Board index Život van sporta Umetnost i kultura

Kvizovi

Re: Kvizovi

Postby Rokanontas » 04 Jan 2021, 23:00

Matori sa dvaes ljada pobedio. Kakva jajara level pro.. bukvalno je oteo onom klincu (700k) 250000
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 04 Jan 2021, 23:03

Nije nista oteo, veliko je pitanje da li bi uopste pobedili bez njega.

Pocasti idu Sinisi, a pare svima. Posteno.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby Noodles » 04 Jan 2021, 23:20

Ne moze biti posteno nikako. Neka vrednuju i u zavrsnoj poteri odgovore pa nek dodaju na vec osvojeno. Nigde veze da dele na ravne casti.
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1146
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 04 Jan 2021, 23:34

Ma nije ovo još ni loše kako može biti. Kod nas ne daju negativne sume, npr. -50000 koja bi i u ovom slučaju pune kase mogla biti opravdana. Pošteno ili ne, licenca predviđa deljenje na ravne časti. Imaš ovde kompletna pravila i učesnici svojim potpisom potvrđuju da su saglasni sa istim:
https://www.rts.rs/upload/storyBoxFileD ... Potera.pdf
Milan L.
 
Posts: 414
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Noodles » 04 Jan 2021, 23:41

Ne sporim, nego je bezveze da jedan covek iznese vecinu a da bude da su podjednako doprineli. Ali propisi su propisi :biggrin:
TRI POENA, TRI POENA... NEMOJTE SE LJUTITI ŠTO SAM ZAĆUTAO ZA TRENUTAK...
User avatar
Noodles
 
Posts: 1146
Joined: 06 Jan 2014, 13:29

Re: Kvizovi

Postby Rokanontas » 04 Jan 2021, 23:42

Ma jasno je da čim si tu, pristao si na pravila igre koja kažu "na ravne časti".. Ali brate imaš priliku da ispadneš šmeker i odigraš ako ne za više ,a ono za svoje osvojeno.. A ne ovako funjarski "izbijaš" nekoj deci lovu iz džepa.. Baš me interesuje da je igrao prvi da li bi uzeo 20k -bi djoku.. Baš mi idu na kurac ti likovi koji dodju i onda se grebu i šlepaju o ekipu.. Tebra, došao si bez ičega, nisi ništa uložio pa kao da možeš da budeš u minusu, isprsi se, budi džek i šmeker kad se već ukazala prilika.. a ne jaje i oportunista..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kvizovi

Postby Bogun » 04 Jan 2021, 23:56

Tegi wrote:Nije nista oteo, veliko je pitanje da li bi uopste pobedili bez njega.

Pocasti idu Sinisi, a pare svima. Posteno.


Slažem se, na kraju je povadio.

Kad su gubili vreme jednom rekao dalje, odgovorio na 4 ili 5 pitanja i kod svakog su gubili vreme na javljanju, to jest čekali.

Arsenije lud ko struja. :okk:

Umereni grobari. Nova sekcija. :D
Last edited by Bogun on 04 Jan 2021, 23:57, edited 1 time in total.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 04 Jan 2021, 23:56

Realno, poslednji je imao najteža pitanja, lako je moglo da se desi da ispadne iako je uzeo nižu. Ali bi onda bilo gusto u završnoj.
Milan L.
 
Posts: 414
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

Re: Kvizovi

Postby Bogun » 04 Jan 2021, 23:58

Dečko što je uzeo 300.000 je imao bruka laka pitanja.

Svakako prednjači.
Predator:
Mrki medved - sivi vuk - crveni jelen.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kvizovi

Postby Dimitrije » 04 Jan 2021, 23:58

Noodles wrote:Ne sporim, nego je bezveze da jedan covek iznese vecinu a da bude da su podjednako doprineli. Ali propisi su propisi :biggrin:

Image
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 05 Jan 2021, 00:07

Rokanontas wrote:Ma jasno je da čim si tu, pristao si na pravila igre koja kažu "na ravne časti".. Ali brate imaš priliku da ispadneš šmeker i odigraš ako ne za više ,a ono za svoje osvojeno.. A ne ovako funjarski "izbijaš" nekoj deci lovu iz džepa.. Baš me interesuje da je igrao prvi da li bi uzeo 20k -bi djoku.. Baš mi idu na kurac ti likovi koji dodju i onda se grebu i šlepaju o ekipu.. Tebra, došao si bez ičega, nisi ništa uložio pa kao da možeš da budeš u minusu, isprsi se, budi džek i šmeker kad se već ukazala prilika.. a ne jaje i oportunista..


Da je uzeo višu, ispao bi, oni bi imali korak manje i još je pokrio 4-5 pitanja u završnoj. Odnos koraka je bio 23 prema 18. Mogao je da se šmekeriše i da ostavi decu na cedilu da prokockaju milion dinara. Lavovi uspehe čine velikim, a lisice mogućim. Ona čuvena Slobodana Jovanovića da je Karađorđe doneo slobodu, a Miloš državu. Prvi je slavljen, drugi pljuvan.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby Sezione » 05 Jan 2021, 01:28

Koliko god delovalo ciganski znaci dosta jedan korak i npr on je pokrio tih 4 pitanja, a onaj batica sto je uzeo 300k ili koliko vec je mislim samo 2

Ukljucio sam se tek kad je matori dosao na red pa ne znam kako je teklo savetovanje pre njega ali nije ni bitno

Sve ovo naravno pod uslovom da nije namesteno :D
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Kvizovi

Postby Rokanontas » 05 Jan 2021, 12:28

Tegi wrote:Da je uzeo višu, ispao bi, oni bi imali korak manje i još je pokrio 4-5 pitanja u završnoj. Odnos koraka je bio 23 prema 18. Mogao je da se šmekeriše i da ostavi decu na cedilu da prokockaju milion dinara. Lavovi uspehe čine velikim, a lisice mogućim. Ona čuvena Slobodana Jovanovića da je Karađorđe doneo slobodu, a Miloš državu. Prvi je slavljen, drugi pljuvan.


Zašto misliš da bi matori ispao da je išao na srednju? Ja baš mislim da ne bi.. a i što neko reče imali su set baš lakih pitanja.. onako iz glave ..mrki medved.. pitanja sa zastavama.. hemijske reakcije i inhibitori.. imao je on još jedno ili dva laka ne mogu se setiti.. Naravno besmisleno je sada pričati šta bi bilo kad bi bilo, nego čisto moj neki utisak, ništa drugo..

Takodje me ozbiljno radi kad ženama daju niže ponude koje su skoro iste kao i srednje cifre.. zašto?! Ovamo puna usta o rodnoj ravnopravnosti, bombardovanja sa svih strana kako su ravnopravne i kako treba da imaju isti tretman, političke korektnosti tamo vamo..drž' -ne daj... Koji one to hendikep imaju u odnosu na recimo tebe ili bilo kog random baticu koji se prijavio?! Jasno da hoće da ispadnu džentlmeni i stimulišu devojke i žene da se prijavljuju u većem broju, ali nije baš da se takmičite ko će više uglja da utovari na kamion ..
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Kvizovi

Postby Tegi » 05 Jan 2021, 12:53

Rokanontas wrote:Zašto misliš da bi matori ispao da je išao na srednju? Ja baš mislim da ne bi.. a i što neko reče imali su set baš lakih pitanja..

Ispao bi da je otišao na višu. Sa srednjom bi usledilo odlučujuće pitanje, a ruku na srce, imao je najteže setove u prve dve igre. Srednja suma bi napravila razliku od 15k po čoveku što je manje od 5 posto u odnosu na ovih 270k po učesniku. A lik se ispostavio kao tas na vagi, sekunde bi odlučivale da njega nije bilo u završnoj. Apsolutno racionalno je postupio. Ovo je sad na nivou ličnog utiska, ali nije mi delovao kao tip koji je rezonovao po sistemu- ovi momci su nakrckali ogromne pare, još znaju dosta, hajde da se ogrebem.

Seljana bi bila da dođe neko nivoa Bojana Lukića koji bi i sam 95 posto pobedio, a da ostali uzimaju niže sume samo kako bi mu doneli početne korake koji njemu ništa suštinski neće doneti, osim što će pobedu učiniti ubedljivijom.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20670
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kvizovi

Postby Milan L. » 05 Jan 2021, 23:23

Sada već tradicionalno, sledi gostovanje u jutarnjem:

Milan L.
 
Posts: 414
Joined: 25 Nov 2014, 00:41

PreviousNext

Return to Umetnost i kultura

Who is online

Users browsing this forum: Ćoba and 8 guests