Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 08 Feb 2019, 20:32

Sve se slazem za Gofa. Ja i kazem da je on nas najveci problem, ostatak rostera ce biti na nivou bar naredne 3 godine, koliko dugo pod ugovorima imamo sadasnju okosnicu. Drugi potencijalno problem je longterm zdravlje Gurlija. Bez njega mi smo mnogo slabiji tim a takav RB se tesko nalazi, i samo Dzonson iz Arizone moze da odigra ono sto igra Gurli u celoj ligi. A taj nivo kvaliteta sa nesto drugacijim skilsetom poseduje jos 2-3 rb u ligi.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 09 Feb 2019, 19:17

Belichick će ove godine biti u problemu sa stručnim štabom. Bukvalno im je otišlo pola stručnog štaba.

DC Flores je postao prvi trener Dolphinsa. Sa sobom je poveo trenera WR Chad O'Shea koji će biti OC Dolphinsa, trenera QB Shuplinskog i trenera kornerbekova Josh Boyera. Sad im odlazi i trener defanzivne linije Brendan Daly, ide u Chiefse. Mislim da je Daly očekivao da će postati defanzivni koordinator kad je Flores otišao. Kad je Belichick imenovao Schiana za DC, ovaj je otišao u Chiefse. Biće tu dosta posla za Belichicka. Otišli su mu najvažniji treneri u defanzivi. Svi ovi treneri su godinama bili u Patriotsima. Trebaće mu dosta vremena da uklopi nove trenere u sistem.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Radonjaa » 09 Feb 2019, 19:21

Patriote svake godine u sve ozbiljnijim problemima po najavama stručnjaka :D
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13225
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Feb 2019, 20:00

mmarko28 wrote:Belichick će ove godine biti u problemu sa stručnim štabom. Bukvalno im je otišlo pola stručnog štaba.

DC Flores je postao prvi trener Dolphinsa. Sa sobom je poveo trenera WR Chad O'Shea koji će biti OC Dolphinsa, trenera QB Shuplinskog i trenera kornerbekova Josh Boyera. Sad im odlazi i trener defanzivne linije Brendan Daly, ide u Chiefse. Mislim da je Daly očekivao da će postati defanzivni koordinator kad je Flores otišao. Kad je Belichick imenovao Schiana za DC, ovaj je otišao u Chiefse. Biće tu dosta posla za Belichicka. Otišli su mu najvažniji treneri u defanzivi. Svi ovi treneri su godinama bili u Patriotsima. Trebaće mu dosta vremena da uklopi nove trenere u sistem.


Ma njima je bitno da je ludi Skarnekija tu i Mekdenijels, a Belicik ce sam da skocka odbranu ako treba, makar im to nije problem. :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 10 Feb 2019, 10:08

Radonjaa wrote:Patriote svake godine u sve ozbiljnijim problemima po najavama stručnjaka :D


Za one koji ne čitaju, ja sam lepo napisao da je to problem za Belichicka ne za Patriotse. Ne znači da će Patriotsi biti loši sledeće sezone. A jeste problem. Belichick školuje svoje trenere. Ne uči svaki trener istu tehniku kornerbekove, defanzivnu liniju, WR... Svaki trener koji je otišao je proveo minimum 4-5 godina u ekipi. Flores je u Patriotsima od 2004, O'Shea od 2009, Boyer od 2006, Daly od 2014. Oni su svi bukvalno odrasli u Patriotsima, znaju na koji način funkcioniše tim, kakvi su zahtevi od igrača i trenera. Ako dovede nove trenere, trebaće mu dosta vremena da ih uklopi i nauči ih kako bi oni mogli da nauče igrače ispravnoj tehnici i slično. Doveli su i novog def.koordinatora. Treba njegove ideje uklopiti sa onim što radi Belichick. Biće to godina tranzicije za taj stručni štab. Dobra stvar je što je Schiano, novi DC, odličan u radu sa kornerbekovima i sejftijima, pa će taj deo tima biti pokriven.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 10 Feb 2019, 13:33

Najveci plus Patriota u sledecoj sezoni ,u odnosu na ostale konkurente za titulu, je ono sto je Marko napisao o Jetsima i Delfinima.

Opet ce imati celu sezonu da se uigraju za PO bez da se I najmanje zabrinu za njihovo mesto u istom.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 20:00

Op

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 11 Feb 2019, 20:01

Sok sam moje strane. Pored zivog Chuba. Kakav tandem.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 11 Feb 2019, 20:21

I Brownsi odjednom postaju ozbiljni kontenderi.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Peki » 11 Feb 2019, 21:11

Pa bit ce suspendiran Hunt, mozda i cijelu sezonu.
User avatar
Peki
 
Posts: 973
Joined: 28 Jul 2013, 20:16

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 12 Feb 2019, 11:21

Peki wrote:Pa bit ce suspendiran Hunt, mozda i cijelu sezonu.


Ne verujem da će ga suspendovati celu sezonu. Maksimum 6 utakmica.

GM Brownsa Dorsey voli da skuplja igrače koji su problematični. Tyreek Hill, Hunt, čak je i Travis Kelce bio igrač koji je padao na draftu zbog "problematičnog ponašanja". I Mayfield je imao odredjene probleme na koledžu. Ipak, ovaj potez me čudi. Kako Dorsey može da bude siguran da Hunt neće napraviti još neku glupost i biti suspendovan na godinu dana ili trajno. Zar Brownsi stvarno nisu ništa naučili od cele priče sa Josh Gordonom?
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 12 Feb 2019, 12:38

Pa ja ne vidim razlog da se ne kockaju sa ovim. Gordon je mnogo veca promaja u glavi od Hanta. Pritom su ga uzeli na godinu dana i nakon sezone postaje RFA sto daje mogucnost Brownsima da sami odlucuju sta ce sa njim.
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 12 Feb 2019, 12:43

Bice suspendovan na 10-12 utakmica.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 12 Feb 2019, 12:48

Pa Josh Gordon nije ni biran na klasicnom draftu, vec suplemental draftu. To je poseban draft za teske ludaje, koji su fazon izbaceni sa koledza. Ramsi su pre par godina digli nekog linijasa sa suplemental drafta, naravno nista od njega nije bilo.
Sto se tice Hanta, ne trazi leba, moze da bude pogodak, a ako omase nikom nista. I ovako imaju RB. U principu, potez koji lici na NEP. Jedino ako Snajder i Peki ne budu u pravu pa bude suspendovan cele sezone prakticno, onda i nema neke logike.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 12 Feb 2019, 12:56

Bas me zanimalo dal je neko sa suplementala uspeo u NFL i malo sam guglao. U zadnjih 15 ak godina - Ahmad Bruks i Terel Prior (tacno se vidi da i njima fali neka daskica u glavi) a ubedljivo najvece ime ikada je Kris Karter. Doduse Karter je bio inelegible zadnju godinu koledza jer je potpisao ugovor sa nekim agentom a ne zato sto je pravio probleme.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests