Board index Život van sporta Lifestyle

Kucni ljubimci

Re: Kucni ljubimci

Postby bhc_comp » 24 Jan 2021, 23:43

PERA wrote:
balkanski spijun wrote:Super.

Ja sam imao problem sa psom.Da nedavim,ali jedini koji mi je pomogao to je Magas.

Ako pas ima tezi problem,moj savet vam je on.Nema greske.

Gosn deda, jel ista preporuka za ovog profesora, mom psu, ženka šar peja, pojavili joj se neki tumori na nozi, prvo na jastučetu spala dlaka i ona tvrda koža, a posle se iznad toga pojavile dve kuglice. Jedna kao da puca pa se otvara rana. Rekao mi veterinar u va da je to tumor i da se teško šta može uraditi. Navodno samo amputacija ali pas ima 7 god i plus ta rasa teško podnosi anesteziju pa je onda i to vrlo teško. Nisam pametan šta da radim

Jesi sterilisao ženku? Ja sam imao ženku rota i u devetoj godini joj se pojave prvi tumori koje je veterinar na sreću uspešno odstranio, ali su bili posledica upaljene materice pa mi je veterinar objasnio da se ženkama obavezno odradi sterilizacija nakon što se odlučiš da nećeš više da je pariš itd zbog toga što to poprilično umanjuje rizik od tumora kod pasa.

Iskreno se nadam da će se naći neki način, mučne i teške su to stvari poprilično kada gledaš kako se muče a na tebi je da doneseš odluku šta i kako dalje.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Kucni ljubimci

Postby balkanski spijun » 24 Jan 2021, 23:59

Nisam je sterilisao.Prvo teranje koje bude imala,paricu je.
Nasao sam muzjaka u Novom Knezevcu.

Zenka se promeni u vecini slucajeva,kad je sterilises.To nije isti pas.
Bas pre 15 dana sam pricao sa jednim profesorom veterine I pozalio mi se da je napravio veliku gresku kad je sterilisao zenku.Kaze,izgubio je psa.
Posle parenja cu je sterilisati,ali me brine kako ce se na nju odraziti.

Nekad sam imao rotove.Mnogo rada,a ne mogu vise toliko da se posvecujem.Predivni psi.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13168
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Kucni ljubimci

Postby Џејси Керол » 03 Mar 2021, 19:56

Nadjemo proslo leto malo stene, svega par dana, mozda do 3 dana, spasimo je i krenemo da je hranimo mlekom bez laktoze na spric, kako se samo borila i na kraju izborila i porasla, nije se odvajala od od ukucana i mene, danas izadje na ulicu i pokupi je neka zivotinja sa kolima...

Kad joj se prekleto nije dalo, em je prvo neko bacio kao stene, sad joj nije bilo pomoci, ne pamtim da sam tako plakao kao danas..

https://postimg.cc/gallery/KmxqcZL
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 12963
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Kucni ljubimci

Postby PERA » 03 Mar 2021, 20:04

Џејси Керол wrote:Nadjemo proslo leto malo stene, svega par dana, mozda do 3 dana, spasimo je i krenemo da je hranimo mlekom bez laktoze na spric, kako se samo borila i na kraju izborila i porasla, nije se odvajala od od ukucana i mene, danas izadje na ulicu i pokupi je neka zivotinja sa kolima...

Kad joj se prekleto nije dalo, em je prvo neko bacio kao stene, sad joj nije bilo pomoci, ne pamtim da sam tako plakao kao danas..

https://postimg.cc/gallery/KmxqcZL

Potpuno te razumem. Jebi ga
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8656
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Kucni ljubimci

Postby pick&roll » 29 Mar 2021, 12:10

Ljudi ima li neko iskustva sa labrador retriverima?

Planiram da uzmem jednog, pa rekoh da se raspitam :biggrin:

Spoiler: pokaži
Image
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan."
User avatar
pick&roll
 
Posts: 19927
Joined: 04 Feb 2014, 04:38

Re: Kucni ljubimci

Postby Rodni Troter » 22 May 2021, 09:15

Da li je držao neko bigla u stanu? Kakva su iskustva?
Rodni Troter
 
Posts: 282
Joined: 10 Nov 2019, 10:16

Re: Kucni ljubimci

Postby Eddie Brock » 22 May 2021, 09:22

Rodni Troter wrote:Da li je držao neko bigla u stanu? Kakva su iskustva?


Ima kod mene u zgradi jedan Bigl "Tenor" :biggrin:
Kako kazu zna puno da zavija, ne kao Haski/Samojed ali naleti period kad "kuka"

(ovo ti je iz komsiskog iskustva, mada meni ne smeta, ali se par njih u zgradi zale jer zna u 7 ujutru npr ili kad nisu kuci pa "peva")
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18249
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kucni ljubimci

Postby ИлићКапитен22 » 22 May 2021, 09:26

То за хаскије је глупост. Имам га већ 6 година, никад није завијао. Сем кад ,,прича'' са мном.
Бранко Нордеус и пријатељи клуба :srce:
User avatar
ИлићКапитен22
 
Posts: 23673
Joined: 17 Jun 2011, 15:51

Re: Kucni ljubimci

Postby Rodni Troter » 22 May 2021, 09:28

Baš to sam i čuo od više ljudi da zna biti veliki problem :biggrin:
Rodni Troter
 
Posts: 282
Joined: 10 Nov 2019, 10:16

Re: Kucni ljubimci

Postby Eddie Brock » 22 May 2021, 10:05

ИлићКапитен22 wrote:То за хаскије је глупост. Имам га већ 6 година, никад није завијао. Сем кад ,,прича'' са мном.

Kapitenu, kad se udruze u zgradi Haski,Samojed i Bigl :lollol: , ne pitaj, posto su "drugari" iz kraja pa kad dodju u "posetu"
Mada drugar isto ima Haskija i njegov isto ne zavija niti se dere, bas nikada... Verovatno od psa do psa

@Rodni Ima par Biglova u kraju i svi su "glasni", takva je rasa, jedan laje kao 78-godisnjak s bronhitisom, jako cudan lavez Wof i to je to :laugh:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18249
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kucni ljubimci

Postby Rodni Troter » 22 May 2021, 10:41

Hvala :okk:
Rodni Troter
 
Posts: 282
Joined: 10 Nov 2019, 10:16

Re: Kucni ljubimci

Postby Dimitrije » 16 Aug 2021, 14:54

Godinu dana kasnije da svima bude jasnije odabrasmo kera. Jorkija. Eto, toliko sam se pitao
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Kucni ljubimci

Postby PERA » 16 Aug 2021, 21:13

Dimitrije wrote:Godinu dana kasnije da svima bude jasnije odabrasmo kera. Jorkija. Eto, toliko sam se pitao

Kakav je, ženka, mužjak?
Ako još jedan grom udari u Partizan, oboriće stablo sa kojeg godinama beremo najlepše plodove i od kojeg kalemimo sve ostalo što u našoj košarci valja.
User avatar
PERA
 
Posts: 8656
Joined: 08 Feb 2016, 13:52
Location: VALJEVO

Re: Kucni ljubimci

Postby ExEr » 16 Aug 2021, 21:34

Dimitrije wrote:Godinu dana kasnije da svima bude jasnije odabrasmo kera. Jorkija. Eto, toliko sam se pitao

Glavna faca ima da budes kad krenu setnje.
A vrlo ce brzo...pola godine do godinu dok ne izadje ker iz trenda, kad se svede na kuc kuc, malo mazenje 5 minuta, pa ajd idi gabti vodi, ja nemrem nesh

I tako godinama :blue:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7229
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Kucni ljubimci

Postby Dimitrije » 17 Aug 2021, 07:01

Mužjak. Ništa manje nismo mogli da nadjemo, ali šveca ima istog i devojke se zaljubile na keca. Ovo čudo je stvoreno za stan, bez zezanja. Nema linjanja na ovoliku dlaku, za ne poverovati. Nego što je malo bre, ako ga zgazi čovek, ćao.
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

PreviousNext

Return to Lifestyle

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests