Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 10 Sep 2019, 03:25

Kakva utakmica Nju Orleans - Hjuston JEBOTE!
User avatar
John Doe
 
Posts: 12494
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 10 Sep 2019, 03:31

Cekajte, ili ja ne znam pravila ili su ovi iz Hjustona potpuni idioti. Kad je kraj akcije? Ako igrac uhvati loptu I padnr na pod a niko ga ne pipne je l tu kraj akcije I zaustavlja se vreme ili?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 10 Sep 2019, 09:41

John Schneider wrote:Cekajte, ili ja ne znam pravila ili su ovi iz Hjustona potpuni idioti. Kad je kraj akcije? Ako igrac uhvati loptu I padnr na pod a niko ga ne pipne je l tu kraj akcije I zaustavlja se vreme ili?


Vreme se ne zaustavlja na kraj akcije, vec u slucaju nekompletnog pasa ili izlaska igraca koji ima posed lopte u aut.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 10 Sep 2019, 13:00

Felipao wrote:
John Schneider wrote:Cekajte, ili ja ne znam pravila ili su ovi iz Hjustona potpuni idioti. Kad je kraj akcije? Ako igrac uhvati loptu I padnr na pod a niko ga ne pipne je l tu kraj akcije I zaustavlja se vreme ili?


Vreme se ne zaustavlja na kraj akcije, vec u slucaju nekompletnog pasa ili izlaska igraca koji ima posed lopte u aut.



S tim da ovo vredi samo u poslednje 2 minute prvog poluvremena i poslednjih 5 minuta drugog poluvremena.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 10 Sep 2019, 13:02

-Ouklend rutinski dobio Denver, mnogo lakse nego sto rezultat govori.

-U Nju Orleansu izuzetna utakmica, verovatno najbolja u prvom kolu, svega je bilo... Prvo poluvreme je Hjuston u potpunosti iskontrolisao, Fuler imao jedno sjajno hvatanje... Hopkins isto izdominirao, plus onaj fajt koji je on inicirao posle INTa i tacklea njegovog. :biggrin: :biggrin:

Mada u nastavku Nju Orleans dosta sigurniji u napadu, laksu su dolazili na protivnicku polovinu, a i Bris je popravio igru. Onaj jedan INT je nepotrebno bacio i kostao tim poena. Kamara zver...

Poslednji minut :blue: :blue: :blue:

Prvo Lutz pogadja za 27-21, pa Teksansi preko Stilsa odgovaraju TDom preko celog terena iako je Stils do tada bio nevidljiv i onda Lutz sa skoro 60 jardi za pobedu. :blue: :blue:

Drago mi je sto su Saintsi dobili, ali tezak poraz za Hjuston. Igrali su sasvim korektan mec i svejedno izgubili.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 10 Sep 2019, 13:54

Pogresno sam postavio pitanje...igrac Sajntsa je uhvatio loptu na 2 sek do kraja I pao na zemlju...pitao sam se da li bi imali prava da traze TO da ga igrac HOU nije pipnuo I time oznacio kraj akcije...
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 10 Sep 2019, 14:17

Pit Bull wrote:S tim da ovo vredi samo u poslednje 2 minute prvog poluvremena i poslednjih 5 minuta drugog poluvremena.


Vreme se uvek zaustavlja kad izadjes u aut. Samo sto u jednom slucaju krece da tece kad sudija namesti loptu a u drugom krece u trenutku snepa.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 10 Sep 2019, 14:31

Jeste, a to dok sudije uzme loptu i stavi na snap je 5 sekundi fore.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 10 Sep 2019, 15:51

John Schneider wrote:Pogresno sam postavio pitanje...igrac Sajntsa je uhvatio loptu na 2 sek do kraja I pao na zemlju...pitao sam se da li bi imali prava da traze TO da ga igrac HOU nije pipnuo I time oznacio kraj akcije...


Moze traziti TO kad god zeli, ne vidim zasto nebi mogao tada...
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 10 Sep 2019, 15:58

Peki wrote:
John Schneider wrote:Pogresno sam postavio pitanje...igrac Sajntsa je uhvatio loptu na 2 sek do kraja I pao na zemlju...pitao sam se da li bi imali prava da traze TO da ga igrac HOU nije pipnuo I time oznacio kraj akcije...


Moze traziti TO kad god zeli, ne vidim zasto nebi mogao tada...


Pa ne moze da trazi TO dok traje akcija, a Snajder je mislio da nije kraj akcije dok hvatac ne dobije kontakt. Posto hvatac ima pravo da nastavi napredovanje iako je dotakao kolenom ili laktom zemlju, ukoliko nije imao kontakt sa odbranom, pa ga je to zbunilo.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 10 Sep 2019, 19:47

Felipao wrote:
Pa ne moze da trazi TO dok traje akcija, a Snajder je mislio da nije kraj akcije dok hvatac ne dobije kontakt. Posto hvatac ima pravo da nastavi napredovanje iako je dotakao kolenom ili laktom zemlju, ukoliko nije imao kontakt sa odbranom, pa ga je to zbunilo.


Da, ali ovaj se "predao" time je akcija gotova i moze traziti TO. Krivo sam se izrazio s kad god želi, podrazumijeva se da ne moze tokom akcije.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 11 Sep 2019, 06:10





User avatar
Zlaja
 
Posts: 46892
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dimitrije » 11 Sep 2019, 09:40

Sad bas htedoh i ja ovo da postavim, Zlaja brži. Da ne budem ljakse koji će da savetuje žrtvu silovanja da obuče dužu suknju ili da branim ovog klovna, ali KAKO, KAKO neko moze tri puta da bude silovan od strane iste osobe? Šta čeka da ga prijavi policiji?
"Eksel tabele? Pa napravite vi eksel tabele." ćoravi, Feb 2023.
User avatar
Dimitrije
 
Posts: 5637
Joined: 16 Jul 2014, 10:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 11 Sep 2019, 11:31

Tajming je dovoljan da znas da je ovo namestaljka.

Nista ti drugo ne treba.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Bogun » 11 Sep 2019, 19:55

Zlaja wrote:


Ali ovaj crnački engleski! :laugh:

Jbt, kao hijeroglife da čitam. :laugh:

Kakva nepismenost. :blue: :blue: :blue:

Uspavao sam se na poluvremenu Nju Orleansa i Hjustona, znači propustio sam dobro drugo poluvreme? :D
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests