Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 02 Aug 2019, 10:19

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13324
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 02 Aug 2019, 15:55

Jos 4 sedmice...

Bas sam se pozeleo, mada ne pamtim kad mi je ovako brzo prosao period izmedju dve sezone... Zato ce sad ove 4 sedmice sporo da teku. :biggrin:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58185
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 02 Aug 2019, 15:57

Sinoć igrali Denver i Atlanta, kako je Lock igrao Flacco je miran za ovu sezonu, dok je Denver najebao :D
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46952
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 04 Aug 2019, 18:06

Da okacim i ovde svoju projekciju za ovu sezonu. :D

Odvojite 10 minuta vremena, odradite i vi.

https://playoffpredictors.com/Football/NFL


Image

Pats 14-2
Dzetsi 10-6
Bilsi 6-10
Dolfinsi 5-11

Stilersi 12-4
Braunsi 8-8
Rejvensi 4-12
Bengalsi 4-12

Koltsi 9-7
Jaguarsi 9-7
Teksansi 8-8
Titansi 5-11

Cifsi 13-3
Cardzersi 8-8
Rejdersi 8-8
Bronkosi 3-13

Iglsi 11-5
Kaubojsi 7-9
Redskinsi 4-12
Dzajantsi 3-13

Pekersi 13-3
Lajonsi 9-7
Bersi 8-8
Vikingsi 8-8

Saintsi 10-6
Baksi 9-7
Falkonsi 8-8
Pantersi 6-10

Ramsi 13-3
Najnersi 9-7
Sihoksi 8-8
Kardinalsi 4-12
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58185
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Steamroller91 » 06 Aug 2019, 07:37

Zasto mislis da ce Patsi biti toliko dominantni?
Za Pekerse tek da ne pitam... :D
Avangarda classic FPL Champion - 2022/2023
Avangarda Head to Head FPL Champion - 2022/2023
User avatar
Steamroller91
 
Posts: 5147
Joined: 02 Dec 2013, 20:23

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 06 Aug 2019, 11:28

Patsi u regularnom delu da prodju sa samo 2 poraza. To nisu uspevali ni kad je divizija i konferencija bila u dosta losijem stanju nego sto ce biti ove sezone.
Grin Bej je veliki znak pitanja kako ce kliknuti. U principu imaju sve sastojke koji su im potrebni, elitnog Qb, mnogo dobre mlade hvatace, dobrog mladog RB, pojacan pass rush ali - zaista nemam previse poverenja u njihovog HC.Mislim i Mejvej nije imao nista bolji rezime kad je dosao u Ramse ali opet ne mogu da im predvidim nikako ni finale konferencije a kamoli SB.
Takodje ne mogu da vidim Denver sa samo 3 pobede. Preozbiljna je to fransiza plus je u pitanju elitna odbrana, koliko god imali problema na mestu QB tako mali broj pobeda ekipi sa tolikim kvalitetom u odbrani tesko da moze da se desi.
Imam naravno jos neslaganja ali ta 3 mi najvise bodu oci.
Po meni ce u NFC ponovo da vode glavnu bitku NO i LAR. Falconsi su takodje ozbiljna ekipa, Redskinsi potencijalno iznenadjenje. Dalas mislim da lagano ostaje bez PO.
AFC - bukvalno je sve otvoreno. Ne bih se usudio da dajem neke prognoze dok ne prodje 2-3 kola.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 06 Aug 2019, 14:16

Pustite filozofiju, nego izdvojite 5-10 minuta, popunite ova kola pa okacite sliku sa vasim rezultatima da uporedimo na kraju sezone ko je bio blizu :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58185
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 06 Aug 2019, 14:18

Uzivajte u majstoru ove igre.

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13324
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 06 Aug 2019, 14:48

Pit Bull wrote:Pustite filozofiju, nego izdvojite 5-10 minuta, popunite ova kola pa okacite sliku sa vasim rezultatima da uporedimo na kraju sezone ko je bio blizu :D


Ne mogu to da uradim kad mislim da nema u tome smisla, cista lutrija. Vise ima smisla da uzmes par timova i obrazlozis ko ce biti dobar, ko nece i zasto nego ovako da pravis projectione koji zavise od milion faktora koje je nemoguce predvideti.

Evo npr moje proslogodisnje prognoze, ubo sam pa msm sve. Osim za Kalila, tu je Dr Arsla bio u pravu :D da omasio sam i Grin Bej bas zestoko. I ovo mi nekako ima vise logike nego pogadjanje skorova, jer skor je nemoguce pogoditi racionalnim razmisljanjem, tu moze samo da te usere ili ne usere.

Felipao wrote:Ako Bengalsi udju u SB uz onu veceru ti dodjem i dezert. Daj Pite, nemoj zajebavati.

U principu kazem da su ove prognoze izuzetno nezahvalne, i nisam jos video nekog da je pogodio ovake stvari, jer jednostavno previse je tu faktora. Godina za godinom, menja se kompletna fizionomija ekipe u zavisnosti od toga kako se uklope rukiji, od povreda i od promena u coaching stafu, cak i na onim najmanjim pozicijama.

Licno mislim da je Oklend prehajpovan i da nece ici u plejof, i da su u toj diviziji Chargersi i Chiefsi brutalno jaki i u napadu i u odbrani. Sad, Endi Rid po obicaju nit smrdi nit mirise, bice dobar u regularnom delu dovoljno da se bori za PO, ali u PO bi mozda najzad mogao da se pobije posteno ukoliko Mahomes opravda ocekivanja. Semi Votkins ce biti brutalno pojacanje za taj tim, po meni. Chargersi takodje odlicna odbrana, dinamican napad.

Ovako generalno mislim da veliko iznenadjenje moze biti Baltimor. Klivilend je takodje nakupio vrlo talentovan roster, sad imaju i ofanzivnog koordinatora za razliku od prosle godine pa ako se Hju Dzekson ne bude mnogo mesao u svoj posao :D Klivilend moze lako do onoga sto sam im prognozirao prosle godine.

AFC Istok mi je po obicaju krsh, NEP ce se opet lagano prosetati kroz diviziju a AFC Jug ce umnogome zavisiti od zdravstvenog biltena.

Sto se tice NFC. tu mi je potencijalno iznenandjenje Dalas. Ali i Istok i Jug ce biti krljacina zesca, u severu mi je GB ipak suveren bez obzira na snagu Minesote. Zapad svakako Ramsi, msm da opet uzimamo diviziju.

A sto se tice Pitsburga, msm da nisu SB contender ali ne zbog situacije sa Belom. Ali Pitsburg je drasticno oslabio sebe na kraju prole sezone, ljudi se raspadaju u odbrani, daju otkaz ofanzivnom koordinatoru koji je svetli deo tima godinama unazad. U napadu fali dosta i Martavis, steta sto je debil. Plus, Tomlin nece nikad pobediti Beliceka, kakav god tim da ima (dobro ne bukvalno nikad, ali izuzetno male sanse)


ovo je sve pre sezone kada su Baltimor i Dalas bili projektovani da ne budu ni blizu PO, kad su Stilersi bili glavni favoriti, kad je Okland dosta hajpovan za razliku od Chargersa koji se hajpuju ove godine, a mislim da ove godine ce mnogo teze do PO.

Bacicu neku prognozu pred sezonu opet, ali da vidimo prvo ko ce ostati zdrav, kako ce se pokazati rukiji u preseason, itd :)
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 06 Aug 2019, 14:58

Nisi interesantan, pa ne gadjam ni ja da pogodim, nego cisto na kraju sezone da vidim kad pogledam koliko sam timova dobro procenio, a koliko slabo, u tome je draz :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58185
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 06 Aug 2019, 15:23

Dr Arslanagic wrote:Uzivajte u majstoru ove igre.




Zivotinja. A mislim da ove godine cemo imati igrace koji ce moci da eksploatisu njegovu nezaustavljivost. Nisam zadovoljan kako je Suh to koristio, od Brokersa se opet i ne ocekuje spektakularan pas ras, ali moralo je bolje. Ove godine osim vec ustimovanog Faulera, imamo i Metjuza kao i dva zanimljiva igraca koji bi mogli dobiti sanse u svojoj drugoj godini poput Ebukama prosle. Za Dzona Franklina Majersa sam siguran da ce biti odlican DL a sa mesta OLB imamo Okoronkva koji je draftovan kao specijalista za blitz, uporedjivan od strane Filipsa sa Von Milerom, odnosno da bi mogao na slican nacin da ga koristi. Sa druge strane i run stop bi Gaines mogao da unapredi, tako da ocekujem da Donald ima mnogo vise pomoci u boxu nego sto je imao prosle sezone.
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 06 Aug 2019, 16:00

Moja prognoza

PS-KCC
PE-NOS

KCC-PE

Eagles
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46952
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 09 Aug 2019, 21:32

Kakav cirkus oko Brauna...

Zapretio je Ouklendu i celoj ligi da vise nece igrati fudbal ako mu ne dopuste da igra sa proslogodisnjom kacigom. Inace, promenjene su neke specifikacije iste ove sezone zbog vece sigurnosti igraca, a Braunu se to ocito ne dopada.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58185
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Zlaja » 10 Aug 2019, 01:50



20 tvitova u vezi AB
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46952
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Doe » 11 Aug 2019, 08:56

Jalen Hurd i Deebo Samuel sinoć odlični protiv Dalasa. Jedino što Beathard I Mullens moraju da bace po interception da jebe oca. Još ako dođe A. J. Green, biće bombona.
User avatar
John Doe
 
Posts: 12577
Joined: 09 Sep 2012, 12:06

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron