Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Balon » 18 Aug 2019, 06:05

Dobi Stipe, opet mu je Kornijer prst u oci stavljao sprdnja kako prljav lik
Balon
 
Posts: 8179
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Jon_Bones » 18 Aug 2019, 09:25

Ne bih se slozio da je Nate ziveo nesportski, osim izlazaka pazilo se dosta na ishranu, a pogotovo kardio sto je njihov potpis. Kako Nick tako i Nate.

Bravo Stipe, jako gorak ukus je ostao posle prvog meca, poznajuci Danu i DC-a mislio sam da vise nikada nece biti revansa ali ovo je zadovoljilo pravdu.

Za mene bi slag na torti bio Jon vs Stipe. Sve ostali protivnici nisu dorasli ni jednom ni drugom.
User avatar
Jon_Bones
 
Posts: 4689
Joined: 29 Jun 2019, 21:10

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 18 Aug 2019, 10:01

Slagao se ili ne, nije stvar u tome. On jeste ziveo nesportski. Nije trenirao dve godine, pa kad su najavili mec sa Porijerom usao je u salu prvi put ozbiljnije. Taj mec je propao, pa je opet batalio treniranje sve dok nije dogovorio mec sa Petisom. Odradio kamp 2 meseca, sve pre toga prilicno rekreativno bio u dvoranu.
Opijao se svaki dan, pusi, bio se i ugojio jedno vreme, bas kao i Nick, kakva njihova ishrana...

Kardio je stvar genetike, ne ishrane. Odnos je nekih 80-20 ako ne i vise u korist genetike nad ishranom. Mekgregor placa kampove po milion dolara pa izdahne posle prve runde.

Nego,
AKA dvorana prilicno propala ove godine.

Cormier sampion - nokautiran, bivsi sampion Velaskez - nokautiran, bivsi sampion Rokhold - nokautiran.

Ostao je jos Habib, a Porijer moze da ga zavrsi iskljucivo nokautom... hmmm... hoce li se niz nastaviti :nisamja:

Spoiler: pokaži
Mislim da hoce.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby jomi » 18 Aug 2019, 10:07

Jel ima negde da se pogleda ceo card online?
User avatar
jomi
 
Posts: 2081
Joined: 08 Dec 2014, 13:33

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 18 Aug 2019, 10:16

Cekamo Poisona za to :biggrin:

Pogledah glvnu borbu, kakav mec, kakva sorka, dva brutalna borca, odlican stend ap, rvanje, parter, defanzive, odusevljen sam, neverovatno koliko su obojica izdrzala, naklon do poda :blue:

Idem da spavam, posle gledam ostatak, pa opet na rudarenje :biggrin:

Fabri, mozda Nejt nije bio u mma full treningu, al tesko da je ziveo neportski, prateci njegov IG videh da je preozbiljan triatlonac, godinama on to gasira i ne staje. Ishrana i izlasci i duvanje, to da, al opet je isao u sumu, vodu i cepao svaki dan skoro...
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Jon_Bones » 18 Aug 2019, 10:34

Isto pratim obojicu na instagramu cisto da bih pokupio nesto pametno kad su "sober", izobilje kvalitetne i nutritivne ishrane, naravno ne uvek, plus se purnja bez prestanka.

Obojica su "on and off" vegani, Nate je bio cak 8 godina vegan.

Pod kardio sam mislio prvenstveno mislio na plivanje, trcanje ili biciklizam.
User avatar
Jon_Bones
 
Posts: 4689
Joined: 29 Jun 2019, 21:10

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 19 Aug 2019, 18:29

Pogledao sam i Nejta i Petisa, fantastican Dijaz, zasluzena pobeda i sjajno odradjena borba... Nisam mogao da uhvatim momenat gde je Petis onako sjebao zglob, imao je Soutajm par pokusaja onih njegovih ludih, ali Nejtara je to izbegao kao macka. Totalna kontrola...

Inace Soutajm od kad se pojavila USADA u UFC - totalni raspad, mislim da mu je skor fazon 4-5, 4-6, mozda lupam, al bas je ocigledno propao...
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Botanist » 28 Aug 2019, 06:59

Duško Todorović novi ufc borac!
Botanist
 
Posts: 2
Joined: 04 Jul 2019, 19:41

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 31 Aug 2019, 13:38

Od pre par sekundi Kina ima novu zvezdu.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 05 Sep 2019, 17:54

Prekosutra najiscekivaniji mec godine sledi u MMA svetu. Sigurni PPV rekorder i borba za ujedinjenje pojaseva dva ponajbolja borca lake kategorije. Sta ces vise...


Dustin Poirier vs Khabib Nurmagomedov - sudar stilova



Poirier,
Profilisao se u najboljeg boksera u MMA svetu u kategoriji do 70kg. Brutalne bokserske tehnike, preozbiljna snaga u udarcima, vrhunska preciznost i solidan tajming. Upitnog kardia, ono sto ce mu najvise trebati za svog protivnika. Nesto slabije defanzive u stojci, ali mu to nece ni trebati za ovaj mec.

Malo njegove magije.


_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Khabib,
Sta reci sto se ne zna ko iole prati ovaj sport. 27 meceva, 27 pobeda, tek jedna izgubljena runda u karijeri, ona protiv McGregora.
Dustin ima vrhunski boks, ali lek za boks je rvanje. Ono u cemu je Khabib nenadmasan.
Zaista je izlisno bilo sta reci za ovog coveka.

Ovde mozete glasati za svog miljenika.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Njihove poslednje borbe.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 07 Sep 2019, 15:36

Pocelo je,

http://crackstreams.com/mmastreams/watch-ufc-242-khabib-vs-poirier/

Main event u 22h po nasem otprilike.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 07 Sep 2019, 21:43

Da zapisemo da je Porier prvi koji je uzdrmao Habiba. Ali nije imao snage da zavrsi. Steta.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 07 Sep 2019, 21:47

Steta, malo je falilo Dustinu...
User avatar
Chuck
 
Posts: 3317
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 07 Sep 2019, 21:51

Cekamo Tonija ludaka... ja mislim da moze da dobije. Nije me Habih odusevio protiv Jakvinte, Konora i Porijera. Zbog rvanja je to prilicno dominantno izgledalo, ali...
Ako dobije i Tonija, nek ide u velter sto je njegova kategorija, pa nek rusi ovako Kovingtona, Usmana i ostale ako moze.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 07 Sep 2019, 22:39

Nemojte zajebavati, dve prilike je imao i nista, dominacija cista Gumbagetoma :)
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests