Board index Košarka Američka košarka

Avangarda NBA Fantasy

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby AirBall » 30 Mar 2019, 07:34

Finale k'o finale jos jedno za anale :blue: :blue: :blue:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 01 Apr 2019, 00:16

Neizvesno i odlicno finale.

Treba li izbaksuzirati nekoga u ovom finisu? :lol2:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby AirBall » 01 Apr 2019, 06:36

Rajs sampionski :blue: :blue: :blue:

Sta je covek uspeo da dobije, nestvarno...

Iskrene cestitke :biggrin:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby B13 » 01 Apr 2019, 10:00

Čestitke Rajsu, sam sebe sam pobedio, previše gluposti u zadnja 3 dana, nisam ni zaslužio :biggrin:
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby wiper » 01 Apr 2019, 11:41

Kakva završnica finala, za infarkt..b13 imao pobedu u džepu, ali što on kaže par loših poteza i kako se to okrene..uzme lance-a sinoć, a on minus 0.5, horor..

Čestitke Rajsu na tituli, cele sezone je gurao jako i na kraju zasluženo slavio :okk:

Moja ruki sezona završena trećim mestom, iskreno sam prezadovoljan i ovo je mnogo više nego što sam očekivao, ali naravno da sam se nadao visokom plasmanu..AD mi nije dao šansu za nešto veće..

Fun fact - prve tri ekipe iz iste divizije, najjači smo :D

Sve u svemu bilo je zanimljivo, nadam se da će većina ekipe ostati na okupu i za sledeću sezonu, pa da uz nova pravila dignemo ovo na još viši nivo..
JEL' TI FRKA DA PLIVAŠ KAD' JE VODA MUTNA?
User avatar
wiper
 
Posts: 1715
Joined: 08 Feb 2014, 01:36
Location: Novi Sad

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Rajs » 01 Apr 2019, 12:27

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kakav preokret :blue: :blue: :blue:

Kakvo finale :blue: :blue: :blue:

Image

I sinoc i prosle nedelje u polufinalu sam jurio -11 poslednjeg dana.

Ali su momci pokazali karakter, prepoznali su trenutak i skupili su se onda kada je bilo najvaznije.

Od prvog dana su trpljeni raznorazni bocni udari, iz svima dobro poznate kuhinje ali nas tim na celu sa rukovodstvom nije dozvolio da nas to poremeti u pohodu na titulu u nikad jacoj Avangarda fantazi ligi.

Veceras ce povodom osvojene titule biti organizovana zurka u nasim prostorijama, a sve ce vas sluziti profesionalac u tom poslu, svima poznati Prangija.

Ziveli.
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Rajs » 01 Apr 2019, 12:29

Hvala momci na cestitkama. :okk:

B13 wrote:Čestitke Rajsu, sam sebe sam pobedio, previše gluposti u zadnja 3 dana, nisam ni zaslužio :biggrin:


Jel bi mogao samo da mi objasnis izmenu Horford-Bejns? :biggrin:

Pola sata sam lupao glavu zasto si to uradio, i da li mi je promaklo nesto. :biggrin:
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby manes » 01 Apr 2019, 12:52

Auu kakvo finale! bravo, cestitam obojici, Rajs alal vera :blue:

Odlicna sezona. Sledeca nadamo se jos bolja. :jupi:
Dobro pamtim sve, sve sto bilo je...
User avatar
manes
 
Posts: 6062
Joined: 24 Dec 2012, 14:36

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby ilika99basket » 01 Apr 2019, 13:20

cestitke svima koji su igrali pravedno cele sezone, naravno najvece cestitke finalistima, cestitke i Tajleru, kako je lose krenuo sjajno je zavrsio sezonu

vidimo se u oktobru ponovo
ilika99basket
 
Posts: 1425
Joined: 10 Aug 2017, 15:54

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 01 Apr 2019, 13:37

Ustao sam malo pre 6 za posao, bacim pogled - B13 je imao oko poen i po/2 prednosti, Rajsu Kaboklo na -0,2, Herel na klupi, a ovamo Algezander jos u igri...Memfis gubi stoka razlikom, kapiram Herel se nece vracati uopste, uzima ovo B13...samo oko 6:20, vidim Memfis sa -30 spustio na -15, skocio Kaboklo na 2,60, Herel isto nesto za poen bolji, preokrenu Rajs na 1,1...promasio Kaboklo 2 suta, ali Alegzander bio na klipi, ostade ovaj rezultat

Cestitke Rajsu, nestvaran preokret :blue:

Kad bude malo ovakva ludacka Bukerova nedjelja dje je imao skoro 10 poena u proseku, sta covek da kae...dominirao brt Boki 13 celu sezonu, ali izgubi prakticno za jednu trojku, malo vise od toga...cestitke i njemu, znam da se iscimao uzme, ali Rajsove madjije su bile prejake :biggrin:

Ja konacno dobih Aira ove sezone, ne zna se ko je bio sakatiji u ovom nebitnom duelu...no, peto mesto sija zlatnim sjajem :biggrin:
User avatar
yobara
 
Posts: 2569
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Rajs » 01 Apr 2019, 13:48

Ja jutros kad sam se probudio bilo 0.9 za B13. Ustajem i palim komp da ispratim 4/4, bilo je jace od mene :biggrin:

Herel pokupio par skokova, mocni Kaboklo vezao 2 trojke, par skokova, blokadu i ostalo je istorija... :biggrin:

Ali kako sam se iznervirao preksinoc, zaspim oko 12 i 10, Detroit igrao u pola 1, i fazon tek par minuta pre pocetka meca izadje da Grifin nece igrati, a meni lik sa klupe koga bi ubacio umesto njega doneo 3 poena. Samo sam molio Boga da ne izgubim sa manje od 3 razlike. :biggrin:

Ne znam ni sam kako sam ovo izvukao pored ocajnog rasporeda i ludog Bukera koji je dao 150 poena na 3 meca. :blue:

Cestitke i B13 na sjajnoj sezoni, od pocetka se izdvojio kao jedan od glavnih favorita.

Da je bar malo bio ljubitelj Dziloa mozda bi i bolje prosao. :jezik:
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby yobara » 01 Apr 2019, 14:10

Rajs wrote:
Da je bar malo bio ljubitelj Dziloa mozda bi i bolje prosao. :jezik:


Sta mislis kako sam se ja dogegao do petog mesta, bez Vinsloua, Tadzare i Brogdona :hatman:

Sila je jaka u Grobarima Tosin Bunar
User avatar
yobara
 
Posts: 2569
Joined: 30 Sep 2013, 13:06

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Pit Bull » 01 Apr 2019, 15:45

Cestitke Rajsu, zasluzeno :blue: Opravdao je moderaciju u finisu sezone :biggrin:

A hteo si da odustanes na startu... :roll: :roll:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby B13 » 01 Apr 2019, 15:50

Rajs wrote:Hvala momci na cestitkama. :okk:

B13 wrote:Čestitke Rajsu, sam sebe sam pobedio, previše gluposti u zadnja 3 dana, nisam ni zaslužio :biggrin:


Jel bi mogao samo da mi objasnis izmenu Horford-Bejns? :biggrin:

Pola sata sam lupao glavu zasto si to uradio, i da li mi je promaklo nesto. :biggrin:


Ma zato što sam budala :biggrin:

Evo ova nedelja iz mog ugla. Prežalim povredu kljakavog Portera, lakše mi je bilo kad sam video da neće igrati ni druge utakmice ove nedelje, jer nisam hteo da te pojačavam. Sve je išlo kako treba do četvrtka gde sam imao neki plan sa izmenama. Problemi nastaju povredom Richardsona u četvrtak, gde sam neplanirano morao da pravim izmenu i ostao na planiranom broju igrača. Horford je u petak i subotu imao b2b i znao sam da će jednu od te dve pauzirati, nadao sa se da će to biti petak jer sam imao s kim da ga zamenim.

Nažalost, on u petak igra, odlučujem se da od svih visokih Portisa ostavim na klupi. Isto veče Fejvos pravi 1.8 za 9 minuta, i povređuje se, a Portis igra najbolju utakmicu u sezoni i donosi 8.1 poen, s tim što je zbog Horforda ostao na klupi. :biggrin:

Zbog toga što sam pretpostavio da Horford neće igrati u subotu, ni u petak nisam uzeo SG, već sačuvao jednu od dve izmene za subotu umesto Horforda.

I onda u subotu pomračenje uma :biggrin:

Bio sam u nekoj gužvi ceo dan, nisam znao gde mi je glava, i stiže notifikacija da Horford ne igra. Pošto su utakmice počinjala nešto ranije, odlučim se ja za Bejnsa koji će da startuje. Dodam ti ja njega, i nakon što sam kliknuo na submit, vidim da je Horford bio na pf poziciji, a da j Bejns samo C. Najgore od svega je što sam uveče imao vremena da proveravam i vidim da ne igra Embiid, a da će Bolden da startuje. Razmišljam da l da iskoristim i poslednju izmenu na njega na pfu, i ostanem. Doneo je preko 6 poena.

I na kraju, epski raspad u nedelju, odlučim se za Stivensona jer nema Lebrona, on čovek u minus ode. Na 6 igrača, uzeh samo 11.4 poena.

Na kraju sa svim ovim glupostima, samo da sam umesto Stivensona uzeo nekog ko je minimum u + otišao, uzeo bih ovo.

Al jebi ga, za nauk dogodine. :biggrin:

Inače, to što je Buker bio na steroidima, sjebao je KAT svojim partijama. Nikad od njega šampionski igrač :biggrin:
.
Svaka čast svima koji su igrali, bila je dobra zabava.
B13
 
Posts: 4942
Joined: 19 Jan 2014, 16:22

Re: Avangarda NBA Fantasy

Postby Rajs » 01 Apr 2019, 19:27

Pit Bull wrote:Cestitke Rajsu, zasluzeno :blue: Opravdao je moderaciju u finisu sezone :biggrin:

A hteo si da odustanes na startu... :roll: :roll:


Pokusali su da me uvuku u svoj mulj, ali Rajs je kao opruga, sto ga jace pritisnes on jace odskoci.

Zurka pocinje za desetak minuta.

Na ulazu ce vas docekati Prangija.

Image
NBA Fantasy Champion (2019)
Premier League H2H Fantasy Champion (2021)

OSTOJA ODLAZI
User avatar
Rajs
 
Posts: 25361
Joined: 10 Dec 2014, 15:15

PreviousNext

Return to Američka košarka

Who is online

Users browsing this forum: Starks, Нико Белић and 4 guests