Board index Razni Sportovi Ostali Sportovi

UFC, K1, MMA....

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 15 Jul 2018, 17:02

Desetka wrote:Meni kao potpunom laiku Bakocevic deluje mnogo skracen za svoju kategoriju. Slicna zamerka I za Stosica, samo sto mi on deluje tehnicki bolje I da moze taj limit nekako da zamaskira.

Stosic ce u UFC da se bori kategoriju ispod. Polu teska. Bori se za par dana u Nemackoj. Bori se i Rakic na tom eventu, kao i Hadzic bosanac.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 21 Jul 2018, 09:29

Danas je na programu UFC Fight Night koji se odrzava u Nemackoj, a nastupice dvojica srpskih boraca.

Najpre ce Stosic imati svoj debi u UFC-u oko 17h po nasem vremenu, protivnik je Kimball Jeremy.

A oko sat vremena kasnije, oko 18h, nastupice Aleksandar Rakic u svom drugom nastupu pod okriljem UFC organizacije protiv neporazenog Justin Ledeta. U prvom mecu je lako slavio, nadam se da ce i danas.

Stosic ce svoju sansu sacekati za napad na vrh, dok bi Rakic pobedom osigurao sebi mec protiv rangirnog borca u narednom mecu.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Арсен Лупен » 21 Jul 2018, 09:33

Hoće li prenositi neko?
User avatar
Арсен Лупен
 
Posts: 206
Joined: 16 Sep 2015, 20:23

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 21 Jul 2018, 09:34

Okacicu link pred pocetak priredbe.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 21 Jul 2018, 12:20

Satnica ostaje ista, Stosic 17h, Rakic 18h, uz malu ispravku da je priredba sutra :wacko:
Izjeba me evropsko vreme, u americi je uvek subotom.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 21 Jul 2018, 17:59

Stole je retko inteligentan i skroman decko... nekako mi ne ide da se on i Vaso bave istim sportom.

Nema sumnje da je Darko spreman ne 100%, nego 200% i ja ocekujem sutra laganu pobedu Stoleta
User avatar
Chuck
 
Posts: 3317
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 21 Jul 2018, 19:11

Takodje.
On vec dugo trenira u kampu sa Cro Copom, nema dileme da je spreman 200% kao sto si i rekao.



Image

Image

Image
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 21 Jul 2018, 19:50

Kimball deluje kao da je trom i to treba Stosic da iskoristi, jer je jako eksplozivan borac.

Za Rakica ne znam sta da mislim, mislim da je tu 50-50.
User avatar
Chuck
 
Posts: 3317
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 21 Jul 2018, 20:05

Za Stosica je ovo formalnost, bukvalno da oseti malo teren, veliki je favorit i sigurno da ga planiraju sto pre u TOP 15.

Rakicu tek drugi mec, a daju mu borca solidnog kalibra. Ledet ima niz od 3 pobede u UFC i neporazen je u karijeri, svakako da ce trijumf Rakicu doneti i mec sa rangirnim borcem krajem godine.

Ja cak tipujem da Rakic ima vece sanse da ostvari nesto u polu teskoj nego Stosic.

Jedan je Cormier koji sa visinom i duzinom ruku jednog, pa ajde da ne preterujem i kazem velterasa, ali sa proporcijama boraca koji se bore u srednjoj kategoriji, dobija najboljeg teskasa ikada, Miocica :blue: Kod Stosica je slicna prica, moze tu biti dosta problema protiv ozbiljnijih boraca zbog proporcija.

Videcemo... :okk:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 21 Jul 2018, 20:32

fabricio wrote:Za Stosica je ovo formalnost, bukvalno da oseti malo teren, veliki je favorit i sigurno da ga planiraju sto pre u TOP 15.

Rakicu tek drugi mec, a daju mu borca solidnog kalibra. Ledet ima niz od 3 pobede u UFC i neporazen je u karijeri, svakako da ce trijumf Rakicu doneti i mec sa rangirnim borcem krajem godine.

Ja cak tipujem da Rakic ima vece sanse da ostvari nesto u polu teskoj nego Stosic.

Jedan je Cormier koji sa visinom i duzinom ruku jednog, pa ajde da ne preterujem i kazem velterasa, ali sa proporcijama boraca koji se bore u srednjoj kategoriji, dobija najboljeg teskasa ikada, Miocica :blue: Kod Stosica je slicna prica, moze tu biti dosta problema protiv ozbiljnijih boraca zbog proporcija.

Videcemo... :okk:

Ja bas takve borce kao sto su Cormier, Emelianenko etc. najvise postujem. Izgledaju kao da su svaki dan u nekom pabu i deru pivo, dodju na mec i odvale ove krakate borce.

Stoletu jeste proporcionalnost ogroman problem, ali mislim da je u pravim rukama i da ce mu Stipe, Mirko itd. dosta pomoci oko toga. Zanima me kako ce se snaci u ovoj kategoriji, cini mi se da mu upravo jedini poraz bio u 93 kategoriji.

Aleks je ozbiljan potencijal. Uglavnom, hvala bogu pa MMA postaje polako sve popularniji u Srbiji i nadam se da ce ova dvojica uspeti, da ne gledamo vasarske meceve po Srbiji vise. :okk:
User avatar
Chuck
 
Posts: 3317
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 21 Jul 2018, 20:59

Ovi nasi ionako 99% imaju namestene meceve, nema sta ni da se gleda nazalost. :puke:

Od balkanaca, Bektic za sad najozbiljniji borac, imamo dvojac iz Srbije, Hadzovica i Velickovica. Mozda mi je trenutno neko pobegao sa pameti, ali to je to jedino vredno pomena, mozda ih nema mnogo, ali dovoljno da se ovde malo rasiri popularnost, jer je UFC u Americi ludilo.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Estebán » 21 Jul 2018, 21:39

Stošića poznajem od malih nogu, ako je neko zaslužio da ovako napreduje onda je to on.
Iskreno verujem u njegovu pobedu, ali ne bih se zanosio da je veliki favorit i da će lako rešiti Kimbala. Da sačekamo sutrašnji meč pa da vidimo kako će se stvari odvijati.
Estebán
 
Posts: 83
Joined: 02 Jul 2018, 18:28

Re: UFC, K1, MMA....

Postby Chuck » 22 Jul 2018, 11:24

Jel ce biti negde na tvu mec?
User avatar
Chuck
 
Posts: 3317
Joined: 20 Apr 2015, 21:16

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 22 Jul 2018, 11:40

Image

FS1 je Fox Sports, ovo ostalo ne znam. Njega ima kodiu recimo.

Ja godinama gledam svaki event preko strima, pa cu okaciti i danas. Vrlo verovatno ima na onom Fight channelu, al ja nemam taj program pa ne znam kako funkcionise.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: UFC, K1, MMA....

Postby fabricio » 22 Jul 2018, 11:42

Evo sad vidim, ove televizije uglavnom prenose main card koji pocinje u 20h., ukljucujuci i fight channel.
Ove preliminarne borbe se gledaju preko UFC sajta, ali se placa.

A Stosic i Rakic su na preliminarnom delu programa.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

PreviousNext

Return to Ostali Sportovi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests