Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 20 Nov 2021, 16:12

Nije da branim Arenu, nisam prorežimski orijentisan nimalo, naprotiv, ali oni svaki prenos Partizana i CZ odrade iz inostranstva sa lica mesta i mnogo toga još profesionalnije za razliku od SK.

Ništa mi ne možemo da uradimo po pitanju mnogo čega osim da se dovijamo na ovaj ili onaj način oko gledanja nacionalne selekcije i mnogo toga još. Plati pa se klati, rekao bi narod naš. Ali ako se plati onda da znaš zbog čega si nešto i koliko platio a ne da mi pijani Gojko kalkuliše kada to ne ume a pogotovo je to bilo izraženo u onom prvom izdanju LN primera radi Ili ''znalac'' Novaković koji celo vreme potencira da Austrija nema šanse za baraž a oni to gotovo sigurno obezbedili preko LN, ima dosta primera, ne mogu i ne želim svega da se setim. Mnogi ljudi potenciraju da su i EURO u globalu loše odradili ili da su mogli bolje, od gostiju u studiju do još nekih stvari, nisam bio u prilici celo prvenstvo natenane da ispratim ali ono što jesam nije mi delovalo sad nešto wau. A to što nisu dali/prodali javnom servisu prenose utakmica bar srpske reprezentacije znamo da je čisto politička pozadina i ništa više drugo. Kriv je tu i RTS, ali...

Ostaje da se vidi da li i definitivno sve ovo ide na državni Telekom i državnu tv ali sva je prilika da hoće.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 20 Nov 2021, 16:33

Dylam Dop wrote:Pa di si ti Teglice?!

Di si da se javis onog momenta kad si vidio da sam sklonio potpis (a bjese sklonjen onog momenta kad je Piksi preuzeo strucno kormilo, a ne prije neki dan/mjesec).

A kako bi to bilo divno da mozemo jos da pronadjemo tvoj komentar u kom si napisao: "Polako, tek ćeš propatiti zbog uspeha fudbalske reprezentacije Srbije" i cio taj kontekst/polemiku jos jednom razgledamo ko je sta od nas dvojice pisao u tom trenutku, koliko je ko imao pravo, ko je i kakvu nadu polagao u buducnost srpskog fudbala, cije sjecanje je validnije i drzi vodu - rijecju: koliko je ko od nas dvojice uopste patio i "patio" u tom momentu pa nadalje..?! A ima od toga bar 5 godina. Pa onda mozemo da nastavimo o materijalu i "materijalu", mom ili tvom..

Ne radi opcija pretrazivanja na forumu, ali evo zamolicu moderatore da nam pomognu i oko toga, Boguna, Radonju..

Moze li momci? (da budete vrijedni i oko toga)


Nisam ja materijal za moderatora, a opcija pretraživanja radi, samo ako pokažeš malo strpljenja.

viewtopic.php?f=29&t=50&p=2046138#p2046138
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 20 Nov 2021, 17:08

Tegi wrote: Naša selekcija u tom trenutku nije odigrala nijedan meč sa 3 pozadi od odlaska Muslina.

Osim petarde u Lavovu. Ali sada se samo potvrdilo ono što smo pisali. Nije razlog bio u formaciji nego u igračima koji su za nju odabrani.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20673
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby ИлићКапитен22 » 20 Nov 2021, 19:24

Чуди ме да Пикси није пробао Брашанца.

Веома захвалан играч.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby medjutim » 20 Nov 2021, 20:10

'ajde Piksi, ali Brašanac je za reprezentaciju igrao pre 5, skoro 6 godina, i to dok je još bio u Partizanu. Samo kod Radovana Ćurčića.

Muslin, Krstajić, Tumba, Piksi, ništa, a čovek evo šestu godinu standardno igra Primeru kad god je zdrav..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
User avatar
medjutim
 
Posts: 13524
Joined: 16 Jun 2011, 00:21
Location: La Tour-de-Peilz, Suisse / Paraćin, Srbija

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Lajger » 22 Nov 2021, 16:00

Hajzenberg wrote:U principu svi su isti svi, svi su loši, radi se o manje i više gorim. A na RTS su svakako bez premca najgori.

Radi se o tome da je UM krajnje neprofesionalno odradila sve prenose naše reprezentacije, počev od utakmica u BG pa do gostovanja, a da ne pričamo što ne smeju da govore ''naši'' fudbaleri već ''srpski'' i tome slično jer su regionalna a ne nacionalna tv, banalan primer. Ovo je bio logičan sled i splet okolnosti jer digla se velika halabuka pošto dobar deo Srbije nije mogao na regularan način da gleda utakmice reprezentacije posle SP u Rusiji.

SK je i definitivno mrtav što se tiče fudbala, imaće recimo ekskluzive što se tiče SP u odbojci u obe konkurencije naredne godine, tu i samo tu, izgleda da i basket kvalifikacije muškaraca za SP idu samo kod njih kao i kval.za EP kod žena, možda i sama košarkaška prvenstva dogodine, ali od sezone 22/23 su mrtvi što se tiče fudbala.

Pa kometatori naSK barem razaznaju sva slova , i ne šuškaju .
Lajger
 
Posts: 2685
Joined: 26 May 2021, 15:12

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 23 Nov 2021, 00:21

Zanimljiva partija VMS-a:


Nisam fan.

Sve u svemu, Jurić nam je razigrao četvoricu reprezentativaca- Lazovića i Ivana Ilića u Veroni i Vanju i Lukića u Torinu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20673
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Radonjaa » 23 Nov 2021, 02:36

Nevjerovatno koliko je snažan u rukama. Ne bi me čudilo da mu ove duge lopte uz ozbiljne fizičke predispozicije naprave odličnu karijeru, ali mu se ni ja ne bih posebno obradovao na golu reprezentacije u nekoj kritičnoj utakmici.

Mislim da će se Jurić probiti kao ozbiljan trener, prošlog ljeta je bio jedan od rijetkih koji je vidio šta Vlahović može da postane, pa je zapeo da ga dovede na pozajmicu, ali je ovaj odbio.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13229
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 23 Nov 2021, 08:02

Ja bih pak više voleo njega nego Rajkovića na golu.

Mislim da ako dođe do kontroverze oko golmana na golu pred Katar da će biti u pravcu VMS-Rajković, jer Dmitrović i Svilar nemaju nikakvih šansi da stanu na crtu. Rajković mi se ne sviđa zato što nemam utisak da je napredovao za pedalj otkad je otišao iz Zvezde, brani ono što treba da brani, ono što će iznadprosečan golman da skine on neće, a da je sklon pomračenjima uma itekako jeste. Plus mu je to što je već sezonama standardan u klubovima u kojima igra dok je VMS tek dolaskom Jurića postao prvi golman, do tada se vukljao po Seriji B i pravio društvo Sergeju na letovanjima.

Čini mi se da je plafon VMS-a malo viši od plafona Rajkovića, ali da je isto tako i pod mnogo niži nego Rajkoviću. To će verovatno i biti razlog zašto će Rajko biti prvi golman na SP.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 23 Nov 2021, 08:28

Bruka i sramota je da golman njegove konstitucije primi ovakav gol. A vidi se da mu se to sistemski dešava.

Refleks, zemlja i noga... lik od 2 metra ima stil branjenja kao da je <185. Radonja je već napisao, jedino što mu je visina donela je vrhunska ruka.

Veliki potencijal i imaće odličnu karijeru. Problem je što sa skoro 25 godina prima ono što je trebalo sa 20-22.

Dobar je Rajko golman, bez izražene mane, nije još probio led u reprezentaciji. Nije ga slučajno uzeo Rems koji je otrkio Mendija i koji je sa Rajkom na golu bio najbolja odbrana lige.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20673
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby killchrome » 23 Nov 2021, 10:53

jbg bio je i dobar slobodnjak, gledao sam sinoc u lajvu. sad na usporenom deluje da je mogao da brani tj da je bio dovoljno blizu desnoj stativi prilikom suta...
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 01 Dec 2021, 22:29

Sa jednog drugog mesta ali već najavljeno i ovde više puta...

Arena i RTS su dobili prava za UEFA takmicenja do 2028. RTS ce prenositi kompletno reprezentaciju Srbije (Kvalifikacije za EP i Liga nacija), plus kompletno EP 2024. i EP 2028. Arena ce prenositi sve kvalifikacije i Ligu nacija. Ovo je gruba podela, moguce je da se prelije jos nesto na RTS od kvalifikacija i LN (npr. neki bitni mecevi unutar grupa u kojim ce igrati Srbija). Kad su kvalifikacije i LN u pitanju prenos na RTS-a ne iskljucuje prenos i na Areni.


Uskoro valja očekivati i zvanično saopštenje...
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 02 Dec 2021, 01:25

Jos Evroligu da im uzmu i katanac.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 02 Dec 2021, 06:20

SK je uzeo kompletnu reprezentativnu košarku, plus će im ostati onoliki tenis. Još će tu biti NHL i NFL za kasnovečerenji program, a moguće da će probati da štrpnu neku od Liga petice A. Budi mi se nostalgija za 2006. i prenosima Bundeslige i Cvajte Mustafe Mijailovića i prenosima Lig 1 Vladimira Živkovića sa onom ogromnom plavom-narandžastom grafikom.

Ono što meni nije jasno je što imaju 2 vrlo solidna aduta u vidu Bundeslige i brojne odbojke, a oni nisu prstom maknuli da to ispromovišu. Kao što ih generalno boli dupe da razvijaju ozbiljan studijski program, već se sve svodi na povremena čavrljanja drugara iz redakcije. Recimo, onaj studio sa Ivanom Ivanovićem i Salom Popovićem za pretprošlo gostovanje Portugalu uopšte nije bila loša ideja za takve mečeve.

Sve u svemu, neće se ugasiti, samo će srezati broj kanala, ovi klinci i pridošlice će ostati bez posla, neko "jače" ime će im uzeti Arena zbog PL, ali će drugari iz redakcije Gojko, Viško, Vlado Norveška, Darko, Lonče ostati na okupu.

Šta reći kad likovi imaju naboljeg fudbalskog komentatora u Srbiji i to u punoj snazi- Lazara Jovanovića, ali ne može da dođe na red od pomenute bratije predvođene Vikingom koji je Lesteru prognozirao ispadanje iz lige, a za reprezentaciju Srbije tvrdio da je između 20. i 25. mesta u Evropi.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20673
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Cvele » 02 Dec 2021, 11:54

Koje lige prenosi taj Lazar najčešće?
User avatar
Cvele
 
Posts: 18219
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests