Board index Razni Sportovi Američki fudbal

Američki fudbal - NFL

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 19 Aug 2017, 13:15

Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby White Mamba » 19 Aug 2017, 13:16

Jebote bog pucaju noge ko cackalice :krsti:
Deb'o. Sujetan. Oce kadrira. Ne vodi treninge. Oce stan u BGH2O. Dov'o asocijalnog Korija
NECE STEFI DA IGRA ZA NJEGA
Stop hibridnom ratu!!!
User avatar
White Mamba
 
Posts: 42765
Joined: 24 Oct 2015, 00:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 19 Aug 2017, 20:53

Mnogo sam se smorio zbog Fanta. :crybaby:

Je l zna neko zasto ne mogu zvanican NFL sajt da vidim u normalnom obliku nego mi izbacuje neku verziju kao da je za mobilni (bar se meni tako cini)?
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 20 Aug 2017, 13:58

Doktore da nisi gledao Nazaira Jonesa nekada? Vidim da navijaci Sijetla nisu bili nesto odusevljeni njim kao pikom, ali da je u prve dve tekme sabio i da su svi u fazonu da ce biti ozbiljan clan rotacije vec prve sezone.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Aug 2017, 16:52

3tech za 4-3 semu.
Run stoper pre nego pass rusher iako ima odlican prvi korak i izuzetno je eksplozivan. Sto je naravno plus uz prirodnu snagu koju poseduje.
Odlican rad rukama, vrlo jak na pravcu napada.
Poseduje agresivnu penetraciju koja moze da zavara jer je to jedino sto zna. I koja moze da ga odvede u probleme kad ga provale. Postave mu zamku i nece nikad videti QB. Jer nema nikakav repertoar pas rush pokreta. Zato je i bio bolji protiv trcanja.
Dobra osobina i sto ne skida oci sa QB sto mu rezoltuje velikim brojem presecenih pasova koji idu preko njega.

Slab leverage, nije anchor, nije konzistentan, ne moze da igra u nickel formaciji koja je dominantna u danasnjim odbranama ...

Meni se nije svideo kao igrac koji ima nesto. Previse mi je prosek. Jako slaba DT klasa mu je dala sansu.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 20 Aug 2017, 16:54

I da, nula leverage.
Bez toga DL je nistica.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 22 Aug 2017, 09:03

Kako je Odell Beckham mogao noćas da nastrada. Lik mu je ramenom i kacigom uleteo u koleno dok je ovaj bio u skoku. Imao je vise sreće nego pameti. I Brandon Marshall je dobio žestok udarac od Peppersa. Malo je falilo da Giantsi u jednom meču ostanu bez dva najbolja WR na duže vreme. To je razlog što Beckham traži novi ugovor. Dovoljan je jedan ovakav udarac da nikada vise ne igra. Ovakvi mečevi su opasni za najbolje igrače jer mladi klinci koji se dokazuju igraju 100% jer im ugovor zavisi od toga, dok najbolji igrači samo odradjuju posao u predsezoni.

Odbrana Brownsa će biti daleko bolja nego što je bila prošle godine. Izgledaju ozbiljno, agresivno. DC Williams ima kreativne blic kombinacije. Često je blicovao sa sejftijima i kornerbekovima. U jednom trenutku je imao samo 2 DL na terenu, a na pozicijama DE su mu igrali lajnbekeri. Mnogo interesantnih kombinacija. Garrett će biti ozbiljan igrač, ali ne bih previse očekivao od njega u prvoj sezoni jer je što se tiče tehnike još uvek sirov, nema veliki repertoar poteza. Više se oslanja na to što je neverovatan atleta. Kod Giantsa me prijatno iznenadio Evan Engram. U principu ne volim undersized TE, ali on i nije TE, već nešto snažniji WR. Jako brz, eksplozivan, dobro se snašao u ovom meču. Ako nabaci 5-7kg, mogao bi da bude za Giantse ono što je Jordan Reed za Redskinse. I, da ne zaboravim, Deshone Kizer će biti QB za Brownse ove godine. Nisam siguran da je spreman, prva godina će mu biti teška, ali je po talentu na totalno drugom nivou od Osweilera i Kesslera. Ono što mi se nije svidelo što je nekoliko puta trčao, i nije klizao sa nogama napred već je išao u kontakt ramenom sa odbrambenim igračima. Ako tako nastavi proći će kao Cam Newton prošle godine.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Aug 2017, 09:15

Igracki start na OBJu... Iz ove pozicije, nije ni mogao drugacije tackleovati. Najbolje da sve zabrane, i ovako su otezali odbranu sa milijardu i jednom zabranom.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 22 Aug 2017, 10:43

Pit Bull wrote:Igracki start na OBJu... Iz ove pozicije, nije ni mogao drugacije tackleovati. Najbolje da sve zabrane, i ovako su otezali odbranu sa milijardu i jednom zabranom.


Nemoj pogrešno da me shvatiš. Start je apsolutno u skladu sa pravilima. Ali jedan takav start može da okonča karijeru možda najboljeg WR u NFL, a sigurno najveće zvezde od svih igrača koji nisu QB. Ako se neko pitao zašto Bell, Donald ili Beckham traže nove ugovore, to je razlog. Žele da obezbede sebi budućnost i ako se sutra povrede i ne mogu vise da igraju.

Što se tiče pravila, najviše se toleriše nepropisna igra OL. Sinoć je Flowers, LT Giantsa konstantno držao oko vrata Garretta, jer drugačije nije mogao da ga sačuva, ali sudije ni jednom nisu svirale kaznu za Giantse. Dok to ne očiste, odbrane neće biti u stanju da pariraju napadačima. Mnogo vise se dozvoljava prljava igra napadačima nego odbrani, verovatno jer je cilj da bude vise poena i igra bude atraktivnija za gledaoce.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Pit Bull » 22 Aug 2017, 10:44

Meni se zeludac okrenuo kad sam video start jer sam navijac Dzajantsa, ali ono, ako i ovakve startove zabrane, neka gase sport.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58109
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Američki fudbal - NFL

Postby John Schneider » 22 Aug 2017, 10:47

@ mmarko

Imas privatnu poruku.
User avatar
John Schneider
 
Posts: 1542
Joined: 02 Mar 2016, 19:03

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 22 Aug 2017, 16:14

Marko, ja mislim da je Garrett sinoc bio jako dobar.
I da ce biti odlican vec ove sezone.

Nocas je samo u prvoj cetvrtini demonstrirao power rush, inside, outside, uletanje u gap.
Ono sto ce biti problem za sve je brutalan burst.
Kad poveca repertoar, tacnije kad nauci da razmislja, bice jezivo dobar.

Ono za sudije si ubo u oko. Sramota je sta ne sviraju.
Ako te igrac prodje kukovima a ti ga drzis to je holding. Ako ga drzis za vrat, slep svira.
Nadam se da to nije pravac u kojem se krece sudjenje.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Felipao » 22 Aug 2017, 20:43

Izgleda da ce Ramsi najzad biti gledljivi ove godine :D
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: Američki fudbal - NFL

Postby mmarko28 » 23 Aug 2017, 13:00

Felipao wrote:Izgleda da ce Ramsi najzad biti gledljivi ove godine :D


Posebno ako Donald bude izdržao i njegov holdout potraje i u regularnom delu sezone. Biće puno poena na mečevima Ramsa.
User avatar
mmarko28
 
Posts: 1717
Joined: 18 Sep 2014, 08:29

Re: Američki fudbal - NFL

Postby Dr Arslanagic » 26 Aug 2017, 09:41

Patriots suspect Julian Edelman tore his ACL, but do not definitely know, per source. MRI on Sunday to determine full extent of injury.


Specer Ware RB cifsa takodje povredio koleno.

Edelman skoro sigurno kraj sezone, za Ware-a jos ima neke sanse.
Митрополит Михаило у свом говору поводом 500. годишњице Косовске битке, молио је кнеза Лазара: „Да помогнете својим молитвама пред престолом Праведнога Бога, да се обнови Српска Царевина, да се уједини раскомадани народ српски“.
User avatar
Dr Arslanagic
 
Posts: 13287
Joined: 20 Apr 2015, 19:27

PreviousNext

Return to Američki fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests