Board index Sportske zanimacije Fantasy igre

Premier league (fantasy.premierleague.com)

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 13 Jan 2021, 13:02

Ja sam iskoristio free hit, neka mejnstrim postava. Stavio sam Shaw-a i vratio mi je i sa bonusom (dva bonusa, ali i zuti). Trebaju mi rapsodije KdB i Sitija, Son i Kejn, i clean sheet od favorita.

Callum Wilson neuspeo, ali sam stavio Lacazeta pa da vidimo.

Povratak na uobicajen sastav ce biti komplikovan jer treba staviti verovatno KdB, Salah je van forme, a Bruno opet zatrokirao. Statistika kaze da su mu brojke i ucesce u igri opali kako se Pogba ustalio.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 13 Jan 2021, 19:57

Izgleda da je odlozena Lids - Sautempton
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19499
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 13 Jan 2021, 21:16

To je sranje, onda ne znam dal mi se isplati da igram bench boost posto imam 5 igraca u ta dva tima a nece imati dupli program.

Za nas koji smo kapitenisali KdB. Bem milosnu majcicu Pepu i Sterlingu debilima. :lollol: KdB izbori penal, i Sterling ga promasi, umesto da ovaj i izvodi.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 13 Jan 2021, 23:32

Bas bi mi se isplatio Free Hit da me nisu zajebali Sterling/Pep sa penalom, i Murinjo sa prepustanjem inicijative i primanjem gola. 15 bodova mi skinuto, mada sam i ovako dobar za malo manje od 200k mesta napretka. Al' moglo je da bude rapsodije.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 14 Jan 2021, 13:03

Aston Vila - Everton pomereno, Everton nece imati utakmicu u ovom kolu, ali Aston Vili je dodat zaostali mec sa Njukaslom, tako da ce oni imati duplo kolo svakako.

Jedino da ih korona opet odlozi.
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19499
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby enbidzi » 14 Jan 2021, 13:04

Jebo ih šruzberi i budjavi kup, nedeljama pravim tim za duplo kolo da imam svih 15 igrača i bench boost, i sjebu mi 3 igrača lidsa i dva iz sotona i mrš govna engleska, javite kad bude italijanski fantasy
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6304
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 14 Jan 2021, 14:35

Meni isto tako, Dallas+Raphinha+Bamford i McCarthy+Bednarek. Igrao bih bench boost, ovako nisam siguran.

Sad ce da nas jebu Klop i Pep sa rotacijama, masa ce da stavi recimo KdB za tripl kapitena a onda ce Pep da ga odmori jednu, Bruno ce da dobije zuti protiv Liverpula i pauzirace protiv Fulama. Bice zanimljivo. :biggrin:
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby ilika99basket » 15 Jan 2021, 12:48

Dajte neki predlog treba mi napadac koji kosta max 5,5 i predlog za napadaca koji kosta max 6(to ako vrsim dodatnu izmenu)
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Angus Young » 15 Jan 2021, 12:53

Pa ovako odokativno Fabio Silva 5,2, nije nesto ucinkovit, ali je standaran u Vulfsima sada kada nema Himeneza. Od 6, Adams ili 6.1 Votkins. :beyond:
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19499
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 15 Jan 2021, 13:13

Jel to Haller otisao iz West Hema? Ako jeste, onda i Antonio. Jako je opasan, i sklon povredama, al sad se vraca. Drzao sam ga od pocetka sezone dok se nije povredio. Ali on je 6,2.

Ispod 6 idu mrsava resenja gde su najbolja verovatno McGoldrick i Decordova-Reid. Moze se probati i sa Bentekeom i Fabio Silvom, sto kaze Angus. Ali ono, to su sve timovi koji bas slabo daju golove.

Meni je sad glavolomka sledeca:

Da bih ubacio KdB, moram izbaciti nekog od Salaha ili Fernandesa. Iako je Salah u losoj formi, ne odrice mi ga se - verujem da ce stisnuti i poceti sa ucinkom. Fernandesu visi suspenzija, a opala mu je statistika od kako su ostali (Pogba) proigrali.

A opet, KdB je jos uvek mrsav za svoju cenu, a vrlo moguce da ce ga Pep odmoriti jednu od naredne dve u duplom kolu.

:truce:
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Brižni baštovan » 16 Jan 2021, 00:38

Ja mislio ostaće mi 2 transfera i nakon wc, sad moram u - :D

Oću da vratim Salaha, a vezni red mi Zaha-Saka-Gundogan-Son i Bruno...ne znam da li Zahu da maknem ili nekog od dvojca Son-Bruno..
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5096
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 16 Jan 2021, 00:53

Ja bih maknuo Sona ali nemam para da izvedem Son-KdB. Najradije bih maknuo Bruna, ionako ga ne podnosim, ali ima dobar raspored.

Blizu sam pomalo hazarderskog poteza Son/Kane OUT - KdB/Antonio IN, i onda da visak ulazem da dohvatim Vardija recimo, ili sta vec bude aktuelno u narednim kolima.

Ali, Son i Kejn su igraci sa najvise poena na svojim pozicijama. :beyond:
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Brižni baštovan » 16 Jan 2021, 10:31

Ja razmisljam u -4 zbog Antonio-a, i da ga triplam
Чак и сада, овакав какав је - рањен и на први поглед потпуно немоћан, Партизан је Партизан!
User avatar
Brižni baštovan
 
Posts: 5096
Joined: 12 Jan 2018, 17:10
Location: Crna Gora

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Kirilov » 16 Jan 2021, 11:57

To je pukovnik ili pokojnik potez, triplanje igraca koji se vraca iz povrede, a moze da bude velika razlika i ima dobre sanse.

Odustao sam od bench boost, sjebalo me odlaganje Lidsa i Sautemptona. Pun sam njihovih igraca, ne mogu da ocekujem bodove Sautemptona u gostima Lesteru. Jebala ih odlaganja, imao sam pun tim dvomeca.

Sad sam u prvih 440k, samo da ostanem oko 500k i bicu srecan.
User avatar
Kirilov
 
Posts: 2969
Joined: 01 Sep 2020, 19:55

Re: Premier league (fantasy.premierleague.com)

Postby Crno beli » 16 Jan 2021, 12:58

Uradio wild card
Mendy
Coufal, Dias, Stones, Creswell
Rasford, Bruno, Kdb, Madison
Vardy, Antonio

Vardy kep
User avatar
Crno beli
 
Posts: 2559
Joined: 10 May 2020, 13:56

PreviousNext

Return to Fantasy igre

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests