Board index Fudbal Reprezentativna takmičenja

Fudbalska Reprezentacija Srbije

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby soniko » 20 Oct 2017, 10:15

Angus Young wrote:
"I pre neki dan sam rekao, ponavljam i sada, što se tiče toga što mediji pišu i što se priča u javnosti, uz dužno poštovanje, mediji i novinari nisu ti koji će smenjivati i postavljati selektora. Postoji inistitucija u okviru FSS koja se bavi svojim poslom i oko toga mogu da odlučuju samo ljudi i organi iz naše kuće fudbala. Sve priče o tome da se neko sa nekim dogovorio da se menja ili ne menja selektor, jesu novinarske spekulacije", rekao je Kokeza za "Sportski žurnal".

Ocigledno je Muslin bivsi, da nije bilo govora o tome Slavisa bosanac bi rekao da on ostaje selektor, ovako, izgleda da je to gotova stvar, sto je po meni odlicno :okk:
User avatar
soniko
 
Posts: 10172
Joined: 14 Mar 2013, 11:13

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 20 Oct 2017, 10:29

Муслин је и у Звезди дошао у сукоб са Џајом јер је инсистирао на функцији тим-менаџера, односно да искључиво он ради трансфере.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby NEDJA » 20 Oct 2017, 10:33

Srpski stručlnjak Slavoljub Muslin se našao u žiži skandala koji potresa ruski fudbal. Bivši trener Krasnodara je optužen da je uzimao novac od igrača u saradnji sa menadžerima koje je poznavao.

Muslin je u Krasnodaru proveo tri sezone, a optužba je stigla od bivšeg Krasnodarovog prvotimca Aleksa Samsonova koji je član Krasnodara bio od 2011. do 2014. godine. Samsonov trvdi da je sve počelo u maju 2012. godine kada je pravljen spisak putnika za odlazak na pripreme. Iako je u prethodnoj sezoni bio standardan, Muslin ga je izbrisao iz prvog tima.
“Rekao mi je ne idem na pripreme i da sam stavljen na transfer listu. Bio sam šokiran, ali mi je rečeno da klub nema ništa sa tim i da je to odluka trenera Muslina. Otišao sam u njegovu sobu i pitao ga u čemu je problem. Rekao mi je da nema problema sa mnom, ali da me ne vidi u timu i da na moju poziciju dovodi igrača iz Lokomotive. Doveo je tog igrača iz Lokomotive u saradnji sa svojim menadžerom. Kasnije su mi još neki igrači rekli da je to Muslinov sistem. Dovede igrača preko svojih menadžera, ubaci mu premije za broj odigranih mečeva u ugovor, a onda uzme taj novac. Ili uzme 20 odsto od plate. Svi su znali za to, brojni igrači su mi potvrdili”, rekao je Samsonov
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 5990
Joined: 15 Dec 2013, 16:41

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Grba » 20 Oct 2017, 10:38

šta god da je radio, on je odveo reprezentaciju na prvenstvo. slaba grupa, raspad pojedinih protivnika, sreća, sve je to nebitno, čovek je svoj zadatak obavio. pitanje njegove smene može samo kod nas da se postavi, ma koliko on sve nas iritirao izborom igrača ili samom taktikom.
User avatar
Grba
 
Posts: 11181
Joined: 24 Feb 2013, 00:27

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 20 Oct 2017, 10:51

Inace, ostali koji nisu uspeli da nas odvedu na neko prvenstvo su birali igrace posteno i po zasluzi :D
Umesto da mu se skine kapa jer je odveo ekipu na SP bez tih vanserijskih igraca, ma koji god razlog bio, ovde mu se spocitava nesto.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Raoul Duke » 20 Oct 2017, 12:53

Ја му скидам капу за то и тврдим да је био идеалан селектор за ове квалификације.

Као што мислим и да је лош за било шта даље.


То је нормално. Озбиљне фирме мењају топ менаџмент у складу са петогодишњим плановима, без обзира на остварене резултате. Знам за пример где је фирма која је била у великој експанзији променила извршног директора са најбољим резултатом у историји. Јер је након оствареног раста план био да се фирма рационализује, скрешу трошкови и постави систем који ће да максимизира профит из оствареног тржишног удела. Уместо продавца и мотиватора требао им је бирократа и рачуновођа.


Тако је и у фудбалу. Завршен је један циклус, сад гледамо напред.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Pit Bull » 20 Oct 2017, 12:56

Sve je to lepo, ali nije fer prema coveku koji je vodio kvalifikacije, da ne vodi ekipu na Svetskom prvenstvu. Ciklus zavrsava posle SP, tad ga oteraj pa dovedi novog. Zasluzio je da vodi tim u Rusiji, koliko god da ja ne volim doticnu personu.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58101
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 20 Oct 2017, 13:19

Kao kad bi neko rekao daj da menjamo Saleta u kosarci nakon sto se plasirao na OI. Imao slabu grupu kvalifikacionu, usralo ga, imao srece.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Skafi » 20 Oct 2017, 14:23

Ne volim nikakvu vrstu nepravde. I ovo prema Muslinu je jedna vrsta nepravde, iako je i on bio nepravedan prema pojedincima. Odveo je ekipu na SP i logično bi bilo da je tamo i vodi. Ipak, ovo je možda izuzetak, jer stvarno mislim da bi nam na SP prijala šok terapija. Pošto iskreno sumnjam da bismo sa njim i njegovim stilom imali šansu da prođemo bilo koju grupu. Nije sigurno da bismo je prošli ni sa pominjanim naslednikom, ali verujem da bi igra ipak bila bolja, modernija. I pritom bi Sergej bio dostupan.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27819
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Karamazov » 20 Oct 2017, 14:35

Nemam ništa protiv smene Muslina. :yes3:
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby stihl » 20 Oct 2017, 14:47

Hoću da gledam fudbal, a kod Muslina nema ni f od toga.
Zbogom i neka se ne vraća
User avatar
stihl
 
Posts: 9009
Joined: 17 May 2011, 20:42

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Гроф Тинторето » 20 Oct 2017, 14:55

Ja bih pre da gledam SP sa nasima tamo a ne da gledam fudbal u kvalifikacijama. Tacnije do sredine kvalifikacija
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31594
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Serano » 20 Oct 2017, 15:00

Одговорни у савезу ништа?
Serano
Guest
 

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Zlaja » 20 Oct 2017, 15:20

Najlogičnije pitanje je šta su hteli kad su doveli Muslina.

Jer je on sve to i sproveo.

Tako da su mi šuplje priče oko taktike, lepršave igre...

Nekako se sve vrti oko love, interesa, menadžerisanja.
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46890
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Fudbalska Reprezentacija Srbije

Postby Milutinov Tata » 20 Oct 2017, 16:14

S obzirom na novi sistem kvalifikacija za EP, moze se sacekati kraj SP i doneti odluka sta dalje. Imamo utakmice u okviru Kupa nacija koje mogu da posluze eventualno novom selektoru da spremi reprezentaciju za kvalifikacije koje krecu na prolece 2019. Potrositi bilo koga samo za SP je nepotrebno, neka Muslin zavrsi posao. Ali neka malo popusti sto se Sergeja tice.
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29560
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

PreviousNext

Return to Reprezentativna takmičenja

Who is online

Users browsing this forum: Bogisa91 and 14 guests