Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Letnja, zimska fudbalska pijaca

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 15 Sep 2020, 23:49

Bio je Mikel ozbiljan fudbalski mozak, a i kao trener ne dolazi baš iz kopački, bio je pomoćnik Pepu.
Svidja mi se što nije slep podržavalac Pepove filozofije, unosi dosta inovacija i prilično je maštovit, vidi se da ima ideju i zna šta hoće od igrača. Liči mi na Luisa Enrikea s početka njegove karijere.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 16 Sep 2020, 02:48

Izgleda Levi odradio bucmastog fizičara i završio Bejbla i Regilona.
Samo da se rasteraju starletani, Tangi i Dele.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby ExEr » 16 Sep 2020, 07:23

Pa kad se Radek Bejbl utrenira :biggrin:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Produzenisamlekom » 16 Sep 2020, 09:01

Bolkonski wrote:Izgleda Levi odradio bucmastog fizičara i završio Bejbla i Regilona.
Samo da se rasteraju starletani, Tangi i Dele.

Džabe sve kad imaju onog idiota za trenera. Ne bi me čudilo da Regilona koristi u vezi...
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 11774
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Kreanga » 16 Sep 2020, 10:13

Bolkonski wrote:Gledajte kog igrača juri Master, odmah znate da ga hoće i Švaba.
Nadam se teškoj mediokritetskoj sezoni Junajteda i onog plemenskog fudbala norveškog Švabe Djurdjevića.
Gledam juče onaj animirani film Put za El Dorado, ima tamo neki sport, plemenci prebacuju loptu kroz krug, liči na Švabin fudbal

Samo nastavi sa prognozama :okk:
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7596
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 16 Sep 2020, 11:55

Produzenisamlekom wrote:Džabe sve kad imaju onog idiota za trenera. Ne bi me čudilo da Regilona koristi u vezi...


:lollol: :lollol:
Svašta trpi tastatura.

Kao što sam prošle sezone pogodio da će se raspasti, i Švaba bi leteo januara, da su imali jednog ozbiljnog trenera koji hoće da dodje u Edovu palanku.
To i Korona su za zadržali na klupi.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 16 Sep 2020, 14:28

Kladionice obustavile uplate na povratak Bejla u Totenhem.
Samo da ne bude njihov Lazar Marković.

Bejbl, Regilon, napadač i štoper.
Idealka bi bila kad bi starletani Ali i Tangi dobili kartu u jednom pravcu, pa da Master pali mašinu.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby murinjo80 » 16 Sep 2020, 14:48

Ma Bejl je pecen .Daj napadaca i stopera .
"Te ljude treba zauvek proterati sa istoka,ali zauvek. Dozivotno im zabraniti ulazak."
User avatar
murinjo80
 
Posts: 4709
Joined: 27 May 2011, 17:30

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 16 Sep 2020, 14:59

Za štopera je prva želja bio Škrinijar, ali je on odbio i Totenhem i PSG, stidljivo se pomenuo i Umtiti, a mene ne bi iznenadilo da se krene po Zagadua.
Za napadača izgleda Bas Dost najbliži, mada Levi pokušava da ubedi Milika.

Regilon se dogovorio sa Junajtedom, ali je nakon razgovora sa Murinjom prelomio da želi samo kod njega.
Sergio :blue:
Ipak ima još bisera koji cene pravu vrednost, ipak nisu svi starletančići i Instagram zvezdice, poput Pogbe, Marsijala, Rašorda, Tangija i Delea, koji bi da odredjuju treneru na kojoj poziciji i kako će da igraju, a od same igre im je važnije kolilo lajkova će dobiti na slici iz kluba, gde divljaju nakon neke očajne partije i koji naplakuju i cmizdre ako im se trener namršti, pa traže transfer :crybaby:
Za takve je Švaba Igrajte kako se vama svidja, samo da vam sujeta bude mirna Solšer.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Kreanga » 16 Sep 2020, 16:04

Bolkonski wrote:Za štopera je prva želja bio Škrinijar, ali je on odbio i Totenhem i PSG, stidljivo se pomenuo i Umtiti, a mene ne bi iznenadilo da se krene po Zagadua.
Za napadača izgleda Bas Dost najbliži, mada Levi pokušava da ubedi Milika.

Regilon se dogovorio sa Junajtedom, ali je nakon razgovora sa Murinjom prelomio da želi samo kod njega.
Sergio :blue:
Ipak ima još bisera koji cene pravu vrednost, ipak nisu svi starletančići i Instagram zvezdice, poput Pogbe, Marsijala, Rašorda, Tangija i Delea, koji bi da odredjuju treneru na kojoj poziciji i kako će da igraju, a od same igre im je važnije kolilo lajkova će dobiti na slici iz kluba, gde divljaju nakon neke očajne partije i koji naplakuju i cmizdre ako im se trener namršti, pa traže transfer :crybaby:
Za takve je Švaba Igrajte kako se vama svidja, samo da vam sujeta bude mirna Solšer.

:harmonikas:
User avatar
Kreanga
 
Posts: 7596
Joined: 10 Apr 2015, 08:52

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 16 Sep 2020, 17:26

Izgleda je vodeći starletančić, Dele Ali, sklonjen iz tima.
Još jedna sjajna vest. Nadam se da će ga poslati negde do kraja prelaznog roka, pa neka tamo glumata i duri se čim mu nešto nije po volji, kao što je recimo traženje da trči, pokriva prostor i igra odbranu, jer je Ronaldinju to ispod časti :laugh:
Odvratno je ono što je lik radio i kod Poketina i kod Murinja, pri tome je osrednji i jezivo precenjen fudbaler.
Duplo slabiji od Eriksena.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby fontaneros » 16 Sep 2020, 18:10

Džengiz Under prelazi iz Rome u Lester



Lajpcig će za 24-godišnjeg fudbalera fiksno platiti 20.000.000 evra, a u premijama bi Trabzon mogao da dobije još 4.000.000. Sve skupa dakle 24.000.000, četiri puta više od onih 6.000.000 koliko će izdvojiti da Serlota i zvanično odvoji od Palasa.
Last edited by fontaneros on 16 Sep 2020, 18:14, edited 1 time in total.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43916
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Cvele » 16 Sep 2020, 18:11

Odličan igrač.
User avatar
Cvele
 
Posts: 18211
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby ilika99basket » 16 Sep 2020, 18:49

Bolkonski wrote:Regilon se dogovorio sa Junajtedom, ali je nakon razgovora sa Murinjom prelomio da želi samo kod njega.
Sergio :blue:




Bolkonski znae, jebes Fabricia Romana,
Junajted da je mali klub vec bi predstavio Regilona
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Letnja, zimska fudbalska pijaca

Postby Bolkonski » 16 Sep 2020, 18:57

Ne znam ja, ja sam preneo informacije svetskih novinara.
Mančester da je neki klub ne bi o svemu odlučivao rumeni fizičar koji nije šutnuo loptu, ne bi jedan Pogba smenjivao trenere i igrao kad mu se igra, jer je fizičaru važno da mu prodaje dresove, i ne bi ih trenirao norveški Švaba Djurdjević.
Da, i ne bi im, od odlaska Fergusona, najveći uspeh doneo veliki Master.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests