Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 28 Mar 2019, 00:58

Damn... :crybaby:



Ugovaraju i Masvidal-Askren, Vudli-Loler :okk:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Poison and Remedy » 29 Mar 2019, 10:49


Image
TRADIZIONI DI FAMIGLIA
User avatar
Poison and Remedy
 
Posts: 8245
Joined: 21 Apr 2015, 08:47

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 05 Apr 2019, 18:19

Odlican video koji pokazuje svu moc Maxa, zasigurno jedan od najspremnijih atleta na svetu i meni u poslednje vreme jedan od omiljenijih boraca.



Ne mogu da docekam jos ovih 10ak dana i mec sa Porierom. Odlican mec sledi, pa u to ime jedna sjajna analiza. dan Hardy je istinski strucnjak.
Spoiler: pokaži


A tu je i ono unistavanje Ortege nedavno.

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 13 Apr 2019, 19:45

A veceras... :drool:


1080p linkovi ovde neposredno pred pocetak priredbe.

https://www.reddit.com/r/MMAStreams/


Licno, prognoziram pobedu Adesanye i Maxa.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 14 Apr 2019, 05:31

Kakav mec Adesanye i Gasteluma. Def top 3 meceva koje sam gledao. Mec od 5 zvezdica. Sta je sve Kelvin progutao u ovom mecu, kakvo srce covek ima :krsti: I na kraju zasluzena pobeda Izraela i titula. Ovo ce se reprizirati dugo vremena.




Edit: Jos jedan five star match. Poirier - Holloway :blue:

Sta je sve pojeo u prvoj i drugoj rundi Max, nije bilo realno da se vrati i nokautira Poiriera... ili ipak jeste... Doduse, sve ono sto je naneo Ortegi pre par meseci, danas je on pojeo.

U trecoj rundi se vraca onako polumrtav, vezuje kombinacije, jedan dva udarca ga dele od nokauta i covek baci letece koleno :krsti: Posle se Poirier uhvatio klinca i odmorio. Onda u 4oj rundi zvono spasava Poiriera jer je sudija prisao da prekine mec, uhvatio ga Holloway u D'arc choke...

Ja sam sokiran, nisam ocekivao da dobije Dastin. Dobar je borac, ali ovakav kardio nece ugroziti Khabiba na jesen kad se budu susreli. Holloway koncepcijski bi mogao da se titra sa Khabibom i saecka kasnije runde i proba da ga nokautira. Dastin to ne moze.

Ostaje Ferguson da pobedi depru i dodje da isprebija Khabiba 2020. :okk:

A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 14 Apr 2019, 09:15

Nestvarne dve borbe, sta vredi ostalo gledati??

Fabri, bio je Pejic sad u Majamiju mesec dana sa Frogijem, pogledaj podkast, ovaj se izborio da radi sparing sa Dastinom, svasta je pricao o tim iskustvima tamo.
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 14 Apr 2019, 09:55

Nema nista posebno osim Rantri sto je sahranio Andersa kao underdog. U drugoj rundi ga je slao u knockdown 4-5x :laugh:

Nisam to gledao sa pejicem, al planiram da pogledam. Bas me sad zanima. Ono sto znam je da ne izlazi iz dvorane i da mu se sinoc vratilo svo odricanje u zivotu.

Nisam izgleda preterao sa pohvalama. Zaista se desio jedan od najboljih meceva svih vremena.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 14 Apr 2019, 10:21

Pogledaj obavezno i pisi utiske.

Ma brutala obe borbe!
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 14 Apr 2019, 11:04

Dajte snimke ljubi brat
User avatar
Chuck
 
Posts: 3306
Joined: 20 Apr 2015, 21:16



Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 14 Apr 2019, 12:19

Gledam sad reprize i ja na tenane. Bogami, iste greske pocinise Gastelum i Max u trenucima kad su imali dobijene meceve.

Max sa onim high knee udarcem koji sam pomenuo nocas. Umesto da veze samo jos jednu ili dve kombinacije posle onog uragana pre toga koji je zadao, covek se odlucio da zavrsi atraktivno... naravno, kako to obicno biva promasio je i posle bi sta bi.
Takodje mislim da je pokraden Max. Covek je cisto dobio 3. i 4. rundu. A za drugu se moze diskutovati, 4 minuta je drzao solidnu inicijativu,a onda ga je Poirier bas ispogadjao poslednjih 60 sekundi... moglo je na obe strane da ode ta runda, odlucili su se da je Poirierovih 60 sekundi bilo vrednije od 4 minuta koliko je Max radio dobre stvari. A u konacnici sudije bodovale 49-46 :wacko: Preterano i nerealno.


Gastelum ista greska. High kick pogadja sjajno (kako je digo nogu brat sa svojih 170cm :blue: ), Adesanya pocinje da posrce i umesto da pridje i izudara ga jos 4-5 puta i zavrsi ga onako lelujavog, covek ulece u noge i krece da rva :wacko: . Ok, vrv je ostao bez snage, jebemliga... ali morao je tu da izvadi poslednji atom i nokautira ga. Na kraju, realnih 48-46 od strane sudija.


Sad slede opet brutalni meecevi. Adesanya-Whittaker, Poirier-Khabib.

I dok hirurg Adesanya itekako moze da dobije svoj mec, Dustin ce morati da trazi svoju sansu kao sto ju je Conor trazio protiv Khabiba.
Ako nesto prodje u prvoj rundi, super... ako ne prodje, to je to.

Sa te strane, bas steta sto nije dobio Max, ima kardio jednog Fergusona ocigledno i ako je Conor sa svojim raspalim kardiom uspeo malo da naudi Khabibu u trecoj rundi onomad, Max bi to uradio jos i bolje mnogo. Zato isto mislim da Fergi moze da dobije Khabiba. Rusice ga Khabib, a onda ce se umoriti posle 15ak minuta borbe i onda Ferguson moze da preuzme iniciajtivu i izvrsi pritisak.

Sad bas susnih skoro dva meseca, sve bezveze borbe na papiru.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 22 Apr 2019, 16:01

Fabri jesi gledao Pejica i Forgaca u PI? Bice ovih dana opet Vaso kod Petraka :biggrin:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 22 Apr 2019, 16:04

Nisam, nikako da nadjem vreme da odvojim, al sam premotavao da nadjem ono za Poriera sto si mi reko.

Idu Badjun i Vaso dan za danom, praznik :biggrin:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby DON » 22 Apr 2019, 16:16

Jesi nasao, to ti je negde u poslednjoj trecini, cini mi se?! Bili su Poturak i Redzovic pre neki dan, odlican podkast, samo nisu pricali o MMA, ali zato jesu o K1, boksu i kik boksu...

Hahah Badjun kralj ispizdeo sto mu cestitaju Uskrs, nisam Kriscanin mante me na FB kaci :lol2:
User avatar
DON
 
Posts: 19532
Joined: 15 Mar 2011, 10:42

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests