Board index Sportske zanimacije Sportsko klađenje

Najbolje online kladionice

Re: Najbolje online kladionice

Postby Dylam Dop » 26 May 2020, 14:33

Stupio sam u chat sa njima. Rekli su mi da je zbog razlike u zakonima o kladjenju izmedju drzava blokiran pristup i da stoga jedino mogu da ugasim stari i otvorim novi u BiH ako zelim da se kladim odavde, sa sve ziro-racunom iz neke odavde banke. Ali mislim i dalje da neki koji imaju naloge prethodno otvorene u EU koriste VPN-klijente. Samo sto se placa koristenje tih kvalitetnijih programa sa boljom konekcijom preko ino-servera u EU ili dr. i do 10€ mjesecno. Sa ovim losijim za free-download ne moz.. Sranje.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Najbolje online kladionice

Postby killchrome » 26 May 2020, 16:08

uzmi neki avast 2 meseca free trail VPN-a, posle samo otkazi
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Najbolje online kladionice

Postby JNA » 26 May 2020, 18:28

Ako neko ima nalog na mozzartu nek se loguje, mene sačeka neki bonus od 500 din.
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 26 May 2020, 18:32

JNA wrote:Ako neko ima nalog na mozzartu nek se loguje, mene sačeka neki bonus od 500 din.


Mene isto danas sacekao bonus 14KM (7e)... Nisam otvarao nalog na telefonu bas dugo i danas usao, kad ono bonus. :D

Mada dugo ne igram online vise tamo, ne znam za Srbiju, ali ovde su ukinuli Mozzart kartice koje su bile i zakomplikovali online uplatu, tako da kod njih samo brze tikete odigram ponekad.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby JNA » 26 May 2020, 18:35

Isto...

Sto se uplate i isplate tiče, ne sećam se kad sam uplatio sa tom karticom. Ne znam ni gde mi je. Samo platna...

Image
User avatar
JNA
 
Posts: 8791
Joined: 18 May 2017, 13:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 26 May 2020, 18:36

I kod mene je ovako bilo, 7 puta po 2KM.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Najbolje online kladionice

Postby ExEr » 26 May 2020, 21:52

Kod menw slomili kurac sa 2x50 :biggrin:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Najbolje online kladionice

Postby Dylam Dop » 27 May 2020, 10:08

killchrome wrote:uzmi neki avast 2 meseca free trail VPN-a, posle samo otkazi


Pokusao sa 'Avast SecureLine VPN' (7 dana jedino free trail-a) i otvara mi samo sivu stranicu bez flesh-sadrzaja.. Izgleda da su mu blokirane sve postojece IP-adrese koje ima na raspolaganju od strane bet365. Bezveznjaci - ne kapiram im ovo nikako, a vec imam skoro 10-ak godina nalog kod njih. U HR mogu da prodju tiketi, ali u BH nikako.

Da bih npr. uzeo 'ExpressVPN' (sa mogucnoscu od 30 dana za povrat novca) ,koji mi najvise preporucuju sa neta i koji stalno rifresuje svoj raspolozivi asortiman IP-adresa sa novim, potrebna mi je VISA, MASTERCARD ili neka dr. kreditna kartica, PayPal, BitCoin-ima ili nekakvim e-walletima, koji imaju pristup samo odredjenim bjelosvjetskim bankama.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Najbolje online kladionice

Postby ExEr » 27 May 2020, 11:19

Pa probaj ,da imas vec spreman tiket, pa da au karticom iz rominga odigras, jbm li ga dal bi upalilo. Samo imaces marzu na tiketu ako ti naplaćuju roming :biggrin:
Ili bi i tu gledali iz koje zemlje ide roming :question:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Najbolje online kladionice

Postby Corba do groba! » 27 May 2020, 23:49

U svetu kladjenja su se desile moze se reci tektonske promene u zadnjih 6 meseci otprilike, a tendencija je da ce biti sve gore i gore.

Najveca je da je Bet365 je ukinio depozit sa skrilla/nettelera 2 e-walleta koja su sluzila za masovno stancanje naloga i prakticno se otarasio dobrim delom "pametnih igraca" i namestanja. Naravno nikad nece iskoreniti, ali su napravili do skoro nezamisliv korak. Vec par godina je sve vodilo ka tome. Pritiskali su Paysafe(vlasnik skrilal i nettelera) da uvedu rigorozniju kontrolu prilikom verifikacije naloga. Svaki depozit ili povlacenje preko bet365, je donosilo par % od iznosa paysafe-u. Stoga, su ovi smisljali razne nacine kako da sto vise otezaju verifikaciju, da ne bi ostali bez tih procenata(ogromne pare). Pa su uvodili sve vece i vece provizije prilikom slanja s jednog na drugi nalog itd.. Ranije je bila dovoljna samo prednja i zadnja strana licne karte i mogao si da otvoris i bet365 i e-wallet za male pare(1k-2k rsd po nalogu, zavisi ko na koliko pristane) ili ako kupujes vec gotove naloge(mnogo ljudi je zaradjivalo fine pare na prodaji naloga) za prosek 50e. Pre jedno godinu dana su podelili ponudu.. Pa je bila jedna ponuda za UK i Skandinavske naloge, a druga smanjena za ostale. Pa smo se i tu znalazili.. Postojali su nacini da se i to resi, normalno cena tih naloga je bila oko 3x skuplja.

Zadnja stvar pre konacnog izbacivanja skrilla i nettelera je ova koju je @Dylam Dop opisao. Posto je jasno da su se nalozi masovni prodavali, i da se masovno koriste npr bangladeski/indijski/srpski/bih nalozi(najcesce su se oni prodavali) iz svih zemalja, bet365 je uveo da moze da se igra samo iz zemlje iz koje je nalog. To se moze zaobici preko VPN-a. Fazon je sto ne radi bas svaki VPN. Ako igras preko kompa mogu da ti preporucim jedan koji radi bez problema, javi se na PM ako te zanima. Sto se tice preko telefona, mozes igrati preko austrijske kartice u romingu, ne bi trebalo da bude problema.
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 685
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby ExEr » 28 May 2020, 00:32

Imam jedan platinum VIP Skrill, ocel ko :biggrin:
Imo sam agenta licnog, zvali u London na proslave.
Ogroman obrt na njemu, davali mi free prebacivanje..itd itd
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Najbolje online kladionice

Postby Corba do groba! » 28 May 2020, 00:42

Mislis verovatno na Diamond Vip :)

Imao sam i ja Diamond nalog, pa su mi zatvorili sa sve parama na njemu(pustena isplata preko banke), ali imao sam pare na kladionicama vezane za taj skrill koje nisam mogao da povucem , jer na nalog vise nista nije moglo ni da se posalje ni da se primi.

I nije to izolovani slucaj, propadaju ubrzano. Generalno, cuvati pare na ewalletima vise uopste nije sigurno.
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 685
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby ExEr » 28 May 2020, 00:54

Pa sto nisi vezao neke kartice posle na kladionice, da preko njih izvuces. Ja sam se natezao sa 365, zvali me pre oar godina. Te dokaz za lovu, te ovo ono, primanja. Ja na kraju kazem da se bavim poljoprivredom, i to na crno. Cudo. Pa mi daju da igram, a ne daju pare da povlacim. Pa navatam jednog na chatu, kao vidis da igram, daj mi lovu bar da platim advokata da mi sredi papire koje treba da vam posaljem. Znajuci da mora da da malo vise, jer kod njih advokati deru :biggrin:
Na wh nisam imao mnogo problema. Oni su gospoda. I 365 i wh nalozi su mi bili nadrkani, cudo se moglo uplatiti
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Najbolje online kladionice

Postby Corba do groba! » 28 May 2020, 01:13

Vecina kladionica ima praksu da isplacuju pare na isti nacin odakle je depozitovano. Izvukao sam pare, negde su me pustili da povucem na karticu, negde preko surebeta(rizik, da izlazi sve na jednu stranu, pa ako nemas dovoljno veliku banku, moze biti dupli problem).

Ali, zato imam 10ak zatvorenih netteler naloga, sa parama, gde traze sve moguce dokumente, i nece da isplate pare. Uz mnostvo natezanja, poziva, prepiski, pola su isplatili. Natezanje traje mesecima.. I to je ono o cemu govorim. Jasno je da su to nalozi koji su stancani iskljucivo za kladjenje na bet365. Simptomaticno je, da su svi zatvoreni neposredno pre nego sto ce biti ukinuti kao depozit opcija na betu. I opet nije izolovan slucaj, ogroman je broj ljudi koji su prosli slicno.

Uglavnom, u kakvoj je situaciji trenutno kladionicarska industrija, najsigurnije pare su u lokalu. Naravno, kome je ovo full time posao, tesko izvodljivo igrati samo u nasim kladionicama i ostvarivati ocekivani profit. Videcemo koliko ce jos da potraje ovakvo stanje, po meni, neodrzivo.. Mnogo ljudi se nece snaci u svemu ovome. Da ne pricam da nije samo problem sa bet365, vec i da su pojedine azijske kladionice znatno spustile limite, i pocele da masovno voidaju utakmice nakon zavrsetka. Tipa pogodis nesto, racunaju kvotu 1 sa izgovorom "abnormal bets". Padnes, nikom nista.

Imao si verovatno level 4 account. Znaci 4x jace limite nego "obican nalog". Npr na manje kosarkaske lige na kvotu 1.83 prematch je limit za uplatu bio 250e, znaci ti si mogao 1k. Za evroligu je bio 1250e, znaci 5k. Sto se tice WIlliam hilla, oni vec par godina ne zele korisnike sa ovog podrucja( instant mali limiti) cak ne znam ni da li jos uvek dozvoljavaju registraciju iz Srbije.
>I-I-I>
User avatar
Corba do groba!
 
Posts: 685
Joined: 14 Sep 2013, 14:51

Re: Najbolje online kladionice

Postby Pit Bull » 28 May 2020, 01:16

Za kosarku imate pinnacle. Po meni top1.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Sportsko klađenje

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests