Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 09 Jun 2019, 13:31

Pre petnaestak minuta sam se čuo sa Mačvanom. Od prvog dana će biti sa nama, na pripremama. Radiće koliko može. Moja ideja je da prođe kroz sve pripreme sa nama, do nekog 4. ili 5. avgusta, jer to će mu biti pripreme za klupsku sezonu. Bez obzira na to koliko će on fizički biti spreman, igrač koji izlazi iz jedne tako ozbiljne povrede, nažalost ne može da bude na svom nivou na Mundobasketu.

Sale za Maxbet
https://www.maxbetsport.rs/djordjevic-za-maxbetsport-uf-al-je-spanija-oslabljena-pa-za-nas-ne-igraju-ni-kica-i-praja-127538/
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby veljkos161 » 09 Jun 2019, 16:14

Lepo je rekao Sale, ali Spancima je obraz ko djon , pa ce tako kukati da im ne igra Navaro kad ih budemo osurili ... no, to je njihov poroblem, nek vide kako je nama nama svako prvenstvo fali po par nosilaca a prosli put je falilo pola ekipe :beyond:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7377
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 11 Jun 2019, 12:30

Hahahhaha koliko se ugojio otkad se vratio u Sombor :lol2:

Spoiler: pokaži
Image
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43928
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 11 Jun 2019, 12:49

Da mu daju neki traktor da obrće, do SP će biti kao Sofoklis svojevremeno. :biggrin:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 11 Jun 2019, 15:01

fontaneros wrote:Hahahhaha koliko se ugojio otkad se vratio u Sombor :lol2:

Spoiler: pokaži
Image

Istri kao sto je bio u plej ofu .
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sir Oliver » 14 Jun 2019, 11:23

familija wrote:Ma vec se vidi osovina ako svi budu zdravi...
1. Teo, Micic, Jovic
2. Bogdan, Milosavljevic, Nedovic, Guduric
3. Kalina, Lucic
4. Bjelica, Macvan
5. Bobi, Jokic, Milutinov, Raduljica...

Dakle ako svi budu zdravi i orni..pitanje je samo koji ce 12 od ovih 15 imena ici u Kinu..


Mislim da je jasno da ce ovde otpasti Macvan, jos jedan centar (Raduljica ili Boban, posto mu Milutinov treba jer od njih cetvorice najbolje igra defanzivu), kao i Nedovic ili Guduric... Bogdan ce, kao i uvek kod Saleta, nekada igrati 2 a nekada 3, a Kalina i Lucic nekada 3 a nekada 4...
"SPORT POSTOJI DA BI PRAVDA POBEDJIVALA"
User avatar
Sir Oliver
 
Posts: 4655
Joined: 20 Sep 2013, 10:16

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 14 Jun 2019, 12:54

Mislim da su zacementirani ako nema povreda
Teo, Micić, Jović
Bogdan
Kalina, Luča
Bjelica
Jokić, Marjanović

E sad dilema je ko će biti peti bek u rotaciji. Kandidati su Nedović, Gudurić i Milosavljević. Zaista težak odabir jedan vrhunski defanzivac, jedan sjajan napadač i jedan all-rounder.
Možda čak i Sale povede šest bekova, s obzirom da Bogdan može na 3 a Luča i Kalina na 4.
Što se tiče centara nemam dilemu da trebaju ici Jokić, Boban i Milutinov, ali možda odemo i sa četiri petice jer realno nijedna cetvorka osim Bjelice nema dovoljno kvaliteta.

Ja bih poveo ovako
Teo, Micić, Jović
Bogdan, Gudurić, Milosavljević
Kalina, Luča
Bjelica
Jokić, Boban, Milutinov.
Olimp
 
Posts: 3291
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 14 Jun 2019, 12:59

Vidim da vecina vidi i Jovica u sigurnih 12, ne bih se bas slozio. Jovke muku muci sa povredama ove sezone, ali i pored Micica i Tea mi imamo jednog jos sigurnog pleja (somborskog derana) + Bogdan i Nedo mogu da uskoce na par minuta u tu ulogu i prenijeti loptu na protivnicku polovinu, odigrati pokoji p&r, i sl.. Jovicev forte ovoj selekciji u ovoj situaciji moze biti jedino u defanzivi, ali uzimajuci u obzir povrede diskutabilno je koliko moze ovo ljeto doprinijeti istoj.

PS. Gagi mora da ide
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bhc_comp » 14 Jun 2019, 13:08

Baš nekako imam osećaj da će Midić da odigra očajan turnir, mada Sale zna da uđe u mozak plejevima, Teo je živi dokaz, videćemo..
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 14 Jun 2019, 13:18

Ne bih bas rekao, mislim da ce biti rasterecen ipak. U svakom slucaju stavio bih ga (a nadam se da ce i Sale to uvidjeti) kao startera, a Tea poslao na klupu. Dugo je on saradjivao sa Jokom u Megi (koji, uostalom, nije igrao sa njim na zadnjem EP), poznaju se i sigurno ce mu prijati uloga pleja iz drugog plana (smanjene odgovornosti), Bogdan i Bjeli takodje mogu da ga odmjene i odigraju kreativno, a Kalina da cisti iza njih.. Takodje, kao sto rekoh vec (i da ponovim koji vec put) osovine Gagi-Luce (u drugoj 5-rci) ne treba se nikako odricati, takodje se u tancine poznaju (+ Milutinov) i mislim da mogu odlicno da pokrivaju rupe koje ostaju iza Tea. Bobi (pa i Nedo) za spec. zadatke - da promijene ritam utakmice, ako kojim slucajem upadnemo u dubiozu.. Eto, otprilike toliko.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tufi » 14 Jun 2019, 13:42

Odavno nisam cekao neko prvenstvo ovako nalozen, jer ovako djelujemo bas bas bas mocni, sa brdo kombinacija i mogucnosti da kombinujemo.

Meni je ovaj Olimpov tim nekako najblizi.

Sto se tice Jovica, saradjuje on odlicno sa Saletom i ako ne odee na SP to je samo iz razloga jer nije spreman dovoljno, u suprotnom mislim da je on siguran
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Slavisak » 14 Jun 2019, 16:20

Ne znam po cemu je Marjanovic zacementiran pored Milutnova, Milutinov je bolji igrac.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 14 Jun 2019, 16:23

Ma qrac, povesce Sale raduljicu, gotivi ga jako...

Ja se iskreno nadam da nece biti spreman, pa da ga izostavi ipak i povede Kiklopa/Bobija umesto njega
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43928
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bolkonski » 14 Jun 2019, 18:26

Teodosic, Micic, Jovic, Gagi, Bogdan, Drkadzija, Lucic, Guduric, Bjelica, Jokic, Milutinov, prva zrtva Dzona Vika.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 14 Jun 2019, 18:27

Ako svi budu dostupni i zdravi, ja mislim da je samo pitanje ko otpada od tria Gagi/Guduric/Nedovic i da li ce Raduljica ici, pa onda jos neko da otpadne.

Imamo 14 igraca koji realno konkurisu za 12 mesta, svi ostali koji bi upali, bilo bi iznenadjenje, makar meni.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58102
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests