Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 11 May 2020, 04:56

Izasli su rasporedi, Patsi najtezi u ligi, Baltimore najlaksi.

https://www.sportingnews.com/us/nfl/news/nfl-strength-of-schedule-2020-hardest-easiest/k6tyxtfog6uh14hb6vh59icqe

Sto se Dzajantsa tice, mirisem nekih 6-10 ili 7-9 sezonu, sto uopste ne bi bilo lose za prvu Judgeovu sezonu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 11 May 2020, 07:47

Tampa - NO u prvom kolu :okk:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 25 May 2020, 17:46

Imate snimak sb2016 na SK3

Ja premotao, još sam i semenke kupio malopre :biggrin:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 05 Jun 2020, 22:33

Šta mislite da li će Bris u penziju?

Mogu da zamislim šta će mu napraviti u sezoni zbog ovog komentara...

Last edited by Milutinov Tata on 08 Jun 2020, 17:46, edited 1 time in total.
Reason: YouTube video
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 12 Jun 2020, 15:14

Radio sam sinoc neke projekcije bazirane na rasporedu, neke rane prognoze (a svakako cu tradicionalno pred sezonu odraditi full prognozu :D) mi ukazuju da ce u AFCu Cifsi opet da izdominiraju, a da ce biti krljanje u ostalim divizijama.

Mislim da ce Bafalo i Dzetsi da se bore do samog kraja za istok i da ce Dzetsi to uzeti, ali da ce obe ekipe u plej-of. Na jugu je skoro izvesno da ce se voditi borba izmedju Tenesija i Indijanapolisa, sumnjam da ce oba tima do plej-ofa, mada bih se kladio pre na Titane da uzimaju diviziju. Sever ce biti poprilicno jak sa tri kvalitetna tima. Ocekujem da Baltimore nazaduje, ali i dalje da budu plej-of tim. Verovatno i sampion divizije, a Pitsburg i Klivlend vrv. borba za plej-of mesto. I na zapadu mislim da ce Bronkosi imati dobru sezonu i da ce biti opusteno plej-of tim sa nekih 10-6.

NFC mi je cak ove godine laksi za prognozu. Rekao bih da ce na istoku opet biti borba Dalasa i Filadelfije za jedno plej-of mesto. Raspored i jednih i drugih je po meni pretezak da drugoplasirani stigne do 10-6, a sumnjam da ce 9 pobeda biti dosta u NFCu za vajld-kard. Na zapadu ocekujem da Najnersi odbrane diviziju, ali jedan od dva dark horsea ove sezone su po meni Kardinalsi. Delovali su okej lani, bice jos bolji sa Hopkinsom, Fitz je i dalje tu... Uopste me ne bi iznenadilo da imaju dvocifren broj pobeda. Sijetl ce biti tu oko 9-7, 10-6 po meni, borba za plej-of. Na jugu bi moglo biti zanimljivo. Iskreno, navijam za Bakse da odu do kraja, ali ja mislim da nece ni u plej-of uci. Nekih 8-8/9-7 ali nedovoljno za vise. Saintsi ce po meni isto imati regresiju i nekih 9-7/10-6, tako da me Atlanta tu najvise zanima da li ce biti jos jedna ocajna sezona ili ce se izdignuti i uzeti diviziju. Sto se tice severa, moj drugi dark horse je Detroit. Ocekujem da naprave iznenadjenje i osvoje sever, pod uslovom da Staford ostane zdrav celu sezonu. Prvih 4-5 kola lani su izgledali kao jedan od ozbiljnijih timova u ligi, ali onda su ih povrede iskasapile. Patricia je sredio tim po svom ukusu i mislim da ce ova sezona biti tip top za njih. Dok recimo ocekujem da Pekersi budu slabiji, a Minesotu ne vidim ni u plej-ofu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Milutinov Tata » 12 Jun 2020, 21:28

Veliko je pitanje da li ce biti publike, to moze dosta da utice, narocito na one koje nosi atmosfera kad se igra kod kuce.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29560
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 12 Jun 2020, 21:46

Ma nema sanse da ne bude u septembru.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 14 Jun 2020, 22:15

Pit Bull wrote:Ma nema sanse da ne bude u septembru.

Koliko sam ja shvatio, sve dok postoji jedna savezna država gde ima NFL tim, a koja brani javna okupljanja, neće biti publike uopšte. Ili publika svuda ili je uopšte neće biti. Na primer, Kalifornija je prilično rigorozna što se toga tiče. Moguće da neće dozvoliti ni ulazak studentima na koledže ove jeseni. Onda sigurno neće dozvoliti utakmice sa publikom. NFL timovi se već spremaju za velike gubitke u zaradi u 2020 zbog toga. Moguće da će salary cap da bude manji u 2021 za 50 miliona.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 15 Jun 2020, 23:21

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Baxter Stockman » 16 Jun 2020, 20:15

Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Milutinov Tata » 16 Jun 2020, 20:58

Nije to to :beyond: . Ko Dzordan u dresu Vizardsa.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29560
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 18 Jun 2020, 08:04

Koliko god to cudno zvucalo, izgleda da najvece iznenadjenje ove godine mogu biti Ramsi. I to uglavnom jer su najpodcenjeniji tim u ligi, vecina im daje zacelje divizije.

Ipak, Ramsi i dalje imaju jedan od najtalentovanijih rostera u ligi. Donald je najbolji odbrambeni (a mozda i najbolji) igrac lige vec 5 godina, a ove godine ce imati i Remzija u sekonderiju koji je top3 CB, uz Gilmora i Vajta. Defanzivna linija nam je stakovana sa Brokersom, Robinsonom, pozadi na sejftijima vrlo talentovan duo Rep i Dzonson, uz nekoliko odlicnih role igraca.
U napadu Woods izlazi iz back to back 1000 jardi sezone, Kuper Kap je rising star lige, Higbi je takodje poludeo u finisu sezone i izjednacio se u istoriji lige sa Kelceom na prvom mestu po broju uzastopnih utakmica sa 100 jardi ...
Uglavnom talenta ne fali, a bukvalno Ramse projektuju kao da je u pitaju Dzeksonvil. Mozda zbog odlazaka, ali Gurli svakako nije imao ucinak prosle sezone dok je moj wild guess da ce Fauler i Litlton propasti u svojim novim klubovima i da je pre svega dominacija Faulera vezana za prisustvo Donalda. Metjuz koji nije u GB imao vise od 3 sacka zadnje 3 godine je prosle godine na 7 utkamica imao 7 sekova dok nije polomio vilicu.

Znaci sto se tice talenta sve je ok, a koncepcijski - mi se jos vise svidjaju.
Robinson, Flojd, Rep, Remzi su uslovno receno novi starteri i uz Donalda Brokersa su odlicni protiv trcanja. Mnogo su fizikalniji od svojih prethodnika i msm da ove godine nece moci da nas buse na trcanju kao sto je do sada bio slucaj. Uz to intikti naseg sekonderija su takodje odlicni i treba obratiti paznju na Vilijamsa, HIla i rukija Burgesa. Svi igraci su nam vrlo univerzalni i bice tu razlicitih "look-ova" i velikih problema protivnickim napadima. Svaki nas DB moze da igra nickela, sejftija i vajda. To je bezbroj kombinacija koje mozemo da prodajemo protivnickim napadima. Prosle godine se znalo, Nickel Coleman je bio slot, Talib, Piters kasnije Remzi i HIl vajdovi, sad to nece biti slucaj.
Mislim da je odbrana napravila veliki iskorak a sa druge strane napad, koliko god to cudno zvucalo, nije krivac za proslogodisnji raspad, U trenutku dok nam se OL raspadala mi smo krenuli sa 3:0 a onda serija poraza, u medjuvremen se OL stabilizovala ali velike greske u odbrani i specijalnim timovima su nas kostale bar 2 pobede (jedna je bila dovoljna za PO). A mislim da ce i napad napraviti iskorak sa boljom OL od starta i zdravim RB.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 18 Jun 2020, 09:25

Felipao wrote:Koliko god to cudno zvucalo, izgleda da najvece iznenadjenje ove godine mogu biti Ramsi. I to uglavnom jer su najpodcenjeniji tim u ligi, vecina im daje zacelje divizije.

Ipak, Ramsi i dalje imaju jedan od najtalentovanijih rostera u ligi. Donald je najbolji odbrambeni (a mozda i najbolji) igrac lige vec 5 godina, a ove godine ce imati i Remzija u sekonderiju koji je top3 CB, uz Gilmora i Vajta. Defanzivna linija nam je stakovana sa Brokersom, Robinsonom, pozadi na sejftijima vrlo talentovan duo Rep i Dzonson, uz nekoliko odlicnih role igraca.
U napadu Woods izlazi iz back to back 1000 jardi sezone, Kuper Kap je rising star lige, Higbi je takodje poludeo u finisu sezone i izjednacio se u istoriji lige sa Kelceom na prvom mestu po broju uzastopnih utakmica sa 100 jardi ...
Uglavnom talenta ne fali, a bukvalno Ramse projektuju kao da je u pitaju Dzeksonvil. Mozda zbog odlazaka, ali Gurli svakako nije imao ucinak prosle sezone dok je moj wild guess da ce Fauler i Litlton propasti u svojim novim klubovima i da je pre svega dominacija Faulera vezana za prisustvo Donalda. Metjuz koji nije u GB imao vise od 3 sacka zadnje 3 godine je prosle godine na 7 utkamica imao 7 sekova dok nije polomio vilicu.

Znaci sto se tice talenta sve je ok, a koncepcijski - mi se jos vise svidjaju.
Robinson, Flojd, Rep, Remzi su uslovno receno novi starteri i uz Donalda Brokersa su odlicni protiv trcanja. Mnogo su fizikalniji od svojih prethodnika i msm da ove godine nece moci da nas buse na trcanju kao sto je do sada bio slucaj. Uz to intikti naseg sekonderija su takodje odlicni i treba obratiti paznju na Vilijamsa, HIla i rukija Burgesa. Svi igraci su nam vrlo univerzalni i bice tu razlicitih "look-ova" i velikih problema protivnickim napadima. Svaki nas DB moze da igra nickela, sejftija i vajda. To je bezbroj kombinacija koje mozemo da prodajemo protivnickim napadima. Prosle godine se znalo, Nickel Coleman je bio slot, Talib, Piters kasnije Remzi i HIl vajdovi, sad to nece biti slucaj.
Mislim da je odbrana napravila veliki iskorak a sa druge strane napad, koliko god to cudno zvucalo, nije krivac za proslogodisnji raspad, U trenutku dok nam se OL raspadala mi smo krenuli sa 3:0 a onda serija poraza, u medjuvremen se OL stabilizovala ali velike greske u odbrani i specijalnim timovima su nas kostale bar 2 pobede (jedna je bila dovoljna za PO). A mislim da ce i napad napraviti iskorak sa boljom OL od starta i zdravim RB.


Mislim da će OL i ove godine biti problem. Ne vidim da su je unapredili. U napadu će mnogo zavisiti od toga kako će se Akers uklopiti. Ako on bude zdrav i odigra dobru sezonu, Ramsi mogu da budu respektabilni. Nadam se da će McVay malo da promeni playbook. Mislim da su malo bili pročitani prošle godine. Fali dubine u tom rosteru. Imaju nekoliko sjajnih igrača, ali ako im se desi par povreda, mogu da budu u problemu. Ramsi imaju istorijski katastrofalnu cap situaciju, a još nisu ni potpisali Ramseya. To je glavni razlog slabe dubine rostera. Generalno, mislim da je za Ramse dobro da se hajp oko njih smiri. Možda će se igrači trgnuti i želeti da pokažu da su bolji nego što svi očekuju. Ja mislim da će oni igrati bolje, ali je pitanje da li će se to reflektovati u broju pobeda, pošto im je divizija baš teška ove godine.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 18 Jun 2020, 10:05

Nema vise Greg-a the leg-a.
Igrac koji je peglao sve Gofove gluposti.
Bili su mirni samo ako se dovuku do pola.

Ramsima je, sa Gofom, definitivno potreban vrhunski RB.
Bez hard run igre, ili bez vrhunske produktivnosti trcanjem, Ramsi nemaju cemu da se nadaju.
Gof je, vise puta, i kad god nije trebalo, pokazao da nije kalibar da sam izvuce napad.
Da ne budem stroziji.

Sto kaze Marko, ako se Akers uklopi, mozda nesto i bude od Ramsa.
OL ... nisam siguran.

Po meni najveci probem, unutrasnji LB.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 18 Jun 2020, 10:08

Da ste trener na vrucoj stolici i da imate ovu 1 godinu da zadrzite posao, koga biste potpisali na kratkorocni ugovor, Brejdija, Brisa, Bena, Riversa ili Kazinsa?
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests