci kao da su dosli da ocitaju gas negde 1973. :biggrin:

Nisam obratio paznju, kakvu su oni to uniformu imali?
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby DON » 28 Jul 2012, 01:40

Kupaci, zlatna kajla i naocare.

De znam, nisam gledao, samo sam pratio twiter i kad sam video da su izasli Rusi dosao sam do laptopa, upalio strim, video nase, najezio se i ugasio :biggrin:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby mali_buda » 28 Jul 2012, 01:42

DPS ‏@dps_cg
@Kornjacin_vrac Sportiste ne dijelimo na clanove i neclanove, iako su mnnogi od njih 33 u DPS-u. Navijajmo za nase olimpijce #podjelaBez.

:biggrin:

Jedino sto vise mrzim od ceremonije otvaranja je ceremonija zatvaranja Igara.
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby mali_buda » 28 Jul 2012, 01:48

harper lee wrote:Sto rece neki lik na Tviteru - Crnogorci kao da su dosli da ocitaju gas negde 1973. :biggrin:

Nisam obratio paznju, kakvu su oni to uniformu imali?

Image
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby harper lee » 28 Jul 2012, 01:52

mali_buda wrote:
harper lee wrote:Sto rece neki lik na Tviteru - Crnogorci kao da su dosli da ocitaju gas negde 1973. :biggrin:

Nisam obratio paznju, kakvu su oni to uniformu imali?

Image


Joj. :biggrin:

Pa, dobro, nije bas ni toliko lose. YUMCO je rabijao s ovakvim odelima tamo osamdesetih.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Druga strana Olimpijskih igara

Postby Gama » 28 Jul 2012, 02:13

User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

PreviousNext

Return to London 2012

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests