Board index Razni Sportovi Rukomet

Muski reprezentativni rukomet

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Olimp » 29 Jun 2019, 01:25

Nema šanse da prođemo grupu.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Foteljas » 29 Jun 2019, 09:29

Koliko ekipa prolazi dalje, dve?

Zasto da onda ne prodjemo dalje, grupa nije preteska.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5014
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Lakerit » 29 Jun 2019, 11:30

Зато што смо лоши и вероватно губимо све утакмице.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Baxter Stockman » 29 Jun 2019, 11:50

Foteljas wrote:Koliko ekipa prolazi dalje, dve?

Zasto da onda ne prodjemo dalje, grupa nije preteska.

Dve, i onda po 3 grupe formiraju novu od 6 ekipa.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Foteljas » 29 Jun 2019, 12:36

Lakerit wrote:Зато што смо лоши и вероватно губимо све утакмице.


Ne vidim zasto bi toliko trebali da se plasimo Belorusije i Crne Gore, mislim da to nisu ekipe iz samog evropskog vrha, to su protivnici po meri.
Sa Hrvatima smo u Areni pokazali da mozemo da se nosimo u nekim momentima.


Baxter Stockman wrote:Dve, i onda po 3 grupe formiraju novu od 6 ekipa.


Hvala na informaciji. Plasman u drugu fazu bio bi vec solidan uspeh.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5014
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Estebán » 29 Jun 2019, 12:55

Foteljas wrote:
Lakerit wrote:Зато што смо лоши и вероватно губимо све утакмице.


Ne vidim zasto bi toliko trebali da se plasimo Belorusije i Crne Gore, mislim da to nisu ekipe iz samog evropskog vrha, to su protivnici po meri.
Sa Hrvatima smo u Areni pokazali da mozemo da se nosimo u nekim momentima.


Baxter Stockman wrote:Dve, i onda po 3 grupe formiraju novu od 6 ekipa.


Hvala na informaciji. Plasman u drugu fazu bio bi vec solidan uspeh.

Hrvati su meč u Areni igrali sa pola gasa, znalo se da će lagano na EP, dok je par igrača iz njihovog sastava šest dana kasnije igralo važne mečeve u evropskim kupovima za klubove. Duvnjak dva dana pre Arene uzeo kup sa Kilom, olešio se od alkohola.

Sa Belorusima smo se mučili u prošlim kvalifikacijama, odigrali su dobar meč sa Hrvatima na prošlom EP, nezgodna ekipa. Crna Gora je podmladila sastav, ne znam da li će Borozan igrati, ali svakako imaju par igrača za repsekt, počevši od golmana Simića. Uostalom, dobili su Dansku u kvalifikacijama.

Naravno da se ne treba plašiti Belousrije i Crne Gore, šta onda očekivati od susreta sa Skandinavcim i ostalim ekipama iz vrha evropskog rukometa. Ali stanje u kojem je srpski rukomet, pa i reprezentacija, ne daje nam za pravo da se bilo čemu nadamo.
Estebán
 
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2018, 18:28

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Foteljas » 29 Jun 2019, 13:04

Ma kapiram sve, znam i ja da smo tanki i da ni protiv koga ne mozemo 100% biti sigurni za pobedu, ali kako je moglo da bude, ovo je prilicno povoljan zreb i nije da nemamo sansi za drugi krug.
User avatar
Foteljas
 
Posts: 5014
Joined: 28 Aug 2015, 13:27

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Estebán » 29 Jun 2019, 13:12

Foteljas wrote:Ma kapiram sve, znam i ja da smo tanki i da ni protiv koga ne mozemo 100% biti sigurni za pobedu, ali kako je moglo da bude, ovo je prilicno povoljan zreb i nije da nemamo sansi za drugi krug.

Naravno, korektan žreb. Iz prvog bi Češka bila san snova, ali ništa od toga. :biggrin:
Drugi šešir najlakši mogući protivnik, uz eventualno Makedoniju, mada nam oni nešto ne leže. Iz trećeg Crna Gora je bila najpoželjniji rival, uz Letoniju. Austrija je domaćin, pa je dobro što nismo sa njima u grupi, gledajući rukomet kao sport u kome domaća ekipa ima najveću prednost na kup takmičenjima.

Ali uvek imaj taj faktor komšijskih mečeva, pa ne znam šta da očekujem sa CG.
Estebán
 
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2018, 18:28

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Lakerit » 19 Jul 2019, 21:35

Нико не прати наше играче до 21 године на СП у Шпанији а чини ми се да коначно имамо солидну генерацију.
Ево сада играју са домаћином и добро се држе. Да су боље гађали седмерце можда би и добили.
Има пар врло занимљивих играча.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby sijetl » 19 Jul 2019, 23:33

Ja sam ispratio sva trim meca i mogu reci odlicno stojimo za sada. Ovaj mec je za nas ravan pobedi ne zbog rezultata vec zato sto su se pojedini igraci konacno razigrali, dobili smo dva razigrana desna beka Nikolic i Milic, Tomic konstanto lider tima, Milosavljevic je dao nadu da mozemo malo da vidimo nesto i sa levog beka posto u prva dva meca 4 leva beka nisu bas nista pokazali, desno krilo Todorovic, poziicja koja namje generalno najdeficitarnija je danas bio korektan i daje nadu da necemo zbog te lose pozicije da ispastamo.
Milenkovic konstano solidan na crti i golmani danas sjajni. Maksic jedino levo krilo ceo sampionat igra nonsalantno i mislim da je krajnje vreme da se 17. igrac Radivojevic skine od sledece utakmice i ako nist drugo bar pojaca konkurenciju i probudi Maksica.

Inace, sledeci mec je najjaci tim na Svetu u ovom uzrastu Slovenija, takodje dobar trening mec za ono glavno a to je ponedeljak i poslednje kolo za Tunisom za poziciju broj 3 koja nam najverovatnije donosi Egipat (90%) i u 1/4 finalu najverovatnije Hrvatski sa kojom bi bili blagi aupcajderi ali mogli bi da se ravnopravno borimo za 1/2 fianle.

To je ukratko bilo sto se tice rezultata, sto se tice ove generacije, jako jako zanimljiva, i ako je budu pravilno iskoristili mogli bi u buducnosti puno da donesu.
-Glavni igrac ovog tima fali, to je Milan Jovanovic levi bek koji je vec godinu dana i jace povredjen, ali se oporavlja u Francuskoj u novom klubu i uskoro se ocekuje njegov veliki povratak.
-Tomic je vanserijski srdnji bek, podeseca na recimo Cindrica ili da ne preterujem ali da kazem stil igre (ne kvalitet) Balica, nesto sto dugo nismo imali.
-Desni bek Jovica Nikolic je 3 godine mladji (2001.) godiste i u njemu mozemo da dobijemo igraca za 10 narednih godina. Takodje i Milan Milic ima ozbiljan potencijal. To je preozbiljan tandem desnih bekova za buducnost.
-Pivotmen Milenkovic je mozda malo stagnirao ove sezone ali je presao u Madjarsku i uz dobar rad i talenat koji poseduje konacno mozemo da dobijemo ozbiljnog pivotmena koga nemamo jos od Rastka Stojkovica.
-I golamni Jandric i Trnavac mogu da budu ozbiljni igraci mada je za golmane jos rano da se prica jer oni kasnije sazrevaju.

To je otprilike moje vidjenje dosadasnjeg dela turnira i ove generacije.
sijetl
 
Posts: 846
Joined: 15 Oct 2018, 11:56

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Lakerit » 21 Jul 2019, 20:12

Наши клинци по разним спортовима нису баш психички најјачи.
Данас смо лагано могли добити Словенију на СП до 20 година а опет изгубили.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Lakerit » 24 Jul 2019, 15:29

Замислите шта се догодило у 1/8 финала СП против Египта, изгубили смо шутем у последњој секунди.
Ко би то могао очекивати?!
Стварно су нестварни наши рукометни тимови.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby tremi08 » 24 Jul 2019, 18:20

Rojevic je presmesan, vratiti ga u CG pa nek trenira njihove juniore. Ako nam je on najbolje resenje, jezivo onda.
tremi08
 
Posts: 6357
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby Lakerit » 07 Aug 2019, 21:09

Замислите шта се десило на СП до 19 година за мушкарце? Изгубили смо од Португала у последњим секундама.
Ово већ почиње да спада у веровали или не.
Lakerit
 
Posts: 4933
Joined: 22 Aug 2016, 20:29

Re: Muski reprezentativni rukomet

Postby tremi08 » 14 Aug 2019, 23:03

Kadeti na SP izgubili I od Bahreina I bore se za poslednje mesto, kakve legendeee
tremi08
 
Posts: 6357
Joined: 24 Apr 2014, 21:09

PreviousNext

Return to Rukomet

Who is online

Users browsing this forum: Trendiction2 [Bot] and 10 guests