Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby Disident™ » 08 Nov 2018, 23:07

Гроф Тинторето wrote:Usralo ga?

Ima Kapitena, to je kao tri Micova.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Evroliga

Postby AirBall » 08 Nov 2018, 23:22

Wilbekin igra sa polomeljenim palcem suterske ruke tako da ne iznenadjuju dosta lose partije...

Igra na sopstvenu odgovornost...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Evroliga

Postby bhc_comp » 08 Nov 2018, 23:48

Bosko wrote:Koliko se Sale zajebao o Micova, a sada ide po Amerikama lizati dupe Jokiću.

Da je Sale birao igrace kao na menadzeru, po kvalitetu i rejtingu, a ne po pristupu i odnosu prema reprezentaciji, ne bi mi videli trofej nikad. Jebes Micova, ja njega ni ne gledam kao domaceg igraca nakon tog konflikta sa Saletom.
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15638
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 09 Nov 2018, 00:36

Ataman kritikovao stanje parketa:

Anadolu Efes head coach Ergin Ataman didn’t want to talk about what took place during the win of his team against Gran Canaria before expressing his complaints on the slipperiness of the floor of “Gran Canaria Arena.”

“I want to direct attention to the fact that it’s not possible to play a basketball on this slippery floor. It’s not possible to play a EuroLeague basketball game,” Ataman said in the post-game press conference, before adding that Efes guard Shane Larkin got injured in a pre-game practice as a result of how slippery the floor was.

“Teams are making investments of 10, 20, 30 million dollars for players. Yesterday, in the practice, Shane Larkin got injured. We don’t know for how many weeks he will not play. During the game, nine or ten times, maybe all times… all the players were slipping. So it’s not possible to play basketball. What can I tell to my players? I told them to play defense but they were not staying in their positions. This is important. EuroLeague must pay attention and resolve this problem.”
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Evroliga

Postby Tegi » 09 Nov 2018, 00:54

Bosko wrote:A šta je bilo između Dude i njega?

2009. mu je rekao da će biti pozvan za EP ako u julu zaigra za univerzitetsku selekciju kod Kesara, što je ovaj glatko odbio. Iz te ekipe u Poljsku su otišli Paunić, Bjelica, Mačvan i Raduljica, dok je Kešelj precrtan zbog bolesti.
Narednih godinu-dve se Micov tražio, da bi sezonu 2011/12 pokidao u Kantuu kod Trinkjeria, ali Dudin poziv za kvalifikacije je izostao, uz Dudinu tvrdnju da mu je došapnuto da Micov nije spreman, na šta je Micov reagovao izjavom u medijima da je to poptuna neistina i da može da se odazove, zbog čega mu se Ivković izvinio i uputio mu naknadni poziv. U međuvremenu, Micov potpisuje višegodišnji ugovor sa CSKA i odlučuje da se ne pojavi na pripremama, jer je pronašao dobar angažman.
I uprkos tome, godinama provejava priča kako je Micov zakinut, kako je Duda gurao druge preko njega, kako moraju da igraju najbolji i slične fraze i frazice.
Na stranu što je i kod Saleta bio indolentan na pojedinim pripremnim utakmicama, što je kulminiralo utakmicom sa Novim Zelandom, gde se jasno videla njegova želja da se samoizbaci, još pre nego što je bacio peškir. Onih par utakmica na kojima nije bio demotivisan je razbio, pogotovo utakmicu sa Francuskom u Pouu. Inače, da je otišao na SP u Španiju, verovatno bi kao poslednji otpao Kalinić, koji je porobio nokaut fazu prvenstva, a i na Igrama u Riju je bio odličan.

Eto, čisto da razbijemo par mitova koji opasno prete da se ukorene u narodu kako vreme odmiče i kako se onima koji revnosno prate košarku stvari polako mešaju.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20668
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Evroliga

Postby Dylam Dop » 09 Nov 2018, 01:01

bhc_comp wrote:
Bosko wrote:Koliko se Sale zajebao o Micova, a sada ide po Amerikama lizati dupe Jokiću.

Da je Sale birao igrace kao na menadzeru, po kvalitetu i rejtingu, a ne po pristupu i odnosu prema reprezentaciji, ne bi mi videli trofej nikad. Jebes Micova, ja njega ni ne gledam kao domaceg igraca nakon tog konflikta sa Saletom.


Jebiga, udarila malo sujeta na sujetu, s tim da je autoritet bio u Saletovim rukama.. Mislim, prica je prezvakana.. Sale je na pocetku tu (u rep's'taciju) uletio vruce glave i s motivom da trenira strogocu, a ovaj drugi se nasao kao uvrijedjena mlada, razmazenko (sto i generalno jeste problem novijih generacija) i sl. Kolateralna steta po ovog drugog, posto je ostao bez medalje/-a i nece imati bas o cemu da prica unucima (a ne mislim da je u sustini los decko).. Danas je ionako suvisan, buduci da smo na trojci jako dobro popunjeni.

Btw, zaboravljamo da je Duda imao problema i sa Braduljom (ova prica je cak i najteza), Ercegom, Macvanom.. A bogami i Duda je znao da bude zaguljen..
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7160
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Evroliga

Postby Bosko » 09 Nov 2018, 02:08

Pa mislim da bi nam dobro došao na prošlom Ep gde je bilo puno izostanaka. Bolji je bio igrač od Milisavljevica, Lazica i od Gudurica. Na kraju u finalu je Bogdanovic igrao sam.
User avatar
Bosko
 
Posts: 452
Joined: 27 Aug 2017, 14:07

Re: Evroliga

Postby Bogun » 09 Nov 2018, 11:51

Bosko wrote:Pa mislim da bi nam dobro došao na prošlom Ep gde je bilo puno izostanaka. Bolji je bio igrač od Milisavljevica, Lazica i od Gudurica. Na kraju u finalu je Bogdanovic igrao sam.


Pa proslo prvenstvo od dve standarde trojke do tada Simon i Kalina igrao je Luca(prvi put od kvalifikacija 2012?) tu bi nam svakako znacio takav igrac. Kao i bilo ko ko bi mogao da povuce uz Bogdana: Teo, Neda, Beli, Jokic jedan od njih cetvorice i uzelj bi to zlato. 99%
User avatar
Bogun
 
Posts: 32490
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Evroliga

Postby Ćoba » 09 Nov 2018, 12:53

Proslo prvenstvo bi nam i Andric dobro dosao. Ali to ne mijenja cinjenicu da kanceri nisu pozeljni u reprezentaciji.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23408
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Evroliga

Postby fontaneros » 09 Nov 2018, 17:16

Sta ocekujete veceras? Moze li futura do prvenca? Ja sam misljenja da ce ih rutinski odraditi Saras... Takodje, mislim da ce i Baskonija pobediti Fener.


Jedva cekam OAKU, ima do gori.


Inace, karte za F4 u Vitoriji su rasprodate.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Evroliga

Postby Karamazov » 09 Nov 2018, 17:23

Ko će ga znati, možda iznenadi Budućnost.

Ume Džile da napravi hrkljuš, pogotovo kad igra protiv ekipa kao što je Žalgiris i da na kraju dobije.:biggrin:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Evroliga

Postby Baxter Stockman » 09 Nov 2018, 17:25

fontaneros wrote:Sta ocekujete veceras? Moze li futura do prvenca? .


Ja verujem da će ih rutinirati, Žalgiris je penicilin za divljačke ekipe...

Krivo mi što grčki derbi neću moći da gledam, ali uvek je tu repriza noćas :biggrin:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Evroliga

Postby AirBall » 09 Nov 2018, 21:04

Dzile polako ali sigurno ulazi u istoriju EL...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Evroliga

Postby Nowitzki.ct » 09 Nov 2018, 22:49

AirBall wrote:Dzile polako ali sigurno ulazi u istoriju EL...


Nemoj tako Air, a London Tauersi :roll:
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Evroliga

Postby laki21 » 10 Nov 2018, 11:21

Publika čestitala Džiletu na izboru igrača i uspehu u EL.
Državno favorizovanje Partizana stvorilo je armiju do smrti odanih navijača Crvene zvezde.
User avatar
laki21
 
Posts: 6137
Joined: 11 Sep 2011, 02:25

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests