Board index Sportske zanimacije Multimedija

Kutak za gejmere

Re: Kutak za gejmere

Postby Н.А. » 02 Dec 2019, 19:02

Да нема за менаџер нови?
Н.А.
 
Posts: 480
Joined: 07 Apr 2014, 13:15

Re: Kutak za gejmere

Postby Rancesco » 02 Dec 2019, 19:22

Н.А. wrote:Да нема за менаџер нови?


Nije jos izasao. Jedino za kes za sada :D
User avatar
Rancesco
 
Posts: 1133
Joined: 26 Apr 2017, 09:17

Re: Kutak za gejmere

Postby S73F4N » 05 Dec 2019, 00:31

Ako navijas za Partizan i njega bi vodio,mozda je bolje da preskocis ovaj fm.Mislim da se nikada do sada nisam napatio sa vodjenjem Partizana kao na fm2020.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4116
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Kutak za gejmere

Postby Eddie Brock » 05 Dec 2019, 10:13

S73F4N wrote:Ako navijas za Partizan i njega bi vodio,mozda je bolje da preskocis ovaj fm.Mislim da se nikada do sada nisam napatio sa vodjenjem Partizana kao na fm2020.

Zasto? :biggrin:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kutak za gejmere

Postby S73F4N » 05 Dec 2019, 17:30

Dug 17milki,otplacujes do 2025 godine.U prvoj sezoni budzet 1m i vecinu prebacio na plate,gde max mozes da das 5k sedmicno.Doveo Rajkovica i Pantica za dz i ostatak para dao za Vidosavljevica.Suvereno do LE,i bod me delio od druge faze.Na polusezoni sam kaskao za Zvezdom 6 bodova,jedino imali poraz od mene(kao u realnosti),onda drugi deo sezone su poceli sa kiksevima i otisao sam im na nekih 15 bodova.Brutalno dobar tim u odnosuu na Partizan imaju,pocev od Marina,preko Garsije,Pavkova i ostalih.Cak i Vlahovica su bili pozajmili.Mislio sam da je najteze proslo,sad ce malo uprava da se otvori i da prodam one igrace koje nisam mogao u prvoj sezoni.Urosevic,Nikolic,Miletic,Scekic.Budzet svega 600k,samo Scekica sam uspeo prodati za neke solidne pare i Miletica za polovinu planirane cifre.Kada mislis da nista ne moze da te iznenadi onda na scenu stupa Ilieve i koji za sicu prodaje Stevanovica(800k),Vidosavljevica(1.4),pokusao i Sehovica i Pavlovica ali su prihvatili povecanje ugovora i ostali.Dosao do PO za LS i tu me sacekao RBS,gde nisu prodali ni Halanda ni onog Madjara,tako da su me rutinski resili.Odigrao malo u LE gde sam dobio Chelsea,RBL i Zoryu,posle toga se malo smorio i sad mi na cekanju.Hoce dosta mladih igraca da predje ali nema sredstava,onog Palasiosa mozes da pokupis za 5m na pocetku ali sta vredi kada nemam sa cime.Tokodje i Kaio Jorge iz Santosa.
Asano solidno napravljen,Ivanovic brutalan,Markovic kao u stvarnosti,odigra 5 meceva pa povrede.Dosta igraca sa visokim potencijalom u Partizanu Sehovic,Strahinja i Lazar,Stevanovic.Posle prve sezone takodje su se pojavila dva igraca koja imaju potencijal od 4 zvezdice.Mada mislim da su usrali sa cenama nasih igraca,tj sa reputacijom lige.Stevanovic i Strahinja kao da nisu uopste talenti,po transfermartku 8m i 4m,a na igrici po 400k.Takodje igrac cim predje u nasu ligu cena mu se sroza.Mislim da je Marin najskuplji u ligi sa 1.8m.Dok kod Hrvata Olmo kosta 20m i ostali igraci skuplji nego u nasoj ligi,a liga nije bas da im je toliko jaca.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4116
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Kutak za gejmere

Postby Eddie Brock » 05 Dec 2019, 17:40

Standardno znaci,a nasu ligu odradjuju uzas odavno, kao i te cene igraca - pakao,mozda u kinu uvaljas nesto.
Nogobulj Ilijevu odma si trebao
Mozda fmscout ,bar za dzabe igrace

ps.Jel narodna verzija ili si pazario?
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kutak za gejmere

Postby grobar_Zvornik » 05 Dec 2019, 17:50

S73F4N wrote:Dug 17milki,otplacujes do 2025 godine.U prvoj sezoni budzet 1m i vecinu prebacio na plate,gde max mozes da das 5k sedmicno.Doveo Rajkovica i Pantica za dz i ostatak para dao za Vidosavljevica.Suvereno do LE,i bod me delio od druge faze.Na polusezoni sam kaskao za Zvezdom 6 bodova,jedino imali poraz od mene(kao u realnosti),onda drugi deo sezone su poceli sa kiksevima i otisao sam im na nekih 15 bodova.Brutalno dobar tim u odnosuu na Partizan imaju,pocev od Marina,preko Garsije,Pavkova i ostalih.Cak i Vlahovica su bili pozajmili.Mislio sam da je najteze proslo,sad ce malo uprava da se otvori i da prodam one igrace koje nisam mogao u prvoj sezoni.Urosevic,Nikolic,Miletic,Scekic.Budzet svega 600k,samo Scekica sam uspeo prodati za neke solidne pare i Miletica za polovinu planirane cifre.Kada mislis da nista ne moze da te iznenadi onda na scenu stupa Ilieve i koji za sicu prodaje Stevanovica(800k),Vidosavljevica(1.4),pokusao i Sehovica i Pavlovica ali su prihvatili povecanje ugovora i ostali.Dosao do PO za LS i tu me sacekao RBS,gde nisu prodali ni Halanda ni onog Madjara,tako da su me rutinski resili.Odigrao malo u LE gde sam dobio Chelsea,RBL i Zoryu,posle toga se malo smorio i sad mi na cekanju.Hoce dosta mladih igraca da predje ali nema sredstava,onog Palasiosa mozes da pokupis za 5m na pocetku ali sta vredi kada nemam sa cime.Tokodje i Kaio Jorge iz Santosa.
Asano solidno napravljen,Ivanovic brutalan,Markovic kao u stvarnosti,odigra 5 meceva pa povrede.Dosta igraca sa visokim potencijalom u Partizanu Sehovic,Strahinja i Lazar,Stevanovic.Posle prve sezone takodje su se pojavila dva igraca koja imaju potencijal od 4 zvezdice.Mada mislim da su usrali sa cenama nasih igraca,tj sa reputacijom lige.Stevanovic i Strahinja kao da nisu uopste talenti,po transfermartku 8m i 4m,a na igrici po 400k.Takodje igrac cim predje u nasu ligu cena mu se sroza.Mislim da je Marin najskuplji u ligi sa 1.8m.Dok kod Hrvata Olmo kosta 20m i ostali igraci skuplji nego u nasoj ligi,a liga nije bas da im je toliko jaca.


Хвала што си подијелио детаље. :okk:
Вјероватно га нећу играти.. фм 2018 ме разочарао, а видим на основу твог поста, да су и на најновијем наши клубови задња рупа на свирали... Једино едит. (буџет 200 милки :biggrin: ) Па да се борим са капиталистичким корпорацијама које се клубовима зову.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kutak za gejmere

Postby S73F4N » 05 Dec 2019, 17:59

Nije fora sa genius scoutom,to ti je po meni citovanje u rangu sa ponavljanjem utakmica.Draze mi je da se malo pomucim i da prelistam mlade reprezentaciej nego tako.Svaki put na pocetku prelistam sajtove sa najboljim mladim igracima i slobodnih,i to je to,posle sve sto ja sam izbunarim ili skauti pronadju.Inace igram sa Partizanom dokle ne ovsojim LS,izgleda da ce mi ovaj put trebati min 20 sezona.Nekad su pravili i stadione sa mojim imenom.
Pazario za vreme crnog petka,oko 30 eura me iznelo.Tako da sam zaradu sto prodajem skinove i kljuceve na steamu prebacio u fm.

P.S.@Grobar_Zvornik i ja sam isto razocaran,doduse ja sam preskocio zadnja 2-3 serijala.Igraca platis 5m i iako mu je to realna cena,cim dodje kod nas pada na 1.2 i kako ti da zaradis na njemu posle?Nisam igrao 2-3 dana ali cim Partizan dobro odigra u stvarnosti se pali fm i igra.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4116
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Kutak za gejmere

Postby grobar_Zvornik » 05 Dec 2019, 18:14

За праве љубитеље менаџера само риал стори. :okk:

Нашалих се око едитор дата... Едитор дата је добар због неких других детаља или прецизније гејм багова...

Што се саме игре тиче. (играм од 2004-те) Не постоји идеална. Нешто најближе томе биле су оне игре 2006,2007 и прије свега 2008. И оне су наравно имали гомилу гејм цензура. Фазон да на 2007-ци уопште не можеш доводити Французе, Енглезе, Холанђане, жабаре из тих земаља...итд итд...

Напредује се у том техничком смислу, али губи се она препознатљивост ФМ-а. Постаје све мање игрив. Причам на основу посљедњих издања (нисам играо најновији)... Труде се да уведу новине и могућности, али занемарују детаљ игривости. Писао сам већ на теми, досадашњи рекорд ми је 30 одиграних сезона... (Фиорентина, фм 2008)
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kutak za gejmere

Postby Eddie Brock » 05 Dec 2019, 18:21

Fm 2005 i 2008
I ja imam sejv nedje 2008-2086 :laugh:
Dana nisam video u to vreme

Ako neko od vas ima neki sejv (fm2008 - fm2011 ) sa nasom ligom i ligama 5-ice neka upload-uje, rado bih opicio neku sezonu
Ja ako nadjem moju, postavicu ovde

Bez chitopva editora, samo klot
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kutak za gejmere

Postby S73F4N » 05 Dec 2019, 18:44

Editor je sasvim neka druga stvar i to obicno vecini sluzi za zajebanciju.Tako sam napravio nas lokalni tim,posto te daleke 2006-7 slabo ko je gubio vreme da pravi nize lige,kao sto sad skines i cepas iz zone.Nikad nisam voleo te sto koriste skaute i ponavljaju svaku utakmicu,posle mi pricaju bajke.Odem kod njih kucim udjem u game status,a likovi snimili za sezonu 30x.
Ne znam po meni su odlicni bilo do 2010 do 2015.
2006 je bio prelak,svaki Argentinac i Brazilac su bili top klasa(Simoes,Sidnei,Gladstone,Chiquinho,Marcelo,Sobis,Kerlon,Guarrin,Aguillar,imas Vukcevica i dovedes Vucinica i to je to).fm 2007 je isto bio zajeban,slabo talenata,samo Shermana Cardenas mozes da pokupis od talenta i je to sto se toga tice.
FM 2008 je bio druga galaksija i pravo otkrovenje,dosadilo je trazenje samo po Juznoj Americi,na red su dosli i igraci iz Evrope.Neopisiv osecaj kada si mogao da dovdes u prvoj sezoni Balotelija,Guzmana,Meneza,Defura,Witsela,Metjua,te jeftine talente Dzudzaka,Aritala,Marvina Angula.Tu si jos uvek mogao da dovedes igraca za dz i odmah ga prodas.Mislim da mi je budzet posle 5-6 sezona bio 1B,ali zato sam u decembru prvo sat vremena gledao da dovodem one sto im istice ugovor,a posle jos sat vremena da ih sve prodam.U sledecim godinama to su fiksovali i prvo si morao negde na pozajmicu da ih posaljes(gledas sto jaca liga,da posle mozes za vece par da ih uvalis).A na ovom ne smem to ni da pokusavam jer i ove bukve iz tima ne mogu da prodam,a zamisli da dovedes tako 10 igraca i da ih niko nece,tacno bih bankrotirao.
User avatar
S73F4N
 
Posts: 4116
Joined: 30 Jun 2016, 21:36

Re: Kutak za gejmere

Postby grobar_Zvornik » 05 Dec 2019, 18:50

2008-ца је пуна вундеркидова... Онако на прву Жоао Карлос, Ерос Корадини, Сауниер,Брено, Лулиња,Тешеира,Ескудеро, Пјати Сако, Сепси, Акино, Саивет, Вијналдум, Адриен, Бакстер, Флек, Кахаис, Торен...
И наравно двије најбоље куповине у историји те игрице Златан Љубијанкић и један једини Абделмумен Ђабу. :biggrin:
Револуција. Мени лично најдражи ФМ. Дан данас га играм. Нажалост касно сам се сјетио да би се могли наћи неки торенти за грбове, фаце и дресове...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kutak za gejmere

Postby Eddie Brock » 05 Dec 2019, 19:01

@grobar_Zvornik Daj sejv :biggrin:
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

Re: Kutak za gejmere

Postby grobar_Zvornik » 05 Dec 2019, 19:04

Па како да ти пошаљем? :biggrin:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31155
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Kutak za gejmere

Postby Eddie Brock » 05 Dec 2019, 19:07

grobar_Zvornik wrote:Па како да ти пошаљем? :biggrin:

Upload bilo gde , na drajv ili gde vec imas nalog?

Koliko je velik fajl?
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Eddie Brock
 
Posts: 18226
Joined: 23 Jan 2013, 23:17

PreviousNext

Return to Multimedija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests