Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 14 Sep 2020, 14:46

Zlaja wrote:Ko ce pre biti trejdovan?
Odel ili Levion?

Ko ce pre biti bencovan?
Fitz ili Rivers?


Ko će uopšte da trejduje za LeVeona? Šta će nekome RB od skoro 30 godina koji već 2 godine nije na vrhunskom nivou, a ove godine ima cap hit od preko 15 miliona, i naredne godine moraš da mu isplati 4 miliona da bi ga katovao. Brownsi će možda trejdovati OBJ-a, ali tu nije OBJ problem već Mayfield. Trejdovanje OBJ-a im ništa neće rešiti.

Što se tiče QB-ja, Rivers neće biti benčovan skoro jer Reich ima mnogo poverenja u njega, a alternativa nije baš sjajna (Brisett). Što se tiče Fitza, veliko je pitanje šta bi Tua napravio iza ove OL. Gledajući raspored, mislim da je deveto kolo idealno da Dolphinsi promene QB. Imaju 4 lakša meča za mladog QB (Cardinals, Jets, Jets, Bengals).
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 14 Sep 2020, 16:36

Mozda bi mogli Koltsi da trejduju za Bela. Imaju odlicnu OL i sad su ostali bez Meka do kraja godine.
Bice veselo ako opet ne odu u plejof, a imaju sasvim ok diviziju.
Samo ne znam da li ce Balard paniciti posle jucerasnjeg poraza.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46952
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 15 Sep 2020, 00:25

Ajmo nasi. :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58190
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 15 Sep 2020, 01:51

Kako je Vasington osto na nogama boga pitaj...
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42964
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 15 Sep 2020, 19:07

Op, op...

User avatar
Zlaja
 
Posts: 46952
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 15 Sep 2020, 19:19

Di će?
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34187
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 18 Sep 2020, 07:48

Klinika Buroua..
Bacio je nenormalan broj puta, dosta gresio, ali sa onakvom OL ovo je cista poezija.
Kakve lopte decko baca :blue:
Dabl tripl coverage, u trepavicu.

DL Bengalsa je za nijansu gora od OL.
DL je imala samo onu GL odbranu i INT.
OL oba poteza prosula i pride dozvolila Cabu i Hantu da se kvalitetno zajebavaju po terenu.
Ne mogu da cuvaju dobre RB i mobilne QB.

Utisak utakmice, naravno, neverovatni Burou.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13338
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 18 Sep 2020, 10:32

Dr Arslanagic wrote:Klinika Buroua..
Bacio je nenormalan broj puta, dosta gresio, ali sa onakvom OL ovo je cista poezija.
Kakve lopte decko baca :blue:
Dabl tripl coverage, u trepavicu.

DL Bengalsa je za nijansu gora od OL.
DL je imala samo onu GL odbranu i INT.
OL oba poteza prosula i pride dozvolila Cabu i Hantu da se kvalitetno zajebavaju po terenu.
Ne mogu da cuvaju dobre RB i mobilne QB.

Utisak utakmice, naravno, neverovatni Burou.


Burrow izgleda izuzetno dobro za rookie QB. Brzo čita situacije, Bengalsi su ga ubacili u situacije u kojima je dobar. Spread napad, 4-5 hvatača i on se brzo rešava lopte. Video sam samo dve sitne mane. Prvo, kao i na koledžu, on nema baš mnogo jaku ruku i to se vidi kad baca duboke pasove. Nije baš sjajan na preko 20 jardi. Drugo, kad je AJ Green u igri, bez obzira na to koja se akcija igra, Green mu je prvi read. Čak i kad je pokriven, on mu baca loptu. To mi liči na "Watson-Hopkins" situaciju iz Texansa. Green više nije onaj igrač od pre 4-5 godina, to je očigledno. Posle svega što sam video, žao mi je što Burrow jednostavno nije rekao da ne želi da igra za Bengalse. Upropastiće ga. Ova OL nije dovoljno dobra ni za koledž nivo, a ne za NFL. Desiće mu se isto što i Carson Palmeru ili David Carru. Koliko je samo udaraca dobio sinoć. Bengalsi već 3 godine pokušavaju da dovedu u red OL, što više pokušavaju, ona sve gore izgleda. Sheldon Richardson je izgledao kao Aaron Donald protiv njih. RT Bobby Hart bi trebalo da plaća Bengalsima da igra za njih, a ne da oni njemu plaćaju 7 miliona. Ta plata je oružana pljačka. Pored toga, trener nema pojma. Kako dozvoliš da ti, sa ovakvom OL, rookie QB baca 60 puta???? Ako ovako nastave sa playcallingom, Burrow će provesti više vremena u ambulanti nego na terenu. DL Bengalsa je izgledala loše, ali falila su im dva igrača - Atkins i Mike Daniels. Možda će izgledati bolje sa njima.

Što se tiče Brownsa, nemaju nikakvu predstavu o game managementu i to je dovelo do samo 5 razlike. Ovo je moralo da bude minimum 15 razlike za Brownse. Bukvalno su poklonili 11 poena Bengalsima. Iz 4 pokušaja sa jednog jarda nisu uspeli da uteraju loptu u end zonu (playcalling u toj sekvenci je bio tragičan). Gustin je uhvatio Burrowa za masku u situaciji gde je okružen sa 3 igrača Brownsa i nema gde sa loptom - čist sack. U nastavku, Bengalsi postižu TD. Pored toga, Mayfield je opet imao WTF momenat. Čovek mrtav ladan baca pas od 35-40 jardi u dva odbrambena igrača i naravno - INT. OL izgleda neuporedivo bolje nego prošle godine. Vidi se uticaj Bill Callahana. Nije bez razloga jedan od najcenjenijih trenera OL u ligi. RG Wyatt Teller mi je najprijatnije iznenadjenje. I protiv Ravensa i protiv Bengalsa je rasturao protivnike kod trčanja. Pokupili su ga prošle godine za pik 5. ili 6. runde i izgleda da su pogodili. Igrali su bez RT Conklina i opet su izgledali dobro. Mislim da će do polovine sezone biti jedna od boljih OL u ligi, posebno u igri trčanjem. DL Brownsa izgleda iznenadjujuće dobro u ova dva meča. Vrše dosta pritiska na QB. Problem su LB i sekunderi. Ne bi ni mene mogli da sačuvaju u coverage-u. Mislim da je to donekle posledica toga što su im 3 projektovana startera povredjena - CB Greedy Williams, nickel CB Kevin Johnson, S Grant Delpit. Nadam se da će izgledati nešto bolje kad se oporave ova dva CB i kad se u tim uklopi S Ronnie Harrison kog su doveli iz Jaguarsa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Sep 2020, 18:27

Mostert :blue: :blue: :blue:
I Tilen :blue: :blue: :blue: :blue:
su dva igraca koji bez blama treba da dobiju 50 milionske ugovore.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13338
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Sep 2020, 18:30

Trubiski 4/4 i TD :roll:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13338
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Sep 2020, 18:41

Ramsi su tragicni na LB.
Imaju rupetine na underneath zonama i nemaju LB koji moze da skine blok gardova.
Atlantin napad pasom preti da bude u rangu Kurt-Holt-Bruce.
Idemo Bills mafija, i nejaki Jaguari :hatman:
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13338
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 20 Sep 2020, 18:43

Izgleda da je Bosa sjebao koleno
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46952
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Sep 2020, 18:46

I Remsima onaj ruki trkac.
Mislim isto se povredio, ne znam da li je koleno.
Last edited by Dr Arslanagic on 20 Sep 2020, 18:47, edited 1 time in total.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13338
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Golden Warrior » 20 Sep 2020, 18:47

Kakav shit show je Dallas.

Krenuli ljudi sa Pollardom kao prvim RB i posle logicno da dobijes 2 fumbla Eliota iz 3 nosenja...
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 20 Sep 2020, 18:47

Dalas :lollol:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34187
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests