Board index Košarka Mlađe kategorije

Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beograd

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby mudrovsukilo » 27 Feb 2017, 11:41

MikeBibby wrote:Pa kad ne znaš, što onda javno pitaš? Pitaj u poruci pa ću ti sve objasniti. Bucan nema nikakav uspeh u razvoju mladih igrača, nema ni rezultate na velikoj sceni. Mada mu ja zameram samo ono prvo.
Znači igrači kod njega napreduju minimalno...

Dalje, ti si veliki poznavalac košarke za manje upućene ovde. Imaš dobra zapažanja, ali ti fali nekoliko godina ozbiljnosti i rada u poslu da razlučiš gluposti od vrednog zapažanja.
Ja sam na ovom forumu dosta kratko, a imao si poprilično mnogo netačnih opaski oko igrača...vidi npr Franke.

pitam jer ne znam i ikakve ima li veze sa poslom kojim se bavi :question:

ne za manje upucune vec za sve

vidis ti si ovde lupio izuzetnu glupost

MikeBibby wrote:Rutesic je sleeper, neki 3 & D potencijal. Dopada mi se...ali ogroman rad je pred njim.

a meni si rekao da ja lupam gluposti :stani: znaci prvo ja postujem sagovornike za razliku od tebe


drugo nevidjena glupost je ta da ce BOGI ikad biti 3 and D igrac potencijal ,sta god to znacilo
on sa svojih 60 kilograma na 2 visine moze da igra obranu jedino ko kevin durant :truce:

a ti da bi razumeo bogoca kosarkaske igre moras prvo da razaznas kad se boogotac sprda ,so je bogami tesko razumljivo

franke je brat :okk:


Zigara wrote:Jel ima negde snimak finala da se pogleda ?

nema derperi skinuli ,ima do zadnjeg dana al nema zadnji dan ,il ja numem da nadjem
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby LudkaoLud » 27 Feb 2017, 11:51

Pitao sam te Slavisa za Paunovica prije nekoliko dana, odgledao sam do ovog turnira samo par njegovih utakmica, i jasno se vidjelo da je poseban. Ozbiljan, ozbiljan potencijal.
BOLEST KOJOJ NEMA LEKA
User avatar
LudkaoLud
 
Posts: 2416
Joined: 28 Jul 2014, 19:54
Location: Srpska Sparta

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby Zigara » 27 Feb 2017, 12:24

Paunovic nema sanse da ima 2m,pre bih rekao oko 196-197 cm.
Radanov kao da je za pola glave visi od njega.
User avatar
Zigara
 
Posts: 12608
Joined: 11 Feb 2013, 20:49

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby MikeBibby » 27 Feb 2017, 12:28

mudrovsukilo wrote:
MikeBibby wrote:Pa kad ne znaš, što onda javno pitaš? Pitaj u poruci pa ću ti sve objasniti. Bucan nema nikakav uspeh u razvoju mladih igrača, nema ni rezultate na velikoj sceni. Mada mu ja zameram samo ono prvo.
Znači igrači kod njega napreduju minimalno...

Dalje, ti si veliki poznavalac košarke za manje upućene ovde. Imaš dobra zapažanja, ali ti fali nekoliko godina ozbiljnosti i rada u poslu da razlučiš gluposti od vrednog zapažanja.
Ja sam na ovom forumu dosta kratko, a imao si poprilično mnogo netačnih opaski oko igrača...vidi npr Franke.

pitam jer ne znam i ikakve ima li veze sa poslom kojim se bavi :question:

ne za manje upucune vec za sve

vidis ti si ovde lupio izuzetnu glupost

MikeBibby wrote:Rutesic je sleeper, neki 3 & D potencijal. Dopada mi se...ali ogroman rad je pred njim.

a meni si rekao da ja lupam gluposti :stani: znaci prvo ja postujem sagovornike za razliku od tebe


drugo nevidjena glupost je ta da ce BOGI ikad biti 3 and D igrac potencijal ,sta god to znacilo
on sa svojih 60 kilograma na 2 visine moze da igra obranu jedino ko kevin durant :truce:

a ti da bi razumeo bogoca kosarkaske igre moras prvo da razaznas kad se boogotac sprda ,so je bogami tesko razumljivo

franke je brat :okk:


Zigara wrote:Jel ima negde snimak finala da se pogleda ?

nema derperi skinuli ,ima do zadnjeg dana al nema zadnji dan ,il ja numem da nadjem


Ne znaš ni šta je to, a znaš da nisam u pravu...dečko je 2000. i još je žgoljav, ne znači da će biti takav i za 4-5 godina...
Ovo ostalo su notorne gluposti.

Za Bucana, u klubu ga drze 2 stvari i time sam ti dovoljno rekao, jer ni jedna ni druga nemaju veze sa terenom. Pitaj privatno, objasniću ti.
User avatar
MikeBibby
 
Posts: 355
Joined: 03 Jan 2017, 22:23

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby mudrovsukilo » 27 Feb 2017, 12:48

MikeBibby wrote:Ne znaš ni šta je to, a znaš da nisam u pravu...dečko je 2000. i još je žgoljav, ne znači da će biti takav i za 4-5 godina...
Ovo ostalo su notorne gluposti.

Za Bucana, u klubu ga drze 2 stvari i time sam ti dovoljno rekao, jer ni jedna ni druga nemaju veze sa terenom. Pitaj privatno, objasniću ti.


notorna je glupost sta ? :truce:

:truce: to sto sto si ti ponovio ono sto sam ja napisao i dalje ne znaci da ce ON IKAD POSTATI 3D igrac
mislim voleo bi kad bi ti nekome,ikome uspeo da objasnis kako se to postaje 3d igrac ako imas konstituciu jednog kevin duranta mrsavijeg dvaes kila ,toe umetnost predvidjanja :blue:


ti ne shvatas sta ja tebe pitam ,kakve veze to ima sa bucanom kakav je trener apsolutno nikakve ali si ipak morao da napises


to sto je bucan jedno dve klase iznad ovog trenera zvezde ,zamalo da napisem klipe
to je druga stvar

sto poznaje sistem sampionskog partizana za razliku od trenera seniorskog istog kluba i to je isto
sto zna da prepozna talenat i da ga usmeri ,makar na kadetskom i juniorskom nivou ,za razliku od trenera seniroskog istoimenog kluba


napisi sta to drzi bucana osim njegovo trenerskog znanja ,mozda


zasto bi se ja ssa tobom muvao po privatnim porukama :lollol:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby MikeBibby » 27 Feb 2017, 14:04

Zato što si _______ i misliš da je korektno da se o takvim stvarima piše javno.

Ja ti lepo kažem da si neiskusan, da su neke tvoje opservacije tačne, ali da iz to serviras i gomilu nebuloza. Ja nisam iz košarke danas, ranije sam igrao. Uz to ne smatram da nešto posebno znam, ali slušam ljude koji su u tome na vrhu. Pažljivo slušam i učim...

Danas je 80% vremena utakmice timska odbrana, a uz to je sve manje igrača koji u napadu imaju genijalnost. Pro igrač danas često promaši i kad je sam...
Dalje, ako ne znaš šta je nešto, ne možeš da komentarišeš. Prvo sednes pa naučiš...
Last edited by AirBall on 27 Feb 2017, 14:07, edited 1 time in total.
Reason: Recnik
User avatar
MikeBibby
 
Posts: 355
Joined: 03 Jan 2017, 22:23

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby mudrovsukilo » 27 Feb 2017, 14:26

MikeBibby wrote:Zato što si _______ i misliš da je korektno da se o takvim stvarima piše javno.

Ja ti lepo kažem da si neiskusan, da su neke tvoje opservacije tačne, ali da iz to serviras i gomilu nebuloza. Ja nisam iz košarke danas, ranije sam igrao. Uz to ne smatram da nešto posebno znam, ali slušam ljude koji su u tome na vrhu. Pažljivo slušam i učim...

Danas je 80% vremena utakmice timska odbrana, a uz to je sve manje igrača koji u napadu imaju genijalnost. Pro igrač danas često promaši i kad je sam...
Dalje, ako ne znaš šta je nešto, ne možeš da komentarišeš. Prvo sednes pa naučiš...


pa junace ti si poveo tu pricu ,iz kog razloga samo tebi znanog :question:
verovatno da pokusas umanjiti krediblitet trenera

igro je i gurovic kosarku i to na super nivou al je zato trener kosarkaski duduk ,tako da sto je neko igrao ,na bilo kom nivou kosarku ne povlaci to da je njegova opservacija tacna :beyond:

sto i dalje ne znaci da si nama kosarkaski neobrazovanima objasnio kako to postade 3D igrac postade sicnusni bogi :biggrin:

al pricas o timskoj odbrani :lollol:

uci pazljivo slusaj i uci

ljubi brat ,mogu samo da zamislim sta je pisalo toj recenici koju je air obrisao :biggrin:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby Slavisak » 27 Feb 2017, 15:52

LudkaoLud wrote:Pitao sam te Slavisa za Paunovica prije nekoliko dana, odgledao sam do ovog turnira samo par njegovih utakmica, i jasno se vidjelo da je poseban. Ozbiljan, ozbiljan potencijal.

Jebi ga promokao mi sa radara, oprostite mi :beyond:

Istina je da Bucan nista ozbiljno nije izbacio za prvi tim Partizana iz nase skole a dugo je u klubu , ne znam da li je do njega ili citave organizacije kosarkaskog kluba , ako on skautira i dovodi igrace, onda je njegov rad veoma upitan.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby MikeBibby » 27 Feb 2017, 16:07

Ajde mudrov, idi ispiraj drugima mozak o Frankeu kao igraču, ili nek te uzme neki klub pa se tamo dokazuj...verujem da imaš brojne ponude, takve kao što si ti svi jedva čekaju.
Nije pisalo ništa posebno uvredljivo, tu reč je andjus koristio da opiše blic :-D
User avatar
MikeBibby
 
Posts: 355
Joined: 03 Jan 2017, 22:23

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby mudrovsukilo » 27 Feb 2017, 17:08

MikeBibby wrote:Ajde mudrov, idi ispiraj drugima mozak o Frankeu kao igraču, ili nek te uzme neki klub pa se tamo dokazuj...verujem da imaš brojne ponude, takve kao što si ti svi jedva čekaju.
Nije pisalo ništa posebno uvredljivo, tu reč je andjus koristio da opiše blic :-D

:blue: ja mislio ti ozbiljan :blue:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby MikeBibby » 27 Feb 2017, 18:30

:lollol: Vrlo sam ozbiljan... Zašto ne radiš ni za jedan klub kad si toliko dobar? :lollol:
User avatar
MikeBibby
 
Posts: 355
Joined: 03 Jan 2017, 22:23

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby mudrovsukilo » 27 Feb 2017, 19:49

MikeBibby wrote::lollol: Vrlo sam ozbiljan... Zašto ne radiš ni za jedan klub kad si toliko dobar? :lollol:

ja nisam tolko dobar ,vec sam izabrani :beyond: otkud ti znas da je ne radim za neki klub ? :nisamja:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Adidas Tournament Euroleague U18 ''Marko Ivković'' - Beo

Postby MikeBibby » 27 Feb 2017, 20:04

Pa evo, pitam te za koji radiš...da proverim tvoju tvrdnju :D
Ako i oni kažu da si izabran, samo ću ti se klanjati :blue:
User avatar
MikeBibby
 
Posts: 355
Joined: 03 Jan 2017, 22:23

Previous

Return to Mlađe kategorije

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests