Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 18 Nov 2020, 19:14

СрбинПодгорица wrote:Мислим на ће ОИ бити помјерене барем мјесец, јер не вјерујем да ће допустити ОИ без највећих звијезда. Мада ја се Италијана бојим и са Богданом и Јокићем једноставно закон великих бројева.
Мени је већ жестока фрка за ова два меча сада.

Ti se bojis i svoje senke.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 19:15

СрбинПодгорица wrote:Мислим на ће ОИ бити помјерене барем мјесец, јер не вјерујем да ће допустити ОИ без највећих звијезда. Мада ја се Италијана бојим и са Богданом и Јокићем једноставно закон великих бројева.
Мени је већ жестока фрка за ова два меча сада.


Nema pomeranja OI, ako budu održane, početak je 24.7. i to je kraj priče, ne može sad tolika mašinerija da se pomera mesec dana zbog par košarkaših ekipa, nije to neko seosko takmičenje koje će zbog jednog sporta od 50 koliko ih ima na OI sad da se pomera mesec dana, a termina nema i sve je upitno zbog korone šta i kako. Pre par dana su imali sastanak Bah, predsednik MOK-a i japanski premijer i oni su ubeđeni da će igara biti a početak je 24.jula, koje crno pomeranje zbog košarkaših selekcija Srbije, Grčke ili Kanade.

Ameri će u svakom slučaju igrati u najjačem sastavu ili skoro najjačem, problem je za ekipe koje se nisu plasirale na OI, ali šta je tu je. Zato navijajmo da Milvoki i Denver ispadnu što ranije, u nekom polufinalu Konferencija.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 18 Nov 2020, 21:52

Ja lično mislim da Ameri nece igrati s najjačim sastavom, ici ce svakako s jakim, ali ne i najjačim, mislim da finalisti lige neće igrati OI. Npr. ako su Lakersi u finalu sumnjam da LeBron igra.

Ja sam baš zbog OI navijao da Bogdan ostane u bušnom Sakramentu.
Ali drago mi je zbog njega da je u jakom timu.

Ovako, u sranju smo. Denver ne vjerujem da će do finala, ali isto tako sumnjam da će se Jokiću igrati kvalifikacije. Milvoki za mene nije neka ekstra ekipa, ali opet favoriti su za finale. Mofu svakako ispasti i prije toga, ali opet kod Bogdana je izraženiji taj osjećaj pripadnosti reprezentaciji.

Sad bi ptopisao da imamo Bogdana a ne Jokića za kvalifikacije.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 18 Nov 2020, 22:07

Olimp wrote:Ja lično mislim da Ameri nece igrati s najjačim sastavom, ici ce svakako s jakim, ali ne i najjačim, mislim da finalisti lige neće igrati OI. Npr. ako su Lakersi u finalu sumnjam da LeBron igra.

Ja sam baš zbog OI navijao da Bogdan ostane u bušnom Sakramentu.
Ali drago mi je zbog njega da je u jakom timu.

Ovako, u sranju smo. Denver ne vjerujem da će do finala, ali isto tako sumnjam da će se Jokiću igrati kvalifikacije. Milvoki za mene nije neka ekstra ekipa, ali opet favoriti su za finale. Mofu svakako ispasti i prije toga, ali opet kod Bogdana je izraženiji taj osjećaj pripadnosti reprezentaciji.

Sad bi ptopisao da imamo Bogdana a ne Jokića za kvalifikacije.


Amerikanci će svakako igrati bez igrača finalista NBA Lige ali će imati opet mnogo jak tim na papiru, kod nas baš teško, taj meč sa Italijom će biti potpuno neizvestan.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 19 Nov 2020, 15:56

veljkos161 wrote:
СрбинПодгорица wrote:Мислим на ће ОИ бити помјерене барем мјесец, јер не вјерујем да ће допустити ОИ без највећих звијезда. Мада ја се Италијана бојим и са Богданом и Јокићем једноставно закон великих бројева.
Мени је већ жестока фрка за ова два меча сада.

Ti se bojis i svoje senke.

Када сам ја лично у питању ту страха нема. Али за оно што ми је битно и волим итекако бринем.
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 16915
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 23 Nov 2020, 15:02

Mi izgleda necemo moci da racunamo na Petruseva u ovom prozoru.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 23 Nov 2020, 15:40

Bogdanović će u Atlantu izgleda i to je dobra vest za našu reprezentaciju, biće spreman za kvalifikacioni turnir :biggrin:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 23 Nov 2020, 15:45

Atalanta dogodine finale istoka i polufinale LŠ minimum.

Šalu na stranu, na očajnom istoku ih očekujem u plejofu.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 23 Nov 2020, 16:19

Kokoškov i 9 igrača i rukovodstvo KSS su već odleteli put Finske, a sutra će im se pridružiti dvojac iz Partizana i 3 igrača CZ. Petruševa nema zbog korone. Znači Kokoškov će verovatno u petak uveče da vodi Fener kući protiv Valensije a već u subotu popodne u 15:30 mora biti u Espu da nas vodi protiv Švice, drugačije ne znam kako.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 23 Nov 2020, 16:40

Kokoškov ne vodi Fenerbahče u prozorima kako sam ukapirao.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby СрбинПодгорица » 24 Nov 2020, 02:00

Знали се састав Швајцарске?
ОПЕТ ГОРИ НЕМАЊИЋА ПЛАМЕН, СТАСАЈУ МОМЦИ ТВРДИ К`О КАМЕН!!!

... АКО ТРЕБА ЧЕКАЋЕМО И ХИЉАДУ ВИДОВДАНА!!!

ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ, КАО НЕКАДА ПРЕ...
User avatar
СрбинПодгорица
 
Posts: 16915
Joined: 20 Aug 2013, 20:07

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 24 Nov 2020, 09:50

Federe out
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43919
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 24 Nov 2020, 09:59

СрбинПодгорица wrote:Знали се састав Швајцарске?


Ma igra Kapela a tu je i još jedan NBA igrač Tabo Sefološa, no sikiriki :jezik:
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Hajzenberg » 24 Nov 2020, 15:41

Nema nigde sastava Švice, tražih danas na par mesta, u februaru nije bilo Kapele a Sefološa je pre par godina igrao za njih nešto malo.

Oni su do kvalifikacija došli tako što su u predkvalifikacijama imali isti skor sa Islandom i Portugalom ali su pobedom od čak 26 razlike nad Islandom u zadnjem kolu osvojili grupu i napravili iznenađenje plasiravši se u ovaj glavni deo.

U februaru su izgubili u Gruziji tek posle produžetka, gubili 13 razlike na poluvremenu pa dobro odigrali drugo poluvreme i pali tek u produžetku. Kući čak 15 razlike vodili protiv Finaca na poluvremenu i izgubili na kraju 5 razlike, znači ima tu određenog kvaliteta ali nisu imali sreće, mogli su komotno imati obe pobede na kontu i sada ako izgube i od Srbije i od Gruzije završili su takmičenje. Malo smo se zezali na njihov račun ali imajući u vidu naš po imenima prilično loćkav tim sve je moguće ako budemo igrali recimo kao protiv Austrije pre par godina ali i opet ovaj naš tim ovakav kakav je opet je po imenima bar za jedan nivo iznad njih ako ne i više, sve zavisi od naše igre i postavke.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7778
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Nikola » 26 Nov 2020, 09:21

Kako sam iskopao braca Mladjan obojica igraju, tu su Kazadi i Jurkovits/c kao lideri. Spolja je onaj novi, mislim da nije igrao nijednu dosad, onaj Afrikanac ne vredi nicemu. Tako da... opet svi iz SWI lige, pa ako ce nas dokusuriti trojkama a u tome prednjace braca, ovaj mladji je bio ok u drugoj tekmi... onda ne moramo ni da pisemo nista
Gazimo to lagano
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8821
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests