Board index Sportske zanimacije Multimedija

PES & Fifa

PES & Fifa

Postby Felipao » 09 Oct 2011, 10:37

X9K-YYES-64AV-4HAN-3JRN
HJJN-XJ64-363X-99V5-KSJ4
7XFH-RLM2-ET5U-MWH5-RHFE
4VRE-P766-LL3F-MYLP-YUTT
S2D9-M3XC-HE3C-5R9P-TASM
9R9U-MUXR-JHTJ-2MFN-F329
XT44-6AV3-HLEC-23TC-67PR
SEHM-S2NT-24M7-9LJ4-VP6K
7TW2-TLXR-W7LS-KTPY-TWNE
33CF-3PS5-CH3F-CYWA-JERW

Evo sifara za PES 2012,znam da je to smaracki traziti a ja ga upravo instaliram pa sam nashao :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Felipao » 09 Oct 2011, 11:03

Na prvi pogled novi PES mi deluju bruka dobar! Nikad bolje graficki nije izgledao a sad cu probam i gejmplej ali i to su ljudi hvalili.Samo josh da nije izbagovan sudija i bice full :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Felipao » 09 Oct 2011, 22:15

Samo da kazem da je novi PES odlican,i da opet moze da se dribla i pretrchi igrach! Bash mi se dja,bash je napravljen dobar balans izmedju ranijeg preterivanja kod tog pretrcavanja i proslogodisnjeg gde su odbrambeni izuvali svaki duel.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Nebojsa » 09 Oct 2011, 22:23

PES je odlican. Grafika, gameplay super! (Mada sad redje igram zbog NBA :D )

Samo da napomenem da nema Veselog u Wizardsima. Nema nijednog sa Drafta '11. (Zbog lokauta ih nisu ubacili, ali ubacice ih cim bude poznato da li ce potpisati za NBA tim.)
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby nolinjo » 09 Oct 2011, 23:02

a jel opet rupa kad stisnes trougao ....i jel opet golman bolesno izbagovan ?
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Nebojsa » 09 Oct 2011, 23:25

Kako mislis "rupa"?

Golman je malo bolji, ali ima novi oficijalni patch koji navodno popravlja golmana. Ja nisam probao patch.

Ko ima analogni joystick, moze da posalje igraca da trci napred. Tako lakse mozes da se nadjes sam ispred golmana. Ne znam da li je to postojalo ranije ali sam ja tek sada slucajno otkrio. :D
25.IV 2014 - 79:81

PG: Lowry, Paul
PG/SG: LaVine
SG: Redick
SG/SF: Butler, Ariza,
SF: Gallinari
SF/PF: Crowder
PF/C: Love, Thompson, Plumlee
C: B. Lopez
User avatar
Nebojsa
 
Posts: 4820
Joined: 29 Mar 2011, 14:13

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Felipao » 09 Oct 2011, 23:55

Nolinjo i pas u prazno nisu bash u ljubavi :D Danas sam igrao sa ortakom i golman me je zesce iznervirao,debilni su vrlo ali su popravili neke segmente,npr ne pustaju vise onako bolesno lopte da izadju u korner.Sudije su mnogooooooo bolje i to me je posebno obradovalo :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby nolinjo » 10 Oct 2011, 00:18

Nebojsa wrote:Kako mislis "rupa"?

Golman je malo bolji, ali ima novi oficijalni patch koji navodno popravlja golmana. Ja nisam probao patch.

Ko ima analogni joystick, moze da posalje igraca da trci napred. Tako lakse mozes da se nadjes sam ispred golmana. Ne znam da li je to postojalo ranije ali sam ja tek sada slucajno otkrio. :D

samo stisnes jebeni trougao ,malo nacentriras i odma je spic sam sa golmanom ,ebem ti fudbal kad to prolazi u 90% slucajeva
umesto odbrana da bude jaca ,tu je jaci spic ! :sakaosto:
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Napredpartizan » 10 Oct 2011, 00:45

Fifa po meni vec drugu godinu zaredom pravi bolju igru od Pesa... Jednostavno gameplay je dosta bolji,dok je u pesu vise grafika u prvom planu...

NBA 2k12 hebe kevu... Mnogo je bolja od proslogodisnje...
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Odin » 18 Oct 2011, 01:51

Napredpartizan wrote:Fifa po meni vec drugu godinu zaredom pravi bolju igru od Pesa...


Kad vec uporedjujes FIFA i PES, meni je najbolja igrica svih vremena prvi PES koji je izasao, mnogima je poznat kao Winning Eleven 5:

Image

... sa sve ovakvom grafikom:

Image

:)

To su bila vremena kad sam R. Karlosa i ostale brze igrace uvek ubacivao u napad, i kad sam redovno gubio od Dortmunda (koji je tad imao sjajnu ekipu) iz nepoznatih razloga. :laugh:

Sta bih dao kad bih mogao jos samo jednu utakmicu da odigram, da pocepam burazera. :laugh:

Nego, zna li neko kad ce se moci skinuti PC-verzija FM 2012? Video sam pre par dana reklamu da bi trebalo u toku oktobra da izadje u prodaju, ali nisam bas zeljan da bacim pare na nesto sto cu igrati 10 dana. :roll:
User avatar
Odin
 
Posts: 875
Joined: 24 Jun 2011, 21:43

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby nolinjo » 18 Oct 2011, 12:28

Odin wrote:
Napredpartizan wrote:Fifa po meni vec drugu godinu zaredom pravi bolju igru od Pesa...


Kad vec uporedjujes FIFA i PES, meni je najbolja igrica svih vremena prvi PES koji je izasao, mnogima je poznat kao Winning Eleven 5:

Image

... sa sve ovakvom grafikom:

Image

:)

To su bila vremena kad sam R. Karlosa i ostale brze igrace uvek ubacivao u napad, i kad sam redovno gubio od Dortmunda (koji je tad imao sjajnu ekipu) iz nepoznatih razloga. :laugh:

Sta bih dao kad bih mogao jos samo jednu utakmicu da odigram, da pocepam burazera. :laugh:

Nego, zna li neko kad ce se moci skinuti PC-verzija FM 2012? Video sam pre par dana reklamu da bi trebalo u toku oktobra da izadje u prodaju, ali nisam bas zeljan da bacim pare na nesto sto cu igrati 10 dana. :roll:

skinuceo menager cim izadje :D

nego moram da se 100000% slozim sa tobom taj we5 je najbolji u istoriji ,el bese prvi fudbal na soni 2ci ?
samo sto sam ja voleo batistutu i romu :D
na soni1 ,neka 2002 ako nisam promasio meni je taj ipak najbolji,samo stisnes dupli pas i ode i svi tako igrali ,samo ja vezao i sutirao sa 40 metara sa bati golom :D
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Kutak za gejmere (sportske simulacije)

Postby Odin » 18 Oct 2011, 14:39

nolinjo wrote:nego moram da se 100000% slozim sa tobom taj we5 je najbolji u istoriji ,el bese prvi fudbal na soni 2ci ?
samo sto sam ja voleo batistutu i romu :D
na soni1 ,neka 2002 ako nisam promasio meni je taj ipak najbolji,samo stisnes dupli pas i ode i svi tako igrali ,samo ja vezao i sutirao sa 40 metara sa bati golom :D


Da, mislim da je Winning Eleven 5 prvi fudbal, jer je negde u to vreme i izasao SP2. FIFA nikad nisam igrao, sigurno je u isto vreme nastala i FIFA 2001. Ja sam igrao na PS1, koji mi je uvek bio drazi od PS2... i dan-danas ga cuvam, kao i igricu, samo sto mi ne radi, a nemam zelju da ga bacim. :biggrin:

Roma je tad imala bas jaku ekipu, Batistuta, Delvekio, Toti, Montela, Emerson, Kafu itd. To je period kad su italijanske ekipe bile najjace na svetu, ne zna se ko je imao bolju ekipu, da'l Roma, Fiorentina, Lacio, Parma, da ne pricam o Juveu, Interu i Milanu. :)

Dupli pas je bio pola gola! :laugh: Meni su "sigurica" bila slobodni udarci, tu 'masio nisam. :biggrin:
User avatar
Odin
 
Posts: 875
Joined: 24 Jun 2011, 21:43

Re: Kutak za gejmere

Postby Chovke » 16 Nov 2012, 20:08

Ljudi,pomagajte!
Nece u Fifi 13 da mi se promene kontrole.Hocu da selektujem npr sut pa da promenim,ali nece.Pritisnem enter,ali kao da nisam pritisnuo.Neki strasan bag. Jel znate kako to da resim?
User avatar
Chovke
 
Posts: 1670
Joined: 23 Aug 2011, 18:21

Re: Kutak za gejmere

Postby VMJunior » 17 Nov 2012, 03:36

Jel ima neka budala odavde da igra PES6? :laugh: Bes mi sve,evo sad sam u pola 4 uzeo da tragam po netu da skinem...
Ako neko moze da mi pomogne oko svega toga neka se javi sutra.Puno hvala :copa1:
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Kutak za gejmere

Postby Napredpartizan » 17 Nov 2012, 11:34

VMJunior wrote:Jel ima neka budala odavde da igra PES6? :laugh: Bes mi sve,evo sad sam u pola 4 uzeo da tragam po netu da skinem...
Ako neko moze da mi pomogne oko svega toga neka se javi sutra.Puno hvala :copa1:


http://rapidserbia.com/viewtopic.php?f= ... llym+patch

Besplatna registracija, to brzo odradis i skines :biggrin: Imas patcheve na drugoj i trecoj stranici..
User avatar
Napredpartizan
 
Posts: 23637
Joined: 15 Mar 2011, 13:26

Next

Return to Multimedija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests