Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Liga šampiona

Re: Liga šampiona

Postby bwa » 13 Mar 2018, 02:31

Bolkonski wrote:Normalno da treba da postoji, ne mogu svi da budu Real Madrid, Barselona, Juventus, Junajted, Milan ...
Problem je sto fudbal gubi dusu, jer umesto vlasnika koji stvarno vole klub, zive i disu za njega dolaze neki milijarderi koji jos ne znaju fudbalska pravila i u kom dresu igra klub koji su kupili.
Npr. ljubav koju su prema Interu, Romi, Milanu pokazivali Morati, Sensi, Berluskoni, pa i Anjeli prema Jventusu, De Laurentis prema Napoliju je nesto u cemu je sustina vodjenja kluba. Ovo danas, sevni 222 miliona za Nejmara da pokazes moc i luksuz, zadovoljis sujetu i uvecas prestiz je totalno bezveze. Zato mi je bilo strasno drago jer ih je Real rutinirao kao da je igrao protiv Meca. Zato se i nadam da PSZ i Siti nikada nece osvojiti LS.
Upravo zbog tolikih para fudbal je poceo da gubi strast i vrlo se retko moze pogledati neka utakmica u kojoj prsti i gde se igra na noz. Igraci su postali razmazeni, izgubili su identitet i osecaj pripadnosti klubu. Klub dozivi tezak poraz, ovaj vec posle dva sata izbacuje slike sa zurke, zabole ga za poraz, klub i navijace. Zamisljam, npr. Totija, Del Pjera, Nedveda, Lamparda, Dzerarda, Iniestu, Xavija, Raula, Zidana, Anrija ... u takvim situacijama.
Menjao bih ceo danasnji fudbal za jednu utakmicu izmedju, npr. Juventusa i Milana, Rome i Lacia, Milana i Intera, Mancestera i Liverpula, Barselone i Reala ... iz neke 2002. godine.

Ono jes, kukali Real ne trosi nista na transfere...
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
Kome zakon leži u topuzu tragovi mu smrde nečovještvom
Doci ce dan, kada ces saam, krenuti putem beznadja, zeleci da, kao nikad do sad pobedis SAAAAAAAAM
User avatar
bwa
 
Posts: 11342
Joined: 15 Mar 2011, 08:11
Location: Niksic

Re: Liga šampiona

Postby fabricio » 13 Mar 2018, 02:34

Jedan zivot imaju da potrose i sad ce da padaju u depru zbog poraza?
I Del Pjero i Toti su isli na zurke posle poraza nego tad nije bilo Instgrama da nam jave.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Liga šampiona

Postby Bolkonski » 13 Mar 2018, 02:51

fabricio wrote:Jedan zivot imaju da potrose i sad ce da padaju u depru zbog poraza?
I Del Pjero i Toti su isli na zurke posle poraza nego tad nije bilo Instgrama da nam jave.


I ovaj iz Kine voli Inter kao Morati, samo jos uvek uci jezik da nak to kaze.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Liga šampiona

Postby Rokanontas » 13 Mar 2018, 14:03

na red dolazi i druga polovina ove osmine finala.. red je da vidimo sta ce se zbiti i kakva nas uzbudjenja ocekuju u ovoj noci "najboljeg evropskog fudbala"..


mancester junajted - sevilja

prvu utakmicu u andaluziji su gledali samo oni kukavci sto su bili na stadionu i to ne zato sto su ludo zaslepljeni fudbalskom magijom hesusa navasa, jer niko ne voli sevilju bas toliko, vec zato sto su se zajebali, platili kartu, nasli se na tribinama pa posadili dupe na stolice kraj terena..jebiga.

u ovim nasim krajevima ta cast pripala je sirotinji bez alternative, kojoj je jedini vid zabave bio da promatra kako planetarno poznati i priznati vozac mancesterskog dabldekera, gospodin tako seretski nazvan mou ,davi do iznemoglosti sve oko sebe, trudeci se iz petnih zila da zabrani svojim vedetama da gaze travu na protivnickoj polovini. jer sto bi reko miljanic - nula nula je aktivan rezultat.. sve to je propraceno uz ciku i podvriskivanje metroseksualnog ace koji se trudio da svojim iritantnim glasom ako vec ne moze da poboljsa smece od utakmice koju prenosi, bar iskobelja neke pikanterije iz zivota aktera i objasni ko je misteriozna nepriznata tetka koja je u mladosti cuvala lingarda, cija baka pravi najbolje strudle s makom, zasto i kako pogba ima frizuru kakvu ima, i kopacke kojih boja i dezena se slazu sa dresovima sve u cilju da ovaj fudbalski spektakl ucini i modno osvescenim..

kako je na kraju rezultat glasio nula prema nista, veceras ocekujem da se domacin odvazi, uputi cak tri udarca ka protivnickom golmanu i srecno pobedi golom razlike..

na pitanje novinara posle utakmice zasto mancester igra tako dekadentan fudbal murinjo s prezirom poentira: "kako to mislite zasto ne damo drugi gol? pa dosta je i 1:0.."


roma - sahtjor

svi vi koji ste poslusali moj savet, i u prvom mecu pohranili lepu svotu evropske monete na bogatog ukrajinskog rudara, doslo je vreme da se zajedno razveselimo, jer em je bio super fudbal em smo novce zaradili.. pa kad me sretnete u kafani slobodno uzmite sta cete popiti - moze i gazirano nije problem. meni donesite oval tople janjetine i kilo belog i sifon.. doslo je vreme da se porazbijaju case od kristala, pobacaju viljuske kasike i sitan inventar a piksle zavrse na celima konobara koji stoje po strani, prevrcu ocima i negoduju..

sahtjor nije neron, ali veceras moze da spali rim. problem rome nije to sto mora da juri rezultat.. roma moze dati gol, i dace ga, moze dati i dva, problem verovatno nece biti napred, nego nazad gde zvizdi sa svih strana ko oko sorajine guzice, trpa ko stigne, i ko treba i ko ne treba, a kako tu nema jednog koji se moze nazvati pouzdanim, muceni alison ce iz mreze veceras otpetljavati BAR jednu.
User avatar
Rokanontas
 
Posts: 4371
Joined: 18 Jun 2015, 14:36

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 13 Mar 2018, 15:04

Ocekujem vcrs jako dosadno vece, uostalom kao i sutra :beyond:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby Pit Bull » 13 Mar 2018, 15:05

Sumnjam ja da ce Roma-Sahtjor biti dosadan mec.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 13 Mar 2018, 15:07

Jedino ta tekma moze da izvadi vece
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby Pit Bull » 13 Mar 2018, 15:08

Utakmica u Ukrajini je bila ubedljivo najinteresantnija od svega sto sam ja u LS video ove sezone. Otvoren fudbal gde je 6-4 moglo opusteno da bude. Alison je izvadio samo 3 lopte koji bi opusteno bile gol u 80% drugih situacija, a i Roma je svasta promasivala. Ako se Sahtjor ne zatvori, a ne vidim sto bi, bice pakao veceras. Sto se Junajteda tice, klasika... Nece primiti gol, a da li ce 1:0 ili 2:0 biti... Mada Sevilja kakva je, mozda ih i do vrha napune.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Liga šampiona

Postby Karamazov » 13 Mar 2018, 18:15

Dobra utakmica je bila i Totenhem- Juventus.

Navijam da ga Sevilja turi Mančesteru odmah na početku, onda neće biti dosadno. :biggrin:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Liga šampiona

Postby fontaneros » 13 Mar 2018, 18:24

Karamazov wrote:Dobra utakmica je bila i Siti - Juventus.


:question: :question: :question:


Last edited by fontaneros on 13 Mar 2018, 18:35, edited 1 time in total.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Liga šampiona

Postby Karamazov » 13 Mar 2018, 18:34

Ne znam što se čudiš kad je Totenhem - Juventus bila dobra utakmica. :dunno: :biggrin:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Liga šampiona

Postby Radonjaa » 13 Mar 2018, 18:42

Image
UDBA sve prati. :biggrin:
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13225
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Liga šampiona

Postby Pit Bull » 13 Mar 2018, 20:15

Junajted ako bude hteo, dace im 4 gola...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Liga šampiona

Postby redandwhite » 13 Mar 2018, 20:21

Ma odradiće Junajted lagano Sevilju, kad su Liverpul rutinirali, zašto ne bi i ove kad i onako igraju očajno u gostima, ipak je Sevilja domaćinski tim kao i Junajted i tu leži prednost.
User avatar
redandwhite
 
Posts: 1280
Joined: 11 Aug 2013, 19:38

Re: Liga šampiona

Postby Disident™ » 13 Mar 2018, 20:29

Navijamo za Sevilju večeras.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests