Board index Košarka Reprezentacije

Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Da li Svetislav Pešić treba da ostane selektor reprezentacije?

Da
41
26%
Ne
116
74%
 
Total votes : 157

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby bhc_comp » 05 Feb 2019, 19:29

Sale da je slušao pojedine majstore sa ove teme daleko bi mi dogurali.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Krajisnik007 » 05 Feb 2019, 23:51

Ćoba wrote:Steta sto te Sale te godine nije imao za pomocnika.


Sale moze i Filipa Covica da povede ja se ne bi bunio posle onog rezultata na prvom SP kad su nam se svi ppdsmevali nakon izbacivanja Micova.
Samo kazem misljenje i mislim da je pogresio u proceni sa Kuzmicem ali kod mene on ima kredita za jos 100 gresaka nakon povratka nase reprezentacije na vrh svetske kosarke.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 06 Feb 2019, 00:12

Ok, to vec postujem. Razumijes li ti da je tad Milutinov bio jako mlad igrac koji je pokazivao dosta mana, ali bas dosta. Vidjelo se da ce biti vrhunski ali u tom trenutku nije bio ni blizu. Kuzmic se sad podcijenjuje jer je imao povredu koju je imao ali mnogi zaboravljaju da je covjek direktno iz Zvezde zapalio za Real sto nije mala stvar. Mislim da bi ishod bio isti, cak sam ubijedjen, da je vodio Milutinova.

Mi smo na tom EP igrali vrhunsku kosarku ali je nas problem bio sto smo imali jaku grupu i odmah smo morali da tempiramo formu za pocetak. Kad smo presli u Francusku pisle grupe to kao da je bilo novo takmicenje za nas. Realno kostao nas je zlata jedan los dan koji se moze desiti svakome. Kostao nas je zlata Teo, Bogdan i lose trenesko vece Saleta ako cemo realno, ali toj trojici legendi valjda mozemo oprostiti jedno lose vece. :beyond:

Zaista je jedan nevjerovatan splet nesrecnih okolnosti kako ova geneacija nema zlato ali jbg i dalje su jedna od najboljih generacija Srpske kosarke.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23408
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Krajisnik007 » 06 Feb 2019, 11:54

Kostala nas je nemoc centara.Raduljica snagom nije mogao nista Valanciunasu i cini mi se Kavaliauskasu a Kuzmic se usrao,od njegova dva promasena alobodna bacanja je poceo raspad i uvukla se nervoza.
Kuzmic se precenjuje.
A tada nije uopste bio na nivou iz CZ,pisali ste bajke o njemu samo jer je otisao u NBA gde opet ponavljam nije video parketa sem u razvojnoj ligi gde pola ekipa nema centra a nit se igra nesto sto bi se moglo nazvati kosarkom.
A Miutinov je onaj koji se tada sam nosio sa Bobijem i Cirbesom na centarskim pozicijama,priznacemo vrlo uspesno s obzirom da nije bio snazan koliko je sad.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 06 Feb 2019, 16:06

Iz ove perspektive Bogdan to EP nije ni trebao da igra, imao je problema sa leđima, tj nešto sa mišićima, ništa ozbiljno, ali u tom trenutku dovoljno nezgodno da ne može da da ni 75% svojih mogućnosti, kao što se sećate 60% šuteva mu je završavalo na prvom obruču.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32491
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby 71:70 » 07 Feb 2019, 16:39

Kakav crni Raduljica, uozbiljimo se.
User avatar
71:70
 
Posts: 15453
Joined: 15 Mar 2011, 16:24
Location: Gde god ti da igras...

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Dylam Dop » 07 Feb 2019, 18:37

Bogun wrote:kao što se sećate 60% šuteva mu je završavalo na prvom obruču.


Pa ne vidim da je nesto drugacije i danas.. :roll: Decko ima problema sa samopouzdanjem ocito, muda su mu trenutno u procjepu. U rep'staciji nikad i nije suterski blistao.. :beyond: Slicno, na proslom Eurobasketu sut za 3 ispod 30%. Ali priznacemo da je bio pod pritiskom i da je cijelo breme vodjenja selekcije tad palo na njega nakon onolikih silnih otkaza i neumitnog upadanja u ulogu PG-a. Bogi je najproduktivniji onda kad se osjeca komforno, odn. kad vidi da i ostatak tima pruza znacajniji doprinos na utakmici, a on nastupa iz nekog drugog/treceg.. plana. Tad se razmase.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Bogun » 08 Feb 2019, 10:58

Dylam Dop wrote:
Bogun wrote:kao što se sećate 60% šuteva mu je završavalo na prvom obruču.


Pa ne vidim da je nesto drugacije i danas.. :roll: Decko ima problema sa samopouzdanjem ocito, muda su mu trenutno u procjepu. U rep'staciji nikad i nije suterski blistao.. :beyond: Slicno, na proslom Eurobasketu sut za 3 ispod 30%. Ali priznacemo da je bio pod pritiskom i da je cijelo breme vodjenja selekcije tad palo na njega nakon onolikih silnih otkaza i neumitnog upadanja u ulogu PG-a. Bogi je najproduktivniji onda kad se osjeca komforno, odn. kad vidi da i ostatak tima pruza znacajniji doprinos na utakmici, a on nastupa iz nekog drugog/treceg.. plana. Tad se razmase.


U vezi boldovanog:



Iz kog je plana ovde delovao, 3/4? :jezik:

Bogdan je bio slabijih procenata na tom prvenstvu jer u tom trenutku je jedino Jović bio ballhandler u ekipi koji može napad da organizuje pored Bogdana.
Micić je tek nakon EP eksplodirao, Gudura tek ove sezone, Gagi i Luča su borci i to dobri, ali ne igrači da te vuku na najvišem nivou, Lazić je bio povređen.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32491
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby fontaneros » 11 Feb 2019, 14:06

1. Vasilije Micić
2. Miloš Teodosić
3. Stefan Pot
4. Milenko Tepić
5. Ilija Đoković
6. Ivan Paunić
7. Aleksa Avramović
8. Ognjen Dobrić
9. Vladimir Lučić
10. Dragan Milosavljević
11. Branko Lazić
12. Marko Simonović
13. Stefan Birčević
14. Stevan Jelovac
15. Nikola Milutinov
16. Miroslav Raduljica
17. Nikola Jovanović
18. Đorđe Gagić
19. Ognjen Кuzmić


Srbija se okuplja 18. februara u Beogradu i imaće tri treninga pre nego što pođe u Estoniju na utakmicu koju će odigrati 21. februara. Taj meč se igra od 18 časova. Tri dana kasnije od 16 časova "Orlovi" čekaju Izrael u hali "Aleksandar Nikolić".
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43915
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Baxter Stockman » 11 Feb 2019, 14:24

Ovako na prvu, možda je Simanić mogao da dobije poziv, i Apić koliko god čudno zvučalo.

Jović je verovatno dobio zasluženi odmor da sanira povredu, za Lazića mi malo nelogično, jedino da Sale ima informacije da će Branko početi uskoro da igra.

Teo u repki <3

Sve u svemu, biće trtavo, zajebani su Estonci. O Izraelcima da ne pričamo... :D
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sani » 11 Feb 2019, 15:24

Definitivno je moglo da se nadje mesta za Simanica, i polako ga uvoditi u sistem, bice nam potreban u narednih 10 godina, jos ako bude krenuo u nekom pravcu kojem svi nadamo... Tepic brat verovatno mislio da ga neko zajebava. :biggrin:

Marinkovic? Sale ga izgleda nesto i ne gotivi previse, mislim da je mogao i njega da pozove.

Teodosic. :blue: :blue:
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Olimp » 11 Feb 2019, 16:00

Polako,sačekao bih ja s tim da će Teo igrati. Zasad je na spisku.
Olimp
 
Posts: 3290
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Sani » 11 Feb 2019, 16:38

''He will do everything possible to play for his National Team'' - Vatutin


Ma mislim i da ne igra ovaj prozor, za Milosa uvek naklon sto se tice reprezentacije.
Stephen Curry. 2,974. aka shooting GOAT.
User avatar
Sani
 
Posts: 9376
Joined: 08 Dec 2014, 01:58

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Tegi » 11 Feb 2019, 16:59

Teo i Tepic kao bekovski par.
Old skul. :drool:
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

Postby Ćoba » 11 Feb 2019, 18:06

Teo-Tepic je treba da bude najbolji bekovski par Evrope...
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23408
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

PreviousNext

Return to Reprezentacije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests